Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2015., 09:24   #81
Quote:
GipsyKings kaže: Pogledaj post

Loše, loše.. Ponekad mi se čini da su muškarci i žene stvarno s drugih planeta. Još nisam čula nijednu ženu/djevojku da mi je rekla da je prestala voljeti muža zbog izgleda.
Što govori jako puno o iskrenosti dotičnih osoba.
blort is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 09:40   #82
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Što govori jako puno o iskrenosti dotičnih osoba.
Nije istina. Iskrena je ona. Ona njega i dalje voli.

Ali se istovremeno jebe i sa zgodnim susjedom.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 11:10   #83
Ljudi ulaze u brak iz pogresnih razloga. Previse kalkulisanja oko partnera koji bi bio "idealan" za brak dovodi do velikih posljedica. Voditi se tim da bolje nije mogao je cista glupost. Nikako ne shvatam kako se covjek moze zadovoljiti odredjenim stvarima iako zna da nisu najbolji izbor. Sto se tice sminkanja mislim da sminka nikako nije mogla sakriti njeno lice. Veliki nos i pored sminke se nece smanjiti niti male usne povecati. Sminka ne mjenja crte lice jedino ga moze vizuleno uciniti malo ljepsim. Vidim da autoru to predstavlja veliki problem jedino rijesenje bi bila plasticna operacija ali pitanje je koliko je to izvodivo,zato fino kupis zeni sminku i kazes kako super izgleda nasminkana,da te to pali i sl.
Laraxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 11:31   #84
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Ne bih rekla. Zvučiš površno, kao da nemaš više od 17 i taman misliš izgubiti djevičanstvo. Pa si previše buljio u manekenke.

Daj ti nama opiši kako ti izgledaš ?
1.jesi fit, sa pločicama i prekrasnom frizurom, curama mio i seksi
2. imaš lijepe, prodorne plave , zelene oči ?
3. kada se skineš jel izgledaš njam i muški puteno ili kao afinger tj. vješalica veličina xxs
4.uspješan si , imaš love i dobar auto.. ali nisi uobražen. okej to nisi.
5.jesi šarmantan i emancipiran? okej to isto očito nisi
6. jesi dubokouman, inteligentan i načitan... da je zanimljivo biti sa tobom
7. jesi duhovit ?
okej to nisi a nisi ni ono prije
8.jesi uvijek uredan, otuširan i namirisan
9.znaš komunicirati sa ženama
10. imaš lijepe zube ili bar osmijeh
Izgledaš li ovako ?
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...9e92cb8130.jpg

ili ovako ?
http://st.depositphotos.com/1371851/...n-sexy-guy.jpg
Ovakvog frenda imam ja, malo je stariji i čak savršeniji.Žene sline kada dođe u Hr i kada sjednemo na kavu. Onak me grdo gledaju a u njega bulje jer takvih po našim cestama nema. Njemu to ne imponira egu već ga zabavlja..
No vrlo je pametan i dubokouman, human, mudar, iskren, kvalitetan tip pa žene ne procjenjuje prema izgledu niti je površan.
Procjenjuje ljepotu drugačije a ne prema nosu, usnicama i obrazima.
Kada me šokira ljudska nekultura i potreba za savršenstvom drugih, grubost i ismijavanje fizičkih mana ljudi... sjetim se njaga.Kako je savršen a skroman, jednostavan i pametan i nikada nije nikome kritizirao izgled, davao "savjete" a mogao bih lako.


Dakle ako si lijep ( ne zgodan nego lijep) fizički, šarmantan, dobre duše, suosjećajan, iskren, vrijedan, sposoban sa alatima i rukama kao moj frend, duhovit, kreativan... ako te žene vole onda smiješ kritizirati svoju ženu.
Bilo čiji izgled i komentirati to.
Inače ne.
Onda jer izgledaš tako ?

Btw. ne znam ali ako ti žena služi kao ukras ili da impresionira muške prijatelje. Onak' rode, tetece i vujce, brata i kuma Stipu iz Omiša. Frendove iz birtije.Kojima je važan samo izgled.
Onak neke ljude uma dubine kao lokva u Sahari kad opali zvizdan
Ako ti žena služi tome i ako si plitak kao što si tu ostavio dojam... onda se ne čudim tebi. Čudim se njoj kaj vidi u tebi.
Troši život i vezala se za jako površnu osobu.
Vanjska ljepota se da urediti akli ako je čovjek iznutra površanm plitak ili nekvalitetan... nema toga frizerta, šminkera i kirurga koji će ga uljepšati.
Pun je svijet grdih iznutra a savršenih izvana.
Stvarno ne znam kaj radi sa ružnim frajerom ( po duši ružnim ) koji je ne voli i ne prihvaća.
Mogla bi nađi boljega i kvalitetnijeg tip. Nek mi se javi da joj namjestim ovoga svoga frenda.

Inače sam primjetila da ljudi sa kompleksima ili nekim fizičkim manjkavostima, nekim unutarnjim težim manama, jačim nezadovoljstom, frustracijama veličine Velebita, površnostima uvijek sebi uzimaju pravo procjenjivati ili osuđivati nečiji izgled.
To ili pate na ljepotu ljudi.
To im je imeprativ. Fasada za novine. Imati partnera za pokazivalo raji ili pišu hvalospjeve lijepim ženama, žele savršenstvo od drugih a sami ga nemaju. Ni unutarnje, ni vanjsko.
Šokira me takva ljudska glupost.
Cekaj, stani, ako imamo 9/10 spomenutih parametara koje si nabrojala, jel to znaci da mozemo otvoreno kritizirat sve zensko i musko ovog svijeta, pogotovo cure tamo di najvise osjete..?
dangerz0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 14:04   #85
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Što govori jako puno o iskrenosti dotičnih osoba.
Zakaj misliš da to nije iskreno?
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 14:12   #86
Quote:
markooo1 kaže: Pogledaj post
U sebi gorim često puta zbog toga, i ne privlači me sada kada je najpotrebnije kao žena u smislu redovnih seksualnih obaveza i slično. Nije mi stalo uopće da bude ,,sisata i guzata,, nego da ima sekspilno, ženstveno lice, ili barem normalno žensko na kojem se ne ističe nešto od ovoga što sam naveo, dakle normalno žensko lice.

Jel netko od vas imao slično iskustvo, kako se nosite sa tim i sve ostalo?
Ja bih joj rekao da pusti brkove i jebao bih je češće u guzu.
__________________
“My dear, find what you love and let it kill you."
trojanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 14:46   #87
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Prelako se i crkveni brakovi danas raspadaju.
Kad se poništenje dobiva bez problema.
Poništiti crkveni brak mi je nešto kao napraviti novi himen.
alma 188 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 17:05   #88
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Zakaj misliš da to nije iskreno?
Zato što sam vidio sasvim dovoljan broj odjeba ili pogoršanja odnosa nakon što su se određene osobe npr udebljale.
blort is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 17:24   #89
Biti će sve gore,uzalud što te JAKO voli,mazi i pazi. Čini mi se da te to držalo uz nju sve ove godine. Izgled je važan pa neka priča tko god što hoće. Dobro je što su nam različiti ljudi oku ugodni. Nekog tko ti je ružan ne želiš ljubiti niti biti ljubljen od nje. Ako ti je ružna nevoliš je.
Zvoncica44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 19:04   #90
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Zato što sam vidio sasvim dovoljan broj odjeba ili pogoršanja odnosa nakon što su se određene osobe npr udebljale.
Možda si vidio taj slučaj kod muškaraca, nijedna moja poznanica nije ostavila dečka zbog izgleda. Uz to da napomenem da su sve izgledale bolje u odnosu na svoje partnere. Svaka traži da samo bude dobar prema njoj.

Mala napomena, ne znam kako je drugdje, ali kod nas u Slavoniji sam primjetila jedan društveni fenomen koji sam baš komentirala s više poznanica. A to je velika nestašica odgojenih, kulturnih i pristojnih dečkiju, a kamoli da su uz to fizički atraktivniji ( gledam na godište '90.-'93.). I to do te mjere da sam čula od više prijatelja kako im nije jasno zašto su neke dobre i lijepe cure s takvim ružnim/debelim dečkima koji ih usput i varaju, sad bi netko rekao: sigurno je s njim zbog para.. ali ovdje kod nas nitko nema para! Dečki su ljeniji od cura, dok studentice uglavnom jako puno rade uz faks i planiraju budućnost, moraju poticati svoje dečke da naprave nešto od sebe, i onda budu još i sponzori tim likovima koji se time hvale . Tako da su kod nas normalne cure sretne da nađu prvenstveno karakterno normalnu osobu koja će ju voljeti, pa izgled stavljaju po strani i ignoriraju fizičke nedostatke ma kakvi oni bili.
GipsyKings is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 19:21   #91
Quote:
GipsyKings kaže: Pogledaj post
Možda si vidio taj slučaj kod muškaraca, nijedna moja poznanica nije ostavila dečka zbog izgleda. Uz to da napomenem da su sve izgledale bolje u odnosu na svoje partnere. Svaka traži da samo bude dobar prema njoj.

Mala napomena, ne znam kako je drugdje, ali kod nas u Slavoniji sam primjetila jedan društveni fenomen koji sam baš komentirala s više poznanica. A to je velika nestašica odgojenih, kulturnih i pristojnih dečkiju, a kamoli da su uz to fizički atraktivniji ( gledam na godište '90.-'93.). I to do te mjere da sam čula od više prijatelja kako im nije jasno zašto su neke dobre i lijepe cure s takvim ružnim/debelim dečkima koji ih usput i varaju, sad bi netko rekao: sigurno je s njim zbog para.. ali ovdje kod nas nitko nema para! Dečki su ljeniji od cura, dok studentice uglavnom jako puno rade uz faks i planiraju budućnost, moraju poticati svoje dečke da naprave nešto od sebe, i onda budu još i sponzori tim likovima koji se time hvale . Tako da su kod nas normalne cure sretne da nađu prvenstveno karakterno normalnu osobu koja će ju voljeti, pa izgled stavljaju po strani i ignoriraju fizičke nedostatke ma kakvi oni bili.
A ti to znaš točno kako, jer tako šta sigurno neće otvoreno priznati?
Malo vjerojatno.
Ni približno.
Da, sve su se polomile od truda i rada.
Naravno, zato na svakom koraku možeš vidjeti odrone s avionima, sve pršti od stavljanja izgleda po strani.
blort is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 19:49   #92
Imam samo ovo za reći na uvodni post:

ne

seri
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 21:08   #93
Quote:
alma 188 kaže: Pogledaj post
Kad se poništenje dobiva bez problema.
Poništiti crkveni brak mi je nešto kao napraviti novi himen.
Pa IN je tam u arapskim zemljama prodavati ponovno nevinost. Lijepo na operaciju rekonstrukcije himena, ženska je ponovno nevina i ide biznis. Tak i ovo.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 21:30   #94
Quote:
markooo1 kaže: Pogledaj post
Moram ovo napisati da olakšam dušu i možda čujem neki dobar savjet i slično.

Postala mi je opsesija svakodnevno gledati "lica" drugih cura.

Mislio sam da mi to neće nikad smetati i prelazio sam preko toga uvijek ali sve više razmišljam o tome sada kada je već kasno i pretvara se u moju unutrašnju agoniju. Vjerojatno se pitate kako to izgleda.. Brada je izdužena i široka pri dnu. Nos je klasično muški veliki ali ne samo duguljast nego i širok, obrve jedva da ima, jako su tanke i ne rastu i nisu ravne nego ovakve ( i još više zakrivljene. Usne su katastrofa. Žene uglavnom imaju ispunjene usne manje ili više, dok mi muškarci imamo normalne usne (uglavnom), u nje su takve, kao da su izduvane. Oči tu i tamo da ne mora nositi naočale koje stvore još goru sliku. Ona linija kad se nasmijemo ispod obraza, umjesto da ide prema vani ide prema untra. Što se tiče ostatka tijela malko ispod prosjeka. Kad se našminka, pa i ono malo što se natjera izgleda podnošiljivo ali je problem što ono vrijeme što smo zajedno ja je gledam bez šminke i sve joj to vidim i osjećam se loše.

Recite mi slobodno da nisam fer, da je nisam zaslužio i sve ostalo ali ja to jednostavno vidim i ne mogu se praviti da ne vidim a moram,a nisam htio da vidim kad je trebalo. U sebi gorim često puta zbog toga, i ne privlači me sada kada je najpotrebnije kao žena u smislu redovnih seksualnih obaveza i slično. Nije mi stalo uopće da bude ,,sisata i guzata,, nego da ima sekspilno, ženstveno lice, ili barem normalno žensko na kojem se ne ističe nešto od ovoga što sam naveo, dakle normalno žensko lice.

Jel netko od vas imao slično iskustvo, kako se nosite sa tim i sve ostalo?
kam si gledal dok si ju upoznal? nije valjda škrenclin nosila?

nego, nisi napisal dal depilira brkove ili ih ostavi da zbilja liči na muško
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 21:59   #95
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
A ti to znaš točno kako, jer tako šta sigurno neće otvoreno priznati?
Malo vjerojatno.
Ni približno.
Da, sve su se polomile od truda i rada.
Naravno, zato na svakom koraku možeš vidjeti odrone s avionima, sve pršti od stavljanja izgleda po strani.
nitko ne zna, samo BLORT zna
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 22:41   #96
Quote:
Ona linija kad se nasmijemo ispod obraza, umjesto da ide prema vani ide prema untra.
ja si i dalje ovo pokušavam vizualizirat
FiorellaTerenzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 23:01   #97
Quote:
FiorellaTerenzi kaže: Pogledaj post
ja si i dalje ovo pokušavam vizualizirat
To je i meni zapelo za oko pri prvom citanju, ali ni uz najbolju imaginaciju ne znam na sto se to odnosi .
MissConception is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 23:06   #98
Javi se, trolčino, sunce ti kalajsano!
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 23:18   #99
Nemojte na čovjeka, možda je prezauzet češljanjem ženinog brka.
__________________
We linger in the shadows of tormented minds.
https://youtu.be/lugnetyBAhc
Darkyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 11:30   #100
Quote:
FiorellaTerenzi kaže: Pogledaj post
ja si i dalje ovo pokušavam vizualizirat
Objeseni obrazi...tugaljiv izraz lica unatoc smijehu

Bas mi zao njegove zene...

On se odljubio i sad mu je ruzna...pretuzno .
gg sitna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger