Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2020., 00:22   #1
AboutYou.hr

About You stigao je Hrvatsku.


aboutyou.hr


PLAĆANJE
Pouzećem (u poštanskom uredu navode da je moguće platiti i karticom), VISA i Mastercard. Valuta plaćanja HRK. Više

DOSTAVA ROBE
Besplatna dostava neovisno o iznosu. Dostavu vrši Hrvatska pošta. Isporuka za proizvode sa zalihe je 3 do 5 radnih dana. Više

POVRAT ROBE
Besplatan povrat u Poštanskom uredu (prijavljuje se povrat preko stranice), ili na zahtjev poštar dolazi po paket kod tebe doma. Više

______

Povodom dolaska web trgovine u Hrvatsku, aktualna je promocija 25% popusta na sve i traje do 14.9.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2020., 10:18   #2
Nikako ne mogu skužiti zašto najavljuju tek sada dolazak u Hr, ja od njih već 2 mjeseca naručujem...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2020., 12:29   #3
Kome oni to po takvim cijenama prodaju? Manje više znam cijene sa mango stranice, ovi su si finu maržu nabili

Npr. Mango kratke hlače na stranici 149 kuna.
https://shop.mango.com/hr/zene/kratk...9403.html?c=28

Kod njih 194
https://www.aboutyou.hr/p/mango/hlac...amante-4955129
f@ye is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2020., 16:18   #4
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Nikako ne mogu skužiti zašto najavljuju tek sada dolazak u Hr, ja od njih već 2 mjeseca naručujem...
Može malo više info kakav je brend? Od kud? Kakva je roba?

I ja sam malo bacila oko na stranicu. Nisam prije čula za taj brend. A prodaju vidim i drugo sve i svašta. Samo su cijene upitne. Eno gore je netko već na primjeru manga pokazao. Pa ne kužim kojom logikom da netko kupi mango od njih, kada je direktno od manga jeftinije.
Ajde prodaju i sigurno neke koje mi ne možemo kupiti fizički. Recimo rver island, ali mozeš kupiti recimo online dikektno njih, doduše poštarina je bila barem 9 funti kada sam zadnji put kupovala. Ali ima ga i na asosu. A oni recimo imaju 2 stranice artilala.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2020., 16:51   #5
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Može malo više info kakav je brend? Od kud? Kakva je roba?

I ja sam malo bacila oko na stranicu. Nisam prije čula za taj brend. A prodaju vidim i drugo sve i svašta. Samo su cijene upitne. Eno gore je netko već na primjeru manga pokazao. Pa ne kužim kojom logikom da netko kupi mango od njih, kada je direktno od manga jeftinije.
Ajde prodaju i sigurno neke koje mi ne možemo kupiti fizički. Recimo rver island, ali mozeš kupiti recimo online dikektno njih, doduše poštarina je bila barem 9 funti kada sam zadnji put kupovala. Ali ima ga i na asosu. A oni recimo imaju 2 stranice artilala.
Koncept shopa sličan Asosu... uz to što prodaju druge brendove imaju i svoj kućni brend, kvalitetom sličan kao Asos. Ja godinama kupujem sa njemačkog shopa i stvarno je uvijek bilo sve ok. Nisam još uspoređivala cijene sa HR i DE shopa, al ne bi me čudilo da je naš skuplji (kao i kod većine drugih shopova).
Ne naplaćuju poštarinu i imaju mogućnost plaćanja pouzećem, što je prednost u odnosu na neke druge shopove..
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2020., 18:51   #6
Jel moguće naručiti s njemačke verzije stranice na isporuku u Hrvatsku? I jel se isplati tako "varati"?

Btw. Iskoristio sam 25% popusta, a danas doslo na mail kako mi zahvaljuju na prijavi za newsletter koji je bio namijenjen "prije službenog otvorenja" i dali mi 27%. Pa mogli su i prije tog otvorenja stranice poslati kako su i rekli (3h prije drugih) ne bi propali.. Ali sve je u kunama, i nema paypala.

Btw btw. 33% popusta uz promo Marijane Batinic 33MARE. Sad sam ga zaista popusio
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2020., 23:21   #7
Naručio sam sad od njih zaštitne pamučne maske njihove original, pa me baš zanima kakva će bit kvaliteta i slično njihovih original proizvoda.
https://www.aboutyou.hr/p/about-you/...a-sami-4827225
Platio sam ih 36kn s promo kodom Elle Dvornik, čak mi je bilo zanimljivo da unatoč popustu mogu iskoristit promo kod, na nekoliko shopova (doduše američkih) ne bi mogao.

Super mi je što je shipping free i da nema onih gluposti da tipa trebam naručit za 50 eura da bi imao free shipping, al vjerojatno će se i to promijenit nakon duljeg vremena.
Sve u svemu, odlično
Mar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2020., 09:23   #8
Quote:
mar1221 kaže: Pogledaj post
Naručio sam sad od njih zaštitne pamučne maske njihove original, pa me baš zanima kakva će bit kvaliteta i slično njihovih original proizvoda.
https://www.aboutyou.hr/p/about-you/...a-sami-4827225
Platio sam ih 36kn s promo kodom Elle Dvornik, čak mi je bilo zanimljivo da unatoč popustu mogu iskoristit promo kod, na nekoliko shopova (doduše američkih) ne bi mogao.

Super mi je što je shipping free i da nema onih gluposti da tipa trebam naručit za 50 eura da bi imao free shipping, al vjerojatno će se i to promijenit nakon duljeg vremena.
Sve u svemu, odlično
Imam ih ja, maske su dosta kvalitetne, ali jako male... imam usko lice i meni su taman (na knap), muž ih ne može ni blizu navući, uši mu otpadaju koliko ga zateže...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2020., 10:38   #9
Andrijana imaš li koje kožne cipele od njih (About You brand)?

Pikiram neke kožne čizmice, ispadnu me jeftinije od Zare sad sa ovim popustima, no malo sam skeptična
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2020., 10:59   #10
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Imam ih ja, maske su dosta kvalitetne, ali jako male... imam usko lice i meni su taman (na knap), muž ih ne može ni blizu navući, uši mu otpadaju koliko ga zateže...
Vidjet ću. Ionako ima opcija besplatnog povrata u roku 100 dana
Mar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2020., 11:30   #11
Quote:
mar1221 kaže: Pogledaj post
Vidjet ću. Ionako ima opcija besplatnog povrata u roku 100 dana
Sumnjam da mozes vratiti maske za lice.. Provjeri to jos. Ipak zbog higijene kao i za donje rublje. Naravno, ako ju otvoriš i probaš.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2020., 12:44   #12
Quote:
mar1221 kaže: Pogledaj post
Vidjet ću. Ionako ima opcija besplatnog povrata u roku 100 dana
Maske se ne mogu vratiti, a iz higijenskih razloga ih ne bi ni vraćala sve i da mogu... al za te novce da ih i pokloniš nekome, super...

Meni su jako drage za nositi, jer ne volim ogromne viseće maske koje na licu izgledaju ko puna dječija pelena

Ja sam si naručila par dječijih Guess maski baš iz tog razloga što su odrasle ogromne...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2020., 12:45   #13
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Andrijana imaš li koje kožne cipele od njih (About You brand)?

Pikiram neke kožne čizmice, ispadnu me jeftinije od Zare sad sa ovim popustima, no malo sam skeptična
Nemam, samo krpice :-)
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2020., 18:46   #14
Sve influenserice imaju isti popust na kuponu?
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2020., 02:45   #15
Quote:
Sponza ri kaže: Pogledaj post
Sve influenserice imaju isti popust na kuponu?

Koji?
Kasiopeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2020., 03:50   #16
Meni nigdje ne nudi da upisem kupon za popust
Sam odmah nudi 25 posto popust za dobrodoslicu

Kako da upisem kupon popust od influencerica?(to je veci popust)
Orada is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2020., 04:06   #17
Quote:
Orada kaže: Pogledaj post
Meni nigdje ne nudi da upisem kupon za popust
Sam odmah nudi 25 posto popust za dobrodoslicu

Kako da upisem kupon popust od influencerica?(to je veci popust)
Odg.sama sebi-kuponi influencerica su istekli
Orada is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2020., 08:12   #18
Quote:
Orada kaže: Pogledaj post
Meni nigdje ne nudi da upisem kupon za popust

Sam odmah nudi 25 posto popust za dobrodoslicu



Kako da upisem kupon popust od influencerica?(to je veci popust)
Istekao je u ponoc. No ako si prije zelio unijeti, trebao si ukloniti postojeći kupon od 25% i unijeti taj njihov.

Ps. U pon 7.9. naručio. Očekivana isporuka petak 11.- pon 14.9., no tracker Poste javlja da danas stiže. Cini se da imaju skladište u Hrvatskoj. Prva lokacija u trackeru je sortirnica Velika Gorica.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2020., 09:40   #19
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Istekao je u ponoc. No ako si prije zelio unijeti, trebao si ukloniti postojeći kupon od 25% i unijeti taj njihov.

Ps. U pon 7.9. naručio. Očekivana isporuka petak 11.- pon 14.9., no tracker Poste javlja da danas stiže. Cini se da imaju skladište u Hrvatskoj. Prva lokacija u trackeru je sortirnica Velika Gorica.
Zakasnila sam znaci sat vremena 😫
Al nema veze, uzela sam Hunter cizme kojih vidim jutros vise nema
Dakle nocas se masovno sopingiralo 🤣🤣
Orada is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2020., 14:08   #20
jel vama došao mail da je narudžba primljena.
Na kraju je pisalo da će doći ali eto nije.
Samo da je narudžba zaprimljena mi je bitnom kada šalju mi je svejedno...
Pawrent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:39.