Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2014., 16:38   #1061
Policijska akademija Natječaj

Pozdrav ljudi.

Da li itko zna kada bi trebao biti idući natječaj za policajce.
Znam da je prije više od mjesec dana prošao rok za podnošenje prijavnica i da su u tijeku selekcijski postupci biranja najprikladnijih kandidata.A mene zanima kada bi otprilike trebao biti idući da se mogu adekvatno pripremiti.Pa stoga imam nekoliko pitanja:

Navodno pismeni dio ispita sadrži i matematičke zadatke.
Da li je potrebno prisjetiti se formula i uhvatit se malo štrebanja? I kakva pitanja sadržavaju ostali dijelovi pis. ispita?

Tetovaže.
Imam jednu na nadlaktici,da li da ju maknem ili nije toliko presudna na liječničkom?
dreddj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 12:59   #1062
Vjerovatno tek iduce godine na proljece kao i ove... Stignes se spremati kako oces! Matematika nije problem i nije nesto sto trebas uciti,jednostavno je,vecina ljudi rijesava iz glave. A tetovaze su siva zona,neki su otpadali neki su prolazili kolko sam ja skuzio..
IvanTheGreat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 19:08   #1063
Kada i gdje se očekuju rezultati motivacijskih razgovora...
lilili77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2014., 18:34   #1064
Di ti se žuri,doci ce do 9.mj . Na stranici Mup-a kao i sve do sada...
IvanTheGreat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 08:30   #1065
Cua san da su pocele sigurnosne provjere, i da te mogu zvat u postaju, ili ti doc doma ili se raspitivat po susjedstvu..a ako ti ne naprave nista od ovog navedenog da te nece uopce zvat na lijecnicki??? Istina ili samo price??
19toni is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 22:08   #1066
Quote:
19toni kaže: Pogledaj post
Cua san da su pocele sigurnosne provjere, i da te mogu zvat u postaju, ili ti doc doma ili se raspitivat po susjedstvu..a ako ti ne naprave nista od ovog navedenog da te nece uopce zvat na lijecnicki??? Istina ili samo price??
Mislim da je istina jer su mene zvali u postaju prije nekih tjedan dana a prošle godine mi nije napravljena nikakva provjera nakon motivacijskog razgovora i nisam bio pozvan na liječnički...
Šija93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 09:59   #1067
Molim informaciju.

zainteresiran sam za natječaj: viši policijski tehničar prometne tehnike.
http://www.uprava.hr/default.aspx?id=541&nid=11103

Zanima da li moram raditi kao policajac da se prijavim na natječaj ili mogu se prijaviti ako zadovoljavam uvjete (a zadovoljavam)?

Imam 31 god, da li je to prepreka?

Hvala
stane07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 12:48   #1068
Quote:
Šija93 kaže: Pogledaj post
Mislim da je istina jer su mene zvali u postaju prije nekih tjedan dana a prošle godine mi nije napravljena nikakva provjera nakon motivacijskog razgovora i nisam bio pozvan na liječnički...
Aha,a reci mi do kad traju sigurnosne..jos ovaj tjedan ili??
19toni is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 01:03   #1069
Quote:
19toni kaže: Pogledaj post
Aha,a reci mi do kad traju sigurnosne..jos ovaj tjedan ili??
to stvarno neznam, mene su nazvali jedan dan da dođem kasnije u pp i da to obavim, nitko nije ništa rekao do kad to traje niti kad će biti poziv za liječnički
Šija93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 20:44   #1070
Quote:
Šija93 kaže: Pogledaj post
to stvarno neznam, mene su nazvali jedan dan da dođem kasnije u pp i da to obavim, nitko nije ništa rekao do kad to traje niti kad će biti poziv za liječnički
A odakle siako smijemo znati?dali si bio na motivacijskom razgovoru?kako je izgledalo to kada si ponovo išao u pp? dali ima još nekoga kome su se javili nakon motivacijskih razgovora??? može i preko pp...
hvala
lilili77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 02:03   #1071
Quote:
lilili77 kaže: Pogledaj post
A odakle siako smijemo znati?dali si bio na motivacijskom razgovoru?kako je izgledalo to kada si ponovo išao u pp? dali ima još nekoga kome su se javili nakon motivacijskih razgovora??? može i preko pp...
hvala
kakvo je to policijsko ispitivanje ...iz sesveta sam..naravno da sam bio na motivacijskom jer da nisam kako bih onda došao do sigurnosne provjere, koliko znam nitko ne preskače ništa...kad sam išao u policijsku postaju, izgledalo je ovako: dođeš, javiš se na šalter, odvedu te u neku prostoriju, ispuniš upitnik za cca 5 minuta i policajac još neko usputno pitanje nabaci i možeš doma..za druge neznam ništa...eto, jel te odgovor zadovoljava?
Šija93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 08:12   #1072
Quote:
Šija93 kaže: Pogledaj post
kakvo je to policijsko ispitivanje ...iz sesveta sam..naravno da sam bio na motivacijskom jer da nisam kako bih onda došao do sigurnosne provjere, koliko znam nitko ne preskače ništa...kad sam išao u policijsku postaju, izgledalo je ovako: dođeš, javiš se na šalter, odvedu te u neku prostoriju, ispuniš upitnik za cca 5 minuta i policajac još neko usputno pitanje nabaci i možeš doma..za druge neznam ništa...eto, jel te odgovor zadovoljava?
hehe ma nije nikakvo policijsko ispitivanje)znam da nitko ništa ne preskače nego sam mislila da se odužilo s motivacijskim razgovorima))nada umire zadnja,jel...i nisam znala da može bit sigurnosna provjera u pp zato mi je čudno..hvala puuunnno na odgovoru....
sad još čekamo da vidimo jer vas još ima takvih
lilili77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2014., 15:47   #1073
U tijeku su ljecnicki pregledi , molim neke informacije..dali su i dalje rigorozni?? posebno me zanima kakva je situacija na pregledu dioptije dali toleriraju ako su manja odstupanja?
loory1009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2014., 21:05   #1074
jesu rigorozni su. danas mi je rečeno da im faksiram nalaze u roku 10 dana i ja sam nakon toga otišao kući, jesam trebao ostati na komisli ili sam dobro postupio što sam otišao?
skorzeny21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2014., 21:30   #1075
Možeš li nalo opisati proceduru, tj. Kako je bilo?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Pajser_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2014., 21:39   #1076
pisali su već postovima prije, isto je sve kao prošle godine.
skorzeny21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2014., 21:57   #1077
U redu onda, a kolko je ljudi palo? Omjer padova i prolaska?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Pajser_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 19:00   #1078
Quote:
Pajser_ kaže: Pogledaj post
U redu onda, a kolko je ljudi palo? Omjer padova i prolaska?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Kolega" evo ovdi ti je nove informacija za znat!

https://www.forum.hr/showthread.php?p...7#post44556897

Uključite se svi koji ste prošli sve za upis u policijsku školu 2014/2015. 10.ta generacija
Čuknuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 11:44   #1079
Kako do posla u krim policiji?

Pozdrav

idem u 8. razred te nakon sto završim isti zanima me koja bi mi bila najbolja srednja i koji fakultet (visoka škola) bili najbolji za zapošljavanje u krim policiji!?
i zanima me koji stupanj obrazovanja je potreban, samo srednje ili treba i fakultet?
unaprijed hvala
ivanx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 13:21   #1080
mislim da je srednja policijska škola ukinuta i da je ostalo:

1. policijska akademija
2. stručni studij kriminalistike
3. specijalistički studij kriminalistike

nakon srednje škole (vjerojatno ti je matematička gimnazija ok izbor, pogledaj što se traži za kriminalistiku), prvo upisuješ stručni (3 godine), onda specijalistički (2 godine)....

najbolje pregledaj stranice mup-a...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:41.