Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2014., 18:50   #4221
Quote:
jacobs kofi kaže: Pogledaj post
Ako ovisite o javnom prijevozu, a dolazite samo na 1 dan, prošvrljajte po centru grada, popijte kavicu na Ferhadiji, Baščaršiji... Popnite se na Avaz da vidite panoramu i osjetite malo grad... Ćevapa, pita, bureka ima na svakom koraku, dobri buredžeci u Forinu (kad kreneš od vječne vatre prema BBI centru, s lijeve strane). Dobra, a jeftina piletina i tjestenina u Chipasu(odmah do katedrale), uvijek je puno, a nedjeljom ne radi...
Bilježim i ove prijedloge, hvala puno
Lace is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 21:10   #4222
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
@Lesli, Kibe jeste skup ali za ljude koji hoce bosansku hranu koja je ukusna i lijep pogled onda je Kibe, po meni, odlican. U Magarcu nisam bio dugo ali je imao odlicnu klopu, koja jeste skupa za nas dZep

U zelji nisu najbolji cevapi. Najbolji ugodjaj je meni u Galatasarayu na Slatkom cosetu. Specijal i Ferhatovic uz Galatasaray imaju odlicne cevape.

Lace, obzirom da ste bez vozila tu tesko je bilo sta preporuciti osim uzeg centra grada. Ja uvijek preporucim tunel, vrelo Bosne, Zmajevac, mnogi idu u Avaz i on ti je blizu stanice. Taksi-ja izbjegavam Sarajevo Taxi
Sve ti je to precijenjeno. Ništa posebno kuhinja, čak su neke stari i loše, izrazito loše. Magarac je bio ok prije, a sada je samo "onako", a cijene se dignute do neba... Specijal je jedino mjesto gdje domaći poznavaoci jedu čevapčiće i suđukice... Jedino koje valja, ostalo je sve bezveze...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 10:07   #4223
Quote:
spermint kaže: Pogledaj post
Planiramo za momačku u Sarajevo, nas 8-9. Ima li tko kakav prijedlog što se tiče restorana koji ima živu glazbu, isto tako dobar noćni klub?
zavisi sta zelite.... i kakvu muziku. Ako je vikend u pitanju, onda treba vidjeti kakva su desavanja taj vikend.

Quote:
Lesli Eldridž kaže: Pogledaj post
Sve ti je to precijenjeno. Ništa posebno kuhinja, čak su neke stari i loše, izrazito loše. Magarac je bio ok prije, a sada je samo "onako", a cijene se dignute do neba... Specijal je jedino mjesto gdje domaći poznavaoci jedu čevapčiće i suđukice... Jedino koje valja, ostalo je sve bezveze...
Slazem se da je precijenjeno i preskupo. Meni je bilo ok, doduše odavno nisam isao.

Specijal je odlican, ali i Fehatovic je super, pogotovo teletina.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 11:05   #4224
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Slazem se da je precijenjeno i preskupo. Meni je bilo ok, doduše odavno nisam isao.

Specijal je odlican, ali i Fehatovic je super, pogotovo teletina.
a Brajlović na Ilidži?
sapporo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 13:18   #4225
Brajlovic ima dobru klopu ali su mi porcije ogromne i nekako se dole ne osjecam ugodno. Dodjem sa poslovnim partnerima, a konobar ga pocne nesta doticat pricat s njim..... itd.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 14:08   #4226
Malo sam prozujao po internetu. Vidim dosta se spominju Park prinčeva i "Kod Kibeta".
Alčak, što ti kažeš?
__________________
Iza neprijateljskih linija!
spermint is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 14:12   #4227
Quote:
spermint kaže: Pogledaj post
Malo sam prozujao po internetu. Vidim dosta se spominju Park prinčeva i "Kod Kibeta".
Alčak, što ti kažeš?
Ako ideš samo zbog pogleda i ako ti hrana i nije toliko bitna onda odi u Park prinčeva.. Al ako želiš ukusnu hranu, zaobiđi ga
jacobs kofi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 20:19   #4228
Quote:
spermint kaže: Pogledaj post
Malo sam prozujao po internetu. Vidim dosta se spominju Park prinčeva i "Kod Kibeta".
Alčak, što ti kažeš?
Ne valja, opljačkat će vas, pročitaj moje ranije postove...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 20:59   #4229
Quote:
Lesli Eldridž kaže: Pogledaj post
A prije toga si jeo burek i kolače negdje... Pitanje je GDJE. Specijal jedino valja...
Nisam jeo burek i kolače, lokalac sam i namjenski (što bi rekli, maksuz) išao u specijal specijal odron...
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 22:29   #4230
Quote:
osoba_a kaže: Pogledaj post
Nisam jeo burek i kolače, lokalac sam i namjenski (što bi rekli, maksuz) išao u specijal specijal odron...
Nije, tamo je najbolje. Mrkva je odron, suho sve k'o da jedeš drva... Tita mi... Specijal jedino valja...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 23:16   #4231
Netko je upitao za restoran Druga kuca.
Moja preporuka.
miroslav kadlec is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 08:49   #4232
Quote:
spermint kaže: Pogledaj post
Malo sam prozujao po internetu. Vidim dosta se spominju Park prinčeva i "Kod Kibeta".
Alčak, što ti kažeš?
Park princeva odlican pogled, hrana losa i skupi.
Kod Kibeta, vrlo dobar pogled, hrana dobra i skupi.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 09:15   #4233
Hvala na odgovoru. Gledao sam cijenik u Parku Prinčeva, nije to baš tako skupo, uspoređujući naravno cijene sa Zagrebom.
Znači, između ova dva, izbor bi bio Kod Kibeta!
__________________
Iza neprijateljskih linija!
spermint is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 09:17   #4234
Park Prinčeva zaobici u širokom luku.


Sent from my iPhone using Tapatalk
cMaltese is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 09:21   #4235
Quote:
spermint kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru. Gledao sam cijenik u Parku Prinčeva, nije to baš tako skupo, uspoređujući naravno cijene sa Zagrebom.
Znači, između ova dva, izbor bi bio Kod Kibeta!
cijene u restoranima su u biti najjeftinije od svih glavnih gradova u regiji, medjutim za naše uslove (citaj prosjecne plate) jeste skupo.

Ja bih izabrao Kod Kibeta jer ima dosta i domace kuhinje.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 08:54   #4236
Tourist app

Lijep pozdrav,

prije svega zelimo Vas pozdraviti srdacno,

vidimo da pisete o veoma lijepom gradu, pa bih vam voljeli nesto i predstaviti, te se nadamo da se necete ljutiti

Zeljeli bi vam predstaviti nasu cool i koliko toliko drugaciju aplikaciju za turiste ili ljude koji se bas najbolje i ne snalaze u gradu. Vazno je napomenuti, da je aplikacija za sada uradjena samo za Sarajevo ali da se radi na razvoju i za ostale vazne gradove.

Moje ime je Phogu za nogu i mozete me downloadovati na sljedecem linku u google play store radnji, naravno potpuno sam besplatna:

https://play.google.com/store/apps/d...u.walter.phogu

Ono sto me razlikuje od drugih:

-Radim totalno OFFLINE (potreban mi je samo GPS) i prvi download svega sto mi treba
-Turisticka sam navigacija u Sarajevu i provodim Vas kroz atrakcije, restorane, hotele, edukacione ustanove i jos mnogo toga sto vas sigurno zanima
-Imam bazu preko 150 objekata, medjutim ne morate mi downloadovati 150 objekata kako bi opteretili svoj mobitel tom "teskom" memorijom, downloadujte ono samo sto vi zelite kada ste prikljuceni na WIFI.
-Imam bazu od 150 x 4 slike od svakog objekta!!

Za sva pitanja u koliko ih imate,
slobodno se obratite na:

[email protected]
[email protected]
[email protected]

Te posjetite ukoliko zelite saznati vise informacija:

http://phogu-app.com/
http://thepigo.com/
http://it.walter.ba/

Izvinjavam se sto smo vam smetali, ali mislili smo da bi bilo korisno za nove ljude u Sarajevu, koji su uvijek dobrodosli.

Zelim vam,
lijep pozdrav,
vas Walter IT team

PS. Na putu prema Sarajevu, ako se vozite autobusom, vozom, avionom ili cime vec, mozete igrati i nasu ribicu-igricu, zove se Pigo:

https://play.google.com/store/apps/d...hepigo.android

Zadnje uređivanje d3xt3r909 : 25.10.2014. at 09:04. Reason: Obogacivanje posta
d3xt3r909 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 09:50   #4237
svaka čast na nicku....kako to samo uspiješ zapamtiti....
sapporo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 11:13   #4238
Quote:
sapporo kaže: Pogledaj post
svaka čast na nicku....kako to samo uspiješ zapamtiti....
Ako se odnosi na mene, koristim ga citav zivot, a desetak karaktera nije tesko zapamtit, pogotovo ako su kombinacija najdrazih brojeva, i glumca odnosno serije

Ne treba vise spamat, samo hocu da mi se aplikacija skine u sto vecem broju heheheh :P

Zelim Vam lijep pozdrav,
nemojte zamjeriti sta
d3xt3r909 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 12:54   #4239
Ne mogu nigdje pronaći, a zanima me, mogu li se koferi ostaviti na željezničkoj stanici u Sarajevu ili negdje drugo, jer ih je malo nezgodno vući za sobom cijeli dan, a Sarajevo nam je usputna stanica?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 12:55   #4240
Quote:
Dorota kaže: Pogledaj post
Ne mogu nigdje pronaći, a zanima me, mogu li se koferi ostaviti na željezničkoj stanici u Sarajevu ili negdje drugo, jer ih je malo nezgodno vući za sobom cijeli dan, a Sarajevo nam je usputna stanica?
ne ostavljaj nigdje

ne znam stvarno
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:05.