Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2012., 15:25   #41
Evo razgovarao sam s uredom Qatar Airwaysa u Zagrebu...izgleda da su ga nedavno otvorili u onom novom Green Gold centru (Hektorovićeva 2). Kažu da QR sređuje vizu, hotel i transfer ukoliko je layover vrijeme dulje od 8h i nema zamjenskih letova. Ali obzirom da je cijena povratne karte koju namjeravam kupiti niska po njihovim kriterijima (700 eura), morat ću nadoplatiti 125$ za tu uslugu. Nisu mi znali reći koliko košta viza na moj zahtjev ukoliko želim produžiti boravak u Dohi, ali je za to nadležan konzulat u Berlinu, što također piše na stranicama MVPEI-a. Poslao sam i njima mail jutros, ali za sada ne odgovaraju. Baš me zanima kakva je procedura i koliko to sve košta!
Faun von Paun is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 15:32   #42
Ja ti mogu reći da to ne vrijedi do sada spomenutih novaca, a ako košta još i više onda sasvim sigurno ne vrijedi.

Mene grad nije previše oduševio, a ti sad vidi jel ti se isplati.
__________________
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...http://www.youtube.com/watch?v=L5HXyOgz2YA
Buda83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 20:45   #43
Zna li netko koliko vremena je potrebno za sredjivanje vize (plus precizniji postupak, ako je moguce) i ako se putuje s Qatar Airwaysom, mogu li to napraviti oni i koliko brzo. Odrediste Doha. Hvala!
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 10:13   #44
Buduci da sam u februaru proveo 8 dana u Dohi kod prijatelja zelio bih ponuditi osvrt na ovaj grad, koliko mi u trenutku pisanja budu padale stvari napamet

Prije svega par rijeci o vizi, pogotovo za one koji imaju dole nekoga, a ko ne moze biti sponzor za njihov dolazak. Naime, postoji hotel, preko kojeg se u nesto skupljoj varijanti moze dobiti turisticka viza, oni prave voucher za vas boravak, a vi naravno boravite kod svojih prijatelja. Bio sam malo skeptican oko toga, ali je proslo bez problema, na ulazu u Dohu nas niko nista nije pitao, samo eye scan i pecat u pasos i gotovo. Bez problema je unesena i neka hrana, koje se ljudi vani pozele

Grad je jos uvijek u fazi izgradnje i poprilicno velikom zamahu, sto i nije toliki problem kada ima novca u izobilju (bas prije par dana citam kako su otkrili nove zalihe zemnog gasa). Fakticki, sve sto je do sada izgradjeno u "Dubai stilu" napravljeno je za manje od 10 godina. Tako da se do svjetskog prvenstva 2022. godine moze ocekivati da ce to biti sasvim drugi grad. Malo bih ga usporedio sa Dubaijem, u pogledu razvoja grada. Siguran sam da u Dohi vode puno vise racuna o kvalitetu zivota svojih sadasnjih, a i buducih stanovnika. Na mjestima gdje bi realno mogli nicati neboderi, prave se podzemne garaze, dok se na povrsini prave ogromne zelene povrsine, parkovi, igralista za djecu i sl. Grad je u velikoj mjeri ozelenjen, ima dosta parkova, cvijeca, a voda nije ni najmanji problem Veliki znacaj pridaju obrazovanju, tako da Qatar Foundation gradi nepregledni Educational City, gdje ce biti smjesteni univerziteti iz cijelog svijeta. Cinjenica je da se grad siri velikom brzinom, prostora i novca ima, tako da cemo vidjeti kako ce sve to zavrsiti.

Istina je da je Katar puno zatvoreniji od Ujedinjenih Arapskih Emirata, sto se vidi po procedurama za dobijanje vize, a jos uvijek nije ni klasicna turisticka destinacija, sto daje ljepsu sliku od samog Dubaija. Naravno, u skorije vrijeme ce se i to morati promijeniti bar djelomicno, ako zele privuci veliki broj studenata iz cijelog svijeta, slijedi prvo Svjetsko prvenstvo u rukometu 2015. a zatim i u nogometu 2022. godine.

Buduci da smo bili kod prijatelja, nismo bili na mojoj klasicnoj turistickoj normi, gdje se mora vidjeti svaki detalj i biti u setnji od jutra do sutra. Morao sam voditi racuna i o drugim clanovima U svakom slucaju puno je lakse kada si i u stanu, kada imas auto na raspolaganju i ne ovisis o gradskom prevozu. Dijelovi grada su rastrkani i bez auta to bi bio poprilican problem. O gradskom prevozu se malo zna, postoje neki autobusi koji voze, ali slabo da ima ljudi u njima, buduci da su svi u autima, jer je litar goriva 20 eurocenti Kada vam treba prevoz, onda je tu taxi i rijesen problem. Plan je da do kraja ove godine pocne izgradnja metroa.

U svakom slucaju, meni ni u jednom trenutku nije bilo dosadno za tih 8 dana. Imali smo sasvim ispunjeno vrijeme, turisticko razgledanje grada, odlazak do jos dva gradica u blizini, plaza, sportske aktivnosti, a opet je ostalo mnogo toga sto bih ja htio vidjeti ili uraditi dok sam u Dohi.
Ono sto bih svakako istakao je Souq Wakif (Stari souk), Muzej islamske umjetnosti, Corniche, Katara (Cultural Village), podrucje oko Aspire-a, te Pearl, koji je jos uvijek u izgradnji, ali bi mogao predstavljati zanimljivo mjesto, posebno za one sa dubljim dzepom.
Souq je renoviran i uradjen u starom stilu, sa jednom glavnom otvorenom ulicom, te mnostvom malih ulica u kojima se, kao i svuda, prodaju suveniri, tekstil, zacini, slatkisi i sl. Takodjer je veliki broj restorana i kafica u samom souqu. Pored souqa se nalazi i stara utvrda Al Koot, te souq sokolova. Iza tog souqa je emirova palaca, sa dzamijom i satom, za koje kazu da je zabranjeno fotografisanje. Ono sto mi se zaista svidjelo jeste da se u souqu, posebno vikendom, moze sresti dosta lokalnog stanovnista, u setnji, na kafi, sto u Dubaiju ne mozete da primjetite od masovnog turizma. Tako da zaista imate osjecaj kao da ste dosli u arapsku zemlju, jer vidjate svakodnevno dosta lokalnog stanovnista.
Muzej islamske umjetnosti je zaista odlicno mjesto za provesti popodne i docekati zalazak sunca. Prije svega sama zgrada je odlicno arhitektonsko zdanje, a sadrzaj muzeja je i vise nego zanimljiv. Ono sto ga razlikuje od svih europskih muzeja jeste cinjenica da je ulaz besplatan! Uz muzej se nalazi veliki park koji izlazi na jedno "poluostrvo", gdje se nalaze dva kafica, kao idealno mjesto za odmor i uzivanje, sa pogledom na skyline. Sto se tice ostalih muzeja, u fazi izgradnje je nova zgrada Nacionalnog muzeja Katara, te je otvaranje predvidjeno za 2014. godinu. Ostali muzeji trenutno funkcionisu na nacin da se morate najaviti ranije, da bi vam neko otvorio muzej, iz razloga sto nisu turisticki eksponirani jos uvijek.
Corniche je velika setnica uz more koja ide od Muzeja islamske umjestnosti, pa sve do West Bay-a, poslovnog dijela grada i treba koristiti vrijeme dok nisu prevelike vrucine, kako bi se uzivalo u toj setnji.
Katara (Cultural Village) je sigurno jedno od najljepsih mjesta u Dohi. Setnica uz plazu, plaza, labirint malih kuca, koji sluze kao galerije, kafici, kancelarije, veliki amfiteatar za kulturne dogadjaje, te nekoliko restorana, cine jednu zaista lijepu cjelinu.

Sto se tice hrane, izbor je raznovrstan, sto je i logicno jer ima ljudi iz cijelog svijeta. Isto tako, cjenovne razlike su nevjerovatne. Vjerovatno bi bilo tesko pronaci neka mjesta kao turista, a pitanje je da li bi uopste i usli u te objekte Tako 4 osobe u turskom restoranu mogu da jedu za 25 eura, afganistanskom za 30, thai za 40 i slicno, ali bez problema mozete pojesti jedan steak za 70 eura. Sad je samo pitanje, koliko ste spremni da izdvojite. Slicno je i kada sjednete na kafu ili sok.

Uh, malo sam se i umorio kucajuci sve ovo, pa sam i zablokirao, tako da cu ovdje svoju pricu privesti kraju...

Vjerujem da oni koji zive u Dohi imaju nesto drugaciju predstavu, ali moja je apsolutno sa turistickog aspekta. U svakom slucaju, volio bih se vratiti dole za nekoliko godina, da vidim kako ce tada grad izgledati.
Samo Sa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2013., 12:50   #45
Quote:
Samo Sa kaže: Pogledaj post
Buduci da sam u februaru proveo 8 dana u Dohi kod prijatelja zelio bih ponuditi osvrt na ovaj grad, koliko mi u trenutku pisanja budu padale stvari napamet

Prije svega par rijeci o vizi, pogotovo za one koji imaju dole nekoga, a ko ne moze biti sponzor za njihov dolazak. Naime, postoji hotel, preko kojeg se u nesto skupljoj varijanti moze dobiti turisticka viza, oni prave voucher za vas boravak, a vi naravno boravite kod svojih prijatelja. Bio sam malo skeptican oko toga, ali je proslo bez problema, na ulazu u Dohu nas niko nista nije pitao, samo eye scan i pecat u pasos i gotovo. Bez problema je unesena i neka hrana, koje se ljudi vani pozele

Grad je jos uvijek u fazi izgradnje i poprilicno velikom zamahu, sto i nije toliki problem kada ima novca u izobilju (bas prije par dana citam kako su otkrili nove zalihe zemnog gasa). Fakticki, sve sto je do sada izgradjeno u "Dubai stilu" napravljeno je za manje od 10 godina. Tako da se do svjetskog prvenstva 2022. godine moze ocekivati da ce to biti sasvim drugi grad. Malo bih ga usporedio sa Dubaijem, u pogledu razvoja grada. Siguran sam da u Dohi vode puno vise racuna o kvalitetu zivota svojih sadasnjih, a i buducih stanovnika. Na mjestima gdje bi realno mogli nicati neboderi, prave se podzemne garaze, dok se na povrsini prave ogromne zelene povrsine, parkovi, igralista za djecu i sl. Grad je u velikoj mjeri ozelenjen, ima dosta parkova, cvijeca, a voda nije ni najmanji problem Veliki znacaj pridaju obrazovanju, tako da Qatar Foundation gradi nepregledni Educational City, gdje ce biti smjesteni univerziteti iz cijelog svijeta. Cinjenica je da se grad siri velikom brzinom, prostora i novca ima, tako da cemo vidjeti kako ce sve to zavrsiti.

Istina je da je Katar puno zatvoreniji od Ujedinjenih Arapskih Emirata, sto se vidi po procedurama za dobijanje vize, a jos uvijek nije ni klasicna turisticka destinacija, sto daje ljepsu sliku od samog Dubaija. Naravno, u skorije vrijeme ce se i to morati promijeniti bar djelomicno, ako zele privuci veliki broj studenata iz cijelog svijeta, slijedi prvo Svjetsko prvenstvo u rukometu 2015. a zatim i u nogometu 2022. godine.

Buduci da smo bili kod prijatelja, nismo bili na mojoj klasicnoj turistickoj normi, gdje se mora vidjeti svaki detalj i biti u setnji od jutra do sutra. Morao sam voditi racuna i o drugim clanovima U svakom slucaju puno je lakse kada si i u stanu, kada imas auto na raspolaganju i ne ovisis o gradskom prevozu. Dijelovi grada su rastrkani i bez auta to bi bio poprilican problem. O gradskom prevozu se malo zna, postoje neki autobusi koji voze, ali slabo da ima ljudi u njima, buduci da su svi u autima, jer je litar goriva 20 eurocenti Kada vam treba prevoz, onda je tu taxi i rijesen problem. Plan je da do kraja ove godine pocne izgradnja metroa.

U svakom slucaju, meni ni u jednom trenutku nije bilo dosadno za tih 8 dana. Imali smo sasvim ispunjeno vrijeme, turisticko razgledanje grada, odlazak do jos dva gradica u blizini, plaza, sportske aktivnosti, a opet je ostalo mnogo toga sto bih ja htio vidjeti ili uraditi dok sam u Dohi.
Ono sto bih svakako istakao je Souq Wakif (Stari souk), Muzej islamske umjetnosti, Corniche, Katara (Cultural Village), podrucje oko Aspire-a, te Pearl, koji je jos uvijek u izgradnji, ali bi mogao predstavljati zanimljivo mjesto, posebno za one sa dubljim dzepom.
Souq je renoviran i uradjen u starom stilu, sa jednom glavnom otvorenom ulicom, te mnostvom malih ulica u kojima se, kao i svuda, prodaju suveniri, tekstil, zacini, slatkisi i sl. Takodjer je veliki broj restorana i kafica u samom souqu. Pored souqa se nalazi i stara utvrda Al Koot, te souq sokolova. Iza tog souqa je emirova palaca, sa dzamijom i satom, za koje kazu da je zabranjeno fotografisanje. Ono sto mi se zaista svidjelo jeste da se u souqu, posebno vikendom, moze sresti dosta lokalnog stanovnista, u setnji, na kafi, sto u Dubaiju ne mozete da primjetite od masovnog turizma. Tako da zaista imate osjecaj kao da ste dosli u arapsku zemlju, jer vidjate svakodnevno dosta lokalnog stanovnista.
Muzej islamske umjetnosti je zaista odlicno mjesto za provesti popodne i docekati zalazak sunca. Prije svega sama zgrada je odlicno arhitektonsko zdanje, a sadrzaj muzeja je i vise nego zanimljiv. Ono sto ga razlikuje od svih europskih muzeja jeste cinjenica da je ulaz besplatan! Uz muzej se nalazi veliki park koji izlazi na jedno "poluostrvo", gdje se nalaze dva kafica, kao idealno mjesto za odmor i uzivanje, sa pogledom na skyline. Sto se tice ostalih muzeja, u fazi izgradnje je nova zgrada Nacionalnog muzeja Katara, te je otvaranje predvidjeno za 2014. godinu. Ostali muzeji trenutno funkcionisu na nacin da se morate najaviti ranije, da bi vam neko otvorio muzej, iz razloga sto nisu turisticki eksponirani jos uvijek.
Corniche je velika setnica uz more koja ide od Muzeja islamske umjestnosti, pa sve do West Bay-a, poslovnog dijela grada i treba koristiti vrijeme dok nisu prevelike vrucine, kako bi se uzivalo u toj setnji.
Katara (Cultural Village) je sigurno jedno od najljepsih mjesta u Dohi. Setnica uz plazu, plaza, labirint malih kuca, koji sluze kao galerije, kafici, kancelarije, veliki amfiteatar za kulturne dogadjaje, te nekoliko restorana, cine jednu zaista lijepu cjelinu.

Sto se tice hrane, izbor je raznovrstan, sto je i logicno jer ima ljudi iz cijelog svijeta. Isto tako, cjenovne razlike su nevjerovatne. Vjerovatno bi bilo tesko pronaci neka mjesta kao turista, a pitanje je da li bi uopste i usli u te objekte Tako 4 osobe u turskom restoranu mogu da jedu za 25 eura, afganistanskom za 30, thai za 40 i slicno, ali bez problema mozete pojesti jedan steak za 70 eura. Sad je samo pitanje, koliko ste spremni da izdvojite. Slicno je i kada sjednete na kafu ili sok.

Uh, malo sam se i umorio kucajuci sve ovo, pa sam i zablokirao, tako da cu ovdje svoju pricu privesti kraju...

Vjerujem da oni koji zive u Dohi imaju nesto drugaciju predstavu, ali moja je apsolutno sa turistickog aspekta. U svakom slucaju, volio bih se vratiti dole za nekoliko godina, da vidim kako ce tada grad izgledati.
hej... ja sam u istoj situaciji kao i ti... trebala bi ic kod prijatelja i sad razmisljam kako riješit stvar oko vize, pa ako mi mozes pomoć.
Ici cu qatar airways-om i planiram ostat nekih 10 - 15 dana, ali stvarno nigdje na netu ne mogu pronaći dodatne informacije o tome o kojem se hotelu radi itd... a vidjela sam da si ti to uspio, uglavnom svi pričaju o tome, ali nitko nije rekao kako to zapravo funkcionira.. i koliko si na kraju platio vizu hvala ti
digirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 15:38   #46
opet katar ima stopover od 20 h. grrr. uzet ili ne uzet vizu s hotelom?
jure.motovilec is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 17:04   #47
Quote:
jure.motovilec kaže: Pogledaj post
opet katar ima stopover od 20 h. grrr. uzet ili ne uzet vizu s hotelom?
Kakvu vizu?
Ako ces ostati toliko dugo definitivno uzmi free voucher za hotel.
__________________
"A true hero isn’t measured by the size of his strength, but by the strength of his heart.”
Green Iguana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 11:20   #48
Quote:
Green Iguana kaže: Pogledaj post


Kakvu vizu?
Ako ces ostati toliko dugo definitivno uzmi free voucher za hotel.
Ja imam stopover od nekih 16-17 sati,ali nisam siguran da li mogu dibit takav voucher (i da li on ukljućuje i "vizu") ima li netko kakva novija iskustva s tim?
BundyR is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 11:55   #49
Quote:
BundyR kaže: Pogledaj post
Ja imam stopover od nekih 16-17 sati,ali nisam siguran da li mogu dibit takav voucher (i da li on ukljućuje i "vizu") ima li netko kakva novija iskustva s tim?
Ako je vise od 8, a manje od 24 sata, mozes. S tim da nisam sigurna zavisi li to i o vrsti karte koju imas. Ono sto znam je da je to trebala biti jedina opcija za kartu do zavrsnog odredista, kad si je kupovao.

Da li ces dobiti vizu, ovisi na granici.

Nazovi ured Qatra u Zagrebu - +3851 6441 421.

__________________
"A true hero isn’t measured by the size of his strength, but by the strength of his heart.”
Green Iguana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 11:57   #50
evo ja pitao sad zadnji put (prije 10 dana), vjeruj mi na sve moguće načine će te probat odjebat. Čak nema više ni FREE MEAL vaucher. ko ih jebe, od sada letim preko emirata.

inače kad sam pitao, imao sam layover od 08:15 h da li imam pravo na isto jer nema bolje konekcije odgovor je bio - "naravno da ima bolje konekcije - mi letimo za Colombo više puta dnevno", na što sam ja joj prezentirao da sam kupio jedinu moguću i NAJBRŽU konekciju.

onda je kao aha - hm. vratite se za 15 minuta. pa sam se vratio pa me jebala opet, i na kraju rekla da sam kupio na promociju karte i da za te karte ne vrijedi ta opcija.
s obzirom da mi je u tom treuntku ostalo još cca 5 sati do leta, nije mi se ni dalo provjeravat pa sam tandrkao po forumu 4 sata

dakle, dobro proučite uvjete i kad vas počnu zajebavat imajte odgovor na sve.

uvjeti su: no possible connection, at least 8 hours layover. pogledajte i druge. jebite im m. fašisitičku arapsku
jure.motovilec is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 13:54   #51
Ja sam ih zvala, rekla da imam duzi stopover, nikakvih problema, ekonomska klasa. Odmah su mi osigurali besplatan smjestaj, transport i obroke.
__________________
"A true hero isn’t measured by the size of his strength, but by the strength of his heart.”
Green Iguana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 16:29   #52
A vizu? možda bi i ja dobio da sam pitao prije, ne znam. na aerodromu su se svjetski trudili da me odjebu. Kakvu su kartu imala? PROMO ili redovnu?
jure.motovilec is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 17:18   #53
Quote:
jure.motovilec kaže: Pogledaj post
A vizu? možda bi i ja dobio da sam pitao prije, ne znam. na aerodromu su se svjetski trudili da me odjebu. Kakvu su kartu imala? PROMO ili redovnu?
Ovo pise na njihovoj web adresi:

Quote:
In certain cases, as a special service Qatar Airways will arrange accommodation, entry visas, airport transfers, and meals to passengers facing extended transit times in Doha.
This service may be available under the following conditions:
There is no connection of less than 8 hours available.
The transit time in Doha is between 8 and 24 hours.
The booking does not include flights to or from Abu Dhabi (AUH), Bahrain (BAH), Dubai (DXB), Kuwait (KWI), and Muscat (MCT).
For bookings made within 72 hours of departure, transit hotel accommodation cannot be prebooked. In cases where your ticket is booked within 72 hours from your arrival in Doha, please proceed to the arrival counter when you arrive at Doha International Airport to arrange your transit accommodation.
Transit accommodation is up to the discretion of Qatar Airways. Not all fares are eligible for this stopover service, please contact your local Qatar Airways office to confirm whether this service is available for your journey, charges may apply.
*Confirmation of your hotel at Doha does not guarantee entry into the State of Qatar. This is entirely at the discretion of the Qatar Immigration Authority. Qatar Airways is not liable in the event entry is not permitted, in spite of a hotel booking.
__________________
"A true hero isn’t measured by the size of his strength, but by the strength of his heart.”
Green Iguana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 18:21   #54
Quote:
Green Iguana kaže: Pogledaj post
Ovo pise na njihovoj web adresi:
ne trebam copy paste jer sam vrlo dobro svjestan toga i ispunjavao sam sve uvjete za isto, treba mi user experience i case study . Nekog ko će duže inzistirat od mene i koje prošao sličnu torturu.

To stoji na stranicama kako bi zajebavali ljude.

Emirati su ukinuli vize, sad čekamo i ove pametnjakoviće.
jure.motovilec is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 21:00   #55
Onda ne znam zasto ti nisu dali, ako si im se javio prije dolaska na aerodrom u Dohi. Ja bi se obratila nadredenima.

I da su me npr. odbili u Zagrebu, obratila bi se uredu u nekoj drugoj drzavi. Sigurna sam da bi negdje prihvatili ako ispunjavam sve uvjete.
__________________
"A true hero isn’t measured by the size of his strength, but by the strength of his heart.”
Green Iguana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 10:33   #56
U rujnu letim preko Dohe u Shanghai i u Dohi imamo 12h stopover do sljedećeg leta.
Da li se isplati otići do Dohe u tom razdoblju? U Dohu sljećemo oko ponoći tako da vjerujem da do jutra ni ne mogu do grada. Ili?
Da li treba viza za posjet gradu?
Letimo s Quatar Airwaysom, da li imamo pravo na neki vaučer za hranu ili prijevoz do grada?

Hvala!
Decijus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 11:50   #57
treba viza. skupa je. nemaš nikakvu hranu više. ukinuli.
dobra vijest je što je je aerodrom napokon gotov pa možda ne umreš od dosade
jure.motovilec is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 21:07   #58
Ok, ljudi informacije molim.
Planiram u 12. misec otić do Dohe na tjedan dana. Zanima me postupak dobivanja vize, koji mi papiri trebaju i koliki košta. Ne idem sa qatar airways pa mi ne igra njihova viza.
Idem u posjet i znam da mi treba garantno pismo. da li mi ga može izdati osoba koja nije građanin katra, nego ima boravišnu i radnu dozvolu koja vrijedi godinu dana.
Aj pomagajte, par informacija da znam prije nego zovem ambasadu. Da ne ispadnem kakva tuka
lulinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 16:48   #59
da li je potrebna viza za kratki (2 dana) poslovni boravak u kataru i saudijskoj arabiji ili se moze dobiti pri ulasku u drzavu na aerodromu?

hvala i pozdrav
y
youmademyday is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 09:54   #60
Pozdrav dragi ljudi!
Iman pitanje. U kolovozu momak i ja planiramo putovati s Qatar Airways za Dubai no presjedanje je u Dohi. E sada, vidin da triba viza, a tili smo Dohu posjetiti na par sati dok imamo slobodno izmedju letova. Kako dobiti vizu?

Hvala puno
riashaq is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:32.