Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2015., 10:33   #1
Trebam pomoć!

Nije me bilo duze vremena na ovom forumu, na svu srecu!

Al evo u zadnje vrijeme imam jedan problem koji me dosta muci. Stalno nesto analiziram oko njega pa sam shvatio da bi ga mozda trebao izloziti ovdje, jer ima dosta iskusnih i pametnih ljudi koji bi mi mogli dati korisne savjete!

Naime, nedavno sam se igrom slucaja zblizio sa jednom prijateljicom koju sam prije poznavao samo iz vidjenja, na faksu! Mjesec dana smo se dopisivali samo oko faksa ali je onda krenulo i dopisivanje oko svakodnevice. Nekad bih ja poceo razgovor, a nekad ona (cesce ona).

Vremenom mi se pocela svidjati ali ono, samo kad bih je vidio ili kad bih se dopisivao s njom. Nisam jos bio zaljubljen u nju. Stalno sam joj u porukama davao do znanja da mi se svidja kao cura. Cak sam mislio da je to samo neka navika dopisivanja i da se samo radi toga dopisuje sa mnom. Tjedan dana joj nisam nista slao i eto, javila mi se sa nekom izlizanom foricom: kao jesam li ja bio tamo i tamo, ima osjecaj da me vidjela. Bilo je tu i nekih drugih stvari koje su mi dale do znanja da mozda i ona muti nesto: tipa, bas je lijepo vrijeme mogli bi se prosetati jednu vecer. Nisam pristao jer sam imao puno obaveza ali sam joj obecao da cu joj se javiti kad budem bio slobodniji. Proslo je dosta vremena i javio sam joj se. Pristala je.

Trebala je to, prema njoj, biti brzinska setnja jer je kako kaze imala neke obaveze ali na kraju se oduzilo na 2-3sata setnjice i ugodnog razgovora, smijeha, sve je bilo spontano jer je i ona otvoreniji tip osobe. Ma milina. Malo sam sjebao stvar sto sam poceo u toku razgovora filozofirati pa ce mozda misliti da sam neki ekscentrik ali vazno mi je kad upoznajem osobu ispitati njene poglede na zivot, a kasnije onda, druzenja postanu plitkoumnija

E sad, primjetio sam neke stvari. Priblizavala mi se cijelo vrijeme i par puta me "suptilno" dodirnula dlanovima, tako suptilno, da sam dobio nagon da je primim za ruke al jebiga nije tako jednostavno, pogotovo sto ne znam jel ovo bio spoj ili samo prijateljski izlazak. Isto tako kad smo sjedili na klupi imala je prekrizene noge okrenute prema meni. Pa cak se malo i naginjala prema meni. Nesvjesno je oponasala svaku moju kretnju.

Rastali smo se lijepo cak me i ispratila isla duzim putem do kuce.Malo sam ju podjebavao oko toga

E sad, toliko smo se raspricali oboje da je to vise licio na prijateljski sastanak. Ja se bojim da sam ostavio takav dojam, a vjerojatno i ona o istome strahuje. A ne zelim je kao prijateljicu, hocu da mi bude zenska jer od trenutka kad sam prvi put progovorio s njom, znao sam da je zenska za mene: taj stav, taj stas, ta odjeca, jaka psiha, ambiciozna Pomalo sam se poceo zaljubljivati u nju, to me cak i brine,jer ako me gleda kao prijatelja, ne zelim gubiti vrijeme. Dosta mi je bilo prijateljica sad sam onaj koji hoce biti voljen!

Moje pitanje glasi: jel vam sve ovo lici kao da zeli biti prijateljica sa mnom, ili cura?

Jel se na dejtovima osobe mogu onako lijepo raspricati a da status ostane van "frend zone"?

Kako da joj uopce dam do znanja da mi se svidja jako?

Sta je najgore sto se moze desiti ako je primim za ruke ili poljubim?
vilijam is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 10:48   #2
O kako ljudi vole komplicirati di ne treba.....
Ne sliči mi ni na što jer ne poznajem ni nju ni tebe i jer nisam gatara. Mogu se raspričati da budu van friend zone, ali ne zadugu ako ponoviš još 3 ovakva izlaska ona će to protumačiti kao nezainteresiranost i krenut dalje, ak želiš curu lijepo joj rečeš da ti se sviđa, primiš ju za ruku, lijepo i pristojno, ne bih preporučila da ju poljubiš jer će biti malo čudno, jedino ako nije onaj filmski trenutak u pitanju, a u stvarnome životu to je rijetko tako... Ako je primiš za ruku može ju samo izvuć iz tvog dlana i tako ti dati do znanja da ju ne zanimaš.
Zaigrana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 10:50   #3
A jesi kavalir, to si trebao nju otpratiti doma Meni se zapravo čini da ste oboje na istoj valnoj, i da ona misli isto što i ti, ali oboje niste sigurno što onaj drugi misle i kakav dojam ste ostavili pa ste oboje malo suzdržani. Čim se to rastegnulo u par sati slutim da ide u dobrom smjeru. I nema ništa loše u dobrom razgovoru, kad se malo oslobodite netko će već napraviti prvi korak.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 11:18   #4
Quote:
vilijam kaže: Pogledaj post
Nije me bilo duze vremena na ovom forumu, na svu srecu!

Al evo u zadnje vrijeme imam jedan problem koji me dosta muci. Stalno nesto analiziram oko njega pa sam shvatio da bi ga mozda trebao izloziti ovdje, jer ima dosta iskusnih i pametnih ljudi koji bi mi mogli dati korisne savjete!

Naime, nedavno sam se igrom slucaja zblizio sa jednom prijateljicom koju sam prije poznavao samo iz vidjenja, na faksu! Mjesec dana smo se dopisivali samo oko faksa ali je onda krenulo i dopisivanje oko svakodnevice. Nekad bih ja poceo razgovor, a nekad ona (cesce ona).

Vremenom mi se pocela svidjati ali ono, samo kad bih je vidio ili kad bih se dopisivao s njom. Nisam jos bio zaljubljen u nju. Stalno sam joj u porukama davao do znanja da mi se svidja kao cura. Cak sam mislio da je to samo neka navika dopisivanja i da se samo radi toga dopisuje sa mnom. Tjedan dana joj nisam nista slao i eto, javila mi se sa nekom izlizanom foricom: kao jesam li ja bio tamo i tamo, ima osjecaj da me vidjela. Bilo je tu i nekih drugih stvari koje su mi dale do znanja da mozda i ona muti nesto: tipa, bas je lijepo vrijeme mogli bi se prosetati jednu vecer. Nisam pristao jer sam imao puno obaveza ali sam joj obecao da cu joj se javiti kad budem bio slobodniji. Proslo je dosta vremena i javio sam joj se. Pristala je.

Trebala je to, prema njoj, biti brzinska setnja jer je kako kaze imala neke obaveze ali na kraju se oduzilo na 2-3sata setnjice i ugodnog razgovora, smijeha, sve je bilo spontano jer je i ona otvoreniji tip osobe. Ma milina. Malo sam sjebao stvar sto sam poceo u toku razgovora filozofirati pa ce mozda misliti da sam neki ekscentrik ali vazno mi je kad upoznajem osobu ispitati njene poglede na zivot, a kasnije onda, druzenja postanu plitkoumnija

E sad, primjetio sam neke stvari. Priblizavala mi se cijelo vrijeme i par puta me "suptilno" dodirnula dlanovima, tako suptilno, da sam dobio nagon da je primim za ruke al jebiga nije tako jednostavno, pogotovo sto ne znam jel ovo bio spoj ili samo prijateljski izlazak. Isto tako kad smo sjedili na klupi imala je prekrizene noge okrenute prema meni. Pa cak se malo i naginjala prema meni. Nesvjesno je oponasala svaku moju kretnju.

Rastali smo se lijepo cak me i ispratila isla duzim putem do kuce.Malo sam ju podjebavao oko toga

E sad, toliko smo se raspricali oboje da je to vise licio na prijateljski sastanak. Ja se bojim da sam ostavio takav dojam, a vjerojatno i ona o istome strahuje. A ne zelim je kao prijateljicu, hocu da mi bude zenska jer od trenutka kad sam prvi put progovorio s njom, znao sam da je zenska za mene: taj stav, taj stas, ta odjeca, jaka psiha, ambiciozna Pomalo sam se poceo zaljubljivati u nju, to me cak i brine,jer ako me gleda kao prijatelja, ne zelim gubiti vrijeme. Dosta mi je bilo prijateljica sad sam onaj koji hoce biti voljen!

Moje pitanje glasi: jel vam sve ovo lici kao da zeli biti prijateljica sa mnom, ili cura?

Jel se na dejtovima osobe mogu onako lijepo raspricati a da status ostane van "frend zone"?

Kako da joj uopce dam do znanja da mi se svidja jako?

Sta je najgore sto se moze desiti ako je primim za ruke ili poljubim?
Najbolje je da se negdje fino opustite, uz klopicu i lagano pićence, pa da vidite gdje će vas to odvesti.
__________________
“My dear, find what you love and let it kill you."
trojanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 11:22   #5
Quote:
vilijam kaže: Pogledaj post
Moje pitanje glasi: jel vam sve ovo lici kao da zeli biti prijateljica sa mnom, ili cura?

Jel se na dejtovima osobe mogu onako lijepo raspricati a da status ostane van "frend zone"?

Kako da joj uopce dam do znanja da mi se svidja jako?

Sta je najgore sto se moze desiti ako je primim za ruke ili poljubim?
Ovo je za sad nedefinirano, ne mozemo vam citati misli.

Pozovi ju u kino, rezerviraj vam ljubavna sjedala i vidi kako ce se ponasati. Ako ce se drzati podalje od tebe, vjerojatno gleda na sve prijateljski. Ako ce drzati, probaj ju primiti za ruku pa vidi hoce li joj to biti ok.

Cini se kao ok cura. Najgore kaj ti se moze desiti je da ti kaze da te gleda kao prijatelja i da bi se htjela nastaviti druziti prijateljski.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 11:25   #6
Predugo traju ta vasa druzenja i dopisivanja da bi tu vise moglo biti nesto vise. Ako je i bilo potencijala, sad ga vise nema.

Ako je ne zelis kao prijateljicu, udalji se od nje.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 11:45   #7
ovisi o tonu. ljudi se obično raspričaju kad nisu opušteni, kad su opušteni ok je i samo šutiti, i ne osjećaju nelagodu

e sad jel niste opušteni zbog tog što se neko nekom sviđa, ne znam

ti s takvim nesigurnim stavom (pitaš forumaše što uraditi) ne znam kakvu njoj vibru šalješ. ne možeš joj se ni svidjeti tako, teško. ono pitaš forumaš trebaš li curu uhvatiti za ruku i poljubiti, poradi na samopouzdanju!

treba biti majstor pa izvesti da ona tebe prva poljubi, ili zagrli. ali to treba znati uraditi, podići toliko napetost kod ženske. dobro imaju dva uvjeta za to s njene strane, da dugo ništa nije primila (da je naciljana na to) i da joj se sviđaš koliko-toliko
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 14:10   #8

nekim ljudima doslovno moras rec:"hocu se jebat s tobom", da shvate....
mislim,smijesno je sto uopce pitas ovak nesto kad je preocito o cem se tu radi.
bez straha,mala te gotivi,sto bi rekli,skroz,znaci imas zicera,nemoj zasrat sa nekim mutavim uletom il sa previse filozofiranja i to je to vise manje,usudio bih se reci da ti je veza zagarantirana.
samo naprijed,bez straha,ovo je zicer ko kuca..
fantastick is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 14:15   #9
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Ovo je za sad nedefinirano, ne mozemo vam citati misli.

Pozovi ju u kino, rezerviraj vam ljubavna sjedala i vidi kako ce se ponasati. Ako ce se drzati podalje od tebe, vjerojatno gleda na sve prijateljski. Ako ce drzati, probaj ju primiti za ruku pa vidi hoce li joj to biti ok.

Cini se kao ok cura. Najgore kaj ti se moze desiti je da ti kaze da te gleda kao prijatelja i da bi se htjela nastaviti druziti prijateljski.
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Predugo traju ta vasa druzenja i dopisivanja da bi tu vise moglo biti nesto vise. Ako je i bilo potencijala, sad ga vise nema.

Ako je ne zelis kao prijateljicu, udalji se od nje.
haha,prejako,u kojem vi svijetu zivite da mi je samo to znati.
ovo je zove OCITI ZICER,znaci,moras bit tesko udaren u glavu il sa jebeno teskim psihickim poremecajem da ne iskoristis ovakvu priliku...pazi,secu se oni 2-3 sata,onak,iz fore,jer im je to bas supach,ajme,sta sve necu ovdje procitati.
mala se zagrijala,mislim,nakon one poruke koju mu je poslala :bila sam tamo i tamo i vidjela te bla bla bla" to je to,svakom normalnom bi nakon toga trebalo cca 24 sata barem za pipanje neko,mi malo napredniji bi se u tom vremenu odavno probudili pored nje.
nije ni cudo sta vas 90% ovdje pati od kronicne nejebice kad neznate raspoznat one,ali preocite znakove
svasta cu jos vidjet/procitat ovdje
fantastick is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 14:38   #10
Quote:
fantastick kaže: Pogledaj post
haha,prejako,u kojem vi svijetu zivite da mi je samo to znati.
ovo je zove OCITI ZICER,znaci,moras bit tesko udaren u glavu il sa jebeno teskim psihickim poremecajem da ne iskoristis ovakvu priliku...pazi,secu se oni 2-3 sata,onak,iz fore,jer im je to bas supach,ajme,sta sve necu ovdje procitati.
mala se zagrijala,mislim,nakon one poruke koju mu je poslala :bila sam tamo i tamo i vidjela te bla bla bla" to je to,svakom normalnom bi nakon toga trebalo cca 24 sata barem za pipanje neko,mi malo napredniji bi se u tom vremenu odavno probudili pored nje.
nije ni cudo sta vas 90% ovdje pati od kronicne nejebice kad neznate raspoznat one,ali preocite znakove
svasta cu jos vidjet/procitat ovdje
zbog čega žene to još mogu raditi, par primjera:

- rebound faza (žele ćakulanje u muškom društvu)
- rebound faza (da sebi dokažu da je muški interes dostižan)
- dosada
- potreba za razgovorom
- ugoda, prijateljstvo
- rame za plakanje

radila sam takve šetnjice sto puta a da mi tip nije bio napet. radila sam ih i da mi je bio napet. e sad ovisi
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 14:43   #11
Unhappy

Quote:
fantastick kaže: Pogledaj post
haha,prejako,u kojem vi svijetu zivite da mi je samo to znati.
ovo je zove OCITI ZICER,znaci,moras bit tesko udaren u glavu il sa jebeno teskim psihickim poremecajem da ne iskoristis ovakvu priliku...pazi,secu se oni 2-3 sata,onak,iz fore,jer im je to bas supach,ajme,sta sve necu ovdje procitati.
mala se zagrijala,mislim,nakon one poruke koju mu je poslala :bila sam tamo i tamo i vidjela te bla bla bla" to je to,svakom normalnom bi nakon toga trebalo cca 24 sata barem za pipanje neko,mi malo napredniji bi se u tom vremenu odavno probudili pored nje.
nije ni cudo sta vas 90% ovdje pati od kronicne nejebice kad neznate raspoznat one,ali preocite znakove
svasta cu jos vidjet/procitat ovdje
Ma brate shvacam ja da je zicer i sam sam napisao da sam provalio te njene forice...da je neka random cura vec bi je mrknio...ali mene muci problem sta ako me gleda kao prijatelja! Ako u tom slucaju probam nesto a lose odreagira, izgubit cu svaki kontakt s njom a moram je gledati svaki dan na faksu!
vilijam is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 14:48   #12
Quote:
fantastick kaže: Pogledaj post

nekim ljudima doslovno moras rec:"hocu se jebat s tobom", da shvate....
mislim,smijesno je sto uopce pitas ovak nesto kad je preocito o cem se tu radi.
bez straha,mala te gotivi,sto bi rekli,skroz,znaci imas zicera,nemoj zasrat sa nekim mutavim uletom il sa previse filozofiranja i to je to vise manje,usudio bih se reci da ti je veza zagarantirana.
samo naprijed,bez straha,ovo je zicer ko kuca..
Ma vec sam sjebo sa filozofiranjem tj skoro sjebo jer bi mala reprizu. Sad cu je opet pozvati i probati nesto. Bolje i odjeb nego prijateljstvo. Koji ce mi k.. prijateljstvo.
vilijam is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 14:59   #13
Quote:
vilijam kaže: Pogledaj post
Ma vec sam sjebo sa filozofiranjem tj skoro sjebo jer bi mala reprizu. Sad cu je opet pozvati i probati nesto. Bolje i odjeb nego prijateljstvo. Koji ce mi k.. prijateljstvo.


iskreno,to ustvari ne postoji,odnosno postoji ali u toliko rijetkim slucajevima da je to statisticka greska.iskreno prijateljstvo muskarca i zene jednostavno jako tesko funkcionira,jer ako se priblizis previse,postoji sansa da ce se u jednom razviti neki drugi osjecaji osim prijateljstva,kad tad.a ako pak niste tolik obliski,onda ni niste pravi prijatelji,zar ne.stoga,takva stvar je zbilja rjedja od hispidskog zeca.
ovo sto si ti opisao su zbilja preociti znakovi,ako se i ohladila,morat ces pronac nacin da ju zagrijes ponovno,samo nemoj navaljivat il se pravit ocajan jer ih to odbija.a i nemoj pokusavat ispast "frajer" il statijaznam,moras balansirat izmedju svega toga.
i naravno,bolje i odjeb nego da te ima za "prijatelja" iz sazaljenja il statijaznam.
jedino ako pricamo o prijatelju sa posebnim povlasticama,to je drugi par rukava
no sikiriki,samo opusteno i spontano,i ne zaboravi: spontani humor probija sve barijere.
gl&hf
fantastick is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 16:17   #14
Ljudi trebam pomoć...
Na prvom maju sam upoznao jednu curu,i onako u polupijanom stanju sam joj rekao:"Ej ti si mi nova cura".
I da,za dva tjedna smo zabrijali,te cijelo vrijeme pričamo na fbu...No ona u školi izbjegava moje poglede,onako dosta je hladna prema meni,neznam šta da radim!?A inače je prezgodna,predobra i prepametna,sve što dečko može poželjeti...I stvarno mi se sviđa...
Volio bi kad bi mi odgovor dala neka cura,one se kuže u ovo sigurno
Strahimir Idol is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 17:07   #15
Quote:
Strahimir Idol kaže: Pogledaj post
Ljudi trebam pomoć...
Na prvom maju sam upoznao jednu curu,i onako u polupijanom stanju sam joj rekao:"Ej ti si mi nova cura".
I da,za dva tjedna smo zabrijali,te cijelo vrijeme pričamo na fbu...No ona u školi izbjegava moje poglede,onako dosta je hladna prema meni,neznam šta da radim!?A inače je prezgodna,predobra i prepametna,sve što dečko može poželjeti...I stvarno mi se sviđa...
Volio bi kad bi mi odgovor dala neka cura,one se kuže u ovo sigurno
To se desi kad sa curom prvo pises litanije po fejsu a tek se onda vidite prvi put live (mislim u trijeznom stanju)..to zna biti neugodno... ko zna iz kojeg razloga..zato ja uvijek kad hocu zbariti zensku prvo prilazim fizicki, kad smo u trijeznom stanju, a tek se onda otvaram na fejsu...

Probaj je pozvati na spoj nasamo da se naviknete na fizicku bliskost a onda se kasnije dopisuj do mile volje..ako te nakon toga i dalje ignorira slobodno je izbrisi iz zivota!
vilijam is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 17:24   #16
Quote:
fantastick kaže: Pogledaj post
haha,prejako,u kojem vi svijetu zivite da mi je samo to znati.
ovo je zove OCITI ZICER,znaci,moras bit tesko udaren u glavu il sa jebeno teskim psihickim poremecajem da ne iskoristis ovakvu priliku...pazi,secu se oni 2-3 sata,onak,iz fore,jer im je to bas supach,ajme,sta sve necu ovdje procitati.
mala se zagrijala,mislim,nakon one poruke koju mu je poslala :bila sam tamo i tamo i vidjela te bla bla bla" to je to,svakom normalnom bi nakon toga trebalo cca 24 sata barem za pipanje neko,mi malo napredniji bi se u tom vremenu odavno probudili pored nje.
nije ni cudo sta vas 90% ovdje pati od kronicne nejebice kad neznate raspoznat one,ali preocite znakove
svasta cu jos vidjet/procitat ovdje
Stari moj, nema zicera. Svi namještaju.

Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
zbog čega žene to još mogu raditi, par primjera:

- rebound faza (žele ćakulanje u muškom društvu)
- rebound faza (da sebi dokažu da je muški interes dostižan)
- dosada
- potreba za razgovorom
- ugoda, prijateljstvo
- rame za plakanje

radila sam takve šetnjice sto puta a da mi tip nije bio napet. radila sam ih i da mi je bio napet. e sad ovisi
Ovo.

Žene su čudljive, eko bi znao kaj im se mota po glavi.

Zato treba krenuti u akciju, da vidiš na čemu si. Ja sam samo savjetovao neki nenapadan pristup, a opet dovoljno direktan, da cura skuži da se autoru sviđa.
Inače, Angry i ja smo pristalice pristupa "u glavu". Probaš i vidiš jel' ide. Ako ide, super. Ako ne, riješio si se cure koja bi te strpala u frendzonu a ti imaš nekih osjećaja za nju (odnos koji nema smisla). Win-win situacija.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 19:25   #17
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
zbog čega žene to još mogu raditi, par primjera:

- rebound faza (žele ćakulanje u muškom društvu)
- rebound faza (da sebi dokažu da je muški interes dostižan)
- dosada
- potreba za razgovorom
- ugoda, prijateljstvo
- rame za plakanje

radila sam takve šetnjice sto puta a da mi tip nije bio napet. radila sam ih i da mi je bio napet. e sad ovisi
Ovo je živa istina, ali ovdje je slučaj očit, tip je nesiguran do bola. Mislim da i je u nekoj rebound fazi, opet bi trzla ako joj je zanimljiv. Ovdje su očiti znakovi seksualnih intencija od strane dotične: dodirivanje, oponašanje njegovih pokreta i opet iniciranje sastanka.

I netko s 20000 postova na US bi ovo iskoristio. Valjda.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 20:30   #18
Quote:
vilijam kaže: Pogledaj post
To se desi kad sa curom prvo pises litanije po fejsu a tek se onda vidite prvi put live (mislim u trijeznom stanju)..to zna biti neugodno... ko zna iz kojeg razloga..zato ja uvijek kad hocu zbariti zensku prvo prilazim fizicki, kad smo u trijeznom stanju, a tek se onda otvaram na fejsu...

Probaj je pozvati na spoj nasamo da se naviknete na fizicku bliskost a onda se kasnije dopisuj do mile volje..ako te nakon toga i dalje ignorira slobodno je izbrisi iz zivota!
Da imaš pravo...Ma nije da me ignorira...Pa ipak je bila samnom a ful je teška cura i neće bilo koga...Ma pozvat ću je da odemo na kavu ovaj vikend pa što Bog da
Strahimir Idol is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 22:15   #19
Quote:
fantastick kaže: Pogledaj post
haha,prejako,u kojem vi svijetu zivite da mi je samo to znati.
ovo je zove OCITI ZICER,znaci,moras bit tesko udaren u glavu il sa jebeno teskim psihickim poremecajem da ne iskoristis ovakvu priliku...pazi,secu se oni 2-3 sata,onak,iz fore,jer im je to bas supach,ajme,sta sve necu ovdje procitati.
mala se zagrijala,mislim,nakon one poruke koju mu je poslala :bila sam tamo i tamo i vidjela te bla bla bla" to je to,svakom normalnom bi nakon toga trebalo cca 24 sata barem za pipanje neko,mi malo napredniji bi se u tom vremenu odavno probudili pored nje.
nije ni cudo sta vas 90% ovdje pati od kronicne nejebice kad neznate raspoznat one,ali preocite znakove
svasta cu jos vidjet/procitat ovdje
Ali doslovno, cura ga pozove van, pričaju tri sata, dodirne ga kriomice dlanovima nekoliko puta, sjede sami na klupici, ona okrenuta prema njemu, pomalo se naginje prema njemu. I onda dečko dobije savjet da se udalji od nje bwahahah 10/10
__________________
Rome wasn't built in a day.
Golden Circle is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 22:21   #20
Quote:
vilijam kaže: Pogledaj post

Sta je najgore sto se moze desiti ako je primim za ruke ili poljubim?
Prestat ces bit sonjo koji ide puzevim korakom i analizira ko neka curica i polako ces postati musko.
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger