Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2018., 09:52   #1
Jeffree Star Cosmetics

Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ma za njega moze rec tko god sto hoce meni je on najzabavniji od svih youtubera. Uvijek se nasmijem. I nemam osjecaj da se ikome uvlaci u guzicu, ako mu nesto ne valja kaze da ne valja.
Slažem se. Nekad mi ide na živce ali u većini vremena ga volim (drama aside, jel). Moram si nabavit njegove ruževe više.



Premjestila sam postove iz teme o beauty blogovima Nadam se da nisam previdjela postojeću temu.
Prokleta
Ithara is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 14:56   #2
Quote:
Ithara kaže: Pogledaj post
Slažem se. Nekad mi ide na živce ali u većini vremena ga volim (drama aside, jel). Moram si nabavit njegove ruževe više.
frendica se nakupovala njegovih ruževa, kako su dobri pigmentirano, postojano.. ja isprobala za jedan izlazak, cugala, jela, ne sjećam se što sam sve radila al bome je ostao na usnama
ja sam se zaljubila u blood sugar paletu, samo da mi je 400tinjak kuna viška i moja je
__________________
I'm going slightly mad
axlica is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 15:38   #3
blood sugar mi prekrasno izgleda. na prvu mi je jedina zamjerka veličina palete/pakiranja. da se mene pita sve bi bilo crno, slim i pravokutno, nikakve kutije, lijesovi, šišmiši, palme iskoristit prostor pametno i smanjit potrebu za depotiranjem. rant over.
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 15:46   #4
ja jedva cekam primit blood sugar u ruke. narucila sam jer mi njegove neutralne nijanse najvise pasu + ful su pigmentirane (bar u ranijim paletama) i jako je lako s njima radit, same se blendaju skoro.
__________________
Some people willingly choose their cages.
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 16:30   #5
Quote:
axlica kaže: Pogledaj post
frendica se nakupovala njegovih ruževa, kako su dobri pigmentirano, postojano.. ja isprobala za jedan izlazak, cugala, jela, ne sjećam se što sam sve radila al bome je ostao na usnama
ja sam se zaljubila u blood sugar paletu, samo da mi je 400tinjak kuna viška i moja je
Koji, tekuci ili bullet? Jel netko probao njegove bullet?

Quote:
raptured_insomniac kaže: Pogledaj post
blood sugar mi prekrasno izgleda. na prvu mi je jedina zamjerka veličina palete/pakiranja. da se mene pita sve bi bilo crno, slim i pravokutno, nikakve kutije, lijesovi, šišmiši, palme iskoristit prostor pametno i smanjit potrebu za depotiranjem. rant over.
Istina, ni ja ne volim te glomazne. Svidja mi se, ali necu kupit, previse crvenih, znam da ju ne bi previse koristila.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 16:31   #6
ipak je to jeffree, ne može biti jednostavno, minimalistički
mene oduševilo što je mnogo crvenih nijansi, obožavam crvena sjenila ali rijetko ih mogu naći da su veganska i tako divno pigmentirana
__________________
I'm going slightly mad
axlica is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 22:13   #7
bitch, this eyeshadow is everything!

__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 22:43   #8
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Koji, tekuci ili bullet? Jel netko probao njegove bullet?
tekuće ona ima
__________________
I'm going slightly mad
axlica is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 13:23   #9
Quote:
axlica kaže: Pogledaj post
frendica se nakupovala njegovih ruževa, kako su dobri pigmentirano, postojano.. ja isprobala za jedan izlazak, cugala, jela, ne sjećam se što sam sve radila al bome je ostao na usnama
ja sam se zaljubila u blood sugar paletu, samo da mi je 400tinjak kuna viška i moja je
Je, previše je ali je predivna. Ja ću idući mjesec uzeti nešto od ABH i njegov ruž.. samo kako nema Androgyny izgleda da ću Human nature
Ithara is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 14:13   #10
Tekuce imam Pumpkin Pie i Mannequin.
Pumpkin Pie mi je najdrazi tekuci ruz, savrsena boja uz totalno nenametljive sljokice, postojano, ma vrh!

Mannequin mi je malo previse nude za moj ukus, mislila sam da ce biti mrvicu tamniji. Isto je postojan, samo nekako slatkasto mirisi sto me malo smeta.
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 09:07   #11
Quote:
Quistis kaže: Pogledaj post
Mannequin mi je malo previse nude za moj ukus, mislila sam da ce biti mrvicu tamniji. Isto je postojan, samo nekako slatkasto mirisi sto me malo smeta.
Ja sam sa nude k'o mrtvac.
Ithara is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 09:40   #12
Joj, deda Lee neki dan kad sam gledala njegov video pitao: "Je to muško ili žensko???"

Krepala sam od smijeha.


Nego, kaj njegovo valja i hoće li neka od vas uskoro nešto naručivati???
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 15:28   #13
imam tekuci ruz i dobra mi je (kvd mi je bolja)
i hajlajter mi je sve <3
nikad ga necu potrosit ali je nijansa zakon!!!

htjela bi probat ruz u bulletu ali nikak da se odlucim za neku nijansu...
__________________
Our lives are not our own. From womb to tomb, we are bound to others. Past and present. And by each crime and every kindness, we birth our future.
Bubek27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 12:59   #14
Za koliko dana vam je dosao paket kad ste narucivale?
Darklayer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2018., 23:31   #15
Pozdrav djevushke.
Evo ja narucila 26.10. sa official sajta cuvenu paletu Sugar Blood, jednostavno nisam mogla odoljeti kada sam vidjela boje i koliko ju hvale beauty b/vlogeri, a navodno da je proglasena i paletom godine pa...neka se pokaze...vec kada sam bila u tom poslu nabacila sam i 2 lip linera u boji Calabasas i Doll parts kaooo i velour liquid lipsticke u istoimenim bojama + Celebrity skin pa ako vas zanimaju dojmovi kada sve stigne lako napisem osvrt. paket jos nije stigao, nestrpljivo ga ocekujem, ali uglavnoom zanima me najvise ta carina (na koju uopcee nisam racunala) jer mi je dosta da i shipping moram placat.. koliko deru za to zna li itko? Jel ide po gramazi ili vrijednosti paketa ili ke? xD probala sam naci info ali bezuspjesno.
DeadBlondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2018., 23:36   #16
Quote:
DeadBlondie kaže: Pogledaj post
Pozdrav djevushke.
Evo ja narucila 26.10. sa official sajta cuvenu paletu Sugar Blood, jednostavno nisam mogla odoljeti kada sam vidjela boje i koliko ju hvale beauty b/vlogeri, a navodno da je proglasena i paletom godine pa...neka se pokaze...vec kada sam bila u tom poslu nabacila sam i 2 lip linera u boji Calabasas i Doll parts kaooo i velour liquid lipsticke u istoimenim bojama + Celebrity skin pa ako vas zanimaju dojmovi kada sve stigne lako napisem osvrt. paket jos nije stigao, nestrpljivo ga ocekujem, ali uglavnoom zanima me najvise ta carina (na koju uopcee nisam racunala) jer mi je dosta da i shipping moram placat.. koliko deru za to zna li itko? Jel ide po gramazi ili vrijednosti paketa ili ke? xD probala sam naci info ali bezuspjesno.
Jesu li ti obračunali carinske troskove prilikom kupnje ili si platila samo ono sto pise kao cijena na siteu? Ako nisu ide ti 25% PDV plus carina nekih 30% na vrijednost i manipulativni troskovi carine (oko 100 kn cini mi se). Ovo ti je bio skup.izlet, pa na beauty bayu ju redovno restockaju, zasto nisi pocekala?
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2018., 18:16   #17
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Jesu li ti obračunali carinske troskove prilikom kupnje ili si platila samo ono sto pise kao cijena na siteu? Ako nisu ide ti 25% PDV plus carina nekih 30% na vrijednost i manipulativni troskovi carine (oko 100 kn cini mi se). Ovo ti je bio skup.izlet, pa na beauty bayu ju redovno restockaju, zasto nisi pocekala?

Na jeffrijevoj stranici ti samo naplate packaging i shipping, nekih 10 dolara. Bome lijepa cifrica ce i tu izac .. preko beauty baya nisam jer sam cula da su traljavo poceli pakirat pa da u toj njihovoj kutiji (onu koju jos dodatno platis da ti bude uredno upakirano) nije dovoljno roba osigurana jer plese po kutiji, ne bude nista ekstra upakirano da nakrcaju papira kako se ne bi mrdalo unutra..i onda me strah da mi sjenila ne dodu u komadima. A jedno vuce drugo pa sam se tako pomamila i za ruzevima i eto...
Ma...jedan je zivot
DeadBlondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2018., 14:01   #18
Ima li tko Unicorn Blood? Boja mi je prekrasna bilo da se radi o olovci, ruzu ili tekucem ruzu. Trebam neku kvalitetnu tamno crvenu prekrasnocu koja ne vuce na ruzicastu
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2018., 14:33   #19
Imam ja. Meni malo vuče na smeđe, ali ne pretjerano.
Uzmi, nećeš pogriješiti sigurno.
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2018., 14:49   #20
Quote:
DeadBlondie kaže: Pogledaj post
preko beauty baya nisam jer sam cula da su traljavo poceli pakirat pa da u toj njihovoj kutiji (onu koju jos dodatno platis da ti bude uredno upakirano) nije dovoljno roba osigurana jer plese po kutiji, ne bude nista ekstra upakirano da nakrcaju papira kako se ne bi mrdalo unutra..i onda me strah da mi sjenila ne dodu u komadima.
meni je uvijek sa beauty baya sve došlo tip top... evo prekjučer mi je došla jedna paleta i dva seruma sve je bilo savršeno upakirano, nagurana hrpa papira da se ne miče i puno one pucketave folije
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:12.