Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2015., 12:39   #81
Quote:
nećeš me jahati kaže: Pogledaj post
Nije isto. Ako upoznaš sliku upoznaješ karakter i sve ostalo.

Muški na osnovu slike procjene uglavnom fizički dio, to je najbitniji dio.
Žene na osnovu slike osim fizičkog procjenjuju putem odjeće i status, novac, stil, navike, manire itd. I to je ta ogromna razlika pogleda na sliku, upoznavanje je jedna sasvim druga priča.

Da bi shvatile kako muškarci gledaju na sliku trebale biste gledati golog muškarca, bez ikakve odjeće, bez fensi frizurice, i bez održavanih bradica, bez apsolutno ičega što može odati status pa ti procjenjuj i gledaj
Slično gledaju i muškarci. Možda je malo bitniji fizički izgleda nego ženama, ali u barem 60% odlučuje i stil, navike, maniri
__________________
“My dear, find what you love and let it kill you."
trojanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 12:39   #82
Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post
Ali glavno da je faks kriv što si ti neudana, a ne suludi kriteriji
ahah ma nisu suludi, nisam nešto zahtjevna nije to tako isključivo ništa, ovisi kako se sve posloži u nekom trenutku
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 12:53   #83
Quote:
trojanac kaže: Pogledaj post
Slično gledaju i muškarci. Možda je malo bitniji fizički izgleda nego ženama, ali u barem 60% odlučuje i stil, navike, maniri
Status, stil, novac,maniri i navike nam nisu toliko presudni da zaključujemo o tim stavkama na osnovu jedne slike, isječka, scene - u tom je stvar. Cure će i najmanji isječak slike iskoristiti za procjenu nečijeg statusa, kao što će muško refleksno prvo primjetiti dupe, nogu, sisu itd.
Te stvari kao da su na podsvijesnoj razini, refleksno bez puno razmišljanja idu.
nećeš me jahati is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 12:58   #84
Quote:
nećeš me jahati kaže: Pogledaj post
Evo video intervju sa jednom našom najsexy hrvaticom.
Lijepa i dosadna za poludit. Ta mora da radi sve po crti, nema odstupanja ni milimetar. Sigurno se i smije prema zacrtanim šemama.


http://dnevnik.hr/showbuzz/inmagazin...---350760.html
Haha, koja totalna suprotnost neke zamišljene stereotipne Riječanke koja bi bila neka studetnica filozofije, lezbača koja provodi dane na Index-u boreći se protiv Crkve . Lipa i još na misu ide. Ja ne virujen da je iz Rijeke .
Morpheus00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 13:09   #85
Quote:
nećeš me jahati kaže: Pogledaj post
Nije isto. Ako upoznaš sliku upoznaješ karakter i sve ostalo.

Muški na osnovu slike procjene uglavnom fizički dio, to je najbitniji dio.
Žene na osnovu slike osim fizičkog procjenjuju putem odjeće i status, novac, stil, navike, manire itd. I to je ta ogromna razlika pogleda na sliku, upoznavanje je jedna sasvim druga priča.

Da bi shvatile kako muškarci gledaju na sliku trebale biste gledati golog muškarca, bez ikakve odjeće, bez fensi frizurice, i bez održavanih bradica, bez apsolutno ičega što može odati status pa ti procjenjuj i gledaj
potpis do potpisa.

ženi neće nikakva pamet, stil, humor, novac, maniri pomoć ak ju tip okarakterizira kao butterface.

dok će muški pandan itekako imat šanse kod žena ukolko nije nadaren ljepotom no posjeduje sve gore nabrojano.
instruktorxp is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 13:14   #86
Quote:
instruktorxp kaže: Pogledaj post
potpis do potpisa.

ženi neće nikakva pamet, stil, humor, novac, maniri pomoć ak ju tip okarakterizira kao butterface.

dok će muški pandan itekako imat šanse kod žena ukolko nije nadaren ljepotom no posjeduje sve gore nabrojano.
mene je faca na tipu dosta puta odbila (iako je imao dobro tijelo, novac itd)

facu gledamo svi
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 13:18   #87
Quote:
nećeš me jahati kaže: Pogledaj post
Evo video intervju sa jednom našom najsexy hrvaticom.
Lijepa i dosadna za poludit. Ta mora da radi sve po crti, nema odstupanja ni milimetar. Sigurno se i smije prema zacrtanim šemama.


http://dnevnik.hr/showbuzz/inmagazin...---350760.html
meni taj cura djeluje kao dobrica i kao fino odgojena, dakle gdje je točno problem? ja vidim kad neko fejka da je pristojan a kad stvarno to jeste, ona ne fejka
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 13:25   #88
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
meni taj cura djeluje kao dobrica i kao fino odgojena, dakle gdje je točno problem? ja vidim kad neko fejka da je pristojan a kad stvarno to jeste, ona ne fejka
Psst, svi hoćemo ideale tipa svetica i kurva ili pak hipermačo muškarac koji je nježan samo za nju .
Morpheus00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 13:28   #89
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
meni taj cura djeluje kao dobrica i kao fino odgojena, dakle gdje je točno problem? ja vidim kad neko fejka da je pristojan a kad stvarno to jeste, ona ne fejka
Pa napisao sam već. Djeluje pretjerano dosadna i isprazna. Čini se da radi sve po špagi i ne odstupa, sva nekako umjetna i komercijalna. Fura se na nekakvu ženstvenost i dobrotu, kao da joj je životni san postati misica pa na pitanje žirija ''šta bi učinila za svijet'', odgovorila bi sa ''pomagala bih siromašnima.'' ...a u stvarnosti bi bježala od siromašnih i poderanih, zaobilazila bi ih u širokom luku, odnosno ljepila bi se za dobrostojeće.

U principu glavno je to da mi se čini poput robota, dosadna, umjetna i isprazna. Bez emocija, iskre i karaktera.
nećeš me jahati is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 13:29   #90
Quote:
Morpheus00 kaže: Pogledaj post
Psst, svi hoćemo ideale tipa svetica i kurva ili pak hipermačo muškarac koji je nježan samo za nju .
Nekima je sasvim dovoljna i opuštena žena koja dobro kuha i voli kitu
__________________
“My dear, find what you love and let it kill you."
trojanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 13:32   #91
Prvi dojam - izgled + osobnost
Drugi dojam - osobnost, maniri, humor
Treći dojam - izgled

Ako nema to sve, to je meni nepotpun čovik za partnera

Npr kolega....zgodan je boli glava, ali dosadan da još više boli glava. I ne može mi se svidjeti ako nema onu notu osobnosti. Postaje mi odbojan strašno. Mogu ga samo gledati, ali šta mi to vrijedi :-P

Prosjecan izgled unatoč osobnosti izgubi notu privlačnosti. Izgubi se ona čar. To mi je više za prijateljstvo Ali eto, nije da biram ljude po tim kriterijima, nego se to tako poklopi. Ako me privuče i osobnošću i izgledom, moje je
Ailour is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 13:50   #92
Quote:
Ailour kaže: Pogledaj post
Prvi dojam - izgled + osobnost
Drugi dojam - osobnost, maniri, humor
Treći dojam - izgled

Ako nema to sve, to je meni nepotpun čovik za partnera

Npr kolega....zgodan je boli glava, ali dosadan da još više boli glava. I ne može mi se svidjeti ako nema onu notu osobnosti. Postaje mi odbojan strašno. Mogu ga samo gledati, ali šta mi to vrijedi :-P

Prosjecan izgled unatoč osobnosti izgubi notu privlačnosti. Izgubi se ona čar. To mi je više za prijateljstvo Ali eto, nije da biram ljude po tim kriterijima, nego se to tako poklopi. Ako me privuče i osobnošću i izgledom, moje je
Ako ja kao muško mogu komentirati, slažem se da je to kombinacija stvari što se cura tiče. Naravno da je izgled bitan, ali opet nije jedino što je bitno za privlačnost. Badava ti netko lijep, ako mu je u glavi slama ili vakum. Ja bi radije otišao u samostan nego bio sa curom poput Kim Kardashian ili nekom sličnom.
Corvus27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 14:04   #93
Quote:
Corvus27 kaže: Pogledaj post
Ako ja kao muško mogu komentirati, slažem se da je to kombinacija stvari što se cura tiče. Naravno da je izgled bitan, ali opet nije jedino što je bitno za privlačnost. Badava ti netko lijep, ako mu je u glavi slama ili vakum. Ja bi radije otišao u samostan nego bio sa curom poput Kim Kardashian ili nekom sličnom.
Na kim kardašijan ti se lože il' balavci il' oni koji nikada nisu vidjeli pravo žensko. Imaš ti pun balkan ljepotica koje su i stasom i karakterom daleko iznad kim kardašijan. A da ne pričamo o brazilskim curama s oblinama na koje možeš uvijek napasati na nekoj plaži u Riju...
fiksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 14:09   #94
bio je neki intervju s Kim Kardashian (Ellen show mislim), ona priča i zvuči sasvim normalno, i odmjereno
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 14:14   #95
Quote:
fiksa kaže: Pogledaj post
Na kim kardašijan ti se lože il' balavci il' oni koji nikada nisu vidjeli pravo žensko. Imaš ti pun balkan ljepotica koje su i stasom i karakterom daleko iznad kim kardašijan. A da ne pričamo o brazilskim curama s oblinama na koje možeš uvijek napasati na nekoj plaži u Riju...
Meni su Srpkinje i Bošnjakinje i Crnogorke te sve niže od njih odbojne zbog mentaliteta, bile one lijepe ili ne, takve jednostavno ne želim kao što ne želim niti Kardashianicu ili Hiltonicu, bljak.
Corvus27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 14:15   #96
Quote:
Corvus27 kaže: Pogledaj post
Naravno da je izgled bitan, ali opet nije jedino što je bitno za privlačnost. Badava ti netko lijep, ako mu je u glavi slama ili vakum.
Ali to skuzis tek kasnije. Netko ti je privlacan, jer je lijep dok ne saznas o njemu nesto sto ti nikako ne odgovara, sto te ohladi. Recimo, moze cura biti neznam kako zgodna, ako za tjedan dana skuzim da je radikalni anti-teist, ode sve u vjetar.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 14:20   #97
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ali to skuzis tek kasnije. Netko ti je privlacan, jer je lijep dok ne saznas o njemu nesto sto ti nikako ne odgovara, sto te ohladi. Recimo, moze cura biti neznam kako zgodna, ako za tjedan dana skuzim da je radikalni anti-teist, ode sve u vjetar.
Ja nikad nisam imao curu jer sam bio predebeo i nisam se usuđivao prići, sad kad sam srmšavio me cure oko mene jednostavno ne zanimaju, izgledom su neke prave ljepotice, ali u svemu drugome prosječne, a to što se stavova tiče si u potpunosti u pravu, niti ja kao vjernik nikad ne bi mogao biti sa nekom zadrtom ateistkinjom, nikad.
Corvus27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 14:44   #98
Quote:
Corvus27 kaže: Pogledaj post
Ja nikad nisam imao curu jer sam bio predebeo i nisam se usuđivao prići, sad kad sam srmšavio me cure oko mene jednostavno ne zanimaju, izgledom su neke prave ljepotice, ali u svemu drugome prosječne, a to što se stavova tiče si u potpunosti u pravu, niti ja kao vjernik nikad ne bi mogao biti sa nekom zadrtom ateistkinjom, nikad.

Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ali to skuzis tek kasnije. Netko ti je privlacan, jer je lijep dok ne saznas o njemu nesto sto ti nikako ne odgovara, sto te ohladi. Recimo, moze cura biti neznam kako zgodna, ako za tjedan dana skuzim da je radikalni anti-teist, ode sve u vjetar.
Jako me čudi da neko ko si je tako dobar katolik dolazi na forum na kojem su otvoreno piše o seksu van braka, a česte su teme tipa "Kutak za gay frajere", "Poliamorija ili višeljublje - zbirni topic", "Lezbe- iskustva, mišljenja...i ostalo".
__________________
“My dear, find what you love and let it kill you."
trojanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 14:44   #99
Quote:
fiksa kaže: Pogledaj post
Na kim kardašijan ti se lože il' balavci il' oni koji nikada nisu vidjeli pravo žensko. Imaš ti pun balkan ljepotica koje su i stasom i karakterom daleko iznad kim kardašijan. A da ne pričamo o brazilskim curama s oblinama na koje možeš uvijek napasati na nekoj plaži u Riju...
Prepun forum ekipe koja ide na plaze u Riu. Odlican primjer.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 14:47   #100
Quote:
trojanac kaže: Pogledaj post
Jako me čudi da neko ko si je tako dobar katolik dolazi na forum na kojem su otvoreno piše o seksu van braka, a česte su teme tipa "Kutak za gay frajere", "Poliamorija ili višeljublje - zbirni topic", "Lezbe- iskustva, mišljenja...i ostalo".
Da dobro proučimo neprijatelja.
Corvus27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger