Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2010., 12:33   #1
UGRADBENI KREVET - Tko radi i koliko košta?

Dali netko zna tko radi ugradbene krevete,ono krevet u ormaru kao u filmovima? Kontam da nije neka mudrost ali zasad se nisam susreo s nekim tko je to radio ili radi.
tomoosijek is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 20:06   #2
Nabaci sliku- možda se nađe neko
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 11:40   #3
Quote:
tomoosijek kaže: Pogledaj post
Dali netko zna tko radi ugradbene krevete,ono krevet u ormaru kao u filmovima? Kontam da nije neka mudrost ali zasad se nisam susreo s nekim tko je to radio ili radi.
Ovo je samo za inspiraciju:
http://www.youtube.com/watch?v=W9C4Pu5sWvQ

Mislim da ti to moze svaki bolji stolar napraviti ako kupis podizne skare za to...ima ih (navodno) u Schachermayeru, ali su (kazu) prilicno skupe.
kajpa is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 13:14   #4
Quote:
kajperinja kaže: Pogledaj post
Mislim da ti to moze svaki bolji stolar napraviti ako kupis podizne skare za to...ima ih (navodno) u Schachermayeru, ali su (kazu) prilicno skupe.

http://www.schachermayer.hr/katalog/pdf87/mb.pdf
(str. 494-498)
kajpa is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 14:16   #5
E sad sam skužio, pa to je prejednostavno za napraviti. Nisam stolar niti pobliže toj struci, ali mora biti jednostavno. Ako imaš malo mašto smisli izgled, otiđi u elgrad i neka ti naprave, dok je nepotrebno davati puno novaca na neke ekstra škare. To su obični amortizeti za poklapac auto prtljažnika
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 20:57   #6
Quote:
Armstrong kaže: Pogledaj post
E sad sam skužio, pa to je prejednostavno za napraviti. Nisam stolar niti pobliže toj struci, ali mora biti jednostavno. Ako imaš malo mašto smisli izgled, otiđi u elgrad i neka ti naprave, dok je nepotrebno davati puno novaca na neke ekstra škare. To su obični amortizeti za poklapac auto prtljažnika
to majstore, imam doma par od stojadina, jel bi odgovarali ???

dak0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 22:40   #7
Quote:
Armstrong kaže: Pogledaj post
E sad sam skužio, pa to je prejednostavno za napraviti. Nisam stolar niti pobliže toj struci, ali mora biti jednostavno. Ako imaš malo mašto smisli izgled, otiđi u elgrad i neka ti naprave, dok je nepotrebno davati puno novaca na neke ekstra škare. To su obični amortizeti za poklapac auto prtljažnika
Tako je, samo im odnesi sliku i gotovo!
__________________
Svi ljudi znaju sve
BILJEŽNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 12:16   #8
baš nisam siguran da amortizer od prtljažnika može držati konstrukciju i hespo madrac 160×200,a mehanizam valjda nije skuplji nego dograđivanje još jedne sobe od 15kvadrata.
tomoosijek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 00:32   #9
Quote:
tomoosijek kaže: Pogledaj post
baš nisam siguran da amortizer od prtljažnika može držati konstrukciju i hespo madrac 160×200,a mehanizam valjda nije skuplji nego dograđivanje još jedne sobe od 15kvadrata.
Mehanizam za takav krevet košta oko 9800kn.
robert22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 10:15   #10
Quote:
robert22 kaže: Pogledaj post
Mehanizam za takav krevet košta oko 9800kn.
sad si Amstrongu pokvario doživljaj

ah, kad bi sve bar bilo tak jednostavno kak je njemu
dak0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 13:43   #11
Quote:
dak0001 kaže: Pogledaj post
sad si Amstrongu pokvario doživljaj

ah, kad bi sve bar bilo tak jednostavno kak je njemu
a ja več počeo šarafati po stojadinu...
šteta.
tomoosijek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 13:54   #12
Quote:
dak0001 kaže: Pogledaj post
sad si Amstrongu pokvario doživljaj

ah, kad bi sve bar bilo tak jednostavno kak je njemu
Samo se ti sprdaj, da sam u životu se tako kupovao, danas sigurno nebih ima 4kuće majstore. Jbt pa najlakše je otiči u dučan i kupiti, daj mašti na volju. Ako si toliko nesposoban sam nešto izmisliti onda . Nisam rekao da treba biti od stojadina, važno je da je dovoljno čvrst. Uzmi recimo od touarega. Ja ti od svog touarega nedam. . Dečec malo stani na loptu, pa prije promisli nego što kažeš. Ako čovjek oče takav krevet neka ga barem napravi sa svojim mislima i upotrijebi materijale koji su po cijini uloženo- dobiveno. Ja da radim taj krevet mogao bih odma sad iščupati 10 000kn, ali jbt reci mi zašto??????????????????? Šteta novaca. Nadam se da si skužio ako pak nisi
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 01:17   #13
Quote:
robert22 kaže: Pogledaj post
Mehanizam za takav krevet košta oko 9800kn.
Danas sam naišao na mehanizam za simboličnih 6500kn što još uvjek košta kao da dozidam sobu,ako čujete za šta jeftinije ili ako je netko u Osijeku radio nešta slično javite.
tomoosijek is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 12:39   #14
Quote:
tomoosijek kaže: Pogledaj post
Dali netko zna tko radi ugradbene krevete,ono krevet u ormaru kao u filmovima? Kontam da nije neka mudrost ali zasad se nisam susreo s nekim tko je to radio ili radi.

http://www.izi-mobili.si/ponudba/oma...epostelje.html
kajpa is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 00:23   #15
Quote:
tomoosijek kaže: Pogledaj post
Dali netko zna tko radi ugradbene krevete,ono krevet u ormaru kao u filmovima? Kontam da nije neka mudrost ali zasad se nisam susreo s nekim tko je to radio ili radi.
zašto tolika filozofija oko škara ?
dovoljna je osovina, pa valjda možeš podignuti drveni okvir i madrac uspravno i utirat nekakav osigurač
__________________
> Zanny <
zanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 14:24   #16
Thumbs up

https://www.forum.hr/showthread.php?t=503345&page=3
Lea24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 13:49   #17
navodno da je nedavno eduro plasirao liniju sklopivih kreveta. nisam sigurna da li nužno idu u njihove ormare ili može odvojeno. da li je možda netko to kupio ili vidio i kakva je cijena/kvaliteta?
budem otišla ovih dana na ambientu viditi što ima, hitno nam treba neko rješenje za dječju sobu.
FURniture is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 23:57   #18
Zar bas nema druge opcije nego to? Jer, mislim si...djeci treba krevet i po danu, da malo odmore...da citaju/igraju se/uce u krevetu... Nakako mi se opcija dizanja/spustanja svaki dan ne cini zahvalna. A moze to mozda i pasti, pokvariti se, ako se glupiraju..ulovi im prstice u te skare za podizanje...
Ne bih te htjela plasiti, ali treba dobro razmisliti je li to dobra opcija za djecju sobu, tko (sama djeca ili roditelji) ce to svaki dan dizati i spustati itd.
Naravno, ovisi i kolika su djeca/dijete.
kajpa is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:03.