Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2017., 22:53   #281
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
To nije razgovor, nego iznuđivanje istine.

Razlika je ogromna.
Možeš to nazvati kako god, poanta je da je to jedini pravi put. Uopće nisam dobio odgovor što je pravi put ako to nije? Ostaviti ženu i djecu (nakon, koliko, 6 godina braka?) i sve sagrađeno u životu zbog sumnje? Ili zbog iste te sumnje izjedati sam sebe i šutiti?


Quote:
makica_ kaže: Pogledaj post
i tlacit zenu neosnovanim sumnjama.


.
Samo su se ljubili i pipali u sobi. 4 puta.

Da, potpuno je neosnovana sumnja da ga je varala.
Lamon is offline  
Old 20.11.2017., 22:59   #282
Quote:
Lamon kaže: Pogledaj post



Samo su se ljubili i pipali u sobi. 4 puta.

Da, potpuno je neosnovana sumnja da ga je varala.
ocito da ne govori se o tome, nego ono sto je pisao

da se sada nedavno kao udaljila, pa opet ju/sebe tlaci sumnjama

a na nicemu konkretno osnovanim

:
makica_ is offline  
Old 20.11.2017., 23:06   #283
Quote:
Lamon kaže: Pogledaj post
Možeš to nazvati kako god, poanta je da je to jedini pravi put. Uopće nisam dobio odgovor što je pravi put ako to nije? Ostaviti ženu i djecu (nakon, koliko, 6 godina braka?) i sve sagrađeno u životu zbog sumnje? Ili zbog iste te sumnje izjedati sam sebe i šutiti?
Ma nema problema. Nek slobodno ostane uporan s iznuđivanjem priznanja. Tamo negdje najdulje do Uskrsa će mu priznati i sve što nije počinila. To mu unaprijed jamčim. Nakon toga ženska lijepo može na 4O dana stroge pokore s ciljem okajanja grijeha.

I stvar riješena. Živjet će dugo i sretno do kraja života ili rastave braka.

edit: svatko će ti ti priznati sve što hoćeš samo ako si dovoljno uporan. A možda se ženska i opameti pa najzad ona ostavi njega. Što god da je nnapravila, nije vrijedno ovakvog maltretiranja.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Old 20.11.2017., 23:09   #284
[QUOTE]
Quote:
tralvan kaže: Pogledaj post
U potpunosti se slažem i činjenica da je smatram dobrom majkom, govori o tome.
Ali onda nije tačno da se nije i ona trudila oko vaše zajednice?

Quote:
Nije asocijalna, moje mišljenje (nije stručno) je da očito želi privući pažnju na bilo koji način a pametni ljudi kad vide takvu osobu, obično odluče okrenuti leđa.
Nemoj se ljutiti ali ti si nju na više načina ovde okarakterisao kao jednu prilično nekvalitetnu osobu.
Pre svega ne razumem šta te je kod takve žene privuklo, koja nema prijatelje, zavidna je tebi na tvojoj društvenosti i očigledno je ni drugi ljudi ne vole i teško se sa bilo kim uklapa.

Zbog čega ti je onda i dalje bitno šta se desilo kada je po svim ovim karakteristikama više ne voliš? Osim toga tvoje insistiranje na istini očigledno da nema kraja niti postoji odgovor koji bi tu agoniju završio. Mislim da time mučiš i sebe i nju i čitavu porodicu.
MiSterium is offline  
Old 20.11.2017., 23:18   #285
Quote:
Lamon kaže: Pogledaj post
Možeš to nazvati kako god, poanta je da je to jedini pravi put. Uopće nisam dobio odgovor što je pravi put ako to nije? Ostaviti ženu i djecu (nakon, koliko, 6 godina braka?) i sve sagrađeno u životu zbog sumnje? Ili zbog iste te sumnje izjedati sam sebe i šutiti?


:
samo sto ne radi se o sumnji nego njegovoj fundamentalnoj nesigurnosti i nepovjerenja u nju.

a to su ooooozbiljne stvari. ili pak dokaz da tu onda niti ima puno ljubavi ili zdravih temelja.

osobu kojoj ne vjerujes, u koju nemas povjerenja, ne mozes voljeti jer kako?

povjerenje je sam temelj i temelj svega.
makica_ is offline  
Old 21.11.2017., 00:50   #286
Quote:
Lamon kaže: Pogledaj post
Možeš to nazvati kako god, poanta je da je to jedini pravi put. Uopće nisam dobio odgovor što je pravi put ako to nije? Ostaviti ženu i djecu (nakon, koliko, 6 godina braka?) i sve sagrađeno u životu zbog sumnje? Ili zbog iste te sumnje izjedati sam sebe i šutiti?
Zapravo je teško reći što napraviti.

On je napravio grešku što je izvadio nešto od prije 10 godina.

Ona je napravila grešku što se nije držala tadašnje laži, i to ne samo da se nije držala pa rekla eventualno "jebiga, bilo me strah tada da ćemo se rastat, je, bilo je to i to, više se nikad ništa slično nije ponovilo" nego mu je nastavila davat komadić po komadić (poljubili se jednom, pa ljubili se jednom u parku, pa ljubili se jednom kod njega u stanu, pa ljubili se četiri puta kod njega u stanu, pa ljubili se i dirali kod njega u stanu...).

Ja kužim njegov poriv da je nastavi ispitivat, jer je očito da ga laže. Ali od toga ničeg dobrog nema, samo mučenje, i za nju i za njega. Da je ona došla tu i otvorila temu (pretpostavimo da nema drugih detalja, čisto za volju rasprave) rekao bih joj da mu kaže da ne zna ni sama zašto se uvukla u to muljanje i da mu ispriča sve od A do Ž i gotovo.

Njemu se teško nešto može savjetovat, jer je sad, a za što su oboje krivi (on jer, jebiga, zbilja nema smisla kopat po nečem od prije 10 godina, a ona jer laže) u situaciji da ga zaista ništa neće zadovoljit. Neće. Ako čuje da su se poseksali jednom ispitivat će dok ne čuje da su se seksali mjesec dana. Nakon toga će sumnjat da je to trajalo dvije godine. Nakon toga da još uvijek traje...

Ne znamo sve detalje o njihovoj vezi i jesu li te sumnje i inače bile utemeljene ili je slučajno "nabo" laž. Ali ako je imao poriv nakon "je, ljubili smo se jednom" pitat dalje jesu li se možda ljubili više puta pa onda jesu li se možda dirali, itd... onda su u situaciji da više niti jedan odgovor neće biti dovoljan.

Nisam od onih koji ljudima preko neta sugerira da se rastanu, ali mislim da je u pravu bio onaj (mislim da mužjak) koji je predložio ozbiljna savjetovanja uz stručnu osobu, naravno, u slučaju da oboje uopće žele spasiti brak.
KLCCLK is offline  
Old 21.11.2017., 01:21   #287
Quote:
makica_ kaže: Pogledaj post
ocito da ne govori se o tome, nego ono sto je pisao

da se sada nedavno kao udaljila, pa opet ju/sebe tlaci sumnjama

a na nicemu konkretno osnovanim

:
Tocno to. Muci ga njeno opetovano udaljavanje, koje je onomad dovelo do "samo ljubljenja" i sad ga zdere kaj se sad dogadja s njom. Mozda nista a mozda...iako mi nije jasno sadasnje inzistiranje na onome sto se davnih dana dogadjalo. Sadasnjost je bitna, s proslosti kakva mu je bila servirana, se vec kako tako pomirio. Iako su izasli novi momenti "samo ljubljenja".
Majstore pusti proslost, ako ti je stalo razgovaraj sa zenom o sadasnjim problemima i njenim odlascima. Zajebi proslost. To si vec pregrmio. Ili nisi???

Poslano Tapatalkom
__________________
A heart that hurts,
Is a heart that works.
ToMBaR is offline  
Old 21.11.2017., 01:27   #288
Ovdje je problem pogrešan pristup: iznuđivanje najprije ljubavi, a sad priznanja.
Kao da ju cijelo vrijeme hoćeš natjerati da te voli i cijelo vrijeme nisi sretan s tim.
I opet nećeš ništa postići.
mantisa is offline  
Old 21.11.2017., 05:15   #289
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Sto je skroz okej
Ma je ali onda brate tako reci i napravi a ne tu izmišljati gluposti i ženu maltretirat. Pošteno napucaš pa si tražiš bolje ako misliš da ima.

Quote:
Lamon kaže: Pogledaj post
Samo su se ljubili i pipali u sobi. 4 puta.

Da, potpuno je neosnovana sumnja da ga je varala.
Zapravo je moguće. Žene su tu ponekad malo čudne. I muškarci znaju biti. U istoj situaciji sam imao blokadu i jednostavno ma koliko mi ju bilo lijepo ljubiti nisam mogao ići korak dalje dok nije bila moja. A niti ona. Pa smo se samo ljubili, satima. Rušili svjetske rekorde i nešto više od mjesec dana svakodnevno sem vikendom.
Nadoknadili kasnije sve ionako.

Tako da eto, moguće je i to.
lurker312 is offline  
Old 21.11.2017., 05:38   #290
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ovdje je problem pogrešan pristup: iznuđivanje najprije ljubavi, a sad priznanja.
Kao da ju cijelo vrijeme hoćeš natjerati da te voli i cijelo vrijeme nisi sretan s tim.
I opet nećeš ništa postići.
Slažem se.
Sve je od samog početka nasađeno na katastrofalne temelje.
Za koje su oboje podjednako odgovorni.
On jer je izabrao za ženu osobu za koju je od samog početka znao i osjećao da ga voli manje nego što on voli nju.
Ona jer je izabrala za muža osobu za koju je od samog početka znala i osjećala da je voli više nego što ona voli njega.
Njihova priča se na kraju teško mogla završiti drugačije nego što se završila.
Takvi dispariteti ljubavi su prilično uočljivi prije sklapanja braka i stvarno mi je neshvatljiva ta doza mazohizma koju nalazim kod autora i njegove žene od samog početka njihovog odnosa.
To je ista muka za oboje. Jedino ih razlikuje polazišna emotivna točka.
Meni je to sve skupa sickly i s njegove, kao i s njene strane.
U biti su se nekako našli s tim sličnim “patologijama” u kojima se međusobno vrte i muče i dobre su šanse da će se vrtiti i mučiti i dalje s obzirom da je očito kako bez obzira na sve žele ostati skupa.
choupette is offline  
Old 21.11.2017., 06:22   #291
Quote:
tralvan kaže: Pogledaj post
Siguran sam kako ova priča "SAMO SMO SE LJUBILI MJESEC DANA" nije moguća.
Kako da ju navedem da sve prizna i da mi konačno omogući da odlučim što ću s njom, da li se uopće truditi?
Evo tebi par pitanja.
Da li te trenutno privlači netko?
Da li bi krenuo u akciju kad bi saznao da te žena prevarila prije 10 godina?
Da li si svjestan da ju mučiš?
Da li želiš s njom provesti budućnost?
Da li danas imaš više vremena za vas dvoje nego prije 10 godina?
ivan-godot is offline  
Old 21.11.2017., 06:57   #292
Quote:
tralvan kaže: Pogledaj post
Mislim da laž ili istina moraju ići do kraja. U mom slučaju mora ići istina do kraja budući da je trenutno krenula.
Znači ti si njoj rekao SVE? Zna i za ovu raspravu?
ivan-godot is offline  
Old 21.11.2017., 07:03   #293
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
A di je nestao uvodničar.

želim mu postaviti pitanje. Znači, uvodničaru moj, ako se žena mazila to je OK i to ćeš oprostiti. Ako se poslije toga i jebala to više nije OK i to nećeš oprostiti. Ako sam dobro pohvatao što on želi reći!?

E sad, šta ako je ona njemu samo pušila?

šta ako je on nju samo lizao, ali ona njemu nije pušila?

Šta ako ju je jebao samo u šupak, a pičku ostavio neokaljanu?

Šta ako je ona njega jebala vibratorom u šupak, a on nju nije ni taka?

sve su to razne kombinacije, uvodničaru moj, za koje se nisi izjasnio!
"Padni mi na grudi dete." Dakle istina bi ga mogla tek iznenadit. Jer sad ide do kraja.
ivan-godot is offline  
Old 21.11.2017., 07:48   #294
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
To nije razgovor, nego iznuđivanje istine.

Razlika je ogromna.
Od normalnih ljudi istinu cujes odmah pa nema potrebe za iznudjivanjem. Ovdje to nije slucaj.
Zena je dokazana lazljivica.
Flat is offline  
Old 21.11.2017., 07:52   #295
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Ma nema problema. Nek slobodno ostane uporan s iznuđivanjem priznanja. Tamo negdje najdulje do Uskrsa će mu priznati i sve što nije počinila. To mu unaprijed jamčim. Nakon toga ženska lijepo može na 4O dana stroge pokore s ciljem okajanja grijeha.

I stvar riješena. Živjet će dugo i sretno do kraja života ili rastave braka.

edit: svatko će ti ti priznati sve što hoćeš samo ako si dovoljno uporan. A možda se ženska i opameti pa najzad ona ostavi njega. Što god da je nnapravila, nije vrijedno ovakvog maltretiranja.
Da.
Trebao ju je odmah ostaviti, jos prije 10 godina.

Ostalo je posljedica toga, a sve skupa je posljedica njene varljivosti i lazljivosti.
Flat is offline  
Old 21.11.2017., 07:54   #296
Quote:
makica_ kaže: Pogledaj post
samo sto ne radi se o sumnji nego njegovoj fundamentalnoj nesigurnosti i nepovjerenja u nju.

a to su ooooozbiljne stvari. ili pak dokaz da tu onda niti ima puno ljubavi ili zdravih temelja.

osobu kojoj ne vjerujes, u koju nemas povjerenja, ne mozes voljeti jer kako?

povjerenje je sam temelj i temelj svega.
Naravno da mozes voljeti osobu kojoj ne vjerujes.

Povjerenje je naruseno zbog nje, a ona se nije ni potrudila biti iskrena vec je on morao cupati istinu iz nje.

Da, to je njegova greska, ali ne bi je bilo da ona nije lazljivica.
Flat is offline  
Old 21.11.2017., 07:58   #297
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Slažem se.
Sve je od samog početka nasađeno na katastrofalne temelje.
Za koje su oboje podjednako odgovorni.
On jer je izabrao za ženu osobu za koju je od samog početka znao i osjećao da ga voli manje nego što on voli nju.
Ona jer je izabrala za muža osobu za koju je od samog početka znala i osjećala da je voli više nego što ona voli njega.
Njihova priča se na kraju teško mogla završiti drugačije nego što se završila.
Takvi dispariteti ljubavi su prilično uočljivi prije sklapanja braka i stvarno mi je neshvatljiva ta doza mazohizma koju nalazim kod autora i njegove žene od samog početka njihovog odnosa.
To je ista muka za oboje. Jedino ih razlikuje polazišna emotivna točka.
Meni je to sve skupa sickly i s njegove, kao i s njene strane.
U biti su se nekako našli s tim sličnim “patologijama” u kojima se međusobno vrte i muče i dobre su šanse da će se vrtiti i mučiti i dalje s obzirom da je očito kako bez obzira na sve žele ostati skupa.
Sranje se dogodilo nakon sest godina braka kada se ona udaljila od njega radi prijatelja sa kojim se navodno saml malo ljubila po raznim mjestima.

Ili sam ja propustio dio price gdje se prica da njihov brak od pocetka nije valjao?
Flat is offline  
Old 21.11.2017., 08:27   #298
Quote:
Ma je ali onda brate tako reci i napravi a ne tu izmišljati gluposti i ženu maltretirat. Pošteno napucaš pa si tražiš bolje ako misliš da ima.

Quote:
Originally Posted by Lamon View Post
Samo su se ljubili i pipali u sobi. 4 puta.

Da, potpuno je neosnovana sumnja da ga je varala.
Zapravo je moguće. Žene su tu ponekad malo čudne. I muškarci znaju biti. U istoj situaciji sam imao blokadu i jednostavno ma koliko mi ju bilo lijepo ljubiti nisam mogao ići korak dalje dok nije bila moja. A niti ona. Pa smo se samo ljubili, satima. Rušili svjetske rekorde i nešto više od mjesec dana svakodnevno sem vikendom.
Nadoknadili kasnije sve ionako.

Tako da eto, moguće je i to.
Lurker je na dobrom tragu, jer ne krade baš svatko tko i laže.

To da se autoru teme žena ljubila s prijateljem ima debelo veze s njim i njegovim grandioznim osjećajem nenadjebljivosti njega samog i s njegovom kontrolirajućom naravi. Čitajući stvarno ni prije braka očito tu jadnu ženu nije cijenio. Pazite sad; jer nije imala trač frendice! Možda je i imala, pa joj ih je on omalovažavao, s ciljem da nema nikoga, kako je kroz temu i pisao o njoj. To njegovo da se ona nigdje nije uklopila ima itekako veze s njim jer da ju je on u svojem društvu cijenio cijenili bi je i njegovi. Kako može reći da se ona nikad s nikim nije slagala? Katastrofa! Ja iz tvojih postova samo isčitavam da je tvoja ljubav mrtvo slovo na papiru, a ta činjenica je i dovelo drugog muškarca u njen život. A metode ispitivanja su mu ravne mučenju u zatvoreništvu... Jad.
__________________
In Memoriam Nevenka Maras aka Nela Eržišnik 1922-2007
http://www.youtube.com/watch?v=AOUpARDUd9M
Carica Hrdalo is offline  
Old 21.11.2017., 08:38   #299
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Sranje se dogodilo nakon sest godina braka kada se ona udaljila od njega radi prijatelja sa kojim se navodno saml malo ljubila po raznim mjestima.

Ili sam ja propustio dio price gdje se prica da njihov brak od pocetka nije valjao?
On nju voli od prvog dana, ona je hladna prema njemu (ne voli ga kako njemu treba), ona nema prijatelje, a on to "ne voli me kako treba" nadomjescuje sa hobijima, druženjem(gdje ona ne ide jer se osjeća neugodno)...on je zanemaruje jer se zakopao u posao, a ona prestaje biti dobra i ponizna...te nalazi drugara sa kojim, kako god poslije mjesec dana prekida kontakt.
U svakom slučaju -on piše o njoj gore nego što ti pišeš o svojoj bivšoj, a ti svoju bivšu više ne voliš, a on svoju ženu voli
Ertrinken is offline  
Old 21.11.2017., 08:52   #300
Quote:
tralvan kaže: Pogledaj post
Prešao sam samo preko onoga što je tada bilo rečeno i uvjeren sam da brak bez povjerenja i iskrenosti nije vrijedan spašavanja.
Nije istina da želim mlađu, ostao bi u braku ali ne sa patološkom lažljivicom.
Zar ne vidis koliko si kontradiktoran? Ako znas da brak bez povjerenja i iskrenosti nije vrijedan spasavanje zasto si onda oprostio zeni koja nije bila iskrena prema tebi? Zvaljakala se s drugim. Trebaonsi tada naci muskosti u sebi i prekinuti to.
__________________
verba volant, scripta manent
Richeilleu is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger