Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2004., 20:40   #1
Bjelovar

Subote v jutro, meni dosadno....kaj da delam ???....niš, sednem se na traktora i pravac Bjelovar.
Zakaj Bjelovar? Čul sam da je tam jako lepo.
I evo mene u Bj, drndal sam se jenu vuru, al sam došel. Moram si poiskati parkinga, al' ga nema da ga jebeš....ali, ipak ima, vidim jedno mesto slobodno, sprtljam se nekak taman pri nekakvomu korzu. Korzo je jen najobičniji pakr, pune trave i drevlja . Vu parku nekakvi dečeci non-stop pljeskaju z rukami....idem bliže da čujem kaj se događa.....ja to nis razmel niš.
Jen veli: Trava raste.....a drugi počneju pleskati
Drugi veli: Daj pljugu....opet ovi počneju pleskati
Pitam, jel poznaju Lebofskoga....veliju da ne
Pitam za Waltera.....ni njega ne poznaju
Niš mi nije bilo jasno pak sa otišel dalje. Malo dalje hotel....jooooj, v životu nis videl lepši hotel....živi užas
V celomu Bj. jen dučan....nekakav Bleneton
Na placu štandof kuliko očeš, al' samo jen dela....prodaje igračke
Malo sam se još španceral, a onda se se preokrenule, taj ćas sam se osetil kakti doma. Zakaj?
Nasred Bj. Kavana «Zagorje», tu sam se mam sel i naručil gembača, pital za Leba i Walta....ni tu nisu čuli za nje.
Zabil sam reči da se celo vreme v zraku osečal lagani miris iliti miomiris koji je došel z Gudovca. Na sreću ja sam na njega nafčen.
I to je to, tri kućice, tri vulice, miomiris.....i niš druge.
Poiskal sam si i staroga prijatela Ćelju, al ni njega ni bilo....ni ga već jeno 7 let.
Otišel sam v Gudovca, al ni sajam ni delal.....i kaj sad?....Niš, velim sam sebe: Ruda, vrak te jebi, aj ti domof.
Ruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2004., 21:42   #2
Re: Bjelovar

Quote:
Ruda kaže:
Subote v jutro, meni dosadno....kaj da delam ???....niš, sednem se na traktora i pravac Bjelovar.
Zakaj Bjelovar? Čul sam da je tam jako lepo.
I evo mene u Bj, drndal sam se jenu vuru, al sam došel. Moram si poiskati parkinga, al' ga nema da ga jebeš....ali, ipak ima, vidim jedno mesto slobodno, sprtljam se nekak taman pri nekakvomu korzu. Korzo je jen najobičniji pakr, pune trave i drevlja . Vu parku nekakvi dečeci non-stop pljeskaju z rukami....idem bliže da čujem kaj se događa.....ja to nis razmel niš.
Jen veli: Trava raste.....a drugi počneju pleskati
Drugi veli: Daj pljugu....opet ovi počneju pleskati
Pitam, jel poznaju Lebofskoga....veliju da ne
Pitam za Waltera.....ni njega ne poznaju
Niš mi nije bilo jasno pak sa otišel dalje. Malo dalje hotel....jooooj, v životu nis videl lepši hotel....živi užas
V celomu Bj. jen dučan....nekakav Bleneton
Na placu štandof kuliko očeš, al' samo jen dela....prodaje igračke
Malo sam se još španceral, a onda se se preokrenule, taj ćas sam se osetil kakti doma. Zakaj?
Nasred Bj. Kavana «Zagorje», tu sam se mam sel i naručil gembača, pital za Leba i Walta....ni tu nisu čuli za nje.
Zabil sam reči da se celo vreme v zraku osečal lagani miris iliti miomiris koji je došel z Gudovca. Na sreću ja sam na njega nafčen.
I to je to, tri kućice, tri vulice, miomiris.....i niš druge.
Poiskal sam si i staroga prijatela Ćelju, al ni njega ni bilo....ni ga već jeno 7 let.
Otišel sam v Gudovca, al ni sajam ni delal.....i kaj sad?....Niš, velim sam sebe: Ruda, vrak te jebi, aj ti domof.
Vel'ka seka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2004., 21:25   #3
Re: Re: Bjelovar

Quote:
Vel'ka seka kaže:
Kaj se cepaš od smeha, ovo gore je bila šala.
Bjelovar mi je super, baš po mojoj mjeri....podsječa me na Švedske gradove....slatki je, pun zelenila i cvijeća.....i nema smrada
Ruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 18:04   #4
Ajd reci,
jeli su one prishtaje, na fasadi one JNA zgrade, u centru vec jenom zakrpali ? - i ima li "shljuke" i "7" i "Nash" josh ?
Seminom is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2004., 16:57   #5
Sta se imate ismijavati mom i Walterovom gradu lol
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2004., 01:40   #6
Bio sam tam u vojsci. Lijep grad, puno drolja, i velika koncentracija hrvata iz Bosne i albanaca.
Najljepša uspomena mi je na sendvič iz Papige koji sam si naručivao skoro svaki dan u vojarnu...
__________________
Pravila o potpisima
Tony Soprano is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2004., 21:31   #7
Žuta vojarna se još obnavlja, valjda na proljeće bude gotova. inače, u njoj će bit fakultetsko-školski prostor u dvorištu, pivnica u podrumu do parka, a gore nemam pojma šta bude. Jedva čekam da arkade obnove!
Hotel nam je koma, to je točno. Al u njemu odsjedaju ionako samo Talijani koji dolaze lovit čaplje, a za njih je super.
Papiga? Pa ima i boljih mjesta za najest se. U papigi je najjeftinija pizza na svijetu, al je tanka ko flispapir.
Trava na korzu? Nema toga, sve je pod betonom i asfaltom. Ima nekakvog granja šta su posadili prije 2 godine kad su nogostupe obnavljali. Al park nam je nenadjebiv! Može Večernjak dodjeljivat kome hoće nagrade, al bjelovarski park je koplje iznad svih!
Šiptara ima nažalost, to nas je Tuđman zapomogao isselivši srbljad. Problem je šta se to sadd počelo kotit, a Franju boli kita za to na Mirogoju. Ali u gradu ih nema, to sve živi po selima okolo. U grad svraćaju sve rjeđe, baš ih ni u 92 (zapravo ispred) više nema! Bosandžerosa ima u naeljima oko vojarne (Plavnice i Hrgovljani), a kad tome dođe silna rodbina iz njemačke...
Šljuka? Pa valjda radi, bio sam prije 2 god. tam u svatovima. A kojeg ste vraga tam pa radili??? 7 radi, al su neka druga mjesta atraktivna danas. Nash? Koji je to drek??
Sve u svemu - da se vrlo ugodno živjet!
A kod Zagorca si dobio gemišt? Nemam pojma da on toči alkohol, ja tam volim samo išlere i kesten pire!
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2004., 23:39   #8
Quote:
x-type kaže:

Papiga? Pa ima i boljih mjesta za najest se. U papigi je najjeftinija pizza na svijetu, al je tanka ko flispapir.
Imaju taj jebeni sendvič. Cure mi sline svki put kad se sjetim...
Veći od pola pizze, šunka, sir,krastavci i majoneza zapečeni u tijestu od pizze.
__________________
Pravila o potpisima
Tony Soprano is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 09:05   #9
x-type:
Šljuka? Pa valjda radi, bio sam prije 2 god. tam u svatovima. A kojeg ste vraga tam pa radili??? 7 radi, al su neka druga mjesta atraktivna danas. Nash? Koji je to drek??



-Sljuka ! pa to je u 80tim bilo "in" otici u Sljuku, ma kakav Calipso s´Novalje ili Balerman s´Majorke
Sta smo radili ? - a jooooj ! kad se sjetim koliko puta sam curi mjesec pokazao !
Seminom is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 20:01   #10
u jebate pa stvarno davno bilo! Danas je Šljuka prostor uglavnom za svatove, svečanosti, proslave, al jako zgodan. Ak je riječ o 80ima, onda pretpostavljam da je Nash zapravo Neš u Ulici Matice Hrvatske (koje se u 80ima zvala Maršala Tita). E to se sad zove Iv i prije 3-4 godine je bilo turbo popularno, a danas je to rupica za malo čudnije stvorove.
A sutra pičim na taj sendvič pa da ja to vidim!
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 23:55   #11
Quote:
x-type kaže:
A sutra pičim na taj sendvič pa da ja to vidim!
Mislim da nećeš požaliti.
__________________
Pravila o potpisima
Tony Soprano is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2004., 22:30   #12
Park mi je super.....jel' to zovete korzo? Za šetnju je super.


Mene još uvijek muče oni klinci. Kog vraga stalno plješču
Ruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2004., 23:09   #13
ne, "park" je onaj park na Trgu Eugena Kvaternika (sami centar). Korzo je šetalište koje na svojoj sredini dodiruje park s istočne strane (tamo kod crkve).
kakvi klinci koji plješću?????
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2004., 14:55   #14
Možda si naišao na kavu priredbu, kod nas se stalno nešto održava na Korzu
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2004., 15:37   #15
Quote:
Belle kaže:
Možda si naišao na kavu priredbu, kod nas se stalno nešto održava na Korzu
Ma nije bila priredba
Zakaj plačeš?
Ruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2004., 21:37   #16
ma o Bjelovaru sve najbolje...počela sam tamo raditi prije par mjeseci kao "vanjski suradnik" samo jednom tjedno ...jako ugodni ljudi i razumna djeca,što mi je najbitnije ...
sve u svemu,zadovoljava moju potrebu za provincijom,pače,ne bih imala niš protiv da se tamo ugnjezdim...u dogledno vrijeme...
Bj
__________________
Halben trinken,
halben Scharzu geben
milijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2004., 08:30   #17


Šljuka, Neš... samo fale Luna ili Rikona
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2004., 17:59   #18
Quote:
Thurgood kaže:


... samo fale Luna ili Rikona
A Ćeljo?
Ruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2004., 08:24   #19
ne, Aligatori

i tučnjave Aligatori vs. Hrgovljančani vs. Brezovčani vs. ...

sad su samo šiptari na nekoj fajterskoj sceni
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2004., 13:27   #20
Bjelovar je
__________________
Ustrijeli me Vendi
Ogius is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:42.