Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2014., 03:12   #21
Quote:
spic kaže: Pogledaj post
Siguran sam da bi i gastronomadi pristali na nešto tako. Kontaktiraj ih za cijenu oni su provjereno dobri
A da ti pravo kazem... i ti bi itekako mogao posluziti za tako nesto.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 09:04   #22
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
A nisam ni rekao da mene zovu pevaljkom
Daj se koncentriraj.
Znala sam da ćeš flipnut na ovo, morala sam
Al fakat ima krasnih aranžmana za groblje, nemoj tako

Ontopic nemam kaj, nikad mi nije pala na pamet rent-a-cook usluga, ali očekivala bi da treba platit viši iznos, osobito ako je uključena i pre- i post- usluga.
__________________
-
"There is no love sincerer than the love of food."
o-killed is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 22:40   #23
ljudi malo sam prosurfao ovu stranicu koju ste linkali http://www.rentajchefa.com i ima isječak novinskog članka iz večernjeg u kojem piše da je osnovna cijena 300 kn
Yvancheen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 23:34   #24
Quote:
Yvancheen kaže: Pogledaj post
ljudi malo sam prosurfao ovu stranicu koju ste linkali http://www.rentajchefa.com i ima isječak novinskog članka iz večernjeg u kojem piše da je osnovna cijena 300 kn
svaka čast tko postigne takvu cijenu
prije par godina (dvije -tri -četri- ne znam zbilja kad je bilo) sam sa kolegicom predstavljao Varaždinsku kuhinju u Mađarskoj u Zalaegerszegu . oni su gradovi prijatelji a to je bio neki projekt EU . uglavnom u petak smo kuhali večeru , od 15 do 23, subota cijeli dan od 8 do 23 i u nedjelju od 8 do 14 i dobili smo po 200 eura i ja sam bio više nego zadovoljan tada
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 09:23   #25
Našla sam i u fazi sam dogovora. napisat ću vam iza 24.12.kako je sve to skupa prošlo (ne bih sada javno da netko od mojih ne skuži iznenađenje). No ako nekog zanima, do onda može pp.
Kreativac za izvrsnim prijedlozima. Cijena 250 kn po osobi sa njegovim namirnicama bez pića.
nastasja00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 00:51   #26
Tip izvrstan, inače profesionalan kuhar. Donio sve svoje pa čak i salvete, čaše.
Svi smo bili oduševljeni..4 slijeda. Bio je sa nama 4 h. Sve objasni, porijeklo namirnica, način spravljanja....da ne pišem menu evo web str, pa pogledajte.
Jedva čekam slijedeću priliku da nam opet kuha.


http://rentacook.com.hr
nastasja00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 12:48   #27
Zvuci zanimljivo. Znaci 250 kn platis po glavi kolko vas ima na veceri, dakle za dvoje 500 kn ili sam nesto pobrkao?
Rekao bih na orvu da to nije malo, ali s druge strane... to jest ekskluzivna varijanta, tako da mi je i cijena fer.
No sto je s kolicinom hrane? Kazes 4 slijeda... kolike su bile porcije, dovoljne da se recimo muska osoba moze najesti? Ne neki krkan... nego neko ko jede osrednje.
Vidio sam jela na webu... no mozes li nabrojati sto ste jeli konkretno i kako je bilo okusom, konkretnije glede okusa od toga da ste bili odusevljeni. Thnx
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 14:35   #28
Nisi krivo protumacio. Nas 4, 1000 kn (frendicala dodala jos 100) s time da je samo pjenusac Tomac bio njegov, a vino nase.
Pokusat cu se svega prisjetiti.
Jakobova kapica sa naribanim tartufom na kremi od pastrnjaka sa wasabi kremom i dehidriranim uljem konoplje.
Marinirana buca sa mozzarelom (ne znam vise ime ali je "tata mozzarele") sa listicima rikole i kruskom te pacifickom morskom crnom solju.
Pecena pacja prsa sa recudiranim crvenim zeljem i jabukom na marmeladi od sumskog voca i kestena uz glaziranu mrkvu.
Cokoladni mousse sa listicem bijele cokolade i posipom od 24 k zlat. (sa strane je bio posluzen neki pucketajuci prah sa kuglicama cokolade.
nastasja00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 17:17   #29
Sto je dehidrirano ulje? Mislim, ulje ne bi trebalo imati vode u sebi .... Isto sto i zmijsko ulje?
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2020., 20:02   #30
kako se kreću danas cijene za najam kuhara, gdje i kako doći do njih, ima li koja stranica za to, ove koje ste dali ne radi više niti jedna
uprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2020., 23:54   #31
Quote:
uprolazu kaže: Pogledaj post
kako se kreću danas cijene za najam kuhara, gdje i kako doći do njih, ima li koja stranica za to, ove koje ste dali ne radi više niti jedna
I ja sam u nekoj potrazi, našla sam ovaj website, poslala mail i ekspresno su mi odgovorili: https://www.takeachef.com/en-hr/

Cijene imaš na webu čim kreneš kreirati ponudu.

Ja nažalost nisam pronašla ono što sam tražila pa ću pitati i ovdje. Da li je u Zagrebu moguće rentati Michelin-star kuhara ili nekoga od naših "poznatijih" kuhara? Kad kažem poznatije mislim na kuhara tipa Šakote. Treba mi za jedno privatno događanje u blizini Zagreba na kojem bi nas bilo 10ak, uzela bih i konobara. Opcija je i dobar kuhar iz npr. Slovenije ili Mađarske, u tom slučaju bih mu naravno platila put + noćenje.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2020., 13:34   #32
Meni ne treba profesionalni kuhar, vec mi se jede obicna domaca hrana kakvu su radile nase mame i bake. Zna li netko neku zenu koja bi bila voljna povremeno doci i skuhati nesto po mojim zeljama? U vise navrata sam koristio usluge od jedemdoma.hr, ali oni sad vec neko vrijeme ne kuhaju po lokacijama.
00chux is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2020., 15:26   #33
Quote:
bejo kaže: Pogledaj post
I ja sam u nekoj potrazi, našla sam ovaj website, poslala mail i ekspresno su mi odgovorili: https://www.takeachef.com/en-hr/

Cijene imaš na webu čim kreneš kreirati ponudu.

Ja nažalost nisam pronašla ono što sam tražila pa ću pitati i ovdje. Da li je u Zagrebu moguće rentati Michelin-star kuhara ili nekoga od naših "poznatijih" kuhara? Kad kažem poznatije mislim na kuhara tipa Šakote. Treba mi za jedno privatno događanje u blizini Zagreba na kojem bi nas bilo 10ak, uzela bih i konobara. Opcija je i dobar kuhar iz npr. Slovenije ili Mađarske, u tom slučaju bih mu naravno platila put + noćenje.
Pa kontaktiraj direktno kuhara kojeg cijenis i ponudi posao. Vjerujem da bi neki pristali.
Nosebleed is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2020., 15:42   #34
Quote:
00chux kaže: Pogledaj post
Meni ne treba profesionalni kuhar, vec mi se jede obicna domaca hrana kakvu su radile nase mame i bake. Zna li netko neku zenu koja bi bila voljna povremeno doci i skuhati nesto po mojim zeljama? U vise navrata sam koristio usluge od jedemdoma.hr, ali oni sad vec neko vrijeme ne kuhaju po lokacijama.
Pa bar to si mozes skuhati sam

No zena koje kuhaju mozes naci na svakom cosku. Jos ti i pospremi stan, opere i pegla. Dakle kucna pomocnica. No ak sve to radi onda i kosta.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2020., 15:45   #35
Quote:
bejo kaže: Pogledaj post
I ja sam u nekoj potrazi, našla sam ovaj website, poslala mail i ekspresno su mi odgovorili: https://www.takeachef.com/en-hr/

Cijene imaš na webu čim kreneš kreirati ponudu.
napravio sam to, 300€ po osobi, prestrašno

Quote:
Nosebleed kaže: Pogledaj post
Pa kontaktiraj direktno kuhara kojeg cijenis i ponudi posao. Vjerujem da bi neki pristali.
izgleda da najbolje ići u neki restoran i pitati kuhara bi li radio određena jela, privatno ili preko restorana, ono da tamo pripremi jelo i dođeš pojesti tu, sad ne znam je li mogu raditi tako jela izvan menija restorana, i baš me zanima kolika bi cijena bila, nitko nema info koliko otprilike naši kuhari naplaćuju za napraviti neko jelo?
uprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2020., 16:28   #36
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Pa bar to si mozes skuhati sam

No zena koje kuhaju mozes naci na svakom cosku. Jos ti i pospremi stan, opere i pegla. Dakle kucna pomocnica. No ak sve to radi onda i kosta.
Za pospremanje imam, ali za kuhanje ne mogu naci pa zato i pitam ovdje
00chux is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2020., 18:42   #37
Quote:
uprolazu kaže: Pogledaj post
napravio sam to, 300€ po osobi, prestrašno



izgleda da najbolje ići u neki restoran i pitati kuhara bi li radio određena jela, privatno ili preko restorana, ono da tamo pripremi jelo i dođeš pojesti tu, sad ne znam je li mogu raditi tako jela izvan menija restorana, i baš me zanima kolika bi cijena bila, nitko nema info koliko otprilike naši kuhari naplaćuju za napraviti neko jelo?
Ako trazite nekakve celebrity michelin star chefove za privatno kuhanje onda mi stvarno nije jasno zasto pitate za cijenu i cudite se kako je 100 eura skuplje ili jeftinije.

Quote:
00chux kaže: Pogledaj post
Za pospremanje imam, ali za kuhanje ne mogu naci pa zato i pitam ovdje
Dostavu gableca i raznih drugih jela imas svakodnevno po cijelom Zg-u. Sta ti bas doma treba doci kuharica napraviti grah s kobasicom ?
Nosebleed is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2020., 19:31   #38
Quote:
Nosebleed kaže: Pogledaj post
Ako trazite nekakve celebrity michelin star chefove za privatno kuhanje onda mi stvarno nije jasno zasto pitate za cijenu i cudite se kako je 100 eura skuplje ili jeftinije.



Dostavu gableca i raznih drugih jela imas svakodnevno po cijelom Zg-u. Sta ti bas doma treba doci kuharica napraviti grah s kobasicom ?
Ne grah.
00chux is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2020., 22:57   #39
Quote:
00chux kaže: Pogledaj post
Ne grah.
Naruci si klopu iz Ficleka, kao domace je sve
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2020., 23:02   #40
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Naruci si klopu iz Ficleka, kao domace je sve
Ili Plesivicka klet na Jarunu/Stagliste.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:56.