Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2009., 17:32   #21
ayayayayayay
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 19:44   #22
Focus je manje atraktivan auto sto se dizajna tice, ni unutrasnjost nije toliko sminkerska s "alu" lookom ko u 308, ali je voznja, pouzdanost, trajnost... iznad 308.


Samo... meni je to sumnjivo... Focus u Peugeotu. Da nije auto bio totalka... Ili je netko mijenjao "ruzno pace" za lijepog novog lavica .

Ok, ja vozim fokija, i moj stari, i hrpu ljudi znam da imaju Focus GEN 1 ili 2 i jos nitko nije rekao da je Focus ljepsi od 308ice.
A to, koliko imaju ljudi problema s 307icom ,206icom.... toliko se jos ni jedan fordista nije zalio.
klinsider is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 22:35   #23
Rekli su mi da ga je vozila tatina curica i da ga je zamjenila za neki peugeot cabrio, što mi ima smisla. Dakle curica je htjela prije PUG cabria Focus 1.6 Ti-VCt, sa sport opremom (Alu felge, kožni volan,...). Auto je 2006. godište sa samo 24.000 km, za 65000 kn. To mi se stvarno čini fer ponuda jer nema ni prijepisa. Ostale Focuse (TDCi) koje sam gledao imaju po 130.000 do 200.000 km, a za njih ljudi isto traže oko 65.000 kn, što mi se čini puno previše. Auto inače iznutra izgleda besprijekorno, kao nov, a opet to je 35 000 kn jeftinije od novog 1.6 sa slabijim motorom (100 KS) i slabijom trend opremom. Moram napomenuti da su trenutačno kamate na aute jako visoke, pa se ne isplati uzimati veći kredit na dulji period. Nadam se da će sve biti Ok.

Pozdrav!
garbage is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 22:39   #24
Cijena je stvarno ok. Sretno s autom!
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 22:44   #25
Izgleda da se tatina curica najbolje kuži u aute.
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 22:49   #26
Pa nije nista cudno da je kupio focusa u peugeotovom salonu.
Kolega je bio voditelj prodaje rabljenih automobila u Citroenovom salonu i uredno su prodavali rabljene aute koje su recimo stranke dale pod racun neovisno koja marka.
yoshimura-nipon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 23:58   #27
to što kažu da ga je vozila tatina curica možeš objesit mačku o rep
y0le is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 01:01   #28
Quote:
garbage kaže: Pogledaj post
Rekli su mi da ga je vozila tatina curica i da ga je zamjenila za neki peugeot cabrio, što mi ima smisla. Dakle curica je htjela prije PUG cabria Focus 1.6 Ti-VCt, sa sport opremom (Alu felge, kožni volan,...). Auto je 2006. godište sa samo 24.000 km, za 65000 kn. To mi se stvarno čini fer ponuda jer nema ni prijepisa
A jesi naivan...
Skrewdriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 10:18   #29
Quote:
y0le kaže: Pogledaj post
to što kažu da ga je vozila tatina curica možeš objesit mačku o rep
Poznavajući Pugove - uzeja si mi riječ iz usta.
A i ono o onih 24.000 bi trebalo provjeriti.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 17:05   #30
Quote:
garbage kaže: Pogledaj post
Rekli su mi da ga je vozila tatina curica i da ga je zamjenila za neki peugeot cabrio, što mi ima smisla. Dakle curica je htjela prije PUG cabria Focus 1.6 Ti-VCt, sa sport opremom (Alu felge, kožni volan,...). Auto je 2006. godište sa samo 24.000 km, za 65000 kn. To mi se stvarno čini fer ponuda jer nema ni prijepisa. Ostale Focuse (TDCi) koje sam gledao imaju po 130.000 do 200.000 km, a za njih ljudi isto traže oko 65.000 kn, što mi se čini puno previše. Auto inače iznutra izgleda besprijekorno, kao nov, a opet to je 35 000 kn jeftinije od novog 1.6 sa slabijim motorom (100 KS) i slabijom trend opremom. Moram napomenuti da su trenutačno kamate na aute jako visoke, pa se ne isplati uzimati veći kredit na dulji period. Nadam se da će sve biti Ok.

Pozdrav!
Ovo zvuči toliko dobro da teško može biti istina
Kao da je uzeto iz priručnika za varanje naivnih kupaca...

U svakom slučaju ja bi njega na pregled u ovlašteni servis prije kupnje pa da vidimo krvnu sliku. Ako se niti tu ne otkriju neke veće falinge onda te u krajnjoj liniji baš i briga. Za te novce to definitivno vrijedi !!! , a ako te netko pita slobodno mu prodaj istu priču
Zg_noj is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 17:13   #31
Quote:
garbage kaže: Pogledaj post
Rekli su mi da ga je vozila tatina curica i da ga je zamjenila za neki peugeot cabrio, što mi ima smisla. Dakle curica je htjela prije PUG cabria Focus 1.6 Ti-VCt, sa sport opremom (Alu felge, kožni volan,...). Auto je 2006. godište sa samo 24.000 km, za 65000 kn. To mi se stvarno čini fer ponuda jer nema ni prijepisa. Ostale Focuse (TDCi) koje sam gledao imaju po 130.000 do 200.000 km, a za njih ljudi isto traže oko 65.000 kn, što mi se čini puno previše. Auto inače iznutra izgleda besprijekorno, kao nov, a opet to je 35 000 kn jeftinije od novog 1.6 sa slabijim motorom (100 KS) i slabijom trend opremom. Moram napomenuti da su trenutačno kamate na aute jako visoke, pa se ne isplati uzimati veći kredit na dulji period. Nadam se da će sve biti Ok.

Pozdrav!
zar ti je tako teško bilo dovesti mehaničara da ga pogleda, ili ga ti prije kupnje nekamo odvedeš na pregled...oavko možeš imat teških sranja...
možda ga je stvarno vozila tatina curica koja je s njim napravila totalku i u tom salonu napravila staro za novo i kupila peugeot... mislim da ni jedan roditelj nije toliko naivan i lak da kad mu se kći predomisli, da joj kupi novi auto, a da je taj kojeg je prije vozila u redu i bez greške...
jao jao
Herci80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 17:19   #32
Zašto bi bilo čudno da ga je uistinu vozila tatina curica???

Evo, moj frend nedugo je prodao ženin tri godine star auto sa manje od 30.000 km, dao ga je u auto kuću "staro za novo" i uzeo drugi, koji će vjerojatno također za dvije-tri godine u zamjenu.

To su prave prilike za kupnju jer jednostavno se nekim ljudima koji imaju viška para ne da zajebavati sa prodajom auta preko oglasnika, a zna se da su cure i žene hirovite i vrlo često kroz kratki period im auto dosadi pa mijenjaju.

Inače, svaka čast na odabiru. Ti-VCT + Sport paket na našim cestama su prava rijetkost, a to je kombinacija koju sam i ja gledao kad mi je još Focus bio u užem krugu za kupnju.
moril is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 17:53   #33
DA ga je vozila "curica" i da je to tako "super prilika" onda bi to ovi mulci iz salona čuvali za nekog svog rođaka, ljubavnika-cu itd...
Jebi ga prijatelju mislim da su te nasankali...
Ja ti nikako ne želim prizivat probleme ali neka ti je Bog u pomoći!
Žao mi je kad vuku za nos poštenog, "malog", narodnog čovjeka!
A te prevarante iz peugeota.......
Kvadricus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 17:56   #34
Jeba te kod nas kad god žele "uvalit" auto uvijek napominju da ga je vozila neka "bakica, curica, mirna ženica.."
Kvadricus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 19:00   #35
Na ovu temu i na ovaj Focus iz Peugeotovog salona mogu samo reci...

... ...

De ti prijatelju vidi taj Peugeot iz rent-a-car-a
Brankovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 22:30   #36
Ma bez brige, nisam bas toliko naivan, auto jos nisam kupio (citaj - platio), tek sam ga rezervirao uz kaparu od 500 kn. Pitao sam informacije od Forda i rekli su mi da auto tog broja sasije nije imao niti jedan kvar u jamstvenom roku. Sada jos moram provjeriti servisnu knjizicu i dovesti mehanicara. Inace mislim da je kilometraza stvarna, jer sam u isto vrijeme u njihovom salonu sjedio u Golf V sa 85 000 km (1.4 80 KS iz 2005.), i iznutra je golf bio puno više istrošen. Ovaj Focus je doslovno kao nov. Na mom Cliu sa 66 000 km, tragovi koristenja se itekako vide i na volanu i na sjedalima. Na Focusu nista. Stvarno se nadam da nije neki trik, jer ako nije mislim da je auto prava prilika.

Pozdrav
garbage is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 22:32   #37
Jesi provjeravao kilometražu na tehničkome i u servisu?
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 23:11   #38
Nažalost nisam stigao danas, ali svakako ću to napraviti prije uplate za auto.
garbage is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 10:47   #39
Sve mi se čini da su oni ugradili Peugeot od decko25 u karoseriju Focusa. Newmreš ti zeznuti ove iz Peugeota, a pošto se decko više ne javlja, a bio je napomenuo nekakav raspelt, sve mi sluti na to
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 11:53   #40
Quote:
Kvadricus kaže: Pogledaj post
Jeba te kod nas kad god žele "uvalit" auto uvijek napominju da ga je vozila neka "bakica, curica, mirna ženica.."
da, bit će da ga je tatina curica možda vozila 30000 km u drugoj na blokadi i pod ručnom hahahahahahahahahahah
ryder on the storm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:06.