Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2015., 10:41   #81
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
I ja sam u potrazi sa srednjim čvrstim koferom. Imam veliki (70x50x30cm) od Benettona i on je mekani s metalnom konstrukcijom koju su mi na aerodromu zgnječili i više se neda ispraviti (otrgnuli su i logo i sa strane ga na rubu rascufali). Super je jer mu se kotači okreću u svim smjerovima, no sada mi može poslužiti samo za odlazak na more s autom jer nije reprezentativan.
Istih dimenzija imam i čvrsti Timberlandov koji je zakon. Kod nas nije garancija kao u USA (mislim da je 1 ili 2 god.), ali je kofer savršen. No nije za kraća putovanja. Super je za dulje putovanje koje uključuje i shopping.
Imam jedan skroz mali kupljen u Emmezeti dok su još držali takve stvari. On mi je jako drag i puno smo zajedno putovali, ali je za do tjedan dana sa ljetnom robom i 3-4 sa zimskom robom.
Tako da mi treba neki srednje veličine i rado bi tvrdi, čisto zato što mi se sviđa. Razmišljam o Carpisi ili Samsoniteu.
Dakle iz mog iskustva cijena nije nužno povezana s kvalitetom. Također nisam sigurna što sve garancija pokriva. Bojim se da aerodromsko tumbanje ne.
Slažem se da kvalitet ne mora biti nužno povezano sa cijenom. Ali mislim da u većini slučajeva bude. Imam i ja neki plavi mekani jako velik, vjerojatno ovih dimenzija koje i ti spominješ. Ali on mi je više za neka dulja i dalja putovanja. Isto je neke unknown marke i njemu eto nije još ništa. Iako istina on se rjeđe i koristio.

Ovaj carltonov me razočaro kad mu je ta ručka zapela i sad nije nizašto. Za staviti u auti samo i doslovno prenjeti stvari u njemu. Vući se ne može. Vjerujem da garancija ne pokriva baš sve, ali kotačiće i tu ručku bi bilo super. Ali tako pet godina, plus što imaju svoj servis to me iskreni jako privlači marsu i samsoniteu, a nadam se i da je izvedba dobra pa će preživjeti i bacanje okolo.

Za carpisu sam gledala da su u njih cijene čak malo niže, imaju tih čvratih dosta ali kod njih je garancija dvije godine i ne znam jel oni imaju u Zg neki svoj servis ili kako to funkcionira ako se nešto pokvari.

Navodno u storyju ( ne znam jel danas ili sljedeću srijedu ) izlazi neki kupon za carpisu, ali ne znam jel će uključivati kofere. Treba popratiti to.

Uglavnom eto i ja sam u potrzi za tim nekim oko 65x40x20.

Edit: danas je kupon, sad vidjela ali treba vidjeti za što.
Edit2: sad vidim da si ti i napisala tamo na rasprodaje/sniženja za taj kupon, haha. Eto ako kupiš story javi za što je.
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 12:01   #82
Predzadnji puta na kuponima nisu bili uključeni i koferi. Jutros prije posla sam skroz zaboravila kupiti Story.
Ne znam da li je u Benettonu i na kofere.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 12:22   #83
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Predzadnji puta na kuponima nisu bili uključeni i koferi. Jutros prije posla sam skroz zaboravila kupiti Story.
Ne znam da li je u Benettonu i na kofere.
Na torbice ne znam jel sve i na male kofere samo ( ručnu prtljagu ).
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 18:44   #84
Na kuponu piše na označene artikle, ali ne i koji su to.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 00:17   #85
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Na kuponu piše na označene artikle, ali ne i koji su to.
Ja sam nazvala dućan danas i tako mi je rekla.
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 00:33   #86
Znači ništa.
Gledala sam Samsoniteove kofere na Marasovom webu...za te novce moram dobiti i putovanje.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 09:34   #87
imate ovu ponudu u Billi s naljepnicama:

http://www.billa.hr/Layouts/dd_bi_su...olderid=184784
Aalayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 11:28   #88
U Billu idem svake prijestupne i nemam naljepnice.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 15:37   #89
ja isto zvala jučer ujutro Carpisu i kažu da se kupon ne odnosi na kofere, samo na dio torbi.
Marija_Kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 15:27   #90
Ja sam isto u potrazi i našao sam stranicu www.koffer24.com i dostavljaju u Hrv, a preko 150eura i besplatno, cijene su i niže nego kod nas...pa sad vidite...
ask29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2015., 12:00   #91
Ne pratim redovno tržište kofera, da li u rujnu obično budu kakve akcije kada prođe sezona? Thanks!
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2015., 22:36   #92
Pogledajte si na sport directu kofere, cijene su odlične ako ne trebate fensi kofer u pink leopard boji
180 eu komplet i ima svakakvih pojedninačnih.
Ovi su 5 komada 78 eu i ima ovakvih


Kad sam putovala za zg. naručila sam si da mi doču u hrv. koferi jer sam morala brdo toga nositi nazad sa sobom a nisam ih imala dosta, uzela sam Dunlopove crne platnene i mogu reć da su odlični....s cjenom oduševljena.
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 11:07   #93
Ove zadnje sam našla samo pojedinačno.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 19:43   #94
Pa napisala sam da ih ima u kompletu i pojedinačno....ovisi koji model stave na ponudu, nekad ih zna biti a nekad ne.....
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 11:54   #95
Sve je to super, mislim ove stranice koje predlažete i slično. Samo ja više ne želim ni kune dati za nešto za što neću dobiti 5 godina garancije i imati kome odnijeti kada se nakon godinu ručka zaglavi ili kotač otpadne i slično. S obzirom na moja prošla iskustva stvarno mi se ne isplati. Zato sad štedim za samsonite.
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 15:09   #96
Sve je to ok što kažeš, ali me duša boli dati toliku lovu da se na aerodromu nabacuju s koferom. Nije mi bad puno love dati za torbu/novčanik/cipele, ali za nešto nad čime ja nemam kontrolu...
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 16:18   #97
Kakva je situacija trenutno u Benettonom? Ima šta sniženo od kofera?
__________________
...i ti ces letjeti bez krila i pobjedivati bez maca...
El Hafi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2015., 15:37   #98
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Sve je to super, mislim ove stranice koje predlažete i slično. Samo ja više ne želim ni kune dati za nešto za što neću dobiti 5 godina garancije i imati kome odnijeti kada se nakon godinu ručka zaglavi ili kotač otpadne i slično. S obzirom na moja prošla iskustva stvarno mi se ne isplati. Zato sad štedim za samsonite.

Kako točno misliš da će taj samsonite izgledati nakon nekoliko pretumbavanja na aerodromu?! Dali si vidjela ikad utovar..što misliš da se njemu neće ništa dogoditi...zgrebati ili ostat ceni tragovi po njemu...jedino ako ga dodatno omotaš u pvc foliju.
Imam dječji samsić i jedino ga vozimo sa nama u kabinu nikad u prtljagu jer niko mi garanciju neće priznati ...evo prepiske:
Jamstvo ne pokriva štetu izazvanu pogrešnom upotrebom, nemarom, nesrećama, abrazijom, izlaganjem ekstremnim temperaturama, otapalima, kiselinama, vodi, normalnim habanjem ili oštećenjem u transportu (npr. od strane avionskih kompanija). - See more at: http://www.maras.hr/garancije#sthash.NllPGyrI.dpuf

Tako da omjer cjene i kvalitete/branda ovisi prvenstveno o potrebama.
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 10:42   #99
Quote:
Little Floramy kaže: Pogledaj post
Kako točno misliš da će taj samsonite izgledati nakon nekoliko pretumbavanja na aerodromu?! Dali si vidjela ikad utovar..što misliš da se njemu neće ništa dogoditi...zgrebati ili ostat ceni tragovi po njemu...jedino ako ga dodatno omotaš u pvc foliju.
Imam dječji samsić i jedino ga vozimo sa nama u kabinu nikad u prtljagu jer niko mi garanciju neće priznati ...evo prepiske:
Jamstvo ne pokriva štetu izazvanu pogrešnom upotrebom, nemarom, nesrećama, abrazijom, izlaganjem ekstremnim temperaturama, otapalima, kiselinama, vodi, normalnim habanjem ili oštećenjem u transportu (npr. od strane avionskih kompanija). - See more at: http://www.maras.hr/garancije#sthash.NllPGyrI.dpuf

Tako da omjer cjene i kvalitete/branda ovisi prvenstveno o potrebama.
Jao i te garancije su postale koma i vidim da se ograđuju od svega i svačega. Oni bi trebali prodati kofer za koji garantiraju da će preživjeti neku uobičajenu proceduru na aerodromu. Šta ne?

Ako si čitala moje postove gore si vidjela da ja zapravo nemam tzv. sreće sa tim koferima jer mi su mi se na ta zadnja dva od 500tinjak kuna ubrzo na jednom zaglavila ručka, a drugom otišli kotači. Uzrok nijednom nije bilo pretubanje na aerodromu. I tada sam požalila da nemam neku garanciju.

Tako da sam sad razmišljala uložiti 1000 kuna na samsonite pa se nadam boljoj kvaliteti.
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 21:13   #100
Latica, ovisno za koje destinacije ti kofer/i trebaju, zaista sa samsićem nemaš frke ALI ga uvjek treba omotati jer neće ti priznati garanciju za zaglavljenu ručku i otpali kotačić, možda će ga zamjeniti a za ručku sumljam.
Mi smo imali nekoliko reklamacija za lacoste zatvarače na torbama. Suprug je kupio dvije torbice u razmaku par mjeseci i zip se počeo otvarati i nije prihvačao dobro kod zatvaranja. Otisao je sa rač i garancijom i rekli su mu da je jedna stari model i da nemjau više takav zip pa da će ga probat u mašini stisnut a drugoj su promjenili cjeli novi zip i imao je različiti metal s kojim zavraš torbicu. Da bi na trećoj narančastoj se boja u potpunosti izgubila/izbljedila nakon par mj.upotrebe i rekli su nam da je nismo propisno održavali(kupljena je u 2 mj. a boja je nestala nakon 4 mj. nošenja)
Jedino je obožavao te torbice iz razloga što mu je sve stalo u njih i bile su mu praktične i izdržljive.

Meni su ovi carpisa koferi isti kao i svi drugi, osim ako nisu čvrsti plastični curve što dišu na stiskanje i ne pucaju, i ako bar imaju ikakvu garanciju
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:38.