Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2006., 14:04   #21
Quote:
katrin kaže:
a vidim da ti to sve prilicno bezazleno shvacas... i kontracepciju i 'dan poslije'. nemoj se previse zajebavati s tim.
Hvala na brizi i komentarima , no nije uopće istina da to bezazleno shvaćam, samo se sprdam ...nisam poludjela da tražim medicinske savjete na forumu , samo sam htjela vidjeti šta cure misle o tome i da li prakticiraju.
Thandie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 16:12   #22
Quote:
Thandie kaže:
Hvala na brizi i komentarima , no nije uopće istina da to bezazleno shvaćam, samo se sprdam ...nisam poludjela da tražim medicinske savjete na forumu , samo sam htjela vidjeti šta cure misle o tome i da li prakticiraju.
ne, ti si dosla po upute kako odgoditi menstruaciju
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 21:50   #23
odgadjanje menstruacije

Ovako....idem na more 7.8. i onda moram bas dobiti menstruaciju.... Pa sad....htjela bi mengu odgoditi ili ju ako je moguce ubrzati.... Koje tablete trebam piti? kad trabam poceti, kolko na dan piti???
One_S-he is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 21:50   #24
jel pijes inace kontracepcijske?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 22:01   #25
Quote:
hana kaže:
jel pijes inace kontracepcijske?
ne
One_S-he is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 22:03   #26
hm.. imaju neke tablete koje bi ti je mogle ubrzat.. al bi morala ić kod ginića ipak tražit savjet
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 22:04   #27
Htjela bi odgoditi mengu a ne piješ kontracepcijske pilule? Pa, nađi nekog da te oplodi.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 22:13   #28
Quote:
walter kaže:
Htjela bi odgoditi mengu a ne piješ kontracepcijske pilule? Pa, nađi nekog da te oplodi.
ha ha....hvala lijepo...
nego pila sam pilule, al morala sam prestat jer sam imala neke nuspojave, tako da..moram malo pauzirat...
One_S-he is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 21:07   #29
ja neznam kako odgodit ako ne pijes kontracep. ali sigurna sam da postoje tablete ali mislim da to ipak trebas pitat gin a vjerovatno i recept
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 23:55   #30
Nije se dobro sa time zafrkavati! Pa nije kraj svijeta ako na moru imaš menstruaciju - stavi tampon i stvar riješena. Ok, nisu baš sve stvari riješene...

Vidiš, ja sam npr. pila kontracepcijske 4 godine. I više ih nikad neću piti. Napravile su mi tolika sranja, menstruacija mi se sama odgađa, jednom je nisam imala sedam mjeseci, pa sam pila hormone za ju dobiti i tako nekoliko mjeseci, kad sam ih prestala piti opet je nisam imala... Ma muka živa. Sad mi dolazi na nekih 40 i nešto dana, svaki put sve kasnije.. prvo je došla nakon 32, pa 35, pa 38, pa 42, 45... Pojma nemam što me čeka.

I da, napravila sam sve pretrage koje su tražili i sve je ok.

Imam 27 godina.

Nemojte se zajebavati sa odgađanjem nečeg što je prirodno, mislim da se danas to sve malo preolako (jel' postoji uopće ta riječ ) shvaća...
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2006., 23:33   #31
primolut nor

na uputi ti sve pise
kostaju 30-ak kuna
schering ih proizvodi
nisu kontracepcija
majchy_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2006., 06:04   #32
Quote:
One_S-he kaže:
ha ha....hvala lijepo...
nego pila sam pilule, al morala sam prestat jer sam imala neke nuspojave, tako da..moram malo pauzirat...
i ti bi sad riskirala nuspojave izazvane umjetnim hormonima da ne bi curila na moru? pamet u glavu, tampon u pičku i vozi.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2006., 12:58   #33
Quote:
alexxx kaže:
i pamet u glavu, tampon u pičku i vozi.

Upravo tako
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2006., 13:24   #34
da već pitam, kad ste vi ženske informirane bolje od mene

pila sam "morning after" tablete i dobila mengu ravno 10 dana nakon što mi je završila. bi li mi to netko pojasnio?!
drznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2006., 13:28   #35
nisi trudna
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2006., 14:27   #36
jako si me nasmijala sad, JAKO
drznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2006., 19:53   #37
Quote:
One_S-he
Ovako....idem na more 7.8. i onda moram bas dobiti menstruaciju.... Pa sad....htjela bi mengu odgoditi ili ju ako je moguce ubrzati.... Koje tablete trebam piti? kad trabam poceti, kolko na dan piti???
Malo si se kasno sjetila za hormonsko odgadjanje iste, kao i druge pametne forumashice mislim da ti carobiranje 10 dana pred odlazak na more nije bas najpametnije. Pa zar je malo curkanja i koristenje tampona takva tragedija? Ili si ti imala i neke druge, hm... konkretnije planove u kojima te menstruacija sputava???
Esther33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2006., 09:11   #38
Nije ti palo na pamet odgodit godisnji recimo?
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 00:30   #39
imam i ja pitanje! u vezi sam na daljinu i sa dragim ću se vidjeti samo na nekoliko dana potkraj mjeseca, ali baš ću onda "mengirati". pijem pilule pa me zanima (ako ima onih koje imaju iskustva sa time) koliko bi bilo "pametno" umjesto pauze produljiti uzimanje pilula još tjedan dana i onda napraviti klasičnu pauzu od tjedan dana? baš mi se i ne krvari u vrijeme kad ćemo samo tih nekoliko dana biti skupa na moru.
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 01:16   #40
Quote:
OkatoZlo kaže:
Nije ti palo na pamet odgodit godisnji recimo?

možda ne može recimo yebo vas ja forumaše šta komentiraš uopce
left here is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:12.