Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2008., 00:45   #1
Investicije za kojima se ne zali

Pretpostavimo da ste punoljetni i da imate vlastite pokretnine (i/ili nekretnine), te nekako zivotno iskustvo iza sebe.
postoje li stvari/dogadjaji u koje ste investirali ( u tom trenutku su bile preskupe, ili niste znali koliko ce vam biti u daljnjem zivotu vazne) a da vam se visekratno vratilo? da je to najbolja investicija koju ste napravili?
imam suskavac kupljen prije nekih 7 godina u grazu za 300tinjak kuna, jos ga nosim, ne dam ga nikom, moj nadrazi kaput kroz zimu, spasio me i od snijega i hladnoce i bure na moru. isplatio se vise nego svi drugi kaputi i jakne koje imam.
moji rjecnici. vrijede svaku kunu.
moja putovanja, za njih nikad ne zalim para, upoznala ljude koje inace tesko da bih srela.
moj autic, koji tako puno daje, a tako malo prima tko bi rekao da je tako hrabar i da voli zivot na rubu
sjetit cu se i drugih svari kasnije
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 00:52   #2
Putovanja/koncerti, uvijek.

Laptop.
Planinarska oprema.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 00:57   #3
Obrazovanje (u uskom području, doduše ). A koje mi je sad postalo posao, čime sam si produžila mladost još barem narednih 5 godina
Pokondirena tikva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 01:04   #4
Laptop, putovanja preko granice, ljetovanja bilo gdje, odlasci makar na vikend, treninzi borilačkih + oprema, bicikl, role. Ni sekunda žaljenja
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 01:08   #5
koncerti- najbolja terapija.
ljetovanja, izleti. ni sekunde zaljenja, bas ko sto ti kazes, Tinch
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 01:30   #6
Da,naravno.
Prvo bi navela stan di sam sama svoj gospodar (neprocjenjivo),moja bicikla,orbitrek,tiffany lampe koje su preskupe ali me svaku većer uveseljavaju svojim bojama,knjige sa debelim koricama,,veliki antikni sat na kojem piše Paris (podsječa me da taj grad svakako moram posjetit),auto u koje mogu stati dvije bicikle kad se ja i dragi upuštamo u avanture,gojzerice,kolekciju zmajeva,vila (obožavam ih),ogrlicu sa bezbroj svjetlucavih zvijezda..joj puno toga,ne stane ovdje a ako bude zdravlja bit će i još više.
__________________
"Zato sto mogu, i sto se usudjuju da o svacemu svasta kazu, oni misle da sve znaju."
spartanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 01:35   #7
Kakav je to kolekcija vila? bas me zanima

investicije u odnose, vrijeme i energija i ljubav ulozeni u ljude koji su mi se stostruko vratili, koji me prate kroz zivot..nikad, nikad mi nije bilo zao
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 01:52   #8
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Kakav je to kolekcija vila? bas me zanima

investicije u odnose, vrijeme i energija i ljubav ulozeni u ljude koji su mi se stostruko vratili, koji me prate kroz zivot..nikad, nikad mi nije bilo zao
Skupljam vile svih veličina,od raznoraznih materijala..luda sam za njima.
Čak imam i knjige koje dokazuju da su postojale.

To pogotovo (odnose) i vrijeme potrošene i sav trud ne mogu se mjerit s nikakvim novčanim investicijama. Baš zato imam pravo malo bogatstvo.
__________________
"Zato sto mogu, i sto se usudjuju da o svacemu svasta kazu, oni misle da sve znaju."
spartanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 02:03   #9
imam ja jednu knjigu doma od A. Clarkea, mislim da ima dio o vilama koje pletu one mreze po travi, jel to to ? i onda su ih neke curice uslikale prije 100 godina...
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 07:26   #10
laptop, tenisice.
__________________
and I was thinking to myself this could be heaven or this could be hell
:clint-ica: is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 08:13   #11
5 minuta vremena za registraciju na forum.



Ček...

Ne.
_Legolas_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 09:20   #12
Bicikl. Odlazak od staraca. Svašta nešto.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 09:23   #13
Nedavno sam si kupila predobre štikle, koje mi nigdje ne stvaraju žuljeve i rane i mislim da je to jedna od boljih investicija
__________________
Outside of you...
Maza_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 09:26   #14
Auto. Obrazovanje. Putovanja.Droljasta odjeća. Fiksni aparatić
manzzini is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 09:28   #15
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Bicikl. Odlazak od staraca. Svašta nešto.
Zabaoravio si fiksni aparatić
manzzini is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 09:34   #16
Quote:
manzzini kaže: Pogledaj post
Zabaoravio si fiksni aparatić
E, da, fala. Fakat, čovjek bi pomislio da ga nemam više . A i neće još dugo
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 10:03   #17
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
imam ja jednu knjigu doma od A. Clarkea, mislim da ima dio o vilama koje pletu one mreze po travi, jel to to ? i onda su ih neke curice uslikale prije 100 godina...
Clark ti je više pisao onako opčenito o svim misterijama,i da u njegovim knjigama ima o vilama kao i o svemu i svačemu. Ja ti primjerice imam knjige od Victorie Faust,Joe Cooper..u njima su neka svjedočanstva ljudi koji du doživjeli susret snjima. Ukoliko nije istinito bar je zanimljivo.
__________________
"Zato sto mogu, i sto se usudjuju da o svacemu svasta kazu, oni misle da sve znaju."
spartanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 10:04   #18
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Pretpostavimo da ste punoljetni i da imate vlastite pokretnine (i/ili nekretnine), te nekako zivotno iskustvo iza sebe.
postoje li stvari/dogadjaji u koje ste investirali ( u tom trenutku su bile preskupe, ili niste znali koliko ce vam biti u daljnjem zivotu vazne) a da vam se visekratno vratilo? da je to najbolja investicija koju ste napravili?
imam suskavac kupljen prije nekih 7 godina u grazu za 300tinjak kuna, jos ga nosim, ne dam ga nikom, moj nadrazi kaput kroz zimu, spasio me i od snijega i hladnoce i bure na moru. isplatio se vise nego svi drugi kaputi i jakne koje imam.
moji rjecnici. vrijede svaku kunu.
moja putovanja, za njih nikad ne zalim para, upoznala ljude koje inace tesko da bih srela.
moj autic, koji tako puno daje, a tako malo prima tko bi rekao da je tako hrabar i da voli zivot na rubu
sjetit cu se i drugih svari kasnije
za putovanjima NIKADA ne zelim, pa makar utrosila zadnju lipu na njih
mislim da su putovanja i obrazovanje investicije za kojima samo budale zale
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 10:28   #19
na prvom mjestu moj trud ulozen u nesto. nagrada - neprocjenjiva
nadalje; putovanja, brrrrdo knjiga laptop, cd-i, traperice od 100tinjak kuna...

i tako....
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 11:03   #20
putovanja. izlasci koji se prepričavaju eonima. fina hrana u dobrom društvu.
Cavaleesha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:55.