Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2006., 15:38   #41
Quote:
kachunchica kaže:
a jel to samo nezgode sa kokicama ili mogu i druge nezgode

Evo, ja sam za vikend pravila palachinke...i to kao slane-sa shampinjonima,
Dobro je. Već sam mislila da si u šampinjone umjesto bešamela umiješala kremu od vanilije.
A kak radiš te šampinjone za punjenje? Sam ih zdinstaš ili kaj?
Ja sam jednom zabunom skuhala juhu od komada svinjetine umjesto junetine, bilo je tamnije meso, ja izvukla iz leda... Nikak mi nije bilo jasno kaj se ta juha tak pjeni.
Inače kad sam umorna radim gluposti tak da sam jednom zašećerila juhu u koju je trebalo ubaciti rezance, a rezance uvalila u vrući čaj.
Kao i meddo svako toliko onak pospana i smotana kak već ujutro jesam uredno si posolim kavu. Kad otpiješ prvi gutljaj odma' si budan k'o 'tičica

Ali nije ti ništ. Frendicin tata je nakon kaj se vratil sa službenog puta u neko gluho doba noći, onak umoran načel konzervu pseće hrane umjesto mesnog doručka. Našla ga je kak pajki za kuhinjskim stolom kraj napol pojedene konzerve.
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 18:42   #42
Muž od mene sklanja noževe... obavezno se porežem, najčešće vrlo glupo - puni su mi prsti takvih ožiljaka. Zato suprug češće kuha od mene - ja sam zadužena za kolače

Doduše, i tu ima nezgoda - primjerice moja pećnica-krematorij - svaki put kad izvlačim tepsiju, zagrije mi lančić, pa kad se uspravim, dobijem opeklinu na dekolteu...
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 22:16   #43
Quote:
undercover kaže:
uopce mi nisu jasni neki koji imaju kvacice na tipkovnici ali ih ne koriste vec izmisljaju nova slova
al ti nije palo na pamet da su ti forumashi na netu josh iz vremena kada se čšćžđ nije raspoznavalo...

a ak nekaj mrzim to su onda ovakvi (nadam se da ce ostati sve zvrlje i cvrcke)

"gra?evinske stolarije, namje?taja opremanjem interijera, gra?evinarstvom i
posluje dugi niz godina na na?em tr?i?tu. Pokretanjem novih projekata i
marketin?ih odluka, ?elja"

mailovi
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 22:20   #44
Quote:
atlantis kaže:
al ti nije palo na pamet da su ti forumashi na netu josh iz vremena kada se čšćžđ nije raspoznavalo...

baš sam čitala i krenula tak nekaj napisat, pa si me preduhitrila

ali mislim da je u ovom slučaju nekaj veće od kvačica
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 22:38   #45
Boktevidio, pa kaj ste još na spectrumima pisale cure

Kaj se tiče kuhinjskih nezgoda, danas su mi popodne grunule pohane lignje u mikrovalnoj. Ti boga, čulo se ko da kokice pucaju, a prozor od mikrovalne prljaaaaav
meddo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 23:33   #46
Quote:
meddo kaže:
Boktevidio, pa kaj ste još na spectrumima pisale cure
klikneš na polly
pa ti ta negdje lijevo piše kolko let imam

da spectrumima
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 23:54   #47
Quote:
polly kaže:
klikneš na polly
pa ti ta negdje lijevo piše kolko let imam

da spectrumima
Ma daj polić ne zekaj me, šest godina si starija od mene, tak da mi moš bit samo ko starija sestrična.
meddo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 08:21   #48
Quote:
rompepe kaže:
kad smo vec na gastronomiji: mislim da se ne radi o beskvasnom kruhu, vec o kruhu koji je pravljem sa prirodnim kvascem (bez dodavanja kvasca iz vrecice)... naime, beskvasni kruh jedva da se moze jesti, i zove se matza...
Ah, moguce. ja samo ponavljam naziv pod kojim mi ga je prodavac prodao nisam strucnjak na tom polju
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 08:26   #49
Quote:
Dora K kaže:
Dobro je. Već sam mislila da si u šampinjone umjesto bešamela umiješala kremu od vanilije.
A kak radiš te šampinjone za punjenje? Sam ih zdinstaš ili kaj?
Ja sam jednom zabunom skuhala juhu od komada svinjetine umjesto junetine, bilo je tamnije meso, ja izvukla iz leda... Nikak mi nije bilo jasno kaj se ta juha tak pjeni.
Inače kad sam umorna radim gluposti tak da sam jednom zašećerila juhu u koju je trebalo ubaciti rezance, a rezance uvalila u vrući čaj.
Kao i meddo svako toliko onak pospana i smotana kak već ujutro jesam uredno si posolim kavu. Kad otpiješ prvi gutljaj odma' si budan k'o 'tičica

Ali nije ti ništ. Frendicin tata je nakon kaj se vratil sa službenog puta u neko gluho doba noći, onak umoran načel konzervu pseće hrane umjesto mesnog doručka. Našla ga je kak pajki za kuhinjskim stolom kraj napol pojedene konzerve.
Ma samo ih zdinstam al sa sto manje vode da bude gusto, dodam malo vrhnja i to ti je to. Bude super ukusno eventualno ak ti se omakne da bude rijedje onda samo malo razmutis brasna u vodi i dodas u to, pa se fino zgusne.
Za tvoju nezgodu...cuj, zato ja meso vrlo nerado spremam...ono, mlada sam i ne razlikujem ga previse...jedino ribu i lignje...iako kad god lignje pravim psujem ko kochijash jer mi prshcu puno i obavezno se negdje opechem

Ja sam jednom tako posecerila shpinat
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 08:35   #50
ma zato bi trebalo lignje kao dobro osušiti i uvaljati u brašno, ali meni svejedno prskaju
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 12:38   #51
Quote:
polly kaže:
baš sam čitala i krenula tak nekaj napisat, pa si me preduhitrila

ali mislim da je u ovom slučaju nekaj veće od kvačica
pa vidim da ti pises normalno, pa ne znam zasto se ti javljas?!

ili je mozda kod tebe nesto vece od kvacica?
Quote:
Dora K kaže:
ma zato bi trebalo lignje kao dobro osušiti i uvaljati u brašno, ali meni svejedno prskaju
neki preporucuju staviti slomljenu cackalicu u ulje, nisam probala ne volim bas lignje, pa ne znam jel to kako funkcionira
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 12:47   #52
Quote:
undercover kaže:
pa vidim da ti pises normalno, pa ne znam zasto se ti javljas?!

ili je mozda kod tebe nesto vece od kvacica?

neki preporucuju staviti slomljenu cackalicu u ulje, nisam probala ne volim bas lignje, pa ne znam jel to kako funkcionira
Da, preporučuju to kod svakog mesa da ne prska i ne šprica. Ja konkretno stavila u lignje, pomoglo nije. Ali od tada još uvijek "ponosno" nosam ožiljak na šaci od opekotine ne znam kojeg stupnja i svako toliko mi se desi da me neki idiot upita jel mi to neko na hrptu šake čik zgasil
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 12:48   #53
Pa zašto ne pokrijete tavu u kojoj frigate s onom mrežicom?
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 12:54   #54
Quote:
Cats kaže:
Pa zašto ne pokrijete tavu u kojoj frigate s onom mrežicom?
Pokrijemo, prskaju kad ih vadiš
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 13:06   #55
Quote:
Dora K kaže:
Pokrijemo, prskaju kad ih vadiš
jel to mozda zato sto ih nabodes vilicom pa dio njihovog soka iscuri u ulje pa zato prska?
probaj ih vaditi s lopaticom (ili kako se vec to zove )
ili stavi kuhinjske rukavice
meni je jednom nesto spricnulo ravno u oko, imala sam mrlju u vidnom polju tjedan dana al dobro, moglo je proc i gore
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 13:19   #56
Quote:
undercover kaže:
jel to mozda zato sto ih nabodes vilicom pa dio njihovog soka iscuri u ulje pa zato prska?
probaj ih vaditi s lopaticom (ili kako se vec to zove )
ili stavi kuhinjske rukavice
meni je jednom nesto spricnulo ravno u oko, imala sam mrlju u vidnom polju tjedan dana al dobro, moglo je proc i gore
Ma ne, vadim ih s onom mrežastom lopaticom, ali čim ih taknem počnu prskat...
Ali, nisam ih duuuugo pržila. Nekak sam se ufurala u šufiganje cijelih na maslinovom ulju, te isto hoče puknut kad im je previsoka temperatura, ali ni blizu ko pržene
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 13:33   #57
te cijele stavi na hladno ulje pa nece prskat.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 14:02   #58
Quote:
Billi kaže:
radila sam pomfri "iz vrecice", i ubacila ga na vruce ulje. no bili je previse leda po njemu pa se sve vuzgalo. vatra je skurila strop

Ovo sam isto ja izvela -ulje je prštalo na sve strane; točkice od ulja su bile po cijelom zidu od kuhinje - poslije sam to prefarbala da gazdarica ne vidi, al su točkice opet izbile van, užas...

A naj-nezgoda: slagala sam sok, natočila sirup u čašu koju sam ostavila kod sudopera i otišla se javiti na telefon...
u međuvremenu je cimerica došla u kuhinju, otvorila si konzervu tune i iscjedila onu "riblju" vodu u moju čašu...
ja se vratila u kuhinju - uuuužasno žedna - natočila si vode u čašu i popila to na eks, i tek onda skužila da sok od maline ima okus po ribi... nekaj gore nisam u životu probala...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 18:33   #59
Quote:
meddo kaže:
Ma daj polić ne zekaj me, šest godina si starija od mene, tak da mi moš bit samo ko starija sestrična.
more, ak u kompletu dobim i mlađu sestričnu
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 18:35   #60
[QUOTE=undercover]pa vidim da ti pises normalno, pa ne znam zasto se ti javljas?!

QUOTE]
ja sam se naučila jer moram

samo mi je zgodno kak se često popikneš na magic

a zakaj tebi fale kvačice?
polly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:26.