Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2014., 18:41   #201
Quote:
Jackie10 kaže: Pogledaj post
Ja kad tak uđem zna mi se desiti da uopce nemam onda u igri svoj save, vec samo new game
a svakome drukcije, meni je na run as administrator najbolje

Quote:
Sad normalno kaže: Pogledaj post
Šta ne sejva automacki?ja idem save i quit i kamo sam stao tu me stavi,dok u nekim igrama treba posebno sejvat na f5 ili treba preći misiju da bi sejvao.
pise da napravi save ali cim izades iz igrice nije taj save di si stao
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 10:20   #202
Quote:
Sad normalno kaže: Pogledaj post
Šta ne sejva automacki?ja idem save i quit i kamo sam stao tu me stavi,dok u nekim igrama treba posebno sejvat na f5 ili treba preći misiju da bi sejvao.

Ja sam već deinstalirao FC 4,prešao i jedan put je bilo dosta,još prije sam se zasitio FC 3 koliko sam ga dugo igrao,da sam imao igru izlizao bi se cd.
ma ja san prosa glavne misije i tek san na 30 i nesto % prijedene igre... ima tu jos tornjeva za osvojit, outposta i tvrđava i svega šta će činit igru zabavnon jos dugo...

ovo je meni ka gta po "egzoticnim lokacijama" samo prvi plan je u pucačini a ne u krađi auta...


ja bi volija da FC5 bude u nekon gradu, u betonskoj dungli..mozda posli neke kataklizme il nesto tako

Quote:
Zek@n kaže: Pogledaj post
a svakome drukcije, meni je na run as administrator najbolje



pise da napravi save ali cim izades iz igrice nije taj save di si stao
tako je.
ubishrot nikako da riješi taj bug (mislin da je to samo na PCu)- npr usri si mape, i ides save&quit - ne sejva ti tu, nego te vrati na zadnji trading post ili nedaj boze cut-scene.... neke sam misije mora igrat dva tri puta, jer ono zaboravis izades iz igre da nisi napravija "fast travel" na neko misto.... eto tako san ja sejva za sigurno
__________________
You don't know what you got until it's gone.
hifilofi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 12:32   #203
Mrnjau, pokrenuh je i na DC Celeronu...
Metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 20:08   #204
sve sam vise i vise u sjeveru. primjetim da su neprijatelji malo bolje obuceni i sad sa lukom vise nemozes ubit iz prve
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 23:00   #205
Ja sam na kraju odgodio igranje dok mi nije stigla nova grafa,,na kraju sam prešao 100% na 1.8 patchu, sve ukupno za 53 sata.. s tim da sam sam paralelno rješavao i main i sidemission, tako da sam zadnje missije glat rješavao na najtežem nivou težine sa buzzsawom
Arena je pun pogadatak.
Definitivno mi je fc serijal, najbolji fps serijal, koji za razliku od drugih progresivno napreduje svakim novim nastavkom!
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 21:58   #206
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
Definitivno mi je fc serijal, najbolji fps serijal, koji za razliku od drugih progresivno napreduje svakim novim nastavkom!
Osim dvojke, dvojka je katastrofa.
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 12:15   #207
Dvojka je meni, najposebnija, uživao sam u svakom momentu igre.....
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 14:49   #208
Pa da, bila je grafički dotjeranija, osvježenje nakon jedinice.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 15:18   #209
Meni je dvojka bila veliko razočaranje. Sto ljudi sto ćudi
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 17:31   #210
Meni u svim tim pucačinama, fali solvepuzzle elemenata, halflajf ih je imao, već dugo na tržištu ne dostaje toga, kao u prvim nastavcima resident evil, silent hill, tomb raider itd. Danas to jedino ima u pnc avanturama, kojih isto nema......
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 23:50   #211
Pa očekivano jer je fps najkomercijalniji žanr. Najviše "brainless". Ako igra danas ima solve puzzle elemenata već je neki hibrid (štajaznam žanr portala, neki rpg/fps hibrid).
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 21:28   #212
Na 2% sam četvorke. Sviđa mi se za sada, poboljšane su neke stvari iz trojke.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 21:43   #213
Pa s tehničke strane su same prednosti, 1.8 patch preporučam!
Možda će sadržavati SPOIL

Jedina inferiornost(u odnosu na FC3) je dramsko umjetnička šturost, ali jedan od najboljih "pozitvnih" negativaca u zadnje vrijeme(u gaming svijetu, šamara kape i filmskoj industriji), iako će njegovo pojavljivanje biti u mrvicima, jesti ćeš ih ko pizze

P.S ugodno igranje
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2024., 16:44   #214
Može li mi netko objasniti gdje da nađem oružje koje kupim kod sherpe, a ne mogu ga koristiti jer kod sebe equipam samo ono koje nađem kod mrtvih neprijatelja... Ne žimku...

Npr mogu koristiti neki kalaš, uzi i bacač granata (kojeg sam usput izgubio i ne mogu ga nigdje naći)

a tamo u collection pod weapons sam pokupovao sve što je bilo otključano...
pennsylvanian is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2024., 17:20   #215
Quote:
pennsylvanians kaže: Pogledaj post
Može li mi netko objasniti gdje da nađem oružje koje kupim kod sherpe, a ne mogu ga koristiti jer kod sebe equipam samo ono koje nađem kod mrtvih neprijatelja... Ne žimku...

Npr mogu koristiti neki kalaš, uzi i bacač granata (kojeg sam usput izgubio i ne mogu ga nigdje naći)

a tamo u collection pod weapons sam pokupovao sve što je bilo otključano...
Možda "safehouse"
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:07.