Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2017., 20:44   #5421
Za pivnicu mi nije jasno, to je bilo godinama puno a puštala se koliko toliko "normalna" glazba. I onda odjednom, iz čista mira prebace na cajke što mi jako čudno jer je unutra uredno bilo toliko krcato da ti treba 10 minuta da dođeš do onog šanka unutra koliko bude gužva. Nakon toga ja lagano propalo. Nemojte samo reći da nisu profitirali tada, govorim od razdoblju prije 10-15 godina.
Ne izlazim van već nekoliko godina i ako izađem, bude to zbog nekog rođendana ili nešto slično. Uglavnom kuća piva i iskreno se ne mogu požaliti na glazbu tamo, jest da se isto rotira ali i dalje bolje nego da prebace i oni na cajke. Pa ono, kad čujem Gunse, Metallicu ili REM, što se mene tiče mogu i satima isto puštati
Quorgyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 06:42   #5422
@hoja
Pa šta ja znam , nije nekakvo pravilo, no jednostavno ne pijem već godinama.. Ponekad koje pivo ili nešto kratko,no napio se nisam već jako dugo..
1860 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 07:15   #5423
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
Ne znam, al vidim da spominje nekog esada plavog, ne zelim ni znati tko je to
Šeherezada

Da bude jasno, nisam ja birao repertoar, izlazila je slična ekipa na slična mjesta.

Bijah ja i u rupama i u Navigatorima i Iguani.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 20:18   #5424
Quote:
1860 kaže: Pogledaj post
@hoja
Pa šta ja znam , nije nekakvo pravilo, no jednostavno ne pijem već godinama.. Ponekad koje pivo ili nešto kratko,no napio se nisam već jako dugo..
Dode to.
Nekaze se bezveze"Sve u svoje vrijeme"
Samo treba prozivit ta vremena.
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 15:31   #5425
Ma malo se i pretjeralo ali ne žalim...
1860 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 10:33   #5426
Pozdrav.
Jel ima aktivnih? Vidio sam postove od prije 3, 4 godine za posao u sport-bet kladionicu. Vidim da su opet izbacili natječaj za sportskog analitičara.
Zanima me jel ima tko iskustva sa tom firmom, kolike su plaće, radno vrijeme, općenito sve...?
las palmas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 10:50   #5427
Place 5500+
Radno vrijeme svakavo.
Vikendom se radi 12h sub ned i onda si iduci tj free 2 dana. Mislim da je takav svaki drugi vikend.
kantonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 11:10   #5428
Ok. Hvala.
las palmas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 13:07   #5429
Gdje u SB deponirati stari papir i staklo? Dobiva li se naknada za to?
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 07:52   #5430
Za papir nekad bilo aktualno, štoviše, mi na poslu smo skupljali crteže i nosili da zaradimo za par porcija ćevapa. U igri je bio "Pan" koji ne radi više i ostao je dužan zadnju isplatu koju ćemo vidjet kad Brod bude glavni grad države.
Humana dolina is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 09:39   #5431
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Gdje u SB deponirati stari papir i staklo? Dobiva li se naknada za to?
Stari papir u plavu kantu kod mame i tate, staklo u bilo koji kontejner kraj neke zgrade/naselja na kojem piše staklo
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 07:59   #5432
Koliko je uopće kila u igri.
Ja kad bacam glomazne stvari, lijepo zakačim prikolicu i direkt na Vijuš. Pokažem listić da sam platio komunalije i istrpam smeće đabe. Imam pravo jednom mjesečno.
Tamo imaš sve po kontejnerima: Željezo, staklo, papir, plastika, drvo...
Humana dolina is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 18:20   #5433
Gdje kupiti dioptrijske naočale? Lako za okvir, to sam si našla, još da ne košta ko suho zlato više me zanima kvaliteta i cijena leća, naočalnih, ne kontaktnih.
Kakva je situacija u BB?
melita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 15:16   #5434
Papir se može prodati na Cios, ili iza velikog Konzuma,radno vrijeme ne znam. Mislim da je 0,50kn/kg.
kova_sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 20:46   #5435
Quote:
melita kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti dioptrijske naočale? Lako za okvir, to sam si našla, još da ne košta ko suho zlato više me zanima kvaliteta i cijena leća, naočalnih, ne kontaktnih.
Kakva je situacija u BB?
Imam poznanike koji su kupovali i okvire i stakla u BB, ne bi puno znao reći o kvaliteti, ali cijena je bila dosta niža, barem se tako dalo zaključiti iz njihovih priča.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 21:51   #5436
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Stari papir u plavu kantu kod mame i tate, staklo u bilo koji kontejner kraj neke zgrade/naselja na kojem piše staklo
Pa to i je kod mame i tate(ja sam trenutno u ZG). Ima Auto časopisa koji godinama već skupljaju vlagu i zauzimaju mjesto(10ak godina praćenja). Mi nemamo plave kante, samo crne Doduše,ako je 0,50kn/kg, pitanje da li bi se isplatilo voziti.

Prozore su riješili, odvezao neki čiča
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 21:52   #5437
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Mi nemamo plave kante, samo crne
Da, zaboravila sam na tu birokratsku začkoljicu, ko da nemam posla s tim svako toliko
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 11:29   #5438
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Doduše,ako je 0,50kn/kg, pitanje da li bi se isplatilo voziti.

Prozore su riješili, odvezao neki čiča
S tim da mislim da je 0,50 plafon što bi se moglo dobit, bojim se da nije i manje, ali svakako provjeri.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 18:55   #5439
Quote:
melita kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti dioptrijske naočale? Lako za okvir, to sam si našla, još da ne košta ko suho zlato više me zanima kvaliteta i cijena leća, naočalnih, ne kontaktnih.
Kakva je situacija u BB?
Otidi do Zorka u Petra Kresimira,oni su jeftiniji od getaldusa. A ako imas tecept za naocale onda ga ovjeris u zdravstvenom i dobijes stakla 100kn jeftinije.
U getaldusu je takva solicija 250kn a kod Zorka mozda jos jeftinije
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 20:27   #5440
Quote:
hoja kaže: Pogledaj post
Otidi do Zorka u Petra Kresimira,oni su jeftiniji od getaldusa. A ako imas tecept za naocale onda ga ovjeris u zdravstvenom i dobijes stakla 100kn jeftinije.
U getaldusu je takva solicija 250kn a kod Zorka mozda jos jeftinije
Hvala, tako sam i napravila jer sam za njega i dobila najviše preporuka i stvarno sam zadovoljna 250 sam platila.

Nego, ništa se ne komentira advent na korzu?
melita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:00.