Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2015., 19:40   #21
Quote:
andiswa kaže: Pogledaj post
LSD, MDMA, gljive. Na početku je bila samo trava i to mu nisam zamjerala, onda je prešlo u ovo i zato toliko se bunim oko druženja s tom ekipom.
jel to radi samo s njima ili i sam, i koliko često? jesi vidjela promjene u ponašanju, osim ovoga prema tebi?
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 19:41   #22
Quote:
andiswa kaže: Pogledaj post
LSD, MDMA, gljive. Na početku je bila samo trava i to mu nisam zamjerala, onda je prešlo u ovo i zato toliko se bunim oko druženja s tom ekipom.
A dobro, meni ne bi smetalo ako nije često, ali ok, ja sam drugačija očito.

A tebi ako smeta, plus sve ono što si napisala u prvom postu.. brijem da tu onda nema kruha. Komunikacija ne ide i to je to.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 19:41   #23
Quote:
andiswa kaže: Pogledaj post
Sad kad krene lijepo vrijeme i ljeto će se intenzivnije družit.. preko zime nisu uopće se ni čuli.

Ma ne želim mu mamu u to uključivat, samo sam mu rekla svoj stav o tome svemu i da si posloži prioritete pa da mi javi što je odlučio
pa ovisi koliko imate godina. ako se mama i cura udruže on će osjećati puno veći pritisak

znači ljetna partijanja uz malo kemije, koliko on sada ima godina?
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 19:42   #24
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
jel to radi samo s njima ili i sam, i koliko često? jesi vidjela promjene u ponašanju, osim ovoga prema tebi?
Samo s njima, preko ljeta bude češće kad nema faksa ni previše obaveza... Neke promjene u ponašanju nisam primjetila, to je od nedavno počeo i nisam ni znala za to dok mi nije rekao to onako u prolazu mrtav-hladan.
andiswa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 19:42   #25
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
A dobro, meni ne bi smetalo ako nije često, ali ok, ja sam drugačija očito.

A tebi ako smeta, plus sve ono što si napisala u prvom postu.. brijem da tu onda nema kruha. Komunikacija ne ide i to je to.
meni bi smetalo zato što se tim korisnicima mijenja i mišljenje, i osjećaji često otupe i svašta nešto. posljedice su tu i nema šanse da mi ne bi smetalo
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 19:43   #26
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
pa ovisi koliko imate godina. ako se mama i cura udruže on će osjećati puno veći pritisak

znači ljetna partijanja uz malo kemije, koliko on sada ima godina?
24 imamo i ja i on.
andiswa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 19:44   #27
Quote:
andiswa kaže: Pogledaj post
Samo s njima, preko ljeta bude češće kad nema faksa ni previše obaveza... Neke promjene u ponašanju nisam primjetila, to je od nedavno počeo i nisam ni znala za to dok mi nije rekao to onako u prolazu mrtav-hladan.
aha znači negdje ste rane dvadesete. dvije vrste ljudi su u ranim dvadesetim, zreli i tinejdžeri
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 19:45   #28
Quote:
andiswa kaže: Pogledaj post
24 imamo i ja i on.
ti si zrela, on nije. a pitanje je hoće li biti. zaslužuješ nekog boljeg, a znam vidim da si njega zavolila

ako nastavi vidjeti ćeš promjene na njegovoj osobnosti, radnim navikama, razmišljanju, zaključivanju
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 19:49   #29
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
meni bi smetalo zato što se tim korisnicima mijenja i mišljenje, i osjećaji često otupe i svašta nešto. posljedice su tu i nema šanse da mi ne bi smetalo
Lolić.
Je, droge otupljuju ili stvaraju osjećaj lažne divotice i tako to.

A posljedice su tu ako se to radi često.

Sad vidim da je napisala da imaju 24. A joooj, šta sam ja radila s 24.
A još sam živa i nisam tupa. Jer sam obavila svoje luđizme glede toga i prestala.

Ali naravno, ako imaju totalno drugačije poglede na to trenutno, nema tu kruha.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 19:50   #30
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
ti si zrela, on nije. a pitanje je hoće li biti. zaslužuješ nekog boljeg, a znam vidim da si njega zavolila

ako nastavi vidjeti ćeš promjene na njegovoj osobnosti, radnim navikama, razmišljanju, zaključivanju
ovo sam toliko puta već čula... moji prijatelji ga ne vole, uvijek mi govore da zaslužujem puno bolje. ne znam.. sad će se to valjda raščistit jer završavamo faks, svatko se vraća u svoj rodni grad pa će tu se najbolje pokazat ako ima volje još za tu vezu i išta dalje
andiswa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 19:53   #31
Quote:
andiswa kaže: Pogledaj post
ovo sam toliko puta već čula... moji prijatelji ga ne vole, uvijek mi govore da zaslužujem puno bolje. ne znam.. sad će se to valjda raščistit jer završavamo faks, svatko se vraća u svoj rodni grad pa će tu se najbolje pokazat ako ima volje još za tu vezu i išta dalje
I to ti je to. This is the end my friend.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 19:56   #32
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
I to ti je to. This is the end my friend.
A da, ne mogu i ja to ne mislit... Ali navodno on mene jako voli, planira on već život poslije faksa i da skupa negdje u nekom gradu nađemo posao, da se ženimo i šta sve ne. Nije mi jasno ako stvarno to tako misli kako onda dozvoljava da droga i ta ekipica neka nam sad sve pokvari.

Jadna nam veza očito
andiswa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 19:59   #33
Quote:
andiswa kaže: Pogledaj post
A da, ne mogu i ja to ne mislit... Ali navodno on mene jako voli, planira on već život poslije faksa i da skupa negdje u nekom gradu nađemo posao, da se ženimo i šta sve ne. Nije mi jasno ako stvarno to tako misli kako onda dozvoljava da droga i ta ekipica neka nam sad sve pokvari.

Jadna nam veza očito
pa neki stave fasadu mirnog i čistog, pa tek kad uđu u brak krenu s ekipom , alkoholom i slično... ili nije bila fasada, već jednostavno se promijene

a ono teško je napustiti nešto kad vidiš da ima ljubavi, da ste se adaptirali, naučili sve jedno o drugom. moraš ga pritisnuti, to kako si pošla ali još i jače, uključi i njegovu mamu ako nisi dobra s njom, postani
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 20:00   #34
Quote:
andiswa kaže: Pogledaj post
A da, ne mogu i ja to ne mislit... Ali navodno on mene jako voli, planira on već život poslije faksa i da skupa negdje u nekom gradu nađemo posao, da se ženimo i šta sve ne. Nije mi jasno ako stvarno to tako misli kako onda dozvoljava da droga i ta ekipica neka nam sad sve pokvari.

Jadna nam veza očito
A očito ste previše različiti, ne znam šta da ti kažem.
Ne znam samo kako ti je trebalo 3 godine da to skužiš.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 20:04   #35
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
A očito ste previše različiti, ne znam šta da ti kažem.
Ne znam samo kako ti je trebalo 3 godine da to skužiš.
Prekinuli smo mi ranije, imali pauzu od nekoliko mjeseci i ja se sredila i bilo mu super i onda se on javio i bla bla kao teško mu je i on bi da probamo opet pa mu ja rekla da nema smisla jer će opet puknut al džaba i ja se pokolebala i eto opet sam na mjestu di sam već jednom prije bila... bilo je problematično što smo se viđali, tj. imali dodirnih točaka i nakon prekida (fakultet..)
andiswa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 20:08   #36
Quote:
andiswa kaže: Pogledaj post
Prekinuli smo mi ranije, imali pauzu od nekoliko mjeseci i ja se sredila i bilo mu super i onda se on javio i bla bla kao teško mu je i on bi da probamo opet pa mu ja rekla da nema smisla jer će opet puknut al džaba i ja se pokolebala i eto opet sam na mjestu di sam već jednom prije bila... bilo je problematično što smo se viđali, tj. imali dodirnih točaka i nakon prekida (fakultet..)
Uvijek sam govorila da nema sreće nakon kojekakvih prekida pa ponovnih sastajanja u vezi.
Ljudi se u pravilu ne mijenjaju, mogu promijeniti neke sitnice, ali to su uglavnom kozmetičke promjene. Pravo stanje stvari kad tad opet izađe na vidjelo.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 20:10   #37
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Uvijek sam govorila da nema sreće nakon kojekakvih prekida pa ponovnih sastajanja u vezi.
Ljudi se u pravilu ne mijenjaju, mogu promijeniti neke sitnice, ali to su uglavnom kozmetičke promjene. Pravo stanje stvari kad tad opet izađe na vidjelo.
Slažem se u potpunosti.
andiswa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 20:12   #38
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
pa neki stave fasadu mirnog i čistog, pa tek kad uđu u brak krenu s ekipom , alkoholom i slično... ili nije bila fasada, već jednostavno se promijene

a ono teško je napustiti nešto kad vidiš da ima ljubavi, da ste se adaptirali, naučili sve jedno o drugom. moraš ga pritisnuti, to kako si pošla ali još i jače, uključi i njegovu mamu ako nisi dobra s njom, postani
Ma dobra sam ja sa njegovom mamom i sve to, ali mi to nekako nema smisla. Rekla sam mu kako stoje stvari sa moje strane i da ima vremena koliko hoće dok si on u glavi ne posloži sve pa neka se javi sa zaključkom.
Dalje od toga nebi išla, osjećala bi se nekako napadno. Treba on sam bez pretjeranog mog napadanja doći do zaključka što bi htio u životu.
andiswa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 20:14   #39
Ti si njemu rekla da je sve dobro sada.
Tako je on to skužio.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 20:15   #40
Quote:
andiswa kaže: Pogledaj post
Ma dobra sam ja sa njegovom mamom i sve to, ali mi to nekako nema smisla. Rekla sam mu kako stoje stvari sa moje strane i da ima vremena koliko hoće dok si on u glavi ne posloži sve pa neka se javi sa zaključkom.
Dalje od toga nebi išla, osjećala bi se nekako napadno. Treba on sam bez pretjeranog mog napadanja doći do zaključka što bi htio u životu.
teško će ti oni do tog doći, oni će uvijek izabrati lakši put, nego teži put (put odgovornosti - čitaj rad, dosada i živciranje). na ovaj drugi put ih najčešće gurne žena (cura ili mama), e sad napadno ili nenapadno ali ona tu odigra veliku ulogu

jel vi živite skupa? kakav je on u drugim stvarima, jel odgovoran, uredan, točan itd?
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger