Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2005., 11:53   #41
Quote:
Ona007 kaže:
zar i časne sestre to rade???
joj
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Old 27.08.2005., 11:54   #42
Quote:
samo_svoja kaže:
Daj ne dramatiziraj. Koje časne sestre?
Hm..nismo ga vidjeli al smo čuli glase
Naime, kao takva je procedura. Ideš na neka predavanja o konracepciji, ovome, onome, pa i časne imaju svoj udio u tome
__________________
I'AM smiling!!!
lilla is offline  
Old 27.08.2005., 11:54   #43
Quote:
bliss kaže:
Ne pretjeruj. I na drugim forumima se teme ponavljaju pa ljudi ne reagiraju tak burno.
u pravu si. ne znam zasto sam tako eksplozivno reagirala. ja s druge strane ne znam sta bih dala da zatrudnim, mozda me zato pogodilo to sto cura pita hoce li stic spremit ispite...ma hoce, pa abortus je ambulantni zahvat, to rijesis za jedno popodne
Natch is offline  
Old 27.08.2005., 11:54   #44
Quote:
lilla kaže:
Moj savjet ti je da odeš privatniku koji će ti to obaviti u bolničkim uvjetima, ali hm, na crno. Ako budeš išla regularnim putem izmrcvarit će te svi. Od časnih sestara pa nadalje.
ni u ludilu ić na crno. ali ni u fakin ludilu!
Drito Konj is offline  
Old 27.08.2005., 11:54   #45
Quote:
Drito Konj kaže:
ne iz prve ruke. ali znam ljude i imam jebeni telefon. i kad neko treba informaciju, uzmem taj jebeni telefon jer stoji tu pokraj mene te pitam. no, ajmo malo moralizirat. cura je pitala za INFORMACIJU. nikaj više ni manje od toga. ali ne, vi se morate jebeno uskokodakat. ajde joj sad još napišite da je amoralna kurva il kajtijaznam već...jebeni poluidioti...
nisam ništa moralizirala.. niti sam curu osudjivala..
samo sam rekla da je priroda okrutna..

jedna moja teta je kao mlada imala abortus, jer je tada bila siromašna i mlada i nije mogla uzdržavat to dijete.. poslije se jako obogatila..sa istim tipom, sad su u svojim kasnim pedesetim, ne mogu imat djecu upravo zbog tog krivo uradjenog abortusa
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Old 27.08.2005., 11:55   #46
Quote:
lilla kaže:
Hm..nismo ga vidjeli al smo čuli glase
Naime, kao takva je procedura. Ideš na neka predavanja o konracepciji, ovome, onome, pa i časne imaju svoj udio u tome
Ne, lilla, previše bi predavanja bilo
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Old 27.08.2005., 11:55   #47
Quote:
lilla kaže:
Hm..nismo ga vidjeli al smo čuli glase
Naime, kao takva je procedura. Ideš na neka predavanja o konracepciji, ovome, onome, pa i časne imaju svoj udio u tome
ne, nije takva procedura. odeš dole, platiš 100 kuna pregled i ideš na zahvat. to je procedura.
Drito Konj is offline  
Old 27.08.2005., 11:55   #48
Quote:
Drito Konj kaže:
ni u ludilu ić na crno. ali ni u fakin ludilu!
Definitivno! Ak ne želiš cijeli život žalit, samo u bolnicu.
bliss is offline  
Old 27.08.2005., 11:57   #49
Quote:
Ona007 kaže:
nisam ništa moralizirala.. niti sam curu osudjivala..
samo sam rekla da je priroda okrutna..
joj, to je sve jebeno random. nije okrutno, nego je tako kako je. neki ljudi imaju novaca, neki velike pimpeke, neki su superplodni, neki ne mogu zatrudnit, neki su sterilni, neki rade kaj vole, neki u tvornici, neki žive u zemunicama...

ak ćemo tak, svijet je oh okrutan, život je okrutan, sve je jebeno okrutno. zapravo je samo takvo kakvo je...
Drito Konj is offline  
Old 27.08.2005., 12:01   #50
Quote:
Ona007 kaže:
nisam ništa moralizirala.. niti sam curu osudjivala..
samo sam rekla da je priroda okrutna..

jedna moja teta je kao mlada imala abortus, jer je tada bila siromašna i mlada i nije mogla uzdržavat to dijete.. poslije se jako obogatila..sa istim tipom, sad su u svojim kasnim pedesetim, ne mogu imat djecu upravo zbog tog krivo uradjenog abortusa
eto, pa ti idi na crno...
Drito Konj is offline  
Old 27.08.2005., 12:03   #51
Quote:
Drito Konj kaže:
ni u ludilu ić na crno. ali ni u fakin ludilu!
Gle, nije to 'na crno' kao kod neke vračare. Nego kod doca koji to u jutarnjim satima obavlja legalno, naruči te poslije podne ili navečer na to isto mjesto gdje se to obavlja legalno, na istom stolu s istim instrumentima. Jedino što niko osim sestara i njega niš ne zna, a lovu podjele među sobom. Ako se slučajno dogode problemi poslije normalno se liječiš kod tog istog doktora.
Ali ako u proceduri zaista nema nikakvih 'mučenja' kak su meni pričali onda nije potrebno tak nešto. Međutim znam da je moja frendica to obavljala tak.
__________________
I'AM smiling!!!
lilla is offline  
Old 27.08.2005., 12:05   #52
Quote:
lilla kaže:
Gle, nije to 'na crno' kao kod neke vračare. Nego kod doca koji to u jutarnjim satima obavlja legalno, naruči te poslije podne ili navečer na to isto mjesto gdje se to obavlja legalno, na istom stolu s istim instrumentima. Jedino što niko osim sestara i njega niš ne zna, a lovu podjele među sobom. Ako se slučajno dogode problemi poslije normalno se liječiš kod tog istog doktora.
Ali ako u proceduri zaista nema nikakvih 'mučenja' kak su meni pričali onda nije potrebno tak nešto. Međutim znam da je moja frendica to obavljala tak.
To možeš napravit samo ako osobno poznaš doktora ili neku od sestara. Moja frendica si je tak sredila i nije platila ništa. Ali to ne može svatko. Radije neka plati kad joj se već desilo, ali će bar biti sigurna.
bliss is offline  
Old 27.08.2005., 12:07   #53
Quote:
lilla kaže:
Gle, nije to 'na crno' kao kod neke vračare. Nego kod doca koji to u jutarnjim satima obavlja legalno, naruči te poslije podne ili navečer na to isto mjesto gdje se to obavlja legalno, na istom stolu s istim instrumentima. Jedino što niko osim sestara i njega niš ne zna, a lovu podjele među sobom. Ako se slučajno dogode problemi poslije normalno se liječiš kod tog istog doktora.
Ali ako u proceduri zaista nema nikakvih 'mučenja' kak su meni pričali onda nije potrebno tak nešto. Međutim znam da je moja frendica to obavljala tak.
svejedno ne...
Drito Konj is offline  
Old 27.08.2005., 12:09   #54
https://www.forum.hr/showthread.php?s=&threadid=108471

evo, pa citajte, krave glupe
Natch is offline  
Old 27.08.2005., 12:11   #55
psihološke traume koje taj čin prate su užasne..
imam jednu frendicu koja je isto kso mlada abortirala ( ona je iz tajlanda ..i to je napravila tamo) i deset godina me pila s tim fobijama da neće moć zatrudnit..
sada, napokon je zatrudnila, ima par mjeseci.. i sa trudnoćom je sve ok..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Old 27.08.2005., 12:12   #56
Quote:
Natch kaže:
https://www.forum.hr/showthread.php?s=&threadid=108471

evo, pa citajte, krave glupe
tebe treba pljuskat
Drito Konj is offline  
Old 27.08.2005., 12:13   #57
Quote:
Ona007 kaže:
psihološke traume koje taj čin prate su užasne..
Ako je autorica topica tako odlučila mislim da je svjesna da joj neće biti neko vrijeme lako. No, zna svoju situaciju i vjerovatno je to jedino rješenje.

Ti voliš solit ranu?
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Old 27.08.2005., 12:14   #58
Quote:
Ona007 kaže:
psihološke traume koje taj čin prate su užasne..
imam jednu frendicu koja je isto kso mlada abortirala ( ona je iz tajlanda ..i to je napravila tamo) i deset godina me pila s tim fobijama da neće moć zatrudnit..
sada, napokon je zatrudnila, ima par mjeseci.. i sa trudnoćom je sve ok..
to je individualno. znam da je dosta cura istraumatizirano, al ko ih jebe, iskreno. ako u nekaj ulaze, neka ulaze svjesno. dakle, ako se želi jebat i slučajno zatrudni, neka, puca mi. ako želi abortirat i poslije ima traume, neka. zapuca mi isto tako. no, ova cura nije to pitala. pitala je samo gdje i kako. dec it.
Drito Konj is offline  
Old 27.08.2005., 12:15   #59
Quote:
samo_svoja kaže:
Ti voliš solit ranu?
mislim da ni ne kuži da to radi. mislim da misli da prosvjetljuje il neku kitu. glomazno pametna. jebote, ona i natch su se našle davat savjete...
Drito Konj is offline  
Old 27.08.2005., 12:15   #60
Quote:
Ona007 kaže:
psihološke traume koje taj čin prate su užasne..
imam jednu frendicu koja je isto kso mlada abortirala ( ona je iz tajlanda ..i to je napravila tamo) i deset godina me pila s tim fobijama da neće moć zatrudnit..
sada, napokon je zatrudnila, ima par mjeseci.. i sa trudnoćom je sve ok..
uopce ne mora biti psiholoskih trauma...ako zaista treba napraviti abortus, iz bilo kojih razloga, onda si to tako treba poslozit u glavi i mirno to prihvatiti...najgore je abortirat, pa se onda zderat cijeli zivot ili jos gore, furat si neke religiozne osjecaje krivnje i slicne gluposti...ili abortiraj i nastavi normalno zivjet i cuvat se, ili zadrzi dijete, u svakom slucaju, zena mora biti svjesna svoje odgovornosti, prvenstveno prema sebi i svojem zdravlju, kad se odlucuje na taj korak...
Natch is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:10.