Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2015., 13:00   #5721
joj da to, ''nisam nikoga vidjela zbuksala sam se da nikog ne vidim, gledala sam u kišu i dečka, muka mi je od fejk pusica bla bla bla...'''
ček malo....mene da netko pozove negdje, a da pritom ZNAM da se tamo necu osjecat ugodno zbog okoline rekla bi fala lijepa, nis od toga a ne ovak kao joooj nisam isla godinama na evente ali evo Ikeu nisam mogla odbit, al svejedno cu se pravit uzvišena jer su svi oko mene fejk

I dal se to meni čini, ili su beauty blogerice nekak iskrenije?
Što ovak općenito, što ovak jedne prema drugima...nezz, bas imam nekak dojam da vise manje jedna drugu podržavaju, dok ove druge (ne sve, naravno) su ko zavidne, nabrijane i tak to....sad ne znam dal sam naivna ili kaj al tak mi se cini
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 16:41   #5722
sto je s blogom onotherskin.com? zasto i kako je ta prica zavrsila? xavi, samotna?
Tra-la-la is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 16:54   #5723
Ljupka ima lijepe slike ali nekako su i u jednu ruku postale dosadne,stalno na isti kalup a pogotovo ovo slikanje i trpanje svega po krevetu...
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 17:26   #5724
Quote:
Tra-la-la kaže: Pogledaj post
sto je s blogom onotherskin.com? zasto i kako je ta prica zavrsila? xavi, samotna?
u jednom trenutku smo se malo umorili, ne toliko od bloga koliko od svega ostalog, pa smo svi skupa uzeli malu pauzu, a onda nas je zaskočilo ljeto (a i mali tehnički problemi); no uskoro bi se sve trebalo vratiti u normalu, nadam se
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 19:38   #5725
znam da ovom pitanju nije striktno mjesto ovdje, ali mozda bi mi netko ovdje mogao pomoc danas je tatjana mariposa na snapchat stavila videic s nekom curom, plavom, koja ima prekrasnu koznu jaknu (i tatjana kaze, vidite kako joj je lijepaa jakna) , s resama ispod rukava, duz cijele duzine..
ne znam koja je cura, kako se zove i nemam kako pitat odakle je jakna.
mozda ju je netko prepoznao? ili barem nesto slicno vidio u ducanima?
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 13:11   #5726
Quote:
medicamed kaže: Pogledaj post

Kaj je s Dinekom? Gdje je ta prva blogger generacija naša? Oh, avaaaaj!!!
Dinek završava/pokušava završiti MA i nema volje za klasičnim 'bloganjem'. Ali bit će puno materijala online uskoro zahvaljujući diplomskom :3
__________________
stylebrickroad.com/
earthgod is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 13:46   #5727
Dino, šteta što više ne pišeš na blogu, ali moram ti barem ovdje napisati: nedavno sam nakon dosta vremena navratila na blog, i iznenadila sam se kako si odrastao - a još više kako me silno podsjećaš na mladog (doduše zgodnijeg) Philipa Seymoura Hoffmana! i lice i kosa, baš baš.
da ne bude zabune, to je kompliment (vjerojatno jedan od većih koje čovjek od mene može dobiti, budući da mi je Hoffman među najdražim glumcima, ako ne i najdraži ikad)
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 13:51   #5728
blogovi o modi

od nasih nemas kaj za pratit..
jedno vrijeme sam pratila Zorannu,bila mi je ok dok nisam otisla na njen yt...
amberromance is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 15:25   #5729
Quote:
Heraclea kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.....
Nije blog al je fb stranica...
Jedan super divan mladi dizajner iz Rh...
Malo neobican ali predivno nesto
Imala sam tu cast radit s njim te imam dvije njegove haljine. Decko je prva liga sve se dogovoris sve se moze ali nije toliko izvikan ni umisljen kao sto neki znaju biti...
Ako nista druho vrijedi vidjet malo novih i neobicnih stvari...
Pa eto pogledajte...

Design by Sascha

https://m.facebook.com/profile.php?id=247899965410200
.
Kad smo kod FB-a, postojeći blogeri ovdje imate li Facebook blog stranice koje možemo razmijeniti ako je netko voljan?
Ja bih voljela pratiti naše blogere koje još ne poznajem, međutim ne znam gdje da počnem, a znam da vas ima puno.
Ja doduše nisam klasičan bloger s obzirom da me više zanima novinarska strane mode, ali eto ovo je moja Fb stranica: https://www.facebook.com/fashiontogoftgcom
__________________
FASHION-TO-GO
AntoniaFTG is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 21:40   #5730
Quote:
Tra-la-la kaže: Pogledaj post
sto je s blogom onotherskin.com? zasto i kako je ta prica zavrsila? xavi, samotna?
sasvim slučajno naletih na ovu temu, ovaj post, taj blog. jako zanimljivo i bookmarkirano kako bih i naknadno malo prokopala i iščitala u miru neke postove koji su mi zapeli za oko. vjerojatno zvuči klišej ali sasvim nešto drukčije od većine ostalih hr modnih blogova (ili ja nisam zagrebala ispod površine?), sviđam.
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 15:12   #5731
pomalo čudno pitanje, ali - zna li netko koju domaću bloggericu (ako takvih uopće ima) koja povremeno nosi/predstavlja i hrvatski dizajn?
ne mislim sad tu na elfs x story majice, već bilo što iz prave produkcije domaćih kreativnih snaga, nebitno da li su i-gle ili hippy garden ili morana krklec ili neko ime koje tek trebam(o) otkriti
na pamet su mi pale samo repti (povremeno u dioralopu) i barbara, ali ona domaće dizajnere obično nosi u editorialima, ne u svakodnevnim lookovima.
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 15:29   #5732
ana bacinger mozda?
__________________
Aristo-blog
Aristo-insta
Reptiliaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 12:36   #5733
Jeste vidili da je startao drugi ciklus srpskog showa o blogericama? Potpuno su promijenili koncept
Drifter DIY is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 20:10   #5734
Modni blogovi

Nisam vidjela tema za modnim blogovima,pa riješila sam da započnem diskusiju o tome,a ako ima,slobodno brišite.Pa koji su vaše omilljene modne blogove(ako pratite njima),a ako imate svoj blog postavite tu slobodno,za inspiracija. A da,i ja imam svoj blog,ali novi je i nema mnogo postove.
Rosa-Diamante99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 09:29   #5735
Get off my internets ili GOMI
Sve o blogovima i blogerima, doduse puno hejtovanja i ciste ljubomore ponekad
Nicoleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 17:03   #5736
Imam pitanje,znate li koliko i dali uopće blogerice zarađuju od tog svog ''posla'' ? Baš sam vidjela i članak kako je moguće zaraditi preko instagrama kad dođeš do određene cifre followersa,pa te doslovno pronađu oni koji žele suradnju.. Baš me zanima kako to ide i kolike su šanse u Hrvatskoj
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 12:21   #5737
Pratite li blogove još uvijek?

Trebaju mi neki s poslovnijim outfitima (ne ovi tipa kratke hlačice, vire bradavice ispod majice i tako), nešto tipa Mary Orton s bloga Memorandum.
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 13:52   #5738
Zanimljiviji blogovi:

http://www.garancedore.com
http://blueisinfashionthisyear.com
http://www.manrepeller.com
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2018., 14:48   #5739
Izrada (ručni rad) pletene ženske odjeće (tunike, majice, haljine) od 100% pamuka češljanog, testiranog na štetne tvari, sa certifikatom:
www.facebook.com/eko.pletena.odjeca
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:44.