Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2015., 12:15   #1
Automatski download videa s youtube

Treba mi program koji može automatski da preuzima sve url-ove (YouTube) iz clipboarda. Znači čim ja (na youtube) uradim copy (URL) da ga on automatski ubaci na svoju listu za download. Jer ovako moram mali miljun puta raditi copy/paste
Probao sam ove: Youtube downloader hd, free youtube downloader, freemake video converter itd. ali nijedan nema tu mogućnost.
Zna li ko za kojega koji to može
puzda muterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 12:45   #2
jdownloader
ramos_4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 23:32   #3
Najnovija verzija za Firefox Video Downoad Helper automatski skida (ako hoćeš) i s You tuba i s bilo koje stranice gdje "primjeti" video clip i ne moraš ukucavati nikakav URL.

Nudi ti razne opcije direktnog downloada, automatsku konverziju u drugi format po izboru i još štošta lijepog.
__________________
Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna !
Uširo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 00:41   #4
Ant toolbar
Akatcuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 09:16   #5
Ovaj preuzimatelj može preuzeti videozapise u serijama: http://www.videoconverterfactory.com...ube-video.html
No još uvijek trebate kopirati i zalijepiti URL videozapisa.
Od sada ne nalazim nikakav alat koji može automatski preuzeti videozapise. Ako postoji dobar program takvog, molim te, recite mi. Umjesto toga, umorila sam gore navedene alate. Hvala unaprijed.
AlphaKrool is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 10:35   #6
Evo, probaj ovaj program: Flvto YouTube Converter. Možeš ga preuzeti ovdje (klikni or download FlvtoConverter.exe - skidaš baš program, ne za W10 ili dodatak za Chrome).

Kako radi? Naime, samo kopiraš URL Youtube linka, i iskoči ti prozorčić i stisneš MP3. Jedno ljepljenje manje, ako pomaže. Ako imas cijelu playlistu, samo kopiraš link Youtube playliste i krene ti skidati cijelu playlistu u formatu kojem želiš i biraš HD/standarda kvaliteta. Probaj
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:28.