Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2014., 04:04   #1
Zaslužuje li ljubavnik osvetu?

Znam ga jako jako jako dugo, puno godina, nismo iz istog mjesta niti smo ikad živili u istom gradu, jedino godinu dana kad smo bili vanka, sami početak veze. Onda smo bili prekinuli bez nekog objašnjenja.
Kad sam prije 3 godine ponovno pokrenila vezu sa njime NISAM znala da je oženjen, godinu ipo dana me mantao tamo vamo, živimo na udaljenoj relaciji i on je pretežno dolazio meni. Ja sam sama saznala da je oženjen i da ima jedno dijete, bojao se reći bla bla bla. Onda nakon par mjeseci mi je priznao da ima još dvoje dijece, bla bla bla (ne vrijedi pisat negovo opravdanje). Čovjek je stvarno kralj. Danas sam saznala da ima tek rođeno dijete od tri mjeseca. Neću sebe opravdavat, naravno da sam kriva ali nije stvar u tome nego je stvar, što me laže, što mi brani druge veze, što mi brani da pogledam drugog, ja sam mu na početku veze onda prije tri godine rekla da nemam ništa protiv da imamo otvorenu vezu ali on to ni da čuje, da nema šanse.
Ali ovako izigravanje i pravljenje budale od mene, ja osobno mislim da nije fer da prođe tek tako.
On mene godinama pravi ludom i tko mu daje za pravo tako nešto, pa i ja sam nečije dijete, barem on to može da shvati. Stvarno razmišljam o tome, nazvat njegovu ženu, dati joj slike, poruke. Ja znam da se oni neće rastati niti mi je to namjera, stvarno me je briga. Sa takvom budalom ne želim nikakav kontakt, a kamoli da sa mnom živi pa da ja još alimentaciju za 4 dijece plaćam, pa baš tolko nisam luda. Jednostavno ne zaslužuje proći tek tako. Ja znam da će me on tada zamrziti jer ovako ako to ne napravim ispadam u njegovim očima nevina žrtva i on će se meni javljati, dolaziti jer što se tiče našeg odnosa (seksa, priče) sve je bilo savršeno, zato i je dolazio meni, sve mi se čini.

Ja mislim da zaslužuje ovu osvetu, to mu je najblaže što može proći jer ne dao Bog, da ga Bog kazni, stvarno ne želim loše zdravstveno ni njemu, ni ženi, ni dijeci, ma nikome to ne želim a najčešće tako se kasnije odrazi.

Neki se pitaju možda šta ja imam od toga: imat ću zadovoljstvo i moći ću mirno živiti bez da mi itko duguje.

Šta ostali misle?
ludaiglupa is offline  
Old 05.03.2014., 06:40   #2
1. Neka tvoja prica bude upozorenje svakoj zeni: ako ne cijenis sebe, on ce te cijeniti jos manje.
ako pristajes na nesto, sto zapravo ne zelis-otvorena veza...to je zeleno svjetlo za zenu i cetvero djece. I manje je vazno sto on za to nije htio cuti. Cuo je. Ne govori sto ne mislis.
2. Gore od toga da kazes zeni (koja ce ionako ostati s njim), je da kazes i njoj i sestrama, braci, prijateljima, kolegama i susjedima. Pa razmisli i o tome. Jedino, tako nesto moras uraditi bez histerije, drame i sa dokazima. Inace si ludaca koja zeli upropastiti brak.
OneHitWonder is offline  
Old 05.03.2014., 06:50   #3
Ti si u cjeloj ovoj priči "popušila".To je činjenica.Ako biš se išla svetiti nečeš činjenice promjeniti zapravo tek onda češ biti gubitnik u ovoj priči.
Pusti stvari kakve jesu i okreni se drugim stvarima,drugim ljudima a ovo zaboravi,neka bude iza tebe.
I kod sljedečih veza pamet u glavu.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Old 05.03.2014., 06:52   #4
I ja isto mislim da bi bilo dobro to reći njezinoj obitelji / prijateljima.
Afro Dita is offline  
Old 05.03.2014., 06:55   #5
Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
1. Neka tvoja prica bude upozorenje svakoj zeni: ako ne cijenis sebe, on ce te cijeniti jos manje.
ako pristajes na nesto, sto zapravo ne zelis-otvorena veza...to je zeleno svjetlo za zenu i cetvero djece. I manje je vazno sto on za to nije htio cuti. Cuo je. Ne govori sto ne mislis.
2. Gore od toga da kazes zeni (koja ce ionako ostati s njim), je da kazes i njoj i sestrama, braci, prijateljima, kolegama i susjedima. Pa razmisli i o tome. Jedino, tako nesto moras uraditi bez histerije, drame i sa dokazima. Inace si ludaca koja zeli upropastiti brak.

Stvarno se nadam da ću barem jednoj pomoći da ne nasjedne kao ja.

Ja sam sigurna u to da mu neću upropastiti brak, on je izvrstan ulizator, iskupit će se on, stvarno neka oni budu skupa. Ja čak vjerujem da je to dobra i poštena žena, docim je 4 djece rodila, svaka čast. Dokaze imam, slika svakojakih, preko 7000 poruka. Meni je samo da on shvati da tako ne može, da ne može tako lagati i manipulirati. Neka plati za svoju grešku. Nebi htjela petljat druge, neka samo ona to zna, ipak je ona sa njim u braku a on se zakleo na vjernost pa neka onda shvati svoje pogreške.
ludaiglupa is offline  
Old 05.03.2014., 06:57   #6
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
I ja isto mislim da bi bilo dobro to reći njezinoj obitelji / prijateljima.
Nebi, ja vjerujem da ne zaslužuje da drugi znaju, ipak je on samo gad. Ko da je njoj lako sa njime ali želim da ona zna tako da mu može bukvicu očitat jer kuća je na njoj
ludaiglupa is offline  
Old 05.03.2014., 07:05   #7
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Ti si u cjeloj ovoj priči "popušila".To je činjenica.Ako biš se išla svetiti nečeš činjenice promjeniti zapravo tek onda češ biti gubitnik u ovoj priči.
Pusti stvari kakve jesu i okreni se drugim stvarima,drugim ljudima a ovo zaboravi,neka bude iza tebe.
I kod sljedečih veza pamet u glavu.
Ja ne znam šta bi ti uradio/la da se tebi ovo dogodilo. Vjeruj mi, nebi mi bilo krivo da ga prije 3 godine nisam pitala dal je za otvorenu vezu a on da ni slučajno. Ja sam već pobjednik jer sam se njega rješila, ne dao Bog da mi je muž posao i tako me varao okolo.
ludaiglupa is offline  
Old 05.03.2014., 07:09   #8
Quote:
ludaiglupa kaže: Pogledaj post
Nebi, ja vjerujem da ne zaslužuje da drugi znaju, ipak je on samo gad. Ko da je njoj lako sa njime ali želim da ona zna tako da mu može bukvicu očitat jer kuća je na njoj
ONA ne zaslužuje da drugi znaju, ali ON itekako zaslužuje to.
Afro Dita is offline  
Old 05.03.2014., 07:11   #9
Moj savjet ti je da odrastes i da pocnes preuzimati odgovornost za svoje postupke.

Za pocetak se zapitaj kako tocno je itko uspio sakriti zenu i cetvero djece od tebe? To bi tesko uspio i 3 mjeseca skrivati, a kamo li tri godine. Ili si uzasno naivna ili ti fali nekih drugih sposobnosti. U svakom slucaju moras poraditi na svojim socijalnim vjestinama jer ces nastaviti biti meta raznim prevarantima.

Druga stvar - zasto mislis da imas pravo ponizavati tu zenu? Mozda zna, mozda ne, ali nije na tebi da joj ista govoris. Uz novorođence i troje djece joj samo jos fali neka.ogorcena bivsa ljubavnica za vratom.

Pokri se usima, iskoristi lekciju i idi dalje.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Old 05.03.2014., 07:22   #10
Quote:
ludaiglupa kaže: Pogledaj post
Znam ga jako jako jako dugo, puno godina, nismo iz istog mjesta niti smo ikad živili u istom gradu, jedino godinu dana kad smo bili vanka, sami početak veze. Onda smo bili prekinuli bez nekog objašnjenja.
....
Ne. Ne pravi te on ludom nego se sama praviš ludom. "Čovjek je kralj"? WTF ženo!?
Znala si da je oženjen i da ima najmanje jednog klinca. Svejedno si svojevoljno ušla u tu vezu. Nastavila si je do dana današnjega bla bla bla...
Osvetom se ne osvećuješ njemu za njegova nedjela nego opravdavaš samu sebe što si bila glupa. Da, glupa! To ti ja imenom i prezimenom pišem i govorim!
Ako mu se kreneš osvećivati, osvećuješ se njegovoj ženi i njegovoj djeci. On je ionako na čistu sa svim posljedicama od dana kada je odlučio imati ljubavnicu.
Pomiri se s tim da si jednostavno bila to što jesi, okreni novi list u svom životu i počni odatle.

Osveta nikada ne donosi zadovoljstvo!
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)

Zadnje uređivanje Retra : 05.03.2014. at 07:36. Reason: skračivanje citata
Gary-lee is offline  
Old 05.03.2014., 07:22   #11
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Moj savjet ti je da odrastes i da pocnes preuzimati odgovornost za svoje postupke.

Za pocetak se zapitaj kako tocno je itko uspio sakriti zenu i cetvero djece od tebe? To bi tesko uspio i 3 mjeseca skrivati, a kamo li tri godine. Ili si uzasno naivna ili ti fali nekih drugih sposobnosti. U svakom slucaju moras poraditi na svojim socijalnim vjestinama jer ces nastaviti biti meta raznim prevarantima.

Druga stvar - zasto mislis da imas pravo ponizavati tu zenu? Mozda zna, mozda ne, ali nije na tebi da joj ista govoris. Uz novorođence i troje djece joj samo jos fali neka.ogorcena bivsa ljubavnica za vratom.

Pokri se usima, iskoristi lekciju i idi dalje.

Gore sam napisala: udaljenost, nismo u istom gradu, dolazio je meni prečesto, a nisam bila sumnjičava jer vjerujem na riječ jer takva sam osoba

Kako nije na meni da joj govorim?? Imam pravo reći tko sam i što sam. Šta bi trebala pustiti gada da tako lako prođe? Neka po tvome ispadnem ogorčena ljubavnica, baš me briga. Bolje i to nego da me zove stalno.
ludaiglupa is offline  
Old 05.03.2014., 07:30   #12
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
Ne. Ne pravi te on ludom nego se sama praviš ludom. "Čovjek je kralj"? WTF ženo!?
Znala si da je oženjen i da ima najmanje jednog klinca. Svejedno si svojevoljno ušla u tu vezu. Nastavila si je do dana današnjega bla bla bla...
Osvetom se ne osvećuješ njemu za njegova nedjela nego opravdavaš samu sebe što si bila glupa. Da, glupa! To ti ja imenom i prezimenom pišem i govorim!
Ako mu se kreneš osvećivati, osvećuješ se njegovoj ženi i njegovoj djeci. On je ionako na čistu sa svim posljedicama od dana kada je odlučio imati ljubavnicu.
Pomiri se s tim da si jednostavno bila to što jesi, okreni novi list u svom životu i počni odatle.

Osveta nikada ne donosi zadovoljstvo!
Gle nakon godinu ipo sam saznala za jedno dijete tek kasnije mi je sam priznao da ima još dvoje, tad je iznjeo svoje probleme, znači obećavanje o rastavi koje nema veze sa mnom, on je bio nezadovoljan i prije mene, rekao je ovim riječima: ja ću se svejedno rastat bila ti ili ne, da to nema nikakve veze sa mnom. Dali možeš zamisliti da nakon godinu ipo tada nekoga već voliš, znači nisam svojevoljno ušla u takvu vezu.
ludaiglupa is offline  
Old 05.03.2014., 07:31   #13
Napisala si da se znate od prije. I u tri godine ti nije palo na pamet doci kod njega? Nemate zajednickih znanaca? Svasta

I tko si ti da dijelis kozmicku pravdu?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Old 05.03.2014., 07:40   #14
Probaj se staviti u kožu njegove žene. Zbilja nije zaslužila da se preko njenih leđa osvećuješ.
Bilo bi ti lakše u datom momentu, kasnije bi te grizlo. Nadam se da ti je jasno da se u njenim očima ne možeš oprati, što god joj rekla, za nju si zadnja fufa. Ako je tip takav manipulator kako tvrdiš, znaš da će ostati s njim.

Sačuvaj svoje dostojanstvo, kreni dalje. Bilo pa prošlo.
Radije se ti fokusiraj na sebe, preboli to sranje i probaj izvući pouku iz svega skupa.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Old 05.03.2014., 07:41   #15
Quote:
ludaiglupa kaže: Pogledaj post
Gle nakon godinu ipo sam saznala za jedno dijete tek kasnije mi je sam priznao da ima još dvoje, tad je iznjeo svoje probleme, znači obećavanje o rastavi koje nema veze sa mnom, on je bio nezadovoljan i prije mene, rekao je ovim riječima: ja ću se svejedno rastat bila ti ili ne, da to nema nikakve veze sa mnom. Dali možeš zamisliti da nakon godinu ipo tada nekoga već voliš, znači nisam svojevoljno ušla u takvu vezu.
Aha, pa tak reci...
Onda je potpuno opravdano uništiti život njegovoj ženi i klincima

Nasjela si na spiku. To definitivno treba osvetiti. Sigurno je ON kriv što si TI nasjela na njegovu spiku NAKON što su sve karte bile na stolu... NOT!

Ako mu se već osvećuješ, osveti mu se s nečim do čega mu je stalo. Do žene i djece očito nije čim ih je varao s tobom...
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Old 05.03.2014., 07:41   #16
Quote:
ludaiglupa kaže: Pogledaj post
Ja sam sama saznala da je oženjen i da ima jedno dijete, bojao se reći bla bla bla. Onda nakon par mjeseci mi je priznao da ima još dvoje dijece, bla bla bla (ne vrijedi pisat negovo opravdanje). Čovjek je stvarno kralj. Danas sam saznala da ima tek rođeno dijete od tri mjeseca.

Šta ostali misle?
Pa zašto nisi prekinula kad si saznala da je oženjen i ima dijete nego si nastavila,znači nije te zavlačio ti si htjela da te zavlači...sad si pukla kod četvrtog,ego ti je povrijeđen nije ispalo kako si zamislila i sad bi se svetila...
Razmisli i prebaci krivicu na sebe i nek ti to bude životno iskustvo jer takvih je ljudi masa oko nas,znači rad na sebi...
eelli is offline  
Old 05.03.2014., 07:41   #17
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Napisala si da se znate od prije. I u tri godine ti nije palo na pamet doci kod njega? Nemate zajednickih znanaca? Svasta

I tko si ti da dijelis kozmicku pravdu?
Izgleda da ne čitaš kako treba..prvih godinu ipo nisam ništa znala, ja kako radim i vikendima, nisam dolazila njemu, kad bi imala godišnji koji bi bio kratak ili nikakav, iskoristili bi to nekim odmorom na more. Nismo u istom gradu, znači nemamo zajedničkih znalaca a njegove prijatelje koje sam upoznala, nisu mi rekli da je oženjen, što nije ni za čudit. Za preostalih godinu ipo, pročitaj post gore da ne ponavljam.

A tko je to on da tako nešto napravi?
ludaiglupa is offline  
Old 05.03.2014., 07:48   #18
Quote:
ludaiglupa kaže: Pogledaj post

A tko je to on da tako nešto napravi?
A tko si ti da se mješaš ženi u brak, koji tvojim postupkom može doživjeti totalni krah i na kraju će najviše patiti ta žena i ta djeca

..daj razmisli, sestro
SAY is offline  
Old 05.03.2014., 07:50   #19
Quote:
Retra kaže: Pogledaj post
Probaj se staviti u kožu njegove žene. Zbilja nije zaslužila da se preko njenih leđa osvećuješ.
Bilo bi ti lakše u datom momentu, kasnije bi te grizlo. Nadam se da ti je jasno da se u njenim očima ne možeš oprati, što god joj rekla, za nju si zadnja fufa. Ako je tip takav manipulator kako tvrdiš, znaš da će ostati s njim.

Sačuvaj svoje dostojanstvo, kreni dalje. Bilo pa prošlo.
Radije se ti fokusiraj na sebe, preboli to sranje i probaj izvući pouku iz svega skupa.
Ja bi bila sretna kada bi netko mi javio kakav mi je muž, barem ja tako gledam. Ne zanima me njeno mišljenje uopće, neka ona misli na muža svog. Ali zašto da se izvuće tako? Najlakše poklopit se ušima i koda ništa nije bilo a to što on radi je u redu.
ludaiglupa is offline  
Old 05.03.2014., 07:51   #20
Hm nebu nju nis zaribo, bolje da se i rastane i placa joj alimentaciju, nego da i dalje laze i zivi u braku kao da je sve uredu. Vi nebiste htjeli znati istinu da ste na njenom mjestu ?

Smece je vjerojatno svojoj zeni prodavao pricu da ide na put poslovno i tu nema ko kaj kontrolirati jer nemres.
Sta vi znate kamo ide vas partner kada veli idem poslovno ?
Kaj cete ici za njime ko detektiv da bi se uvjerili da ide stvarno poslovno, a ne lezati u krecet s drugom osobom ?



Tapatalk 2 using mobile - Samsung Galaxy Fit S5670
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:47.