Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2010., 16:40   #61
Quote:
Sjebek kaže: Pogledaj post
U autu je 2.0 motor ali to nema veze kod osiguranja, samo snaga, kubikaža igra ulogu kod cestarine.

a ja mislio da i kubikaža ima veze kod osiguranja
znači gleda se samo konjaža?
__________________
now u c me, now u'r dead
newwbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 16:52   #62
Quote:
newwbie kaže: Pogledaj post
a ja mislio da i kubikaža ima veze kod osiguranja
znači gleda se samo konjaža?
Što se tiče auta, da, ali gleda se bonus/malus, grad u kojem registriraš (tj. gdje je prijavljen vlasnik)

Uglavnom, baci oko na na link koji sam dao tamo gore.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 16:59   #63
Ovdje se može vidjeti koliko će ostatak koštati.

http://www.amksiget.hr/grupe.asp?IDG...&IDPodgrupa=33

jedino se za osiguranje prikazuje za Grad Zagreb.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 17:36   #64
Quote:
Bono_ kaže: Pogledaj post
Zato svakome onom ko uzima osiguranje od agram osiguranja mogu reci dabog da te netko pogodio sa osiguranjem iz Agram grupe, pa onda stedi tih par sto kn.
S ovim rezoniranjem se samo mogu složiti.

Razlika između najskupljeg i najjeftinijeg je koliko, 200 kn? Za te dvije pive mjesečno koje ćeš ušparati, čovjeku kojeg pogodiš (a kriv si) napraviš miljon i jedno sranje jer lovu ne vidi nikad ako uopće.

Umjesto da uzme CO ili neko slično normalno pa kad/ako već nekom razbije auto, bar ispadne gospodin jer se čovjek normalno i relativno brzo može popraviti.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 20:40   #65
Kakva su iskustva sa Grawe i Generalli osiguranjem?
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 10:27   #66
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
S ovim rezoniranjem se samo mogu složiti.

Razlika između najskupljeg i najjeftinijeg je koliko, 200 kn? Za te dvije pive mjesečno koje ćeš ušparati, čovjeku kojeg pogodiš (a kriv si) napraviš miljon i jedno sranje jer lovu ne vidi nikad ako uopće.

Umjesto da uzme CO ili neko slično normalno pa kad/ako već nekom razbije auto, bar ispadne gospodin jer se čovjek normalno i relativno brzo može popraviti.
Amen. Dotična stoka me zajebava već 15 dana i naravno da ih ne zanima što ja moram na tehnički na kojem ne mogu proći jer mi je auto razbijen.I još me tip smiruje na telefon kao nema žurbe.
zd.hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 10:38   #67
Ne mogu ništa drugo nego pridružiti se u pokudama za sve vezano za Agram.
Nebrojeni problemi s njima, odbijanje isplate odštete, zavlačenja,...
Iskreno, ne bi osigurao auto kod njih ni da su 50% jeftiniji, ni AO ni AK.
Sada sam u Kvarner VIG jer su bili osjetno povoljniji dok sam godinama prije toga bio u C.O. koje je ipak najzbiljnije osiguranje.
Što god da sam ikada osigurao u C.O. u slučaju štete sve je rješeno EKSPRESNO i na moje veliko zadovoljstvo. Olujna bura mi iščupa par crijepova, otkine grilje i slično, sve rješeno kroz 10ak dana.
I za kraj, Ne, ne radim u C.O. , jednostavno cijenim fer pristup.

Reći ću nešto što će možda imati negativan odjek, ali zabranio bi sve osiguravajuće kuće osim C.O., Allianza, Kvarner vig, i eventualno još pokojeg sitnijeg..
Flato is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 17:02   #68
Da sad ne otvaram novu temu zanima me gdje bi blo najpametnije uzet ful kasko osiguranje.di su najprofesionalniji.
niks.st is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 17:04   #69
Da sad ne otvaram novu temu zanima me gdje bi blo najpametnije uzet ful kasko osiguranje.di su najprofesionalniji.
niks.st is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 05:07   #70
Quote:
drakic kaže: Pogledaj post
prvo su zavlacili kao da nevide iz policijskog izvjesca tko je kriv pa hoce slike pa ovo pa ono, sto cuda traze. na kraju su isplatili 70% stete jer kao i brat je kriv za nesta i nedaju vise. mozda smo mogli izvuci 100% ali tko bi se ganjao s njima po sudovima i slicno... uglavnom gamad teska, najbolje bi bilo kad nitko nebi kod njih regao auto pa da nitko nema zajeb*** s njima vise.
praksa u hrvata je da se prvi put auto registrira u eurohercu jer oni nude bonuse od 50% ispod stola a iduce godine picis u neko bolje osiguranje. gledam ih neki dan kod stanice za tehnicki pregled. ti ljudi unutra nista ne rade.
koliku placu imaju?'
silhofn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 07:35   #71
Imam auto za koje imam onaj bonus od 50% pri registraciji i osiguranju, pa me sve skupa dođe oko 2900 kn.
Planiram prodati sadašnje auto i kupiti novo, zanima me hoću li opet imati bonus od 50% pri osiguranju, nešto se bilo govorilo da toga više nema?
Ima li načina da zadržim ili prenesem taj bonus na novo auto?
suchimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 09:58   #72
JA sam u euroherzu kad sam pitao za popust nije bilo šanse dobit ni lipe...
yedwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 11:21   #73
moj glas triglavu.
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 11:41   #74
Quote:
suchimir kaže: Pogledaj post
Imam auto za koje imam onaj bonus od 50% pri registraciji i osiguranju, pa me sve skupa dođe oko 2900 kn.
Planiram prodati sadašnje auto i kupiti novo, zanima me hoću li opet imati bonus od 50% pri osiguranju, nešto se bilo govorilo da toga više nema?
Ima li načina da zadržim ili prenesem taj bonus na novo auto?
Bonus je na osobi, ne na autu. Prenosiš ga na novi auto.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 12:02   #75
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
Bonus je na osobi, ne na autu. Prenosiš ga na novi auto.
A ni to nije sasvim točno, jer ako imaš dva vozila "ne možeš" na oba ostvarivati 50% !?
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 12:45   #76
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
Bonus je na osobi, ne na autu. Prenosiš ga na novi auto.
Aj nadam se, ne želim iskeširati 2500 kn uzalud.
suchimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 12:47   #77
Quote:
suchimir kaže: Pogledaj post
Aj nadam se, ne želim iskeširati 2500 kn uzalud.
Pa nemaš se šta nadati, nego je tako. Kad prodaš taj auto koji imaš, prenosiš postojeći bonus na drugi i to je to
__________________
Nemam vremena za gluposti...

Budete li trošili energiju i živce na ljude koji nisu toga vrijedni, zapostavit ćete one koji su vam bitni.
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 15:16   #78
Iz mog iskustva najbolje osiguranje je GRAWE osiguranje. Ljubazni, profesionalni. Brzo rješavaju slučajeve, samo su malo skuplji.
marjeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 10:00   #79
Quote:
silhofn kaže: Pogledaj post
praksa u hrvata je da se prvi put auto registrira u eurohercu jer oni nude bonuse od 50% ispod stola a iduce godine picis u neko bolje osiguranje. gledam ih neki dan kod stanice za tehnicki pregled. ti ljudi unutra nista ne rade.
koliku placu imaju?'
Rade nešto kad im netko dođe. Pa neće ljude sačekivat na cesti pa uguravat u ured. Plaća? Ako im ovisi samo o tome što naprave na tehničkom, odnosno, ako ne rade i samoinicijativno, vjerojatno minimalna ili blizu toga...
__________________
Leave the gun. Take the cannoli.
Horsefly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 13:20   #80
Quote:
get kaže: Pogledaj post
A ni to nije sasvim točno, jer ako imaš dva vozila "ne možeš" na oba ostvarivati 50% !?
istina je jer ako si dosad ostavrio jedan bonus toliko ces ih i koristit, ako kupis jos jedno vozilo poklanja ti se 25% bonusa na drugo vozilo temeljem police od prvog vozila koje je na bonus od 40 - 50%
ako i sa njime nemas stete 5 godina imat ces na svoje ime dva bonusa itd.
ovi što švercaju aute su davno poskupljali po 10 ak bonusa i stalno ih koriste, sasvim normalno i legalno!
White Strike is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:11.