Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2015., 11:35   #21
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Mislim da se takvima ne sviđa to što rade tj ne uživaju u tom seksu nego to gledaju kao odrađivanje posla, njima se obično sviđaju nabildani frajeri ili nogometaši, al ne mogu sve do nogometaša.
uglavnom
meni je jadno seksat se iz bilo kojeg drugog razloga osim radi uživanja u seksu
a da sam dobila neku 5-icu nezasluženo ne bih bila zadovoljna sama sobom
nisam bila zadovoljna ni kad bih dobila 5-icu jer sam znala, a imala osjećaj da nisam u potpunosti sve naučila i razumjela

Zadnje uređivanje mantisa : 22.05.2015. at 11:49.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 11:38   #22
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
nije mit, al smatram d ami to preuvelicavamo i da se ne desava to toliko kolko mi mislimo i da to ne cine sve djevojke.


Ja bas smatram suprotno, vjerojatno se dogada i cesce nego mislimo, no to je kao i ostatak ove price samo spekulacija.
__________________
"Reci mi, kako je to kad imas sve tude na sebi? Pa cak i pogled na svijet?"
Šakal- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 11:40   #23
Quote:
Šakal- kaže: Pogledaj post


Ja bas smatram suprotno, vjerojatno se dogada i cesce nego mislimo, no to je kao i ostatak ove price samo spekulacija.
ja se slažem s Alčakom

meni se jedino desilo da kad sam išla na ispit iz obrane i zaštite - profesor koji mi je prvo predavao u srednjoj školi, a onda se prebacio na faks - to što je trebalo naučit je bilo nevjerojatno glupo i besmisleno (valjda je i njemu to bilo jasno) - kad sam ušla u sobu mi je rekao: daj indeks i upisao mi 5.

Nadam se da ne čita forum.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 11:42   #24
Quote:
Šakal- kaže: Pogledaj post


Ja bas smatram suprotno, vjerojatno se dogada i cesce nego mislimo, no to je kao i ostatak ove price samo spekulacija.
Heh, pa što misliš tko daje curama kao što su Lana Jurčević, Severina i ostale manje poznate glupačice 10 000 ojra za spotove? Da li je to zbog njihovog čistog talenta ili malo daju guze sponzorima? To je normalno u svijetu i to ne samo u nas. Hehe kružile su zanimljive priče o Severini i šivanju na odjelu KBC-a . Ah, da ne govorim o Kerumu i njegovim orgijama. Što misliš di je sadašnju ženu upozna? Pro tip: Nije nediljom na misi. Ah hvala Bogu na vlajima u Splitu. Sve se sazna .
Morpheus00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 11:43   #25
Quote:
Šakal- kaže: Pogledaj post


Ja bas smatram suprotno, vjerojatno se dogada i cesce nego mislimo, no to je kao i ostatak ove price samo spekulacija.
Da, događa se češće nego što mislimo samo to je uglavnom posredno, tipa neka ženska je u vezi s likom koji joj sređuje stvari u vezi posla, fakulteta i slično.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 11:52   #26
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
uglavnom
meni je jadno seksat se iz bilo kojeg drugog razloga osim radi uživanja u seksu
a da sam dobila neku 5-icu nezasluženo ne bih bila zadovoljna sama sobom
nisam bila zadovoljna ni kad bih dobila 5-icu jer sam znala, a imala osjećaj da nisam u potpunosti sve naučila i razumjela
Iza ovih riječi se nazire štreberica. A realno, one niti ne dobivaju nemoralne ponude. Iz poznatih razloga.
Hammer Prime is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 11:53   #27
Quote:
Hammer Prime kaže: Pogledaj post
Iza ovih riječi se nazire štreberica. A realno, one niti ne dobivaju nemoralne ponude. Iz poznatih razloga.

kojih?
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 11:54   #28
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
kojih?
Nisu fizički atraktivne.
Hammer Prime is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 12:00   #29
Quote:
Hammer Prime kaže: Pogledaj post
Nisu fizički atraktivne.
ha,ha
znači tko je pametan ne može bit zgodan?
jel te dvije osobine idu u nekoj obrnutoj korelaciji?
zapravo mislim da su nepovezane
ne bih komentirala samu sebe, al generalno mislim da nisi u pravu
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 12:02   #30
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
ha,ha
znači tko je pametan ne može bit zgodan?
jel te dvije osobine idu u nekoj obrnutoj korelaciji?
zapravo mislim da su nepovezane
ne bih komentirala samu sebe, al generalno mislim da nisi u pravu
A štreberluk s pameću ima točno kakve veze?
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 12:04   #31
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
A štreberluk s pameću ima točno kakve veze?
nema, a nema baš ni s onim što sam ja prethodno napisala
pa pitaj dotičnog kako je došao do tog
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 12:06   #32
Heh, mi o vragu, a ono ... http://direktno.hr/en/2014/zivot/155...orno-filma.htm . Samo potvrđuje da u svijetu ništa nije besplatno. Manekenke, posvuduše i ostale "dame" dobro plate svojih 5 minuta na pozornici. Treba ovih što više izać da mlade djevojke vide što se krije iza glamura. Kad te netko može kupit gramom koke nisi ništa drugo nego .... Budeš samo roba koju biznis ispljuni nakon što prođeš 30-tu. Žao mi je ove cure kad je u filmiću 3 mulca koji su biće neki sitni dilerćići razvlače jer su joj dali gram koke.
Morpheus00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 12:10   #33
Quote:
Morpheus00 kaže: Pogledaj post
Heh, mi o vragu, a ono ... http://direktno.hr/en/2014/zivot/155...orno-filma.htm . Samo potvrđuje da u svijetu ništa nije besplatno. Manekenke, posvuduše i ostale "dame" dobro plate svojih 5 minuta na pozornici. Treba ovih što više izać da mlade djevojke vide što se krije iza glamura. Kad te netko može kupit gramom koke nisi ništa drugo nego .... Budeš samo roba koju biznis ispljuni nakon što prođeš 30-tu. Žao mi je ove cure kad je u filmiću 3 mulca koji su biće neki sitni dilerćii razvlače jer su joj dali gram koke.
vidjela sam filmić - sve skupa prejadno i žalosno
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 12:14   #34
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
vidjela sam filmić - sve skupa prejadno i žalosno
Da, žalosno, al mislim da ona nije jedina. Ovo su mulčići koji pitaj boga ima li koji preko 20. Mislim da ovaj slučaj samo baca pravo svjetlo na taj "glamur" o kojem mnoge mlade djevojke imaju krivu sliku. Neće nitko mladu, lipu djevojku financirat da bude pivačica, manekenka samo zato jer je taj duša od čovjeka i želi da ona uspije. Dobro one to plate i dosta šliceva starih prdonja otvore.
Morpheus00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 12:32   #35
Quote:
Morpheus00 kaže: Pogledaj post
Da, žalosno, al mislim da ona nije jedina. Ovo su mulčići koji pitaj boga ima li koji preko 20. Mislim da ovaj slučaj samo baca pravo svjetlo na taj "glamur" o kojem mnoge mlade djevojke imaju krivu sliku. Neće nitko mladu, lipu djevojku financirat da bude pivačica, manekenka samo zato jer je taj duša od čovjeka i želi da ona uspije. Dobro one to plate i dosta šliceva starih prdonja otvore.
kad premlade uđu u to, onda i vjeruju
roditelji bi trebali vodit brigu da ih zaštite
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 20:22   #36
Ne mora značiti ako ne dobija takve ponude da nije zgodna, nekima se takvi prdonje neće ni usuditi postaviti takvo pitanje. Ali normalno ako sjedne ispred profe, izbaci sise u dekolteu i krene se naguzivati da će ovaj dobiti znak da je možda materijal za pristati na nešto takvo. prvo tima koje izgledaju jeftino se daju takve ponude.
black fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 20:34   #37
Quote:
NevjerniToma kaže: Pogledaj post
Jednostavno: zanima me biste li prihvatili nemoralnu ponudu u svrhu postizanja osobne koristi.
Objašnjenje: Vrlo cesto sam u situacijama u kojima srećem mnogo cura. Neke su zbilja atraktivne, a neke malo manje atraktivne.
I tako kad mi kazu da su dobile neki dobar posao, prođe mi kroz glavua nije valjda..?
Osim toga upoznao sam dosta tih hostesi. Ne mislim ono, bok bok. Znali smo proć na kavu, veceru..
Ja nisam, a niti moji frendovi nikad ni pokusao direktno. Jer reakcija moze bit nezgodna.
Mi, frendovi, cesto se uhvatimo u raspravu jel to mit ili je to java..da se one jebu ko stuke i za pare. Sve u diskreciji, naravno.
O tim zajednickim frendicama ili poznanicama onda pocnu kolati pretpostavke da je nekom popušila ili raširila noge i sl.
Vecina tih cura koje znam su ajmo rec normalne.. A mene zanima da li izgled vara?

Naravno da je to dosta delikatna stvar pa nitko nece nista rec, vec se sve svede na glasine i pretpostavke. Prava istina tesko moze izaći na vidjelo.
Osim ovdje na forumu.

Pa onda, moje dame, molim da nam otkrijete vase male "prljave" tajne.

PS. Vođen cinjenicom da nista nije onako kako se cini, podizem ovu temu.
nebi, jer nikad ne znaš kakva je druga strana i kakve ti probleme more natovarit ako pristaneš na tak nekaj, a već samim nemoralnim ponudama moreš si mislit na kaj su sve takvi spremni

ne mora nužno biti da ako je neko nekaj postigel u životu da je to radi prihvaćanja nemoralne ponude, al ne velim da ih zato nema

Quote:
black fairy kaže: Pogledaj post
Ne mora značiti ako ne dobija takve ponude da nije zgodna, nekima se takvi prdonje neće ni usuditi postaviti takvo pitanje. Ali normalno ako sjedne ispred profe, izbaci sise u dekolteu i krene se naguzivati da će ovaj dobiti znak da je možda materijal za pristati na nešto takvo. prvo tima koje izgledaju jeftino se daju takve ponude.
s ovom izjavom si me podsjetila na jednu curu iz razreda koja je svjesno svojim oblačenjem i ponašanjem navodila profesore kak bi imala čim bolji uspjeh, nije baš daleko dogurala
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 20:40   #38
Quote:
mala nemirna kaže: Pogledaj post


s ovom izjavom si me podsjetila na jednu curu iz razreda koja je svjesno svojim oblačenjem i ponašanjem navodila profesore kak bi imala čim bolji uspjeh, nije baš daleko dogurala
Sve zavisi kakav je profesor. Neke su bile dolazile profesoru sa plakanjem kao mala dječica tipa joj nemojte me bacit, a on bi rekao kolegice vidimo se dogodine. Taj profesor mi je odma porasta u očima . Dok opet sam bio sa jednom koja se jebala paralelno sa dva asistenta i sa menom. Meni je bila samo dobra jebačica, a njima pomutila razum. Nabavljali joj ispite i još svakakve gluposti, al oni su bili u 20-im, pa i nisu još imali ni vremena steć neku reputaciju.
Morpheus00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 20:48   #39
Quote:
Morpheus00 kaže: Pogledaj post
Sve zavisi kakav je profesor. Neke su bile dolazile profesoru sa plakanjem kao mala dječica tipa joj nemojte me bacit, a on bi rekao kolegice vidimo se dogodine. Taj profesor mi je odma porasta u očima . Dok opet sam bio sa jednom koja se jebala paralelno sa dva asistenta i sa menom. Meni je bila samo dobra jebačica, a njima pomutila razum. Nabavljali joj ispite i još svakakve gluposti, al oni su bili u 20-im, pa i nisu još imali ni vremena steć neku reputaciju.
i to kaj veliš
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 21:07   #40
Ima svega toga, ali budimo realni, vecina cura to ne radi.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger