Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2010., 23:40   #1661
Gdje shoppingirati u Sarajevu ( osim u BBI centru,onog na skenderiji, barsarsije i one ulice od vjecne vatre) Kako ga opisah, sta cu kad ne znam nazive ulica...Jos neki prodajni centri????
red berries is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 19:17   #1662
Quote:
Pacificgirl kaže: Pogledaj post
http://www.navigator.ba/maps/sarajevo/dispmap.php

Kliknes u ovoj koloni lijevo na Gradske ulice, i tu ti je spisak sadašnjih naziva, a u zagradama su stari nazivi.
Znam za to. Ali ne mogu naći neku ulicu koja me zanima pa mislim da ovo nije 100% informativno. Svejedno hvala na pomoći
Edo2387 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 19:19   #1663
Quote:
red berries kaže: Pogledaj post
Gdje shoppingirati u Sarajevu ( osim u BBI centru,onog na skenderiji, barsarsije i one ulice od vjecne vatre) Kako ga opisah, sta cu kad ne znam nazive ulica...Jos neki prodajni centri????
Ulica kod vječne vatre je Titova a ona od vječne prema baščaršiji Ferhadija. Sarajevo nije baš neki centar sa šopingiranje, koliko znam dosta ekipe vani kupuje tako da ti ne mogu pomoć
Edo2387 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 21:21   #1664
za shopping....nemamo mi puno centara, osim ovog navedenog imas jos mozda robot i tush u srpskom sarajevu gdje imaju new yorker, i to je to :S.

valjda se uskoro otvori importanne i alta pa bude vise mjesta za shopping.
__________________
...
panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 21:24   #1665
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
da se i ja pohvalim

bila sam sad za novu godinu i bilo mi je genijalno.
divni ljudi, puno zanimljivih stvari, događaja...ma bilo mi je tako dobro da razmišljam o diplomskom tamo

mi smo odsjele u studentskom domu bjelave za 10e.
kasnije smo saznale od nekih ljudi da su u hostelima morali dodatno plaćati deke po još 3km i slično, a ja sam stvarno oduševljena bjelavama. za 10 min se spustiš do centra, trgovina je blizu (alkohol prejeftin ), sve je puno mladih. sobe su stvarno okej, dobili smo čak i ručnike, gelove za tuširanje i još su nam nagurali jedan dodatni krevet da se ne razdvajamo. tete su presimpatične, a kontakt je [email protected], stvarno preporučam.

jedini kolosalni zajeb koji se dogodio jest taj da su nam na kolodvoru rekli da 1.1 imamo bus za kući, a na kraju se ispostavilo da taj dan busevi uopće ne voze.
nekako smo uspjele uhvatiti vlak za doboj navečer i tu nam je isto teta na šalteru izašla u susret i namuljala nam neku kartu za grupu od 6 ljudi (nas je bilo 5) da manje platimo.

divan grad, eto.
doduše, ja sam ga malo osobnije doživjela, ali i dalje mislim da ga se stvarno isplati posjetiti.
baš mi je drago sto se javlja netko s lijepim iskustvima,
i ja sam bila za novu godinu,iako bih,doduše,voljela da je bio neki drugi period...i mene se grad dojmio na jedan osobniji način,sigurno ću ga ponovo posjetiti
IgrajSvojuIgru is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 01:11   #1666
Quote:
panties kaže: Pogledaj post
za shopping....nemamo mi puno centara, osim ovog navedenog imas jos mozda robot i tush u srpskom sarajevu gdje imaju new yorker, i to je to :S.

valjda se uskoro otvori importanne i alta pa bude vise mjesta za shopping.
Ah bas me cudi da Sarajevo ima samo BBI cenatar, mi u Mostaru imamo 5 i 6-sti veliki nam se pravi, a da ne brojim robot, tus i ostale..Al hajd valjda nadjem nesto..Thx na informaciji
red berries is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 02:34   #1667
ma kazem ti...imamo i mi robote, merkatore i tusheve, isto tako ima i korea gdje imas sportinu sa roxy/oneill stvarima, jeftinije nego u shoebedo, i wisu gdje imas tom tailor i neke jos marke i markice. al jedini pravi soping (u smislu, puno prodavnica na jednom mjestu) je il u bbi il u titovoj/ferhadiji.
__________________
...
panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 14:48   #1668
Ma u šoping se treba ić u Zagreb. City One, Avenue Mall, West Gate, Garden Mall, Ilica. Ima trgovina sam para treba
Edo2387 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 22:43   #1669
upravo tako, ja idem il u zg il u bg, pa kako mi dodje.
__________________
...
panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 00:17   #1670
opa, zg soping meka:, aj bar neki turizam..
a mi iz zg u graz/ljubljana/maribor..
uvijek je susjedova trava zelenija..sorry na offtopicu
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 00:36   #1671
e ma nije to, mislim, NE BI BILO, da mi ovdje imamo...al kad nemamo. a do ljubljane bi potegla, samo mi se ne da ganjat vizu!

edit: a opet, mi ovdje u sarajevu imamo "zara" outlet (kind of). azel france drzi zaru u svim prodavnicama i uvjek je prejeftino...
__________________
...
panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 13:59   #1672
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
opa, zg soping meka:, aj bar neki turizam..
a mi iz zg u graz/ljubljana/maribor..
uvijek je susjedova trava zelenija..sorry na offtopicu
Pa mogu ti reć da se u Zagrebu stvarno možeš obuć. Ima trgovina na sve strane. Ti si iz Zg pa ti se ne čini tako, ali oni koji dođu iz drugih krajeva njima je Zg super za kupovat. Ali zato u Sarajevu je dobro za pojest
Edo2387 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 21:54   #1673
Pozdrav
treba mi najkraci put Sarajevo -Zagreb
 
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 16:48   #1674
Quote:
izzy1111 kaže: Pogledaj post
Pozdrav
treba mi najkraci put Sarajevo -Zagreb
Evo ti link:http://www.viamichelin.com/tpl/hme/MaHomePage.htm samo upišeš polazište i odredište i program će ti izbacit. Možeš izabrat:najbrže,najjeftinije,najsporije itd.
Edo2387 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 16:21   #1675
Sarajevo ima samo jedan pravi shoppingcentar, to je BBI. Uskoro(april) se otvara Alta, Importanne centar se otvara u Septembru.
hercegovac_nino is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 22:02   #1676
Quote:
izzy1111 kaže: Pogledaj post
Pozdrav
treba mi najkraci put Sarajevo -Zagreb
Najkraci i najbrzi puz ZG SA: Zagreb Slavonski Brod Bosanski Brod Derventa Doboj Zenica Sarajevo , autom 5h max 5 i pol sati
akcija1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2010., 10:59   #1677
Sarajevo hotel- Astra ili Europe ili ?

Pozdrav svima !

Trenutno sam u SA i smjestaj mi je u Radon Plazi, koji mi je dosta daleko, jer radim u centru.

Zelim se premijestiti u hotel u centru, cula sam za Europe i Astra da su u posljednje vrijeme bili renovirani.

Molim za savjet sto prije.

Hvala !!!!!!
vanaken is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2010., 16:12   #1678
Dosadi mi ovo postavljanje jednog te istog linka uokolo. Ali eto, možda nekoga zabavi/dobije koju informaciju/ na putovanje... Putopisi, malo i Sarajeva.
link na moj pm



opaska moderatora:
guide, dobio si od mene pm.
Guide is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2010., 17:04   #1679
Never more
Guide is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2010., 21:33   #1680
Quote:
vanaken kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima !

Trenutno sam u SA i smjestaj mi je u Radon Plazi, koji mi je dosta daleko, jer radim u centru.

Zelim se premijestiti u hotel u centru, cula sam za Europe i Astra da su u posljednje vrijeme bili renovirani.

Molim za savjet sto prije.

Hvala !!!!!!
Opa ima se može se.Ako imaš love Europa je odličan hotel i nećeš pogriješit ako odeš u njega.
Edo2387 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:24.