Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2017., 00:11   #2081
pozdrav curke, puno hvala forumasici @sarkopirkasta sto me preporucila za online shopping.
ako nekome treba nesto naruciti s bilo koje stranice koja ima dostavu u austriju ili sloveniju (bonprix, marks&spencer (at ili de), asda george..) mozete mi se slobodno javiti u inbox
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 22:55   #2082
Quote:
kokoshka kaže: Pogledaj post
pozdrav curke, puno hvala forumasici @sarkopirkasta sto me preporucila za online shopping.
ako nekome treba nesto naruciti s bilo koje stranice koja ima dostavu u austriju ili sloveniju (bonprix, marks&spencer (at ili de), asda george..) mozete mi se slobodno javiti u inbox
Nema na čemu!
Ja sam stvarno zadovoljna. 21.06. naručena roba, 30.06. stigla, a 3.07. obavljena primopredaja prema dogovoru. Brže nego kad sam znala naručit preko našeg bonprix-a. Imam samo pohvale za reć.
Sad već škicam i druge online shopove u Austriji. Vidim da ima C&A, onda otto, pa neki sieh-an koji ima isto dosta stvari, ima i universal, meyer-mode, itd.
Definitivno ću ponovno naručiti.
šarkopirkasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 09:03   #2083
Pozdrav cure!
Imate li ideju gdje bih mogla kupiti steznu potkošulju?
Treba mi veličina 48. Google nudi samo opcije skuplje od 200kn, a ne bih toliko izdvojila.
Ako nekome doma stoji, slobodno ponudite.
EliseaBooblock is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 09:09   #2084
Quote:
EliseaBooblock kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure!
Imate li ideju gdje bih mogla kupiti steznu potkošulju?
Treba mi veličina 48. Google nudi samo opcije skuplje od 200kn, a ne bih toliko izdvojila.
Ako nekome doma stoji, slobodno ponudite.
Ako ti nije hitno, esmara u lidlu često zna imati u različitim bojama. I u obliku potkosulje i kao body i visoke stezne gaćice.
Cijena do max 50 kn. Svake sezone pogledam kakve imaju (kroj isti, boja/dezen drugaciji) pa odaberem nešto.
Peri-deri.
U ovom katalogu sad nema, ali pred jesen/na jesen obično izbace.

Ako ti je žurno, asos online zna imati ali mislim da je skuplji od ovih 50ak kuna i sad su popusti prošli no vrijedi škicnuti!

__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 10:13   #2085
Ne znam jel se tu zna, ali u shopping centru precko ima ducan s velikim brojevima, zove se karina. Poslovne hlace po 100kn, kupila sam i sako u broju 52, moderan za 280kn.
vg1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 15:21   #2086
Pitala sam nedavno za badice, pa da javim ako treba jos nekome. Anita shop u Jurisicevoj ima krasnih , ali su malo skuplji . Neckala sam se oko jednog, krasan model s debelim naramenicama, bas mi je dobar dio. Ali htjela sam uzet dva ove godine, a da sam uzela taj bi si potrosila skoro cijeli budjet . Tako da sam na kraju otisla u Namu i tamo imaju veliki izbor: Triumph, Pletix, Lisca, itd itd itd i imaju velikih brojeva i ima cijeli jedan zid badica gdje se mogu birati raspareni (odvojeno donji i gornji dio).

I da, tamo isto ima steznih stvari ako sam dobro vidjela, ali ne garantiram 100% jer me to sada nije zanimalo .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 23:04   #2087
Hvala cure na preporukama... @menni... potkošulja mi treba odmah, no zapamtit ću za Lidl i škicnuti za koji mjesec, meni tih stvari nikad dosta, stalno se stežem :-D

@Doria... u Nami nisam bila 100 god. valjda, ali svako malo naiđem na preporuku da se tamo zna naći dobrih stvari. Morat ću pronjuškat malo, otići ciljano jer me put nikako ne navodi.

Sad sam trenutno u potrazi za harem hlačama (dimijama)... nigdje ih po našim dućanima, a trebaju mi jednostavne crne.
EliseaBooblock is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 15:41   #2088
Potkošulja koja najbolje stegne, a da nije klasičan steznik mi je iz Kika. Ali je, čini mi se, nema sad u ljetnoj ponudi. Mada, možda i ovisi od dućana do dućana. Znači ima široke naramenice, i naprijed kao malo prošiveno. Crne i bijele, obične, skroz.. Al bome, dobro sve drže, lijepo utegnu. Nemrem se više zamisliti u običnoj pamučnoj. No way..
__________________
Just dance...
BellaTheCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 16:16   #2089
Bome - mogu potpisati ovo što je Bella napisala.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 16:29   #2090
Moram to ići pogledati
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 17:12   #2091
Ali ni ja nisam sigurna jel ima sad "van" sezone, zbilja se ne sjećam da sam ih vidjela, ali rekla bi da ima. Samo nas nemoj tući poslije, upozorile smo te .

Btw. to su mi jedine potkošulje koje su dovoljno duge, i nakon pranja.

Ja ti inače znam kupovati u New Yorkeru majice na naramenice, a koje mi onda služe kao potkošulje. Još mi to bolja verzija od potkošulje iz Kika. To definitivno ima sad, znaju biti i po 9kn ako je akcija, a svih boja...malo imaju manje pamuka, a više elastina, ali su super, i možeš podešavati duljinu naramenica. Inače, opet, i Kik ima isto to .
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 19:27   #2092
Quote:
EliseaBooblock kaže: Pogledaj post
Hvala cure na preporukama... @menni... potkošulja mi treba odmah, no zapamtit ću za Lidl i škicnuti za koji mjesec, meni tih stvari nikad dosta, stalno se stežem :-D

@Doria... u Nami nisam bila 100 god. valjda, ali svako malo naiđem na preporuku da se tamo zna naći dobrih stvari. Morat ću pronjuškat malo, otići ciljano jer me put nikako ne navodi.

Sad sam trenutno u potrazi za harem hlačama (dimijama)... nigdje ih po našim dućanima, a trebaju mi jednostavne crne.
Nnč

Dimije možeš naći isto u Kiku, baš sam nedavno gledala ali nisam uzela jer su iste kao ove sto sam prošle godine ubola na nekoj njihovoj rasprodaji za 50ak kuna (ili manje, ne sjećam se tocno).
Uglavnom, nisam znala da i lik ima takve neke potkosulje, baš ću i ja obratiti pažnju!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 12:53   #2093
Quote:
EliseaBooblock kaže: Pogledaj post
Hvala cure na preporukama... @menni... potkošulja mi treba odmah, no zapamtit ću za Lidl i škicnuti za koji mjesec, meni tih stvari nikad dosta, stalno se stežem :-D

@Doria... u Nami nisam bila 100 god. valjda, ali svako malo naiđem na preporuku da se tamo zna naći dobrih stvari. Morat ću pronjuškat malo, otići ciljano jer me put nikako ne navodi.

Sad sam trenutno u potrazi za harem hlačama (dimijama)... nigdje ih po našim dućanima, a trebaju mi jednostavne crne.
http://www.lidl.hr/hr/2635.htm?id=1036 LIDL od danas
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 22:10   #2094
Gdje naći dobre stezne gaće visokog struka?

Imam par ovih iz Lidla, različitih. Ne kužim kak, ali mene to niš ne stisne. A ne kupim prevelike.
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 12:07   #2095
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Gdje naći dobre stezne gaće visokog struka?

Imam par ovih iz Lidla, različitih. Ne kužim kak, ali mene to niš ne stisne. A ne kupim prevelike.
Ni meni Lidlove ništ ne stisnu.
Kupila sam u C&A proljetos stezne kratke tajice visokog struka, skroz do grudi, baš me jako stisnu, mislim da su bile 119 kn.
mihovilka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 09:20   #2096
Quote:
mihovilka kaže: Pogledaj post
Ni meni Lidlove ništ ne stisnu.
Kupila sam u C&A proljetos stezne kratke tajice visokog struka, skroz do grudi, baš me jako stisnu, mislim da su bile 119 kn.
Hvala! Nisam se nit sjetila pogledat u C&A.
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 14:57   #2097
Gdje ima kakvih fora haljina? Htjela bih nekaj rezano ispod grudi, da mi zakamuflira skembu
U broju 48.
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 22:39   #2098
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Gdje ima kakvih fora haljina? Htjela bih nekaj rezano ispod grudi, da mi zakamuflira skembu
U broju 48.
meni su ove stvari lijepe, iako nisu rezane ispod grudi..

https://www.buykud.com/
sparkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 01:06   #2099
Quote:
sparkica kaže: Pogledaj post
meni su ove stvari lijepe, iako nisu rezane ispod grudi..

https://www.buykud.com/
Wow! Bas ima fora stvari! Nisu jeftini. Jedino kaj je dosta lijepih haljina rasprodano u vecim brojevima ili ima sam u univerzalnoj velicini
Jesi vec narucivala od njih?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 19:57   #2100
Nisam naručivala, ali stalno nešto mjerkam i nikako da se odlučim.
I je, malo su skuplji, ali ne prestrašno i stvari su jako zgodne...

A za one koji znaju šivati, može biti inspiracija, jer krojevi nisu komplicirani.. Naravno dosta doprinose i prekrasni materijali
sparkica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:48.