Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2010., 19:55   #441
Quote:
Su6ar_T1me kaže: Pogledaj post
a dije taj manzoku i kakve su cijene????
Ova tema ima i prvu stranu- i uvodni post. Za ne povjerovati, znam... ali je tako.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 12:25   #442
da li radi manzoku?odnosno je li ponovno otvoren?
__________________
štedim pa šta košta da košta
sidora is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 22:25   #443
Quote:
sidora kaže: Pogledaj post
da li radi manzoku?odnosno je li ponovno otvoren?
kaj je zatvoren?

a ja sam tek sad čula za njega, mislila sam ovih dana skočiti pogledati...

jel ima tko up-to-date info, jel to još postoji ili...?
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 22:46   #444
Skoči, slobodno skoči.
Bio sam prije koji tjedan, dodali su koji stolić- lijepo izgleda, može se jesti i tamo- fino smo se napapali taj put... ne želim o količinama, ali nije bilo malo, to sigurno.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 22:57   #445
Ooo super onda, za sutra mi je ručak riješen! Thanks! PHEW!
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 00:02   #446
Meni se bas nije svidjelo ono što sam vidjela. Došla sam s dragim tamo (prije nekoliko mj), a u onoj vitrini di je klopa MRAVI!!

s obzirom da ja ne volim japansku kuhinju ionako nisam jela.. dragog mravi ocito nisu zasmetali ili ih nije vidio

ja sam ofc šutjela :evil:

inače, njemu je fino
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 00:35   #447
ja sam bila dva put u zadnjih par dana, nije bilo nikakvih mrava ali je zato sushi bio njammmmmmmmmmmmmmmmmmmm
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 11:30   #448
sto ja znam

valjda su pocistili
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 17:09   #449
Bila neki dan, fino je. Ipak mi je bolji u arena centru
__________________
there is always a reason to smile.
affirmation is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 00:51   #450
Manzoku mi je bio super kad god sam išla jer daje dašak Japana a vrlo je jeftin..i majušne porcijice,super snack s nogu,alternativa pekarnici ili McDonalds'u.

Kad sad razmislim,nisam bila sto godina...
Ae,to se mora popraviti!
Hedera is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 13:01   #451
oj sušoljupci trebam pomoć.

oko pola 11 ujutro bi skoknuo po sushi za van, jel to prerano za manzoku?

i zanima me, kada dođem tam jel moram uzet cijelu rolicu (od 56 kuna) ili i dalje postoji ta neka jeftinija mala koju ste naveli a nema je u meniju? i ako uzmem ovo s menija za 30 kuna, jel mi daju umake ili ekstra naplate?

i kaj je bolje s menija: ova california, futumaki ili usumaki?

http://www.manzoku.com.hr/wp-content.../cj-str-11.jpg

nisam jeo sushi do sad a cijela ova rasprava me baš primamila. i baš mi je žao da nema ljute gospođe više.
frenky05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 13:57   #452
Da sam na tvom mjestu i u mogucnosti- svratio bih koji dan prije i to sve pitao tamo. Ili zvao telefonom i pitao.
I da, predvecer dan prije bih nazvao i zamolio da mi to pripremi sutra pol sata prije nego dodjem po to. Mislim da ne moras cijelu rolu uzeti, ali ovisi o cemu se konkretno radi. Prijedlog- svrati ili (akternativno) zovi i pitaj sto te zanima.
Sretno i javi kako je proslo.
(i imaj na umu da to nije najbolji sushi u gradu, 'pache!)
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 16:30   #453
Bogme, na putu je da postane najbolji a najjeftiniji dnevno. Uveli su nove stvarčice na menu, sushi boxove... (naravno 1/3 toga nemaju u stvarnosti ali je zato ostatak tu) po skroz prihvatljivim cijenova.

Konkretno, dvoje sushi fanatila se svjetski najelo za 150 kn prije par dana.

Jedino što mi je još uvijek fantastičan njihov koncept u kojem je jedan čovjek u isto vrijeme i sushi majstor i konobar i sve.
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 23:39   #454
Boxove? Nešto kao pakete različitih oblika?


S obzirom na sastojke koje (ne) koriste, ne čudi me da je najjeftiniji- toliko malo ribe nisam nigdje vidio u objektima koji bi to trebali imati u najvećim količinama.

Surimi štapići i ostale zamjenske stvari koje su ubacivali su hrana za siromašne, ali dat ću prst gore ukoliko se to promijenilo na bolje...
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 22:00   #455
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Boxove? Nešto kao pakete različitih oblika?


S obzirom na sastojke koje (ne) koriste, ne čudi me da je najjeftiniji- toliko malo ribe nisam nigdje vidio u objektima koji bi to trebali imati u najvećim količinama.

Surimi štapići i ostale zamjenske stvari koje su ubacivali su hrana za siromašne, ali dat ću prst gore ukoliko se to promijenilo na bolje...
''Boxovi'' se zovu bento.
ConquerTheWorld is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 21:47   #456
jel bio netko u zadnje vrijeme?
tenark is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 21:34   #457
Angry uzas

Quote:
tenark kaže: Pogledaj post
jel bio netko u zadnje vrijeme?
bila sam ja prije par dana. zivjela sam dugo vremena u londonu i tamo se navukla na japansku hranu neovisno o cjenovnom razredu, te smatram da sam dovoljno kompetentna kako bih mogla ocijeniti tu vrstu kuhinje.

na stranu problematika vezana za organizaciju ovoga mjesta. nemam problema sa cekanjem i prilicno losom uslugom ali imam problema sa onim sto sam dobila na tanjuru.

naime, u californiu sam dobila hrpu, ali hrpu salate, mrkve i ostalog povrca...dok avokada ili barem surimija nije bilo niti u tragovima, zapravo nije ih bilo uopce.

katastrofa sveukupno...cca. 130 kn bacenih u vjetar.

stvarno je zalosno da se ovakvo mjesto uopce prodaje pod sushi bar jer to jednostavno nema veze sa istinom.
karamela24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 00:12   #458
Quote:
karamela24 kaže: Pogledaj post
stvarno je zalosno da se ovakvo mjesto uopce prodaje pod sushi bar jer to jednostavno nema veze sa istinom.

Mene se to mjesto nikad nije dojmilo, od kampanjskog poslovanja (em nikad ništa nema, em nisu ni u čemu dosljedni glede sastojaka...), tako da ti preporučam ili da jedeš u Takenoku (gdje ako si bila znaš i sama da je nejeftino) ili u po cjenovnom rangu bližem binimotou, prije 2 dana je otvoren i jedan u Teslinoj 14 (iako je to take out rest. kao i podružnica mu u Radničkoj).
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 12:29   #459
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Mene se to mjesto nikad nije dojmilo, od kampanjskog poslovanja (em nikad ništa nema, em nisu ni u čemu dosljedni glede sastojaka...), tako da ti preporučam ili da jedeš u Takenoku (gdje ako si bila znaš i sama da je nejeftino) ili u po cjenovnom rangu bližem binimotou, prije 2 dana je otvoren i jedan u Teslinoj 14 (iako je to take out rest. kao i podružnica mu u Radničkoj).
takenoko, nazalost, ostaje jedina opcija za pristojan sushi u ZG.
jucer sam bila u binimotu (teslina) i mogu reci da sam zadovoljna, korektan sushi i dobar koncept (podsjeca me na aerodromske bento boxes). jedina zamjerka ide na cinjenicu da sam sushi rade sa masinama pa nemaju kompaktnost kakvu bi trebali imati ali barem nisu prevara sto se sastojaka tice. pohvala i za to sto drze edamame za 11 kn!

preporucam
karamela24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 12:55   #460
Quote:
karamela24 kaže: Pogledaj post
takenoko, nazalost, ostaje jedina opcija za pristojan sushi u ZG.
jucer sam bila u binimotu (teslina) i mogu reci da sam zadovoljna, korektan sushi i dobar koncept (podsjeca me na aerodromske bento boxes). jedina zamjerka ide na cinjenicu da sam sushi rade sa masinama pa nemaju kompaktnost kakvu bi trebali imati ali barem nisu prevara sto se sastojaka tice. pohvala i za to sto drze edamame za 11 kn!

preporucam

Za cijenu koju imaju, binimoto mi se čini vrlo pristojna opcija
(za takenoko je poznata stvar)
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:14.