Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija

Fotografija Fotografiram. Dakle, svijet postoji.
Podforumi: Foto natječaji, Fotoaparati i oprema, Video

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2007., 22:41   #61
Nisam slučajno usporedio Lupina i Hiltonicu. Njihova moć i slava rastu na činjenici da ljudi ne znaju zašto su slavni, na svojoj vlastitoj odbojnosti. Njihov uspjeh temelji se na svjetskom poretku, a ne na njihovom ajmo-reć "radu".

Znam da to izgleda kao mreža u koju se zaplićem, no ne znam kako bih drukčije objasnio.
__________________
Velika je vjerojatnost da će se odgovor na neko bitno pitanje nalaziti izvan okvira našeg razmišljanja.
Jango Fett is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 22:51   #62
Gle mreža je jer ti veliš da on sve to radi smišljeno i kužim što si ti htio reći ali ja sumnjam u taj tvoj odnosno lupinov grand master plan jer da je onda bi on mogao puno bolje proizvoditi to smeće.

no kao što rekoh i da je to neki grand master plan onda to već predugo traje, razvodnilo se, ljudi više ni ne prate to, čak se i pitam čemu ova tema kada ovakvih naklapanja ima i od prije godinu dana ako ne i više.

ne znam da li ti mene razumiješ?
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 22:55   #63
Quote:
StetoCina kaže: Pogledaj post
Gle mreža je jer ti veliš da on sve to radi smišljeno i kužim što si ti htio reći ali ja sumnjam u taj tvoj odnosno lupinov grand master plan jer da je onda bi on mogao puno bolje proizvoditi to smeće.

no kao što rekoh i da je to neki grand master plan onda to već predugo traje, razvodnilo se, ljudi više ni ne prate to, čak se i pitam čemu ova tema kada ovakvih naklapanja ima i od prije godinu dana ako ne i više.

ne znam da li ti mene razumiješ?
Kužim ja tebe, i ne mislim da je to neki master-plan, to se jednostavno događa.
__________________
Velika je vjerojatnost da će se odgovor na neko bitno pitanje nalaziti izvan okvira našeg razmišljanja.
Jango Fett is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 22:56   #64
Da nadodam i pojasnim, ti veliš da ono što lupino radi je slično onomu što radi boratov buraz tj. onaj austrijski gay kritičar. E ako to lupino isto zeli napraviti, bar sto se fotografije tice onda moze i bolje tj. nek se ugleda na ovog kaksezove. No, I seriously doubt that

tj. to se lupinu desava iz puke slučajnosti jer ovaj živalj koji čita 24sata guta i njegova sranja koja su u pravom smislu te riječi sranja, a nisu kvalitetna sranja kao sto bi se moglo ciniti jer i ako je tako mogu biti kvalitetnija sranja
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 22:58   #65
Quote:
Jango Fett kaže: Pogledaj post
Kužim ja tebe, i ne mislim da je to neki master-plan, to se jednostavno događa.
što si mislio pod time 'to se jednostavno događa'?
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 07:13   #66
Lupino je stvorio svojevrstan image sa polugolim i golim djevojkama, i mislim da ga to odrzava na razini opceprihvacenog umjetnika. Sve ostalo, kao i svaka umjetnost, je stvar subjektivizma. Osobno mislim da su neke njegove fotografije dobre, ali ne mislim da radi nista posebno impresivno. Sto uistinu jest impresivno su poneki od njegovih modela. Medjutim, mislim da umjesto da izvuce ljepotu i umjetnost iz njihovih lica i tijela, Lupino ih zapravo sroza na razinu kalendara i erotike. Za neke ljude to valjda jest umjetnost. Za mene je Lupino prosjek, koji zna kako dobro prodati svoj rad, a iza kojeg ne stoji nikakvo vrhunsko fotografsko postignuce. Jednom prilikom sam cula njegov intervju i razocarala se, jer on ne zna voditi komunikaciju u odredjenoj civilizacijskoj maniri. Sorry svima onima koji vole Lupina i njegov rad.
iSkye is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 08:52   #67
Quote:
Jango Fett kaže: Pogledaj post
Nisam slučajno usporedio Lupina i Hiltonicu. Njihova moć i slava rastu na činjenici da ljudi ne znaju zašto su slavni, na svojoj vlastitoj odbojnosti. Njihov uspjeh temelji se na svjetskom poretku, a ne na njihovom ajmo-reć "radu".

Znam da to izgleda kao mreža u koju se zaplićem, no ne znam kako bih drukčije objasnio.
Ček ček ček.... Ti dakle tvrdiš da Paris Hilton nije kao bezdan glupa, stravično plitka i promiskuitetna plavuše, već da je riječ o intelektualki "umjetnici" koja je promišljeno, [poput borada] izgradila svoj imidž?!?! Come on...

Tom logikom su "hercegovci" (mislim na mentalni sklop, ne na geografsko podrijetlo) koje svakodnevno viđamo oko sebe zapravo obrazovani, visokokvalificirani menageri uglednih manira koji su u želji za boljim uklapanjem u sredinu odabrali svoj nastup, prilagodili mentalni sklop i stil odjavanja, te je opći neukus koji šire zapravo dio njihovog master plana?!?!!?

Ma daaaaaaj, if it looks like a duck, if it sounds like a duck, if it smells like a duck.... then it IS a duck...

Pa ti sada to primjeni na Lupina...


PS. Uistinu nisam upoznat s Lupinovim ranijim radovima, no ovo što sada radi je [po meni] čisto smeće... Ne bih imao nikakvih problema s time [na koncu, vjerujem da izvrsno zarađuje] da istovremeno ne drži da je vrhunski umjetnik čiji su radovi [da se vratim na početnu tezu] u najmanju ruku usporedivi s Bressonovim...
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 12:58   #68
Lupinova akcija za pomoć djeci

Fotograf Stephan Lupino pokrenuo je akciju "Čarobna djeca" za pomoć oboljelima od Downowog sindroma i priprema kalendar za koji je fotografije snimao u parku Folnegovićevog naselja u Zagrebu.

Po meni, lijepo od njega. Komentari, mišljenja, kritike...
__________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist...
farki_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 22:35   #69
Quote:
farki_ kaže: Pogledaj post
Fotograf Stephan Lupino pokrenuo je akciju "Čarobna djeca" za pomoć oboljelima od Downowog sindroma i priprema kalendar za koji je fotografije snimao u parku Folnegovićevog naselja u Zagrebu.

Po meni, lijepo od njega. Komentari, mišljenja, kritike...
Se može negdje vidjet te slike? Onda ćemo davat komentare, mišljenja i kritike...
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 13:50   #70
Quote:
Toco1980 kaže: Pogledaj post
Se može negdje vidjet te slike? Onda ćemo davat komentare, mišljenja i kritike...
Koliko sam cuo, radi se o kalednaru, tako da... niti jedan fotograf nece objaviti slike kalendara prije nego izadje kalendar...
__________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist...
farki_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 13:52   #71
Quote:
farki_ kaže: Pogledaj post
Koliko sam cuo, radi se o kalednaru, tako da... niti jedan fotograf nece objaviti slike kalendara prije nego izadje kalendar...
Naravno.... Dakle, kritizirat ćemo tek slijedeće godine, kad nabavimo taj kalendar...
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 14:12   #72
a posto je za djecu, valjda nece fotkat gole zene opet...malo mi se pojeftinio sa stalno golim guzicama, ko da nema kaj pametnije za ufotkat
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 14:24   #73
Quote:
DNx kaže: Pogledaj post
a posto je za djecu, valjda nece fotkat gole zene opet...malo mi se pojeftinio sa stalno golim guzicama, ko da nema kaj pametnije za ufotkat
Možda mu je to neka opsesija...
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 14:27   #74
a, po mom misljenju i gole guze su dobre ako se prodaju za dobrotvorne svrhe... jel nije tako?
__________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist...
farki_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 14:55   #75
Quote:
farki_ kaže: Pogledaj post
a, po mom misljenju i gole guze su dobre ako se prodaju za dobrotvorne svrhe... jel nije tako?
Dobrotvorna svrha je dobrotvorna svrha.... ... A zna se da golotinja najbolje prodaje proizvod.
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 14:59   #76
za koknut se, ali tako je...

zivi primjerak...
__________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist...
farki_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 15:02   #77
Quote:
farki_ kaže: Pogledaj post
za koknut se, ali tako je...

zivi primjerak...
Zgodna čiuvava...

Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 15:05   #78
Quote:
Toco1980 kaže: Pogledaj post
Zgodna čiuvava...

kladim se da bi volio bit na mjestu te čivave...
__________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist...
farki_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 15:18   #79
Quote:
farki_ kaže: Pogledaj post
kladim se da bi volio bit na mjestu te čivave...
Možda... da je neki malo bolji i raskošniji primjerak...
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 15:20   #80
da, al fotka nije Lupinova, tako da... nemojmo zachatavat..
__________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist...
farki_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:06.