Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2014., 12:28   #3941
probaj kontaktirati Star Line, oni često organiziraju jednodnevne izlete pa bi mogli i taj
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 12:29   #3942
Odlicno, hvala
iva06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 15:28   #3943
Pozdrav!
Zanima me kako doci iz Seiesberga do West Centra (ikea) javnim prijevozom?
Bus staje na jednu od ove dvije lokacije a ja bih zeljela obici obje.
absolutelyMe-wq is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 16:29   #3944
Quote:
absolutelyMe-wq kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Zanima me kako doci iz Seiesberga do West Centra (ikea) javnim prijevozom?
Bus staje na jednu od ove dvije lokacije a ja bih zeljela obici obje.
Zadnji put kad sam išla u Graz vozač je u više navrata prevozio ljude od Seiersberga do Ikee ili centra tako da se možeš dogovoriti s njim sigurno
LilMisSunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 08:22   #3945
Pozdrav! Je li tko bio zadnjih dana u shoppingu? Htjela bih otići ali mogu tek poslije 15.9. Ima i smisla uopće ići tada?

Našla sam neke cipele koje su u Austrijskom Deichmanu 100 kn jeftinije nego kod nas, a gledala sam koji sve dućani su u tom shopping centru i nisam našla Deichman
Valerchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 19:25   #3946
Quote:
Valerchy kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Je li tko bio zadnjih dana u shoppingu? Htjela bih otići ali mogu tek poslije 15.9. Ima i smisla uopće ići tada?

Našla sam neke cipele koje su u Austrijskom Deichmanu 100 kn jeftinije nego kod nas, a gledala sam koji sve dućani su u tom shopping centru i nisam našla Deichman
Imaš Deichman u Seiersberg-u u Haus 3 na spratu, odmah na prelazu iz Haus 1 u Haus 3 iznad Merkur-a.
Kad je najbolje ići u Seiersberg od sad pa tamo do kraja novembra? Ima li sad nekih jesenjih sniženja? Išli smo stalno na ljetan sniženja a nikako da pogodim na neka jesenja.
stola is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 08:30   #3947
Da li netko zna jel neka agencija sada ima šoping u grazu iz Zagreba?
Kakva su sada sniženja?

A kako će biti tjedan do Božića? jel onda isto idu agencije?
xlopi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 13:49   #3948
Quote:
xlopi kaže: Pogledaj post
Da li netko zna jel neka agencija sada ima šoping u grazu iz Zagreba?

Kakva su sada sniženja?



A kako će biti tjedan do Božića? jel onda isto idu agencije?

pa svaki tjedan su ti polasci za Graz u svim agencijama koje ih organiziraju.
polasci su ti uglavnom cetvrtak/ petak/ subota - ovisno o agenciji s kojom ides (googlaj koja ti odgovara najbolje).

najveca snizenja su ti od 2.1. i krajem 6.mj.

Ja sam bila prije 3 tjedna al nisam isla radi snizenja (jer ih ni nema; osim standarnih akcija kao i u nasem H&Mu, Mangu, itd) vec po robu koje nema u RH..


Sent from my iPhone using Tapatalk
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 14:18   #3949
Ja sam nekoliko puta išao sa agencijama i cijena od 100 kuna je korektna. Manje bi me ispalo jedino da idem s autom i da se 5-ero natrpamo u njega.

Ono što me užasno iritira je što se vraćaju preprano za Zagreb. Zadnji put sam išao sa Autoturistom, vraćali su se u 16 sati , ne znam jel možda zbog utakmice (Rijeka je igrala protiv Stutgarta i dinamo kasnije) ili stalno idu u 16 nazad ?

Baš glupo, ako već idem u šoping u Graz onda mi je svejedno oću se doma vratiti u 19 ili 23 sata, ako baš ideš kupovati onda moraš ostati u centru cijelo vrijeme a ako želiš vidjeti grad vrijeme za šoping je prekratko jer te pokupe oko 12 sati... ne znam što ih košta da krenu za Zagreb kada se zatvore dućani i malobrojni kafići, negdje oko 20 sati ? Mislim da se nitko ne bi bunio i da bi većina htjela ostati duže.

Anyway, došao sam ovdje da vas nešto pitam

1)Da li se zna kada službeno počinju popusti u Grazu ? Znači datum od-do.

2) Koja je "dinamika" shopinga, jel kao ovdje u Zagrebu da nestane brojeva cipela/jakni/hlača... par dana nakon što krenu popusti ili toga svega ima u izobilju sve do pred kraj popusta ?
Znam da su popusti sve veći pred kraj sezone sniženja ali što to vrijedi ako će izbor biti minimalan i ako neće biti brojeva

3)Koji je, okvirno, najbolji termin odlaska u shoping ? Neki okvirni datum.

Hvala unaprijed
animator0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 14:24   #3950
Popusta vam u Grazu jos nema tako da tko god planira u shopping neka se jos malo strpi

Sto se tice velicina koje ostanu na snizenju, sve ovisi o ducanu, vrsti odjece, obuce i slicno. Ja sam uglavnom uvijek znala nalaziti velicine koje meni trebaju (S-M) bez problema i bez da sam trcala odma prvi dan snizenja u ducane.

I jos nesto, ako se ne varam postoji agencija koja ide u 17 ili 18 iz Graza za Zagre, barem je tako bilo prosle godine za Advent. Poslije 19 se ne isplati ostajati sto se tice shoppinga jer se sve zatvara, vikendom vec u 18.
nita2412 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 20:00   #3951
u 17 sati iza opere ide Croatia Express, svi ostali kolko sam vidla idu u 16.
cvexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 14:07   #3952
Ovo će vjerojatno biti pucanj u prazno, ali zna li tko ako negdje u Grazu ima neki specijalizirani dućan s veganskom obućom i odjećom? Vjerojatno zvuči čudno, ali samo tražim cipele koje nisu od životinjske kože, niti su spajane s ljepilom koje u sebi ima išta životinjskog.
itoru is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 19:44   #3953
I ja idem u ovu šoping turu,ali mene vise zanima izgled grada Graza.Sta se ima vidjeti u njemu?
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 17:28   #3954
Kakva su sniženja u Grazu u terminima od 20. do 30. 12.?
Mačkaa. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 11:11   #3955
Ja sam bila prošli vikend i neki dućani su već imali akcije tako da pretpostavljam da će pred Božić već lagano počinjati sa snjiženjima.
malancana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 16:25   #3956
ako je netko bio danas u grazu molim povratne informacije o stanju sa snizenjima jer nisam sigurna je li bolje ici slijedeci (13.12.)ili onaj iza (20.12.) tjedan
Queen-J-J is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 15:33   #3957
Ja sam bila u seiserbegu i od snizenja sam nasla samo u sports directu, na sve su imali jos 20% popusta za sv. Nikolu. H&m sam zakljucila da mi je zbog tecaja isplativije kupovati u RH, bilo je nekih stvari na popust ali isto kao i ovdje. Obucu nisam gledala. Cjelokupni dojam i nije nesto, ali sam prvi put bila pa ne znam koliko sam mjerodavna za usporedbe
TheStorm is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 21:17   #3958
Ja sam danas bila. Sto se tice grada, divan je i ima se sto za vidjeti. Suveniri, hrana i pice su skupi. Cijene u ducanima tipa New Yorker, H&M i sl. Su iste kao u Hrvatskoj, bar ja ne vidim razliku.
__________________
Life, happens when you're making plans...
gogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 22:58   #3959
I ja sam bila u subotu. Ne znam što se tiče cijena, to nisam gledala ali ponuda je odlična tamo za razliku od ovdje kod nas, govorim za H&M, Bershku i Pimkie (jer sam tamo kupovala). H&M ima odlične stvari i 100x je bolji od našeg gdje imam osjećaj da je sve plastika i jadne stvari. Kupila sam dosta stvari u H&m-u.
Definitivno idem ponovo kad ću već ići, ako ništa drugo onda zbog H&M-a.
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 20:14   #3960
I ja idem u subotu, vidjet cu dali cu stici u shppping :klap:
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:43.