Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Muškarci, gdje svršavate?
U kondom 15 23.08%
Vani (po partnerici, sebi, plahti... čemu god) 50 76.92%
Glasovatelji: 65. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2015., 09:39   #221
Quote:
spectrumix kaže: Pogledaj post
Prava žena prima bilo gdje - i u dupence i u usta i po faci i po sisama. Pravi muškarac šprica bilo gdje - i u dupence i u usta i po faci i po sisama.
Tako bi moralo biti, ali nije. U dosta brakova nema ništa od toga.

Samo čista klasika. Misionarski položaj i to za pravljenje djece.

A za sve je kriv odgoj od malena.

I ja sam imao malčice nekih problema sa suprugom na početku, ali sam joj na vrijeme dokazao da je to sve najnormalnije, i otada nemam nikakvih problema. Naprotiv!

Treba se izboriti za neke stvari u životu, i ne odustati od toga, inače to neće biti život kakav bi trebao biti.

Zadnje uređivanje trodoee : 29.04.2015. at 09:40. Reason: k
trodoee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 09:19   #222
uvijek vani..po njoj ili ako je ona gore po,sebi..kad mi puši voli da špricam..to svršavanje i je najbolji dio seksa pa zašto bi u kondom to radio bzvz
facker is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 19:59   #223
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Nedavno sam razgovarao s frendicom o njezinom seksualnom životu i rekla mi da njen dečko uvijek svršava u kondom. I da su joj i bivši također redovito svršavali u kondom.
Zatim sam pričao i sa svojom curom, i rekla mi je da je to skroz normalno i uobičajeno. I da se ja zapravo razlikujem od većine po tom pitanju (ja uvijek svršavam vani).

Meni je svršavanje u kondom nekako bezveze i konzervativno.
Usporedimo to s nekom predstavom. Dakle, predstava je spektakularna i naravno da želim izvesti taj grand finale, završnu točku... kao šlag na kraju. Zar ne?

E sad... mene zanimaju iskustva većine. Da li samozatajno svršite u kondom ili ga skinete pred kraj i priredite vašoj partnerici spektakl?

Također, zanimaju me i iskustva forumašica. Kako vam partneri svršavaju, kako vi volite? Da li vas taj trenutak svršavanja partnera dodatno uzbuđuje?

Eto, toliko... pišite.
svuda samo ne u kondom :O neznam kak drugim zenama to zvuci, al njam. >.< po faci.
tinablondi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 21:00   #224
u kondom svršavam samo kad želimo doživjeti orgazam istovremeno, inače niti ne koristimo kondom a svrši se faca,usta,cice,guza
420junfer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 15:31   #225
Vani ili u kondom.
Marcolin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger