Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2015., 20:15   #1
Još uvijek sam djevac

pozdrav,


imam skoro 24 godine. stvar je u tome da nikad nisam imao curu, odnosno nikakvih romantičnih- seksualnih iskustava. sviđale su mi se cure ( nisam previše sramežljiv, možda malo, treba mi vremena da se opustim) ali ja se očito njima nisam sviđao. faks privodim kraju, u stalnom sam doticaju sa ljudima nisam nekakav asocijalni luđak. razlog tome što sam još uvijek junfer što nisam našao djevojku kojoj se dovoljno sviđam za seks.
sada mene zanima je li ovo čudno? ta moja nevinost u kasnijim godinama

čitao sam ostale teme o tome na engleskom, molim vas, floskule, teretana, rad na sebi i te gluposti pustite na miru. normalno izgledam, zdrav sam, ne treba mi teretana ni rad na sebi. imam svoje interese ( glazba, knjige, filmovi) i tako

hvala unaprijed na vašim komentarima, dežurne šaljivdžije slobodno možete i ovdje pisati
ocelot power is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 20:22   #2
Quote:
ocelot power kaže: Pogledaj post

razlog tome što sam još uvijek junfer što nisam našao djevojku kojoj se dovoljno sviđam za seks.
A jesi li ikad našao djevjku kojoj se dovoljno sviđaš za razgovore, poruke, šetnje,
piće itd. pa kad dođe do seksa-neće te, ili nisi našao djevojku za ikakav romantični kontakt?

Jesi li se npr. ikad poljubio?


Pročitaj malo i ovu temu.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=862835
File not Found is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 20:27   #3
Quote:
File not Found kaže: Pogledaj post
A jesi li ikad našao djevjku kojoj se dovoljno sviđaš za razgovore, poruke, šetnje,
piće itd. pa kad dođe do seksa-neće te, ili nisi našao djevojku za ikakav romantični kontakt?

Jesi li se npr. ikad poljubio?


Pročitaj malo i ovu temu.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=862835
jesam se poljubio sa 16 godina. na pijanki. nisam našao curu za ikakav romantični odnos, bilo je sveukupno 4 cura koje su mi se baš sviđale ali nisu pokazale ikakav interes za mene. sada me iskreno malo sram u ovim godinama biti junfer, jedini ja još iz ekipe iz osnovne nisam našao nekoga. znam da to nije utrka ali jebiga hvata me neka depra oko toga
ocelot power is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 20:34   #4
Nisu uopce kasne godine
Ja sam izgubio nevinost dalekooo iza 24 godine
Tako da , samo polako
...
Svjetlosni is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 20:39   #5
Quote:
ocelot power kaže: Pogledaj post
jesam se poljubio sa 16 godina. na pijanki. nisam našao curu za ikakav romantični odnos, bilo je sveukupno 4 cura koje su mi se baš sviđale ali nisu pokazale ikakav interes za mene.
NIsu općenito pokazale interes za tebe,
ili nisi ni ti pokazao interes prema njima a bio si presramežljiv
ili si pokazao interes ali su te sve redom odbile.


Quote:
sada me iskreno malo sram u ovim godinama biti junfer, jedini ja još iz ekipe iz osnovne nisam našao nekoga. znam da to nije utrka ali jebiga hvata me neka depra oko toga
U današnje vrijeme više ništa nije čudno,
NIkada nije kasno, pogotovo ne s 24 godine (još si mlad), samo se nemoj zatvarati
u sebe i u svoju sobu. Budući da su ti prijatelji zauzeti, izađi s njima, i sigurno
ćeš kroz zajednička druženja upoznati npr. neku prijateljicu od prijateljeve cure,

ili neku potpuno nepoznatu,

ako nisi neki tip od izlazaka, barem danas ima hrpa društvenih mreža pa malo pronjuškaj.

Najvažnije je da se ne bediraš i ne zatvaraš u sebe.
Ako je problem fizičkog izgleda, to zapravo i nije neki problem,
problem je krivi pristup, pogled na samog sebe jer onako kako se ti vidiš to odašilješ i svojoj okolini.
File not Found is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 20:47   #6
Ja ne vidim tu nista nenormalno uopce

malo me samo cudi da nisi ostvario malo bliskiji odnos s nekim, ljubljenje i to
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 20:50   #7
naravno da je normalno, prika ne sekiraj se ništa
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 20:52   #8
Quote:
File not Found kaže: Pogledaj post
NIsu općenito pokazale interes za tebe,
ili nisi ni ti pokazao interes prema njima a bio si presramežljiv
ili si pokazao interes ali su te sve redom odbile.




U današnje vrijeme više ništa nije čudno,
NIkada nije kasno, pogotovo ne s 24 godine (još si mlad), samo se nemoj zatvarati
u sebe i u svoju sobu. Budući da su ti prijatelji zauzeti, izađi s njima, i sigurno
ćeš kroz zajednička druženja upoznati npr. neku prijateljicu od prijateljeve cure,

ili neku potpuno nepoznatu,

ako nisi neki tip od izlazaka, barem danas ima hrpa društvenih mreža pa malo pronjuškaj.

Najvažnije je da se ne bediraš i ne zatvaraš u sebe.
Ako je problem fizičkog izgleda, to zapravo i nije neki problem,
problem je krivi pristup, pogled na samog sebe jer onako kako se ti vidiš to odašilješ i svojoj okolini.


da budem iskren, trenutno mi je jedna cura zapela za oko. e sada ja bi nešto probao pokušati više od običnog razgovora a pojma nemam o zavođenju i takvim igrama ( mada mi to zvuči kao klinčadijske gluposti) i sada mi nekakav film ulazi u glavu o tome da nikad nisam imao nikoga i sve više se opterećujem time

problem nije fizički izgled mislim da normalno izgledam manje više. nisam tip koji brije na neku fensi šmensi obleku, mobitele i takva sranja. i ne preferiram takva mjesta za izlazak.
ocelot power is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 21:06   #9
Quote:
ocelot power kaže: Pogledaj post
da budem iskren, trenutno mi je jedna cura zapela za oko. e sada ja bi nešto probao pokušati više od običnog razgovora a pojma nemam o zavođenju i takvim igrama ( mada mi to zvuči kao klinčadijske gluposti) i sada mi nekakav film ulazi u glavu o tome da nikad nisam imao nikoga i sve više se opterećujem time
Aha sad te uhvatila panika jer bi trebao upotrijebiti "vještine" koje do sada nisi stekao.

Znači nisi joj još ni prišao...
Ne mogu ja govoriti kako da joj priđeš, svatko je drugačiji tip osobe,
netko će prići direktno i samopouzdano pokušati ugrabiti "metu",

netko će ići mic po mic, kroz neki poluprijateljski ležerni pristup,

sve ovisi koji si tip osobe i koji je cura kojoj prilaziš tip osobe...

Prvo se upoznajte, vidi "kako diše" pa ćeš bolje znati na koji način dalje,
većina cura voli pomalo uz dozu direktnosti, da daš do znanja da ti se sviđa ali
da ne forsiraš i žuriš,

a ti ionako nisi u poziciji da preskačeš sve korake...
File not Found is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 21:10   #10
Stalno neke teme o nevinosti.

Majstore bez razloga se opterecujes. Tek su ti 24. Polako.
Lomlja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 21:19   #11
Quote:
File not Found kaže: Pogledaj post
Aha sad te uhvatila panika jer bi trebao upotrijebiti "vještine" koje do sada nisi stekao.

Znači nisi joj još ni prišao...
Ne mogu ja govoriti kako da joj priđeš, svatko je drugačiji tip osobe,
netko će prići direktno i samopouzdano pokušati ugrabiti "metu",

netko će ići mic po mic, kroz neki poluprijateljski ležerni pristup,

sve ovisi koji si tip osobe i koji je cura kojoj prilaziš tip osobe...

Prvo se upoznajte, vidi "kako diše" pa ćeš bolje znati na koji način dalje,
većina cura voli pomalo uz dozu direktnosti, da daš do znanja da ti se sviđa ali
da ne forsiraš i žuriš,

a ti ionako nisi u poziciji da preskačeš sve korake...


pogrešno, poznajem je neko vrijeme i tek sada mi se počela sviđati. pričam ja normalno s njom jer smo kolege ali ne znam kako da podignem razgovor na tu "razinu". smije se mojim komentarima ( a uopće nisam namjeravao biti duhovit) te mi se nasmiješi kada me vidi. sada ja pretpostavljam da joj se sviđam donekle i ako nešto pokušam i zajebem biti će me sram jer ću je i dalje viđati
ocelot power is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 21:30   #12
Quote:
ocelot power kaže: Pogledaj post
pogrešno, poznajem je neko vrijeme i tek sada mi se počela sviđati. pričam ja normalno s njom jer smo kolege ali ne znam kako da podignem razgovor na tu "razinu". smije se mojim komentarima ( a uopće nisam namjeravao biti duhovit) te mi se nasmiješi kada me vidi. sada ja pretpostavljam da joj se sviđam donekle i ako nešto pokušam i zajebem biti će me sram jer ću je i dalje viđati
A šta je tu pogrešno, nema veze što se poznajete, i dalje stoji da joj nisi prišao.

To što se smije tvojim šalama (a nisi namjeravao biti duhovit ) je jako
dobar znak, daje ti do znanja da imaš njenu pažnju.

Jeste išli na kavu skupa kao kolege ili ne?
Ako niste, pozovi je na kavu, nema čudnovatog recepta, smješkaj se i ti njoj,
pozovi na kavu, daj neki kompliment, vidi kako će reagirati.
PItaj je ima li dečka, nabaci neku bazu u razgovoru, dvosmislenu, malo je zezaj,
nemoj baš sve "fino".

Koliko ona ima godina?
File not Found is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 21:34   #13
Nije normalno al boli te kurac
jojo jojić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 21:39   #14
Quote:
File not Found kaže: Pogledaj post
A šta je tu pogrešno, nema veze što se poznajete, i dalje stoji da joj nisi prišao.

To što se smije tvojim šalama (a nisi namjeravao biti duhovit ) je jako
dobar znak, daje ti do znanja da imaš njenu pažnju.

Jeste išli na kavu skupa kao kolege ili ne?
Ako niste, pozovi je na kavu, nema čudnovatog recepta, smješkaj se i ti njoj,
pozovi na kavu, daj neki kompliment, vidi kako će reagirati.
PItaj je ima li dečka, nabaci neku bazu u razgovoru, dvosmislenu, malo je zezaj,
nemoj baš sve "fino".

Koliko ona ima godina?
istko ko i ja. možda sam ja zabrijao da joj se sviđam ali nema veze, probat ću nekog vraga napraviti
Quote:
jojo jojić kaže: Pogledaj post
Nije normalno al boli te kurac
ovo je jako elokventan odgovor. i sam pajo kanižaj bi ti zavidio
ocelot power is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 22:29   #15
Autore, takvima kao što si ti uvijek preporučam sljedeći recept:

Odi si kupiti majicu ili neki drugi odjevni predmet kod zgodne (tebi) prodavačice. S obzirom da je njoj posao biti pristojna, možeš se slobodno udvarati koliko te volja, ako te ona odjebe, onda znaš da si pretjerao i da ti je pristup skroz krivi. Vjeruj, one imaju prag tolerancije jako visok. Općenito sa prodavačicama, frizerkama i ostalim djelatnicama u uslužnim djelatnostima možeš vježbati skill potreban za udvaranje.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 22:33   #16
malo je cudno al ono ok...seks se ne uci znat ces ti to ok sve napravit...al steta sta ne uzivas...nije bitno jel to cudno,uobicajeno il sta vec...steta sta ne uzivas sa nekom curom curama u seksu mazenju druzenju...samo to...
iz splita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 22:42   #17
Quote:
mužjak87 kaže: Pogledaj post
Autore, takvima kao što si ti uvijek preporučam sljedeći recept:

Odi si kupiti majicu ili neki drugi odjevni predmet kod zgodne (tebi) prodavačice. S obzirom da je njoj posao biti pristojna, možeš se slobodno udvarati koliko te volja, ako te ona odjebe, onda znaš da si pretjerao i da ti je pristup skroz krivi. Vjeruj, one imaju prag tolerancije jako visok. Općenito sa prodavačicama, frizerkama i ostalim djelatnicama u uslužnim djelatnostima možeš vježbati skill potreban za udvaranje.
To bas i nije dobar savjet, jer kao sto si i sam rekao - njima je "posao" da budu pristojne i ljubazne jer im je cilj dobiti mušterije, tako da bi on mogao steci pogresni dojam, ako mu se smijeska i prihvaca razgovor moze pomisliti da mu je flert upalio, a kad tamo ona je samo ljubazna jer joj to posao nalaze.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 22:48   #18
Quote:
ocelot power kaže: Pogledaj post
pozdrav,


imam skoro 24 godine. stvar je u tome da nikad nisam imao curu, odnosno nikakvih romantičnih- seksualnih iskustava. sviđale su mi se cure ( nisam previše sramežljiv, možda malo, treba mi vremena da se opustim) ali ja se očito njima nisam sviđao. faks privodim kraju, u stalnom sam doticaju sa ljudima nisam nekakav asocijalni luđak. razlog tome što sam još uvijek junfer što nisam našao djevojku kojoj se dovoljno sviđam za seks.
sada mene zanima je li ovo čudno? ta moja nevinost u kasnijim godinama

čitao sam ostale teme o tome na engleskom, molim vas, floskule, teretana, rad na sebi i te gluposti pustite na miru. normalno izgledam, zdrav sam, ne treba mi teretana ni rad na sebi. imam svoje interese ( glazba, knjige, filmovi) i tako

hvala unaprijed na vašim komentarima, dežurne šaljivdžije slobodno možete i ovdje pisati
Čudno je da sa 24 godine nisi spavao sa nekom (s obzirom da ne namjeravaš čekat do braka i da ti nije bitno s kojom ćeš to napravit ). Očito nisi toliko otvoren kao što sam misliš o sebi

Kad želiš nešto dovoljno jako, nađeš i način da to napraviš... Nemre bit jednostavnije.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 22:52   #19
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
To bas i nije dobar savjet, jer kao sto si i sam rekao - njima je "posao" da budu pristojne i ljubazne jer im je cilj dobiti mušterije, tako da bi on mogao steci pogresni dojam, ako mu se smijeska i prihvaca razgovor moze pomisliti da mu je flert upalio, a kad tamo ona je samo ljubazna jer joj to posao nalaze.
Nije niti poanta u tome. Poanta je da dobije samopouzdanje.

A vjeruj mi, i prodavačica drugačije reagira na dobar pristup kod udvaranja.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 23:15   #20
Quote:
File not Found kaže: Pogledaj post

U današnje vrijeme više ništa nije čudno,
Budući da su ti prijatelji zauzeti, izađi s njima, i sigurno
ćeš kroz zajednička druženja upoznati npr. neku prijateljicu od prijateljeve cure,
koja glupost. otkad to masovno parovi izlaze s drustvom? i pogotovo sa jos solo zgodnim frendicama? bajke

to sto su mu prijatelji zauzeti samo jos vise umanjuje sanse bas zbog toga sto su svi to vec 'sredili' i nikoga vise nije briga za teme nalazenje ovoga i onoga.

autore imas samo jednu osobu na koju mozes racunat - sebe. princip snađi se sam metoda pokusaja i pogreske... ili odustani od toga i radi nesto drugo.


a i to da nije cudno da mozda tebi i meni nije cudno međutim radi se o predrasudama koje vecina stvara
supersoldier is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger