Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2009., 00:49   #81
meni nikakve lakovi, trikovi ku*ci palci nisu pomogli dok sama sebi nisam stavila u glavu danas necu grist! i tako iz dana u dan, danas necu grist nokte! vec treci dan cetvrti peti uuu pa meni rastu nokti...necu ih grsti...i tako izdrzim dva mjeseca, jednom godisnje, najcesce listopad i studeni...
aina_mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 00:57   #82
tako sam i ja ,cjeli zivot grizla do neke 18-e godine. kad sam pogledala nokte u jednom trenu i rekla fuj. i pustila sam ih da narastu i onda su bili tako ljepi da mi ih je bilo zao gristi. i do dan danas ih nisam ponovo grizla. (znaci vec 7 godina )
piccola is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 11:09   #83
Unhappy ilko debilko

:grizem ih od kad znam za sebe.pustio sam ih stotinjak puta.i narasli su onak,da se pokrije meso na prstima.cim oni malo narastu eto mene opet.sav zeljan da ih doslovce pozderem.i onda udem bilo gdje i sramota me je uopce nesto radit rukama.da mi se e vidi ta sramota.jer to sam ja,jel.e sad bi ja trebal otic do psihica li koga vec.jel ima kakvih preparata ili sl za neko odbijanje od te ruze bolesti,ne navike!!!! help
brandoo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 15:06   #84
Ne znam je li se pisalo o tome, ali Essence ima lakić za nokte ooodvratnog okusa zbog kojeg ćeš vjerojatno zamrziti papanje noktića. Rozo-proziran, na njemu piše: Nail Care - No more bite. Jedino nemoj ništa jesti prstima jer će sve poprimiti grozan okus.
Osim toga, ja sam se odviknula tako da sam ostavila jedan nokat za griženje (mali), a ostale pustila da rastu. Kad su narasli, bilo mi je žao gristi i taj mali jer je ružno izgledao spram ostalih.
tonya is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 23:35   #85
ja isto grizem ko manijak od kad znam za sebe,a cini mi se da je sve gore i gore.Imala sam i gorki lak,al brzo sam se navikla na njega. . .i sta je najgore gulim i kozicu okolo sa cim god stignem.KATASTROFA.nemogu stat.
ne_ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 23:02   #86
ja vise ne grizem otkad sam otkrila OPI i slicno a grizla sam ih 26g tj otkad znam za sebe tako da, malo pogledajte prekrasne lakove po netu i mozda i vama pomogne
evo npr odavde
http://www.scrangie.com/

__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 22:44   #87
stvarno su lijepi.evo ja odlucila probat ne grist mali prst i prstenjak sa obe ruke,ove ostale sam ostavila pa cu vidit kako bude islo.vec dva dana nisam grizla ta 4 prsta.jos nista nije pocelo nicat...
ne_ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 13:47   #88
drzim fige, evo ja vec bit ce 2mj ne grizem
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 13:53   #89
Grizačice, stavite umjetne nokte dok vaši ne narastu!
Najveća je napast ono kad malo poraste nokat, odmah ga smažeš, ali kad odjednom imaš veliki (kad se skine gel) bude ti žao. Vjerujte, prošla sam to.

Nekidan sam curi jednoj skidala gel nakon 3,5 mj. Njezini narasli!!
leek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 14:07   #90
Ja sam skoro cijeli svoj život grizla nokte, potom sam prije 10 godina stavila umjetne nokte i kasnije ih samo gelirala i tako sam ih prestala gristi. I sad prije nekih mjesec dana sam skinula i gel i imam svoje nokte koji su izvrsni, čak im se i oblik promijenio jer je gel tolike godine radio pritisak na posteljicu nokta da se ona valjda preoblikovala. Prije dok sam ih grizla, kad bi mi imalo izrasli u nesretnim pokušajima prestajanja griženja, bili bi plosnati i groznog oblika, a ovo sad je jedna sasvim druga priča.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 14:16   #91
E tako i meni. Bili su kao ćevapi tubasti,a nakon gela je ploča nokta bila duža (kad da je gel pritiskao nokat da zaraste po mesu skroz do jagodice), nokti čvrsti, ma sve 5!
leek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 14:28   #92
Tako je Leek, ja mislim da to i je pravi cilj geliranja noktiju da nakon nekoliko godina uzastopnog korištenja dobiješ lijepo oblikovan prirodni nokat. čvrstoća je relativna, ovisi od osobe do osobe i znam da mi nisu osobito čvrsti, al mi se više ne listaju, koristim litre Solar oila jer mislim da takvim rascvjetalim noktima fali masnoća, pa bolje spriječiti to. I još stalno kožicu mazuckam s Alessandro kremom od kokosa i manga. Nokte premazujem prije lakiranja s Poshe nail strenghtnerom koji nema formaldehida i toluena u sebi i navodno ubrzava rast noktiju.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 23:41   #93
evo moja 4 nokta narasla,sad cu pustit jos 2...hi,hi...al mekani su mi za po......t,moze li neko preporucit neki ucvrscivac il neko cudo?
ne_ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 02:31   #94
ja sam koristila Alessandrov i ok je, radi , a vidjela sam da cure jos hvale i Rimmelove ucvrscivace, koji su i jeftiniji, no nisam probala
desideria is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 22:22   #95
hvala desideria,probat cu taj Alessandrov,imam osjecaj da ce mi se slomit ovo jada sta je napokon naraslo.
ne_ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 01:03   #96
ja se nadam da ce ti pomoci, barem zastititi nokte izvana, al uvijek ti je najbitnija prehrana, pogotovo b-vitamini i zeljezo, kalcij,..
samo ti njih uzgajaj i mazi i pazi i javi nam rezultate
desideria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 09:08   #97
Osim što treba redovito koristiti učvrščivač za nokte ili neko sredstvo za oporavak noktiju, nokte treba redovito i lakirati. To ih još dodatno učvrsti,a i dobit ćete volju za lijepim noktima.
Svima koji oporavljaju nokte od griženja il nakon skidanja gela mogu preporučiti dvotjednu kuru s Nailtek Extreme sredstvom za jačanje i oporavak noktiju, nažalost moguće ga je nabaviti samo na ebayu.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 11:38   #98
ja ne mogu vjerovati kako su mi nokti od prestanka grizenja cvrsti, ni ne listaju se ni ne pucaju! samo koristim ovaj aceton koji sadrzi sastojke za osjetljive nokte, time skidam lak svaka 4 dana i to je to
da sam bar znala da ce mi biti tako lako, sjecam se da prije jos kad sam pokusavala prestati,nisu bili takvi!
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 12:11   #99
Chiasm bravo ! Baš sam ponosna na tebe !
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 23:32   #100
Quote:
desideria kaže: Pogledaj post
ja se nadam da ce ti pomoci, barem zastititi nokte izvana, al uvijek ti je najbitnija prehrana, pogotovo b-vitamini i zeljezo, kalcij,..
samo ti njih uzgajaj i mazi i pazi i javi nam rezultate
hocu,javim...razmisljala sam o b vitaminu,neznam jel bi bilo dobro da ga unosim u obliku tableta...vidila sam u dm-a B vitamin za cvrsce nokte (bas tako pise na bocici).inace nevolim nikakve tabletice,izbjegavam ih,al nokti su mi stvarno premekani,imam feeling da bi se mogli skroz izvinuti ( Izvinuti)na drugu stranu
ne_ra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:17.