Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2010., 01:42   #1
Wink MUP i tajne službe kontroliraju 80.000 telefona

Samo prošle godine policija je provjerila 40 tisuća telefonskih brojeva, odnosno ispise brojeva mobitela i telefona s kojima se kontaktiralo, a pretpostavlja se da su isto toliko telefona provjerile i tajne službe. Takva praksa nije protuzakonita jer po važećim pravilima sudski nalog nije potreban za provjeru građana. Po tome smo jedina država u okruženju, uz Srbiju i BiH, koja dozvoljava civilni nadzor, piše http://slobodnadalmacija.hr/Hrvatska...2/Default.aspx
Pusacx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 02:13   #2
ako uzmemo da za svaki poziv trebaju operativno 20 minuta,
sto slusanja, sto obrade i povezivanja cinjenica
za 40 000 poziva im treba 800 000 minuta ili
500 ljudi koji rade full time samo na tome

ako tome dodamo prosjecnu placu trebaju minimalno 31,000,000 kuna neto za place godisnje, a kad se doda oprema, smjestaj, putni troskovi ...

ako je istina, onda boli glava

mozda agent Sova zna nesto o tome
Grom is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 02:21   #3
Quote:
Grom kaže: Pogledaj post
ako uzmemo da za svaki poziv trebaju operativno 20 minuta,
sto slusanja, sto obrade i povezivanja cinjenica
za 40 000 poziva im treba 800 000 minuta ili
500 ljudi koji rade full time samo na tome

ako tome dodamo prosjecnu placu trebaju minimalno 31,000,000 kuna neto za place godisnje, a kad se doda oprema, smjestaj, putni troskovi ...

ako je istina, onda boli glava

mozda agent Sova zna nesto o tome
Moram priznati da je ugodno sa tobom diskutirati ovu temu sam otvorio zato da ljudi ne misle da naša policija i tajne službe ne rade svoj posao,kada bi sud radio poput njih trebalo bi izgraditi još jedan zatvor,ima mnogo nerješenih slučajeva na sudu koji raspravlja o nebitnim predmetima poput spora oko šljive između susjeda.
Pusacx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 03:00   #4
Quote:
Pusacx kaže: Pogledaj post
Moram priznati da je ugodno sa tobom diskutirati ovu temu sam otvorio zato da ljudi ne misle da naša policija i tajne službe ne rade svoj posao,kada bi sud radio poput njih trebalo bi izgraditi još jedan zatvor,ima mnogo nerješenih slučajeva na sudu koji raspravlja o nebitnim predmetima poput spora oko šljive između susjeda.
svakok tog policajca bi trebalo postaviti u jednu referadu na sudu da promatra sta rade, tj. ne rade,

efikasnost sudova bi porasla 500 %

a za takve sporove oko sljiva i cije drvo radi susjedu sjenu trebalo bi dati tuzitelju tjedan dana razmisljanja u samici da odluci hoce li podici tuzbu ili ne
Grom is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 07:27   #5
iskreno, boli me briga jel me netko prisluskuje. a ionako nema kaj za saznat, nema nicega kod mene cega nema svugdje drugdje. ali imam poznanika koji je sav u panici da mu netko prisluskuje mobitel, iako ne kuzim zbog kojeg razloga?
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 07:31   #6
Ma nisu preslusavali snimljene brojeve, nego pogledali kad su i koga zvali. A to rade u raznoraznim slucajevima, od nestalih osoba, preko svih vrsta bavljenja nekom vrstom kriminala itd.
__________________
Oscar Wilde: Patriotism is the virtue of the vicious.
F10EXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 07:50   #7
Quote:
soks kaže: Pogledaj post
iskreno, boli me briga jel me netko prisluskuje. a ionako nema kaj za saznat, nema nicega kod mene cega nema svugdje drugdje. ali imam poznanika koji je sav u panici da mu netko prisluskuje mobitel, iako ne kuzim zbog kojeg razloga?
da fakat, tak i moji doma, joj nemoj to pricat ,sigurno prisluskuju. neki su jos uvijek u onom sistemu. jebemu pa u hrvatskoj vlada sloboda govora, mos svasta rec i niko ti nece nis
buntspecht is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 08:48   #8
Glupost u koju ne vjerujem.
No čak i da je tako (a ziher sam da je to laž), uopće mi ne smeta da me i prisluškuju jer nemam što skrivati niti se čega bojati.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 09:33   #9
Quote:
buntspecht kaže: Pogledaj post
jebemu pa u hrvatskoj vlada sloboda govora, mos svasta rec i niko ti nece nis

nije točno.
ovdje dobiješ karton, ili ban
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 10:12   #10
Dobro jutro Hrvatska!

Pa narvno da se sve snima (vidi avatar), a zaboravili ste nadzor IP adresa, nadzor foruma i chatova, blogova, web stranica itd.

Gdje god postoji prijetnja nacionalnoj sigurnosti, tu je i kontrola, budite uvjereni!
__________________
Savezni Hohštaplerijat Unutarnjih Poslova
hohštapler is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 10:34   #11
Quote:
hohštapler kaže: Pogledaj post
Dobro jutro Hrvatska!

Pa narvno da se sve snima (vidi avatar), a zaboravili ste nadzor IP adresa, nadzor foruma i chatova, blogova, web stranica itd.

Gdje god postoji prijetnja nacionalnoj sigurnosti, tu je i kontrola, budite uvjereni!

a možda i pohranjuje negdje. meni nestalo 1.300 postova
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 12:27   #12
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
a možda i pohranjuje negdje. meni nestalo 1.300 postova
Uh, nadrapao si frende, sigurno su završili negdje na Kunišćaku, na nekom hard disku servera u podrumu i sad svih 1.300 čeka na dekripciju i analitiku!
__________________
Savezni Hohštaplerijat Unutarnjih Poslova
hohštapler is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 12:31   #13
Quote:
hohštapler kaže: Pogledaj post
Uh, nadrapao si frende, sigurno su završili negdje na Kunišćaku, na nekom hard disku servera u podrumu i sad svih 1.300 čeka na dekripciju i analitiku!

srećom, pa sam plavuša - možda se pale na to
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 13:27   #14
SOA prisluškuje telefone politički nepoćudnih, to je provjereno. Ja imam provjerene informacije da se moj telefon prisluškuje.
Mr. Političar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 13:47   #15
Quote:
Mr. Političar kaže: Pogledaj post
SOA prisluškuje telefone politički nepoćudnih, to je provjereno. Ja imam provjerene informacije da se moj telefon prisluškuje.
Da, da ... ...sve je provjereno, ...sigurno si gledal previše emisiju "Provjereno"

Aaa, to da si nepoćudan, ...ti kažeš!

E kompa, takvi nisu baš neka prijetnja nacionalnoj sigurnosti, ...više bih reko prijetnja zdravstvenom sustavu!
__________________
Savezni Hohštaplerijat Unutarnjih Poslova
hohštapler is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 14:03   #16
Quote:
Mr. Političar kaže: Pogledaj post
SOA prisluškuje telefone politički nepoćudnih, to je provjereno. Ja imam provjerene informacije da se moj telefon prisluškuje.
i kaj mogu saznati? kaj si danas jeo, na koju utakmicu ides, a politicke stavive ionako znaju preko foruma.
kad frendica i ja razvezemo o svakodnevnim sitnicama sat vremena ako netko prisluskuje vjerojatno bi umro od dosade pogotovo ako pocnemo o zenskim stvarima. isto ko sto bih ja umirala da moram slusat sat vremena kako je netko popravljao auto.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U

Zadnje uređivanje soks : 17.11.2010. at 14:09.
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 15:43   #17
Quote:
hohštapler kaže: Pogledaj post
Dobro jutro Hrvatska!

Pa narvno da se sve snima (vidi avatar), a zaboravili ste nadzor IP adresa, nadzor foruma i chatova, blogova, web stranica itd.

Gdje god postoji prijetnja nacionalnoj sigurnosti, tu je i kontrola, budite uvjereni!
Unutrašnji i vanjski neprijatelji!
Nekako mi zvuči poznato.

Stoga, vodite računa što, kako, o čemu i komu pričamo, tj. pišemo.
Omaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 15:52   #18
Quote:
hohštapler kaže: Pogledaj post
Da, da ... ...sve je provjereno, ...sigurno si gledal previše emisiju "Provjereno"

Aaa, to da si nepoćudan, ...ti kažeš!

E kompa, takvi nisu baš neka prijetnja nacionalnoj sigurnosti, ...više bih reko prijetnja zdravstvenom sustavu!
Neeeee.
Nego imam info od ljudi koji imaju uticaja tamo. Gle da nisam nepoćudan onda me ne bi policija pritvarala u Križevcima na koncertu rock skupine pod izlikom "neonaci (whatever)" koncerta niti bih morao ići na 10 obavjesnih razgovora u MUP ove godine, tj. kada god naša partija nešto legalno organizira, kao nedavno u Srbu ili zbog političkog vica.
Mr. Političar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 16:20   #19
Quote:
Mr. Političar kaže: Pogledaj post
Gle da nisam nepoćudan onda me ne bi policija pritvarala u Križevcima na koncertu rock skupine pod izlikom "neonaci (whatever)" koncerta niti bih morao ići na 10 obavjesnih razgovora u MUP ove godine...
Opa, pa ti već imaš "fajl"?

Eh, ne valja ti to prijatelju...

Nego daj mi reci kava ti je to (avatar potpis) "Socijal - konzervativac" politička orijentacija?
__________________
Savezni Hohštaplerijat Unutarnjih Poslova
hohštapler is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 08:59   #20
Quote:
Mr. Političar kaže: Pogledaj post
SOA prisluškuje telefone politički nepoćudnih, to je provjereno. Ja imam provjerene informacije da se moj telefon prisluškuje.
Premda ti ne vjerujem, no čak i da je tome tako ja bih se na tvome mjestu zapitao zašto te prisluškuju.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:08.