Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2009., 20:14   #41
Eto, poslala sam im mail s primjedbom. Bas me zanima da li ce mi odgovoriti netko.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2009., 20:25   #42
Mogla si usput k meni na kavu pa dojiti u miru.

Nego, glede Gardena, ne pada mi na pamet dojiti u wc-u. Nigdje mi ne pada na pamet dojiti u wc-u. Ako je takva hića, boli me ona stvar jel hodnik, soba za dojenje, promenada ili kaj sličnoga jer ja vadim onih par milimetara vidljive sise i mala jede. Srećom pa sada uvijek sa sobom nosim onu bebivitinu voćnu kašicu i žličku pa ak pošizi dobije to za prvu pomoć.

A da si jedan tak veliki centar tak nekaj dopušta... stvarno...
 
Odgovori s citatom
Old 01.11.2009., 20:28   #43
Quote:
lehaha kaže: Pogledaj post
Mogla si usput k meni na kavu pa dojiti u miru.

Nego, glede Gardena, ne pada mi na pamet dojiti u wc-u. Nigdje mi ne pada na pamet dojiti u wc-u. Ako je takva hića, boli me ona stvar jel hodnik, soba za dojenje, promenada ili kaj sličnoga jer ja vadim onih par milimetara vidljive sise i mala jede. Srećom pa sada uvijek sa sobom nosim onu bebivitinu voćnu kašicu i žličku pa ak pošizi dobije to za prvu pomoć.

A da si jedan tak veliki centar tak nekaj dopušta... stvarno...
Znas kaj, dok smo nasli di bi uopce trebala biti ta soba mala je vec toliko popizdila i grabila me za majicu da mi nije padalo na pamet ici ponovo niz cijeli onaj hodnik samo da sjednem u restoran i dojim ju.
U toj "sobi za dojenje i presvlacenje" ima wc (sto i nije lose jer se moze kolicima unutra ) pa sam sjela na njega i izvadila cicu.


Ali da, zbilja mi je neshvatljivo da si to dopustaju. I kazem, cak ni one spuzve nemaju.
Trebale bi barem mi tu s foruma zasuti svaki takav centar s mailovima, mozda bi nesto i popravili.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 04:56   #44
da,katastrofa je tamo. ja sam isto u garden mall-u dojila u toj kao sobi za prematanje,sjedila sam na spustenoj dasci od wc skoljke. ono sto je najbolje,cistacice su mi uletile dva puta da pitaju da li se mogu pozurit... za kaznu im je malisa ostavio izbljuckan pod! lazem,ja sam to pocistila,sta da radim,mama me tako ucila
lana1313! is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 17:36   #45
ak ništ drugo, u garden mallu ima DM za presvlačenje pa možete tam presvuć bebe...u kvazisobici za dojenje nisam bila

to sam napisala tek tolko da nešt napišem i da mogu offtopičarit:
LANA daj si stavi onaj rozo-crni avatar opet, prefikasta si mi ovako.
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 18:13   #46
summer,jesu ti odgovorili na mail??

black,jesi sretna???
lana1313! is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 19:03   #47
Quote:
lana1313! kaže: Pogledaj post
summer,jesu ti odgovorili na mail??

black,jesi sretna???
pre.
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 19:12   #48
Quote:
lana1313! kaže: Pogledaj post
summer,jesu ti odgovorili na mail??

black,jesi sretna???
Nisu.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 22:50   #49
da li ima negdje u centru grada,dakle ilica,oko trga, mjesto za dojenje i presvlacanje bebe???

pitam jer ja ne vozim,pa ako mi se desi kad sam u gradu da ga trebam presvuc,ne mogu trcat u auto,pa me zanima da li ima nesto??
lana1313! is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 23:14   #50
Quote:
lana1313! kaže: Pogledaj post
da li ima negdje u centru grada,dakle ilica,oko trga, mjesto za dojenje i presvlacanje bebe???

pitam jer ja ne vozim,pa ako mi se desi kad sam u gradu da ga trebam presvuc,ne mogu trcat u auto,pa me zanima da li ima nesto??
u prenatalu kao ima ali mi nije jasno baš gdje, piše u izlogu da ima. tamo sam ja malu prematala dolje na komodi za prodaju.
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 00:07   #51
Quote:
ana81 kaže: Pogledaj post
u prenatalu kao ima ali mi nije jasno baš gdje, piše u izlogu da ima. tamo sam ja malu prematala dolje na komodi za prodaju.
hm... a za dojenje?? nije meni bed sisu pokazat,ali treba mi neko mjesto gdje mogu sjest a da nije zadimljeni kafic... a sad nije bas tako toplo pa da svoju sisu smrzavam na nekoj klupici....
lana1313! is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 00:12   #52
Quote:
lana1313! kaže: Pogledaj post
hm... a za dojenje?? nije meni bed sisu pokazat,ali treba mi neko mjesto gdje mogu sjest a da nije zadimljeni kafic... a sad nije bas tako toplo pa da svoju sisu smrzavam na nekoj klupici....
bilo je u mcdonaldsu u jurišićevoj al ja sam daaaavno tam bila pa ne znam dal još ima.

baš dobro da sam naletila na ovu temu. mi kad negdje idemo opterećujem se time da se vratimo na vrijeme za klopu, ne znam zašto kad klopa ide s nama. hvala cure!
__________________
Dramatična pčelicaZvrkasta pčelicaBrbljavi bumbarNajmanji bumbar ♥ I anđeli nekad zalutaju....
Mrs.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 00:14   #53
Quote:
Mrs.B kaže: Pogledaj post
bilo je u mcdonaldsu u jurišićevoj al ja sam daaaavno tam bila pa ne znam dal još ima.
jel ima netko nove informacije???
lana1313! is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 00:44   #54
Quote:
lana1313! kaže: Pogledaj post
jel ima netko nove informacije???
U Prenatalu pretpostavljam da je sobica za dojenje zapravo kabina jer je vrlo prostrana i ima klupice za sjedenje pa mislim da tam uvijek možeš otići
__________________
somewhere over the rainbow
Ciklama is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 22:27   #55
Quote:
Mrs.B kaže: Pogledaj post
bilo je u mcdonaldsu u jurišićevoj al ja sam daaaavno tam bila pa ne znam dal još ima.
ja sam tamo radila kad su to radili ajme, što je to davno bilo
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 14:56   #56
mi bi dojenje i presvlačenje obavili u autu...
BUBEK is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 15:23   #57
Quote:
BUBEK kaže: Pogledaj post
mi bi dojenje i presvlačenje obavili u autu...
Ajde dojenje, ali presvlacenje u autu s troja vrata....
To bi veselo bilo.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 15:27   #58
Quote:
BUBEK kaže: Pogledaj post
mi bi dojenje i presvlačenje obavili u autu...
ali ja ne vozim. a ne idem svaki put u grad s mm-om.
lana1313! is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 15:12   #59
Ja bila i u McDonaldsu u Jurišićevoj i u Prenatalu.

McDonalds
Da bi ušli u ženski wc gdje je prematalica treba vam račun na kojem imate broj s kojim možete otvoriti wc ili čekati da netko izađe i otvori vrata. Unutra je prematalica koja kada se otvori i spusti teško da oni koji su u wc-u mogu izaći i doći do lavaboa i oprati ruke i izaći. Morala sam presvlačiti tako da sam stajala sa strane (bočno bebi) da bi žene ipak nekako mogle ulaziti i izlaziti iz wc-a. Za dojenje nema ništa posebno.

Prenatal
Ušli i pitali gdje možemo nahraniti jer da smo vidjeli da imaju sobu za dojenje: 'Evo možete se poslužiti kabinom za presvlačenje'

Kaptol centar
Dolje u prizemlju u ženskom wc-u ima za presvlačenje beba. Za dojenje nisam uočila ništa.
buba4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 22:14   #60
Vidim da je već jedna mama pitala ranije a ja pitam ponovno mame splićanke jel ima šta od tih kabina za dojenje ili presvlačenje u Splitu? Joker ili slično?
katekit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:56.