Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2014., 21:45   #921
Ulcinj - Dolcinium Kite Surf (Velika plaza) i Dom Kulture Usce (Ada Bojana)





__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 09:37   #922
Možda mi ovdje netko bude znao pomoći, pošto se već lagano gubim:

Trebam iz Rijeke ili Zagreba doći do Bar-a i natrag nakon 3 dana, kako mi je najlakše, a opet da ne moram ispljunuti malo bogatstvo? Hvala
Viki29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 12:20   #923
Nemojte se smijati, ali naplaćuju li Crnogorci ulazak osobnog vozila u CG? Čuo sam za nekih 10 eura, ali sam bio out of touch sa tim dijelom svijeta.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 13:01   #924
Ne naplaćuju
Barem nisu kad sam ja išla zadnji put (prošle godine u 9.mjesecu)
volpebianca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 13:57   #925
To je ekološka vinjeta 10 EUR, plaća se za svaki ulazak u CG.
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 14:56   #926
Ekoloska vinjeta je trajala tocno godinu dana od dana kupnje.
Ukinuta je, nema vise tog.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 20:46   #927
Ulaz u CG se ne plaća. Provjereno prije 2 mjeseca.
highway is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 18:22   #928
tako je, ne placa se. ja sam dosla samo da pohvalim herceg novi ovde sve je super od plaza, mora, restora, izlazaka, sve
yoncex10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 18:24   #929
inace, i dalje je lepo vreme, a turista ima cak i vise nego u julu, sto je meni jako cudno za ovo doba godine.
yoncex10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 20:16   #930
Sto je i kod vas srpanj bio praznjikav?
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 22:54   #931
da, ne znam zasto.
yoncex10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 18:52   #932
Ima li netko prijedlog za smještaj za doček nove u Budvi? Za dvije osobe Nešto provjereno? Znam da je rano, ali bi voljela ugrubo isplanirati sve
Lace is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 19:32   #933
Quote:
Lace kaže: Pogledaj post
Ima li netko prijedlog za smještaj za doček nove u Budvi? Za dvije osobe Nešto provjereno? Znam da je rano, ali bi voljela ugrubo isplanirati sve
Apartman Elena, provjereno... inače smještaj nije skup, al sve ostalo
jacobs kofi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 23:24   #934
Nažalost booking.com kaže da su rasprodani u tom periodu A preživjet ćemo nekako dva-tri dana, zar je znatno skuplje od naših sličnih gradova? S kojim bi ga gradom usporedila po cijenama?
Lace is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 06:16   #935
Ma nije skuplje od nasih gradova. Nama bilo jeftinije nego u Hr. Pogledaj lux apartmani budva (ima vlastitu web stranicu, kasnije cu ti linkati), kod njih smo bili smjesteni (gazda je mladji tip, jako ljubazan).
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 10:29   #936
Bili smo na odmoru u Crnoj Gori i bilo je prekrasno, vidjeli smo dosta toga ali na putu između Podgorice prema Danilovgradu, negdje bliže Danil. policija nas je zaustavila i napisala mi je 80€ kazne za ništa oduzela putovnice i zbog toga smo morali čekati drugi dan kako bi mogli uplatiti kaznu jer se neda platiti gotovinom,dakle za to što sam par sekundi naišao na punu liniju vozeći se normalno iz desne trake koja naglo skreće te presjeca drugu suprotnu traku, takve ceste još nisam vidio nigdje u Evropi a baš su tamo namjerno stajali policajci. Smatram to legalnom pljačkom, kaznu sam uplatio, Žalio sam se šefu policije u Danilovgradu i rekao mu da na takav način kažnjavanja gostiju koji su došli na odmor sigurno taj odmor neće nastaviti u Crnoj gori, pa smo mi odmah drugi dan otišli u Albaniju a i vidjeli Makedoniju, te ostavili tamo naše novce. I moram priznati da su tamo policajci puno prijazniji, čak nam je jedan kad smo se izgubili u Tirani ušao u naš auto i pokazao put izlaza iz grada, Tamo uopče nema traka na cesti ili ih jako malo ima pa nas je čudilo koliko su ljudi strpljivi.

Uglavnom Albanija je bila savim pozitivno iskustvo a Makedonija također, Crna gora bi trebala poraditi na cestama, još nemaju Autoceste što je za tako lijepu zemlju katastrofa! Čak i Albanija ima oko 100 km autocesta koje su besplatne.
Najljepša je Budva i Ulcinj, Za kulturne izlete najbolje je ići u Cetinje,
Kotor je drugi Dubrovnik!

u globalu bilo bi to naljepše putovanje da nema zločestih policajaca u Crnoj Gori!
Policijsku kaznu ne možete uplatiti u gotovini nego morate to u pošti , policija vam oduzme putovnice i ako uplatite u kratkom roku imate popust 30% tako da smo nakraju opljačkani za samo 60€.
tomitours is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 10:41   #937
Bili u Crnoj Gori pred 5 godina autom. Baza nam je bila u Tivtu. Svaki dan smo išli na jedan novi izlet; Cetinje, Lovćen, Budva, Kotor, Perast i izlet na onaj otočić usred zaljeva. Išli i u Stari Bar. Išli i do Ulcinja, mislila sam da ću pojesti dobar burek, ali šipak, niš nije valjao Sve smo odradili autom, a benza je bila nešto jeftinija nego kod nas. Sve u svemu, jako lijep izlet, ostao mi je u jako lijepom sjećanju.
Fubuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 20:43   #938
Quote:
tomitours kaže: Pogledaj post
Bili smo na odmoru u Crnoj Gori i bilo je prekrasno, vidjeli smo dosta toga ali na putu između Podgorice prema Danilovgradu, negdje bliže Danil. policija nas je zaustavila i napisala mi je 80€ kazne za ništa oduzela putovnice i zbog toga smo morali čekati drugi dan kako bi mogli uplatiti kaznu jer se neda platiti gotovinom,dakle za to što sam par sekundi naišao na punu liniju vozeći se normalno iz desne trake koja naglo skreće te presjeca drugu suprotnu traku, takve ceste još nisam vidio nigdje u Evropi a baš su tamo namjerno stajali policajci. Smatram to legalnom pljačkom, kaznu sam uplatio, Žalio sam se šefu policije u Danilovgradu i rekao mu da na takav način kažnjavanja gostiju koji su došli na odmor sigurno taj odmor neće nastaviti u Crnoj gori, pa smo mi odmah drugi dan otišli u Albaniju a i vidjeli Makedoniju, te ostavili tamo naše novce. I moram priznati da su tamo policajci puno prijazniji, čak nam je jedan kad smo se izgubili u Tirani ušao u naš auto i pokazao put izlaza iz grada, Tamo uopče nema traka na cesti ili ih jako malo ima pa nas je čudilo koliko su ljudi strpljivi.

Uglavnom Albanija je bila savim pozitivno iskustvo a Makedonija također, Crna gora bi trebala poraditi na cestama, još nemaju Autoceste što je za tako lijepu zemlju katastrofa! Čak i Albanija ima oko 100 km autocesta koje su besplatne.
Najljepša je Budva i Ulcinj, Za kulturne izlete najbolje je ići u Cetinje,
Kotor je drugi Dubrovnik!

u globalu bilo bi to naljepše putovanje da nema zločestih policajaca u Crnoj Gori!
Policijsku kaznu ne možete uplatiti u gotovini nego morate to u pošti , policija vam oduzme putovnice i ako uplatite u kratkom roku imate popust 30% tako da smo nakraju opljačkani za samo 60€.

Ha a nije ni cudo...Nama su sve puteve austrijanci izgradili ili neko drugi i jos su u funkciji )) Najzalosnije je to sto kad bi mi i krneuli da gradimo neki autoput, vise bi se ljudi ovdje zanimali ko ce to da gradi,kome ce namjestiti taj posao,čije je to itd..A ne treba li nam što prije.A to sto ste nabasali na policajca...Ha,cuvajte se,jos ako je visok datum kad svima fali para...Ali nije samo to nego smo u globalu postali jedno bolesno drustvo gdje su mnogi osiljeni i tako se ponasaju,pocevsi prvo od glavnog grada pa na dalje...Zao mi je sto ste dozivjeli neprijatnosti
__________________
,,...ništa ljepše izmedju nas no što je pjesma i što je stih, nepresušni izvor si moj, ljepši od svih..'' ❤️
SmicaZavukotija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 10:48   #939
Lijepa je Crna Gora, stvarno je ali primjer Budve po meni precjenjeno.
antoana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 14:58   #940
Planiram u dugi obilazak po CG ljeta 2015.. Znam da je rano,ali ja vec pripremam plan.Volim planine i more. Volim kampovanje,ali moj momak ne voli sator tako da sam mislila na ovaj put ici kombinovano : nekad prespavat u satoru,a nekad u pl.domu ili hostelu samo da je jeftino. Dosli bismo u Focu i krenuli bi iz tog grada.Prvo bismo obisli Djavolu varos. Na Maglic ne zelim jer sam bila tako da bismo odmah nakon Djavole varosi isli u CG i spustali se ka moru. a moru bismo proveli izmedju 8-10 dana,ovisi koliko nam bude trebalo vremena da obidjemo sve u CG. Ne bismo se bas penjali po vrhovima planina, ali bismo posjetili neka mjesta i sela sto da ne, da tu prespavamo.Obzirom da su planinaska mjesta nocu hladnija tu bi bilo obavezno spavaje u pl.domu....Ne zanimaju nas nasmikana mjesta, samo nesto staro i autohtono...nesto divlje i poneki zanimljiv grad sa starim gradjevinama ali to je manje bitno (mislim gradjevine).Auto nemamo. Na more bismo isli negdje izmedju Budve i Bara zavisi gdje nadjemo jeftinu sobu, cula sam da ima i za 3-5 eura smjestaja, da li je to tacno? Volim putovati i to mi je odmor tako da vas lijepo molim da mi date preporuke sta vidjeti u CG ako krenemo odozgo od Foce spustajuci se ka dole.U obzir dolazi lijepa priroda,planine,rijeke....i duhovna mjesta obavezno, ako postoje neobicna i to isto... Sto se tice CG primorja obisla sa sve do Budve, sad je vrijeme doslo od Budve do Bara a ostalo cu ostaviti za neki drugi put. Unaprijed se zahvaljujem na svim preporukama i odgovorim. Hvala
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:03.