Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2007., 22:23   #81
Quote:
Isildur kaže: Pogledaj post
NE airsoft ti je za one koji se vole igrati vojnika!

PRAVI paintball je ovo:

- Industrija od par milijardi dolara
- Natjecateljski sport s turnira koji imaju nagradni fond cak do 1mil USD
- Treci extremni sport trenutno na svijetu (ispred snowboarding, surfing baseball po broju igraca)
E, a kaj je to surfing baseball?! Ful me zanima. Imas kakav link?



dinamo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 12:53   #82
Exclamation

Quote:
Urpanus kaže: Pogledaj post
Koja usporedba.

A daj ti meni reci , ako je paintball sport je li onda rat isto sport? Mogao bi se recimo svesti pod ekstremne sportove.
Igram paintball nekih pet godina, još nisam vidi nekoga da je poginuo na terenu. Nije to lov, pa da izlaze prave kugle iz cijevi.
Svaku stvar treba probati pa komentirati
bulletproof is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 12:51   #83
Bok svima. Ja imam već 3 godine paintball teren na otoku Krku u Krasu (blizu Malinske). Start paket sa 100 kuglica je 110kn. Imamo i roštilj. Sve detalje možete pročitati na www.funpoint.hr. Dođite i zabavite se!!!
 
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 23:50   #84
Paintball je odlican... Igra sam s prijateljima 3 vs. 3,ludara,cni mi se 170 kuna 200 kuglica(110 kuna 100 kuglica + marker)
Igrali nas 6 protiv ove dvojice koji su nam to iznajmili.... U 3 minute smo bili svi pogodjeni....
Stipe16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 11:07   #85
Paintball

- rekreativno- minimum tipmann marker za ugodno markiranje
- minimum 500 kuglica za potpuni užitak sat i pol dva sata napocavanja na otvorenom
__________________
We are the Moderator! Lower your shields and surrender your ships.
We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile!
Fear factor natjecatelj
Pollux is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 16:39   #86
od koliko godina se smije igrat
anonimac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 16:41   #87
Volio bih probati.
__________________
to đeki čen, poludiiii <> sva prava pridržana
verik is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 20:26   #88
AJMO MALO O PAINTBALLU!!!

evo počinje nam nova sezona...
volio bih da ljudi malo izraze svoje mišljenje o paintballu u Hrvatskoj...
je li dovoljno zastupljen, koliko i što ljudi znaju o njemu i kakvo mišljenje vi imate...
zanima li vas nešto što o paintballu? (ovdje bih molio i one iskusnije od mene da pomognu!!! )
klubova je puno, igrača je dosta, al' ajmo bit još poznatiji!!!

Tomislav
www.paintball-vg.hr
Legolas83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 00:07   #89
bio jedino u dicmu par puta!! dobra rekreacija!
__________________
Girls want guys with skills....Napoleon Dynamite
HappyM is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 11:29   #90
Quote:
Legolas83 kaže: Pogledaj post
evo počinje nam nova sezona...
volio bih da ljudi malo izraze svoje mišljenje o paintballu u Hrvatskoj...
je li dovoljno zastupljen, koliko i što ljudi znaju o njemu i kakvo mišljenje vi imate...
zanima li vas nešto što o paintballu? (ovdje bih molio i one iskusnije od mene da pomognu!!! )
klubova je puno, igrača je dosta, al' ajmo bit još poznatiji!!!

Tomislav
www.paintball-vg.hr
Hoćeš moje mišljenje, kao veterana:

Osnovni problem afirmacije paintball-a je u dostupnosti igrača. Lova nije problem (više love potrošim ak odem sa ekipom na biljar...). Klubova ima dovoljno, a u posljednje vrijeme su sasvim solidno opremljeni.

Problem je uvijek sakupiti tih 8 igrača koji su minimum za kulturni rec-ball / speed-ball. Smatram da bi se klubovi trebali mnogo više potruditi da uspostave kontakt sa igračima, te da ih u pravom smislu riječi okupljaju.

Ja osobno bi rado otišao igrati, kao i mojim 3-4 kompića. Ali, to je još uvijek premalo. Klub je taj koji se mora potruditi da dođe do igrača. Meni (a i mojim kompićima) ne bi smetalo da igramo protiv drugih ljudi. Dapače. Ako su neiskusni, nema frke, izmješat ćemo se. Samo da se igra.

Mislim da bez velike količine rekreativaca nemožeš očekivati brojnost paintball lige.

Klubovi su, da još jednom ponovim, ovdje zakazali. Ja apsolutno ne vidim problem u tome da neki klub sakupi e-mail adrese zainteresiranih pa da pokuša organizirati ljude. Pa može se i sms poslati- ne košta to tako puno.
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 03:14   #91
Paintball, dali ste igrali i sto mislite o tom sportu

Gledam malo www.painthr.com i razmišljam početi igrati ovaj sport što mislite o paintballu kao sportu (one balone itd). Ako itko ima iskustva neka priča.

thx
Krumpir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 10:36   #92
nisam igrala al mi je super!!!!
htjela bi počet to igrat.....
__________________
SHIT HAPPENS mostly to me so don't worry.
petra4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 11:44   #93
ja sam bio par puta ali u sumi na ternu i mogu rec da je prejebeno !
Bandog is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 23:44   #94
čini se zakon
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 00:00   #95
mene je odusevilo
obavezno probati..
arty_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 18:24   #96
nikad nisam probao, ali mislim da je odlicno
__________________
Autosport is the only sport that requires two balls.
Hardparker is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 22:34   #97
igravec jedno 5 pita po nekom zapustenoms elu u dalmatinskoj zagori imali 4 terena od 2 popodne do 9 navecer rostiljali i zajebavali se za 200 kn po glavi..

nije bas sport.....
ST! is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 00:18   #98
igrao i predobro je.. kad ti kuglica prozuji pokraj glave adrenalin ti skoci ko lud. jedino lose iskustvo je to sta je teren bio mali i slabo opremljen, nemas previse mjesta za sklonit se, i sta nisu puske bile kvalitetne, tak da nam se par puta otvorio spremnik s kuglicama.. a kad ti kuglica padne na travu nemos ju vise vratit u spremnik... al danas ti je lako nac odlicne terene i kvalitetnu opremu za iznajmit..

e da, kad smo vec zavrsili prijatelju je ostala jos jedna kuglica pa me kao "slucajno" pogodio u nogu, a posto nismo dobili stitnike za noge bilo je jeb***...
uglavnom bol je , a mjesto di me pogodio je promjenilo kroz tjedan dana boje od pocetne crvene masnice, koja je poplavila, pa pozelenila...

uglavnom probaj.
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 11:08   #99
Quote:
ST! kaže: Pogledaj post
igravec jedno 5 pita po nekom zapustenoms elu u dalmatinskoj zagori imali 4 terena od 2 popodne do 9 navecer rostiljali i zajebavali se za 200 kn po glavi..

nije bas sport.....
Quote:
Sportom nazivamo fizičke aktivnosti koje čovjek izvodi iz raznoraznih razloga.

Riječ sport nekad je označavala svaku igru i zabavu. Danas se pod pojmom sport podrazumjevaju razlučite motoričke aktivnosti varijabilnog i dinamičkog karaktera u kojima na specifčan način dolazi do punog izražaja sportaševe sposobnosti, osobine i znanja u treningu i natjecanju.
Pogledaj http://video.google.com/videoplay?do...43472354376383


pa mi onda reci da nije baš sport.
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 13:04   #100
Eo da i ja nešt nadopišem, paintball je zakon! Odlična igra u kojoj razvijate nevjerojatne sposobnosti djelovanja pod pritiskom i timsku igru. Samo je u Hrvatskoj malčice preeeskup. Ajd marker i zrak ne toliko, ali kuglice i ostalo ... Hehe, ja čekam da cijene padnu
__________________
Where we're going, we don't need roads.
Hold_on is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:01.