Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2013., 15:23   #2581
Iskreno, meni je tu previse svega. Sarena cvjetna haljina, cvjetne sandale i jos sarene nausnice. Ako je ta haljina, ja bih nesto jednostavnije na noge i usi.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2013., 20:56   #2582
Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post
Iskreno, meni je tu previse svega. Sarena cvjetna haljina, cvjetne sandale i jos sarene nausnice. Ako je ta haljina, ja bih nesto jednostavnije na noge i usi.
potpisujem! too much svega
__________________
Blog: Fashion in the air
FashionInTheAir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2013., 23:36   #2583
Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post
Iskreno, meni je tu previse svega. Sarena cvjetna haljina, cvjetne sandale i jos sarene nausnice. Ako je ta haljina, ja bih nesto jednostavnije na noge i usi.
potpisujem, ja bas gledam i mislim si ako je ta kombinacija sandalica, torbice i nausnica onda neku jednostavniju haljinu
__________________
°(ñ‗ñ)° to the corrre.... ASOS odjeća
DBys is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 01:20   #2584
Mene ubija smišljanje onog nečeg što bi trebala uzeti preko haljine za u crkvu.
Imam haljinu sličnog kroja kao i ova, samo moja nije ovako "motana" već je gornji dio krojen usko, a od bokova lijepo pada. Gornji dio ima baš ovakav izrez i isto tako i na leđima.


Računam da bih trebala imati nešto preko za u crkvu, što mislite? Znam da je jedna cura nedavno bila u haljini na jedno rame, znači jedno je bilo potpuno golo i nije ništa imala preko. Nikad ne znam tu granicu "dopuštenoga" za u crkvu, može neki savjet?
__________________
Another beautiful day - mutilated corpses with the chances of afternoon showers.
baby doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 01:37   #2585
Iskreno, u zadnje vrijeme se svasta vidja u crkvi, tako da ne mislim da je neki veliki problem i ako nema nista, ali sve to na kraju ovisi od svecenika do svecenika. Ako si kuma i biti ces direktno ispred svecenika, onda prebaci preko neku kao pasminu ili one dugacke prozirne kao marame (ubij me, ne mogu se sjetiti rijeci kako se zove). Ako nisi kuma, mislim da mozes bez beda bez icega.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 09:42   #2586
Je, u zadnje vrijeme se nažalost svašta viđa po crkvama, od prekratkih haljina do potpuno golih ramena. Svećenici uglavnom zažmire na to kad su svadbe u pitanju (iako ne svi) posebno ljeti, ali zapravo je riječ o kulturi ponašanja. Ne znam koliko ste na putovanjima u inozemstvu obilazili crkve, ali gotovo svuda gdje ima puno turista na ulazu u crkvu bude znak o primjerenom oblačenju, pa ako je za turiste neprimjereno bit nepokrivenih ramena čak i u vrijeme kad se u crkvi ne odvija nikakvo bogoslužje, onda je to neprimjereno i na vjenčanjima.
Ja obično nosim pašminu za prebacit preko ramena, a dobro dođe i kad se usred noći izađe van iz sale zapalit ili ohladit
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 16:21   #2587
Nisam uopće imala dojam da su naušnice šarene, nekak mi je bila neutralna boja (valjda sam gledala samo ove visuljke dolje)
Hvala na preporuci


A ovo za crkvu, nabaci neki šal kao što su već rekli i super. U skladu sa cipelama i torbom i bit će ok
__________________
Za ženska ludila ne treba luđačka košulja, već luđački zagrljaj.
hepifejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 16:31   #2588
Hvala cure na mišljenjima, nisam kuma, ali nisam bas bilo kakav gost, udaje se sestra od mog dugogodišnjeg dečka. Ali grozim se tih pašmina i marama Mislim da cu mozda uzeti neku vesticu, odnosno neki tanki kardi samo za to kratko vrijeme. Ili možda zbilja ništa
__________________
Another beautiful day - mutilated corpses with the chances of afternoon showers.
baby doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 11:24   #2589
Možda nešto ovako prozirno onda?

http://www.ebay.com/itm/Womens-Short...item2ec2196838
__________________
Za ženska ludila ne treba luđačka košulja, već luđački zagrljaj.
hepifejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 12:15   #2590
Quote:
anoda kaže: Pogledaj post


znaci, ta haljina i crne lakirane, blago u spic cipele i crni sako (ako ce biti hladno)....
muci me nakit pa pucajte

Pozz...ima li jos ovih haljina u Zg? U Osijeku ima samo zuta i jedna s velicine roza...pomagajte
Venera23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 18:12   #2591


Imam ovu haljinu, bež cipele i torbicu, a sad koji nakit ide s njom, šminka?
Beba1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 20:41   #2592
ja sam imala za maturalnu isto takvu haljinu samo koraljna boja i isto sam kombinirala bež sandale i torbicu...imala sam male naušnice ko kristaliće...a oko vrata ništa jer bi bilo previše pošto se veže oko vrata i ima ove cirkone....
jana lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 21:03   #2593
pozdrav curke vidim kako je ovdje mjesto za svadbene kombinacije, pa molim za pomoc...
imam dvije svadbe sad u osmom mjesecu i nemam pojma sta bi obukla. Stvar je da uvijek, uvijek, nosim hlace, i haljinica ne dolazi u obzir jer ne zelim paradirat u necemu sta ne znam nositi i u cemu se ne znam ponasati..
isto tako, nemam nijedne cipele pa ako postoji nesto, da nije tenisica, jer nebi u tenkama u svadbu, ali da je neka sportska cipela, sta ja znam, nesto sto bi pasalo na neke hlace (trifrtalj?) i kosulju neku, ili bluzu, nemam pojma sta se nosi. uglavnom ja bi nesto sportski-elegantno, da ima džepove na hlacama i da se ne osjecam ustogljeno jel ima di za uzet neke poluduge, polukratke hlace, a da su prolaz za svatove? a kaj na noge? pretpostavljam da japanke ne dolaze u obzir

molim za help di da idem to trazit, ne znam uopce u koji ducan da uđem :/

p.s. visoka sam 1,7m, 65 kg

HVALAAAAA
maja777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 21:52   #2594
oke hlače al daj me nemoj s tim trifrtaljnim molim te
vidi ovo na primjer ili ovo pa ispod toga možeš i japanke, da, a gore neku jednostavnu usku majicu s ruskom kragnicom i narukvica-dvije-tri i voila
ha, kaj veliš?
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 22:07   #2595
kaj trifrtalj ne valjaju?

za ove prve mi se cini da bi se saplela u njima

druge su mi kul skroz, samo kakav je to materijal? oce mi bit vruce? jel i na njih idu neke smensi japanke?
maja777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 22:11   #2596
morala sam guglat rusku kragnicu
maja777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 22:31   #2597
ma kaj bi se saplela
a kombinezoni? moji favoriti s ove strane su 7, 13 i 10 (kad dođeš mišem na sliku pojavi se broj)
još jedan lijepi
i na njih možeš japanke. ako baš moraš
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 08:31   #2598


Molim pomoć Kakve cipele uz ovu haljinu?
Sebnem is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 11:09   #2599
pomoc

imam dugu plavu haljinu za svadbu,
http://boutique-giovanni.hr/assets/i...2/IMG_3633.JPG

slicno nesto ovako, ...e sad visoka sam i ne volim stikle bas, a na dugu haljinu pogotovo...znaci ravne sandale ili balerinke , pomoc koje , kakve ??? i kakvu torbicu

dodajem jos pitanje jel glupo obuc ravne sandale na svadbu ili balerinke ?
__________________
Prodaja robice
frkalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 11:12   #2600
Quote:
hepifejs kaže: Pogledaj post
Odlicna je, ima negdje takva ivory??
prozy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:21.