Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2005., 16:42   #81
Evo, ako netko nije znao, bila je izložba na temu EKV-a, i bilo je kažu dosta materijala za kupiti (slika), ali ne radi im mail, pa ako netko može pomoći... možda netko s druge strane granice.

http://www.o3.co.yu/eng/links/pressr_03.html
http://www.o3.co.yu/eng/main_eng.html
Na main stranici, dolje pod arhiv pogledati EKV REWIND
ekv is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 16:59   #82
Da, toliko je veci uzitak gledati na videu nego na koncertu.
__________________
IstraTiMaterina
Aljosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 17:00   #83
Ma nisam to ni rekao, samo kažem da malo ljudi ima bilo kakvu snimku iz tog perioda, a i ja bih više volio da sam bio tamo...
ekv is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 17:44   #84
Kojin svetoosvajački potencijal lepo je došao do izražaja kroz njegov London based Disciplin A Kitschme projekat, koji nije čak ni smešan; prema tome - dabome. Držim da bi bilo razborito iskulirati malo sa glorifikovanjem tog čoveka. Ono, ja još uvek ne razumem u čemu je fazon. Kao Ritam svojevremeno: ono, kao, Milan je ovakav i onakav, a Koja kao, svetski mega car Jimi Hendrix drži ne daj; intervju sa Kojom u kome se Koja podsmeva Milanu (kao, Milan, ozbiljan čovek, pih...). To je bilo valjda negde u vreme Samo par godina za nas. Kojafarijanci.
Žlzc is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 17:59   #85
Uostalom, setite se/poslušajte šta je Koja sa ekipom mladih-snaga-beogradskog-roka napravio od Ekatarinine Zemlje, ima na tributeu Kao da je bilo nekad. To već jeste smešno.

np Mike Watt - Pelicanman
Žlzc is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 18:27   #86
meni engleska disciplina bila totalno bezveze, ali zato ona zadnja postava s "novih iznenađenja..." ubijala...ali pretpostavljam da tebi to glorificiranje koje u srbiji ide podjednako ma ku.rac kao meni glorificiranje mladenovića u hrvatskoj...
č.i.k. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 18:30   #87
Quote:
Žlzc kaže:
Kojin svetoosvajački potencijal lepo je došao do izražaja kroz njegov London based Disciplin A Kitschme projekat, koji nije čak ni smešan; prema tome - dabome. Držim da bi bilo razborito iskulirati malo sa glorifikovanjem tog čoveka. Ono, ja još uvek ne razumem u čemu je fazon. Kao Ritam svojevremeno: ono, kao, Milan je ovakav i onakav, a Koja kao, svetski mega car Jimi Hendrix drži ne daj; intervju sa Kojom u kome se Koja podsmeva Milanu (kao, Milan, ozbiljan čovek, pih...). To je bilo valjda negde u vreme Samo par godina za nas. Kojafarijanci.
zec, ova rečenica totalno izgleda ko da si iz splita

ali, good point, (iako je meni discipin A smiješna). a dodala bi da je scena kao takva definitvno premala za ovakvo klanašenje.... i da mi je ekv draži od discipline. samo malo

i, yea, čitav ovaj novovalni revival me nervira još od vremena prije sretnog djeteta... a onda je tek postalo gadno.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 18:53   #88
EKV nije novi val.
A mene nervira kada netko dođe na topic od EKV-a i kaže da ga to nervira. Mene naprimjer nerviraju sad svi ostali topici, ali neću srat na svakom...

Nemoj samo spominjat Sretno Dijete, prije filma sam žalio što nema ni Šarla, ni Katarine ni ekv, ali kad sam vidio film, i bolje da ih nema.
ekv is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 18:58   #89
Quote:
ekv kaže:
EKV nije novi val.
A mene nervira kada netko dođe na topic od EKV-a i kaže da ga to nervira. Mene naprimjer nerviraju sad svi ostali topici, ali neću srat na svakom...

Nemoj samo spominjat Sretno Dijete, prije filma sam žalio što nema ni Šarla, ni Katarine ni ekv, ali kad sam vidio film, i bolje da ih nema.
šta se pjeniš čovjeće, ja ni jedno ni drugo šta si gore napisa da te nervira nisam napravila.

štaviše, i meni si slao emajl pitajući me za materijale
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 18:59   #90
Quote:
PrittPen kaže:
i, yea, čitav ovaj novovalni revival me nervira još od vremena prije sretnog djeteta... a onda je tek postalo gadno.
misliš revival azre i filma?

jebooo. idem slušat paket i ARA (koja je dobra kompilacija, ma što god Krivi rekao).
__________________
[umobolan] znate sta me nervira
[umobolan] TO STA SE DUKAT NASELIJO U MENZU OD ES CEA JEBOTIJA DUKATOV PUDING KURCEVI
[umobolan] I ONO GUSTO PJENASTO COKO MLIJEKO OD KOJEG TI JE ZLO I NEIMANJE KISELOG VRHNJA KAD TI TREBA I LGG TI JEBO DA TI JEBO :D
Narantxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 19:08   #91
Quote:
Narantxa kaže:
misliš revival azre i filma?
da, i ovog... prljavog kazališta ...

ali mislim da je u srbiji ista stvar s paket aranžman ekipom. a možda se i varam . nešto natuknuše gore ali u vezi koja/milan.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 19:10   #92
Quote:
PrittPen kaže:
zec, ova rečenica totalno izgleda ko da si iz splita

ali, good point, (iako je meni discipin A smiješna). a dodala bi da je scena kao takva definitvno premala za ovakvo klanašenje.... i da mi je ekv draži od discipline. samo malo

i, yea, čitav ovaj novovalni revival me nervira još od vremena prije sretnog djeteta... a onda je tek postalo gadno.
Ma uopće se ne pjenim (nisam taj tip), ali ne znam kako sam drukčije trebao protumačit ovo za novi val. Sorry, prvo napišeš da voliš ekv, a onda da te taj revival živcira. Pa svako normalan bi zaključio da se revival odnosi na ovaj topic. Ispravi me ako sam u krivu.
ekv is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 19:15   #93
Quote:
ekv kaže:
Ispravi me ako sam u krivu.
pa ekv se uopće ni ne spominje u sretnom djetetu koliko se sjećam

mislila sam na novovalne večeri u tvornici, 25 godina novog vala, pa stublić u pauku, pa stublić u tvornici, pa bogović u tvornci, pa pozdrav azri, pa se i rundek opet vratio (ali srećom zaobišo je se to nekako), pa još 15 slušaonica, knjiga, kompilacija i film, pa ovi doslovce uhode čovjeka doma, pa me strah otvorit konzervu hebote.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 19:22   #94
Pa znam da se ne pojavljuju u filmu, i jako mi je drago.

Dobro ispravila si me, bio sam u krivu.

A ti revivali me ne živciraju, jer se ne dam baš tako lako naživcirat, lakše mi je sve to ignorirat, tj. ja to potisnem duboko u sebe, možda ću zato imati traume iz "djetinjstva".

Jesam te kontaktirao preko svaštare?
ekv is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 19:28   #95
Quote:
ekv kaže:
Jesam te kontaktirao preko svaštare?
ne
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 19:31   #96
OK, Sorry. Nisam te se sjetio, jer mi nisi niti odgovorila.
ekv is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 19:40   #97
Quote:
ekv kaže:
OK, Sorry. Nisam te se sjetio, jer mi nisi niti odgovorila.
pa nemam ništa, osim glazbe, i to još mp3ce
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 19:49   #98
A i mislio sam si, takvo je stanje sa ekv-om kod većine ljudi (koji ih slušaju). Malo su out, zadnjih 15-ak godina.
ekv is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 19:55   #99
Quote:
PrittPen kaže:
stublić u pauku, pa stublić u tvornici, pa bogović u tvornci
... pa Metessi gdjeliveć...

np The Birthday Party - Mutiny in Heaven
__________________
"I'm going to leave my body to medical science fiction!" - Lemmy Kilmister
Mr. Wrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 19:59   #100
Quote:
Mr. Wrong kaže:
... pa Metessi gdjeliveć...
ajme, da! treba si ostat na tom spektaklu
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:22.