Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2007., 15:54   #1
Hitno!Hvala!

Pozdrav!
Redovito pijem Yasmin pilule vise od godinu dana. Danas sam shvatila da sam zaboravila popiti 2 pilule. Gotovo sam sigurna da mi se to dogodilo u 2.tjednu ciklusa pijenja pilula.Sad sam pri kraju 3.tjedna(zadnju pilulu sam trebala popiti sutra, ali su mi ostale jos 3). Ginekolog mi danas vise ne radi, a prilicno sam zabrinuta pa me sto prije zanima sto trebam napraviti.
Zanimaju me iskustva onih kojima se ista stvar dogodila s istim pilulama i preporuke njihovih ginekologa, a ne misljenja, nagadanja i sl.
Puno hvala
tvornica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 15:57   #2
jel znaš jel to bilo 2 dana zaredom ili odvojeno?

ja sam svojedobno bila zaboravila popit jednu (tj,prekasno sam ju popila),mislim da je isto bilo u sredini ciklusa,i niš,dobila mengu ko i uvijek,sve bilo po starom
__________________
klikni ovdje--->X
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 16:01   #3
ja sam zaboravila i po 3 zaredom uzet! onda sam uzimala dva dana po dvije. ne preporučam al eto, meni se nije ništa dogodilo
matinee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 16:08   #4
Uzmi sad te pilule koje nisi popila. Mislim, jednu po jednu jel.
Danas popij jednu zakašnjelu, sutra drugu itd..
Uglavnom, ništa ti nemože bit. Ja sam imala sličan problem prije kad sam 2. zaboravila popit i rekao mi ginekolog da nema panike. Nastavi samo pit dalje i sve okej.
Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 16:37   #5
Hvala na brzim odgovorima!
Miss P.A.: Da vidim jesam li dobro shvatila...Znaci danas da popijem jos jednu i sutra 2? A nakon toga dal da radim pauzu od tjedan dana ili da odmah nastavim piti sljedeci ciklus?

Sori ak gnjavim, al provjeravam da vidim jesam li pohvatala. Totalna panika me uhvatila danas kad sam shvatila kaj se dogodilo jer mi se ovo nikad dosad nije dogodilo, a na pilulama sam vise od 4 godine i nikad si ne dopustam da se dovedem u situaciju koja bi mogla zavrsiti trudnocom pa makar sanse za to bile 0,0000001 %.
Sad mi je puno lakse.
tvornica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 16:47   #6
ja sam nastavljala kao da se ništa nije dogodilo, radila sam pauze
matinee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 16:50   #7
Ma, nemoraš se brinut. mene je prije isto stalno panika hvatala za svašta, a nema potrebe.

Najbolje da te tri tablete piješ onda još tri dana. Danas, sutra i prekosutra po jednu. I kad sve popiješ napravi normalno pauzu od 7 dana da ti menstruacija normalno dođe.
I to je to.
Ne brini uglavnom.
Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 17:03   #8
Hvala vam svima!
Pozdrav
tvornica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 18:33   #9
nazovi dežurnu ambulantu.. mislim da pauzu imaš kad bi je imala i inače.


edit: što ti piše u uputama? na dianama piše, ako preskočiš, normalno piješ do kraja, normalno radiš pauzu, samo koristiš neku drugu kontraceptivnu metodu ostatak mjeseca.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 19:38   #10
I ja pijem yasmin kao i ona. Samo neka nastavi normalno. nema rizika.
Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 10:30   #11
ja sam zaboravila par puta. ako je zaboraviš popiješ čim se sjetiš i to je to, makar onaj dan popila dvije.

al u tvojoj situaciji najbolje je sad piti još dva -tri dana po jednu. i napravit pauzu.
ono šta piše u uputama nema nikakvog smisla. zašto bi morala ne pravit pauzu, ako zaboraviš jednu jedinu tabletu?
__________________
Don`t spend time with someone who doesn`t care spending it with you.
k-a-t-y is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:52.