Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2015., 09:12   #41
Quote:
vilijam kaže: Pogledaj post
Hahaha Rocky, kralju

Ma sad cu ja to mrknit i to u svom stilu. Direktno i bezobrazno. Ako pristane super, bit ce joj noc za pamcenje. Ako me odbije nista ne gubim..kad istraca zenskom djelu populacije na faksu kako sam bio bezobrazan odmah mi skace rejting iskusnog jebaca! Uostalom, bio poz ili negativan, rejting je rejting. Vazno je da se o meni price vode (na sve sam mislio)
Daj molim te, cijelo vrijeme si u nekom strahu što napraviti o kako, a sad si odjednom najbolji jebač ikad. Daj budi normalan i svoj, a ne seronja.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 16:10   #42
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Daj molim te, cijelo vrijeme si u nekom strahu što napraviti o kako, a sad si odjednom najbolji jebač ikad. Daj budi normalan i svoj, a ne seronja.

Via Tapatalk
Sav se tresem od straha, sta napraviti
vilijam is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 16:12   #43
Zapali đojint i gledaj Breaking bad. Nemoj da te zbuni polaganost prve sezone.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 21:44   #44
Reci joj sto osjecas na veceri. Koji put ne mora znaciti da joj se svidjas ako se setate pricate i tako..probaj je uhvatiti za ruku pa vidi kako reagira..
pausiniana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 14:42   #45
vili kako je proslo?
Mithrandir13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 14:55   #46
A moment of silence for our fallen comrade?
__________________
May your trails be crooked, winding, lonesome, dangerous, leading to the most amazing view! May your mountains be high, reaching clouds,and your valleys be deep..
Kjuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 14:01   #47
Quote:
Mithrandir13 kaže: Pogledaj post
vili kako je proslo?
Vili je konfuzan

Na spoj je naisao neki njen gay frend..pokusala ga je odbiti ali lik je bio uporan i sjeo s nama nisam nista pokusao! Ali bilo je koristi i od njega. Kad je otisla na wc lik se odnosio nekako cudno kaze: bas ste se nasli vas dvoje! Posto on ne zna za nas dvoje nista, pretpostavljam da mu se ona izjadala o situaciji sa mnom i da joj se svidjam! Pitao sam ga jel ona ima decka, kaze da nema...pitao sam ga jer znam da ce joj reci da sam pitao a to ce joj jasno dati do znanja o mojim namjerama s njom...

Vjt joj je to i rekao jer se promjenila prema meni..malo je hladnija u porukama..nema emotikona..sad ne znam jel me smatra za frenda ili je skontala da mi se svidja pa sad trijumfira..imam dojam da se igra toplo ladno, a od toga leba nema, kolko vidim tu na forumu...

Nek se ona i dalje igra kolko hoce a ja se moram pohvaliti da mi se na fejs javila jedna djevojka koja mi se svidjela nesto prije..napisala mi da kad me vidjela, da je imala dojam da se znamo godinama..i ja sam to osjetio..leptirice..evo sad mi se javila i trazi kavu!

E sad, izmedju njih dvije koju izabrati: staru koja bi se igrala ili ovu novu koja mi jasno daje do znanja da joj se svidjam? Staru koja nije iz mog kraja i koja se zavrsetkom godine vraca u svoj grad na cijelo ljeto, ili novu koja je iz grada, koju cu moci vidjeti kad hocu? Staru s kojom imam puno toga zajednickog ali i razlicitog, ili novu s kojom si apsolutno pasemo?

Mislim, dovoljno sam star da izaberem ono sto je bolje za mene ali u staru sam se vec zaljubio i to mi pravi probleme. Pokusavam je zaboraviti, preko dana i uspijem, ali navecer szalno mislim na nju.

Odlucio sam da idem na kavu sa ovom novom, a da staru direktno pitam sta misli sa mnom. Da napokon znam na cemu sam. Bio sam odlucan da to napravim na spoju, al propalo je sve...ocito nam nije sudjeno! Drzat cu se nove..da zaboravim na ovu staru, i ostvarim vezu kakva mi odgovara!!!

Drzite mi fige!

P.s. i nadam se da sam vam pruzio malo drame kakve nema ni u turskim sapunicama. Ali zato i sluzi ovaj pdf!!
vilijam is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 15:00   #48
To je najgora situacija kad to dođe nova osoba koje je u svemu bolja, a ti se ne možeš othrvati od ove prve. Odi ti na ovu kavu, a baš me zanima što će stara reći na direktnu poruku.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 20:38   #49
Kao što rekoh, pi*kica.

Kako s prvom nisi, šta fali da ideš s drugom na kavu? Ja isto to trenutno radim, pa neka kaže ova prva nešto, imat će šta ćuti od mene. Šta si ona umišlja...
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 20:50   #50
Quote:
vilijam kaže: Pogledaj post
Nije me bilo duze vremena na ovom forumu, na svu srecu!

Al evo u zadnje vrijeme imam jedan problem koji me dosta muci. Stalno nesto analiziram oko njega pa sam shvatio da bi ga mozda trebao izloziti ovdje, jer ima dosta iskusnih i pametnih ljudi koji bi mi mogli dati korisne savjete!

Naime, nedavno sam se igrom slucaja zblizio sa jednom prijateljicom koju sam prije poznavao samo iz vidjenja, na faksu! Mjesec dana smo se dopisivali samo oko faksa ali je onda krenulo i dopisivanje oko svakodnevice. Nekad bih ja poceo razgovor, a nekad ona (cesce ona).

Vremenom mi se pocela svidjati ali ono, samo kad bih je vidio ili kad bih se dopisivao s njom. Nisam jos bio zaljubljen u nju. Stalno sam joj u porukama davao do znanja da mi se svidja kao cura. Cak sam mislio da je to samo neka navika dopisivanja i da se samo radi toga dopisuje sa mnom. Tjedan dana joj nisam nista slao i eto, javila mi se sa nekom izlizanom foricom: kao jesam li ja bio tamo i tamo, ima osjecaj da me vidjela. Bilo je tu i nekih drugih stvari koje su mi dale do znanja da mozda i ona muti nesto: tipa, bas je lijepo vrijeme mogli bi se prosetati jednu vecer. Nisam pristao jer sam imao puno obaveza ali sam joj obecao da cu joj se javiti kad budem bio slobodniji. Proslo je dosta vremena i javio sam joj se. Pristala je.

Trebala je to, prema njoj, biti brzinska setnja jer je kako kaze imala neke obaveze ali na kraju se oduzilo na 2-3sata setnjice i ugodnog razgovora, smijeha, sve je bilo spontano jer je i ona otvoreniji tip osobe. Ma milina. Malo sam sjebao stvar sto sam poceo u toku razgovora filozofirati pa ce mozda misliti da sam neki ekscentrik ali vazno mi je kad upoznajem osobu ispitati njene poglede na zivot, a kasnije onda, druzenja postanu plitkoumnija

E sad, primjetio sam neke stvari. Priblizavala mi se cijelo vrijeme i par puta me "suptilno" dodirnula dlanovima, tako suptilno, da sam dobio nagon da je primim za ruke al jebiga nije tako jednostavno, pogotovo sto ne znam jel ovo bio spoj ili samo prijateljski izlazak. Isto tako kad smo sjedili na klupi imala je prekrizene noge okrenute prema meni. Pa cak se malo i naginjala prema meni. Nesvjesno je oponasala svaku moju kretnju.

Rastali smo se lijepo cak me i ispratila isla duzim putem do kuce.Malo sam ju podjebavao oko toga

E sad, toliko smo se raspricali oboje da je to vise licio na prijateljski sastanak. Ja se bojim da sam ostavio takav dojam, a vjerojatno i ona o istome strahuje. A ne zelim je kao prijateljicu, hocu da mi bude zenska jer od trenutka kad sam prvi put progovorio s njom, znao sam da je zenska za mene: taj stav, taj stas, ta odjeca, jaka psiha, ambiciozna Pomalo sam se poceo zaljubljivati u nju, to me cak i brine,jer ako me gleda kao prijatelja, ne zelim gubiti vrijeme. Dosta mi je bilo prijateljica sad sam onaj koji hoce biti voljen!

Moje pitanje glasi: jel vam sve ovo lici kao da zeli biti prijateljica sa mnom, ili cura?

Jel se na dejtovima osobe mogu onako lijepo raspricati a da status ostane van "frend zone"?

Kako da joj uopce dam do znanja da mi se svidja jako?

Sta je najgore sto se moze desiti ako je primim za ruke ili poljubim?
Ja bi ti savjetovo da ju kušneš pa da vidiš odmah kakova reakcija če da bude. Ako Bog da, biče prčenja.
Vaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 21:16   #51
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Kao što rekoh, pi*kica.

Kako s prvom nisi, šta fali da ideš s drugom na kavu? Ja isto to trenutno radim, pa neka kaže ova prva nešto, imat će šta ćuti od mene. Šta si ona umišlja...
Jel ovo ironija ili stvarno to radis?
vilijam is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 21:19   #52
Ne, viđam se s dvije ženske. Nisam u vezi s nijednom, ova prva je počela tako kao ova tvoja, na kraju će izvisit...
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 21:44   #53
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Ne, viđam se s dvije ženske. Nisam u vezi s nijednom, ova prva je počela tako kao ova tvoja, na kraju će izvisit...
Vrlo vjerojatno da ce izvisit al jbg ko joj je kriv, nisam ñi ja blesav. Igram na sigurno. Sta ces

Javim vam jos svima kako ce sve zavrsit!
vilijam is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 21:47   #54
Sigurno ti je jedino da se viđaš sa svakom s kojom možeš, dok ne izabereš jedno za stalno. Inače, ako ciljaš na jednu ili dvije, i odjebeš par ostalih, obično izvisiš... karma, jebiga.

Iako, iskreno, ljubi, hvataj, nemoj čekat, to ti je najgore.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 00:24   #55
Zavrsio sam sa ovom drugom curom Prva je postala bezobrazna i dobila je odjeb. Jbg ne mogu ni ja vjecno tolerirati bezobrazluk

Sad se pojavila i treca. Bog se stvarno pobrine da mi nikad ne bude dosadno
vilijam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger