Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2009., 21:40   #121
ja obozavam second hand, ali ovdje kod mene u UK, neznam kako Cro secondi izgledaju, nikada nisam bila niti u jednom, ali ovdje kod mene u jednoj ulici bar 8-10 komada sve nanizani jedni do drugih, tako da toliko volim, da sam se u jednom i zaposlila kao manager..samo sto moram priznati ja sve pokupim sto je jaaako jaako dobro,prije nego uopce dospije na shop floor .. puno stvari dode totalno novo sa etiketama, i jako puno
super dizajnerske robe.. tako da vec imam doma 3 ormara.. Mi jako puno stvari bacamo i iz naseg ducana ono sto ne zelimo stize u Poljske second hand ducane. isto tako znam da u Split dolazi roba isto od nas iz UK.(ali ne iz moje firme nego iz nekih drugih).tako da vjerujem da izbor i kvaliteta nisu kao kod nas.. znaci ajmo cure u UK u shopping!! definitivno se isplati..a sto se tice nosenja polovne odjece, mene to bas ne tangira puno, vintage mi nekako ima "dusu"..a ostalo, radije kupim polovnog dizajnera nego novu krpu koju dva put operem i bacim..
trustno1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 13:59   #122
i am jealous!! to nije fer.... kad mi dodjemo, nece biti nista vise.... daj adresse
ja volim cackat ko sh ducanima i po buvljacima... ali mrzim sto su sad svi nabili ogromne cijene, nebili sto vise para ubrali....
Corlitabonita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 20:43   #123
Quote:
trustno1 kaže: Pogledaj post
ja obozavam second hand, ali ovdje kod mene u UK, neznam kako Cro secondi izgledaju, nikada nisam bila niti u jednom, ali ovdje kod mene u jednoj ulici bar 8-10 komada sve nanizani jedni do drugih, tako da toliko volim, da sam se u jednom i zaposlila kao manager..samo sto moram priznati ja sve pokupim sto je jaaako jaako dobro,prije nego uopce dospije na shop floor .. puno stvari dode totalno novo sa etiketama, i jako puno
super dizajnerske robe.. tako da vec imam doma 3 ormara.. Mi jako puno stvari bacamo i iz naseg ducana ono sto ne zelimo stize u Poljske second hand ducane. isto tako znam da u Split dolazi roba isto od nas iz UK.(ali ne iz moje firme nego iz nekih drugih).tako da vjerujem da izbor i kvaliteta nisu kao kod nas.. znaci ajmo cure u UK u shopping!! definitivno se isplati..a sto se tice nosenja polovne odjece, mene to bas ne tangira puno, vintage mi nekako ima "dusu"..a ostalo, radije kupim polovnog dizajnera nego novu krpu koju dva put operem i bacim..
adrese molim
ofca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 22:21   #124
cure koje kupujete u SH(vjerujem da ste vi bolje upucene),jeste li kad prodavale robu second handovima i postoje li uopce ducani u zg-u koji primaju robu od nas smrtnika?
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 22:50   #125
Većina ih ne prima, bar u Zg-u. To je roba koja obično dođe izvana tak da naše Cro stvari im nisu zanimljive. Postoji eventualno opcija da daruješ ovima u Reto centar koji imaju svoj shs. Al očito te zanima prodaja, jelte. Pa uvijek postoje mali oglasi. Don't know.
butterfly_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 00:18   #126
prošle godine je otvoren SH u Splitu, i na taj dan kad im dolazi roba otišla sam vidit šta ima...

Sve je bilo oprano, kako i spada, ali izgužvano i ustajalo, jer se očito nije primjereno osušilo prije pakiranja... Sve je bilo itekako prekomjerno iznošeno (čitaj: onakvo kakvo više svoje ne nosim za vanka nego za po kući), nije bilo marki i sve su bile stvari koje se mogu nać po kineskim dućanima, šta po izgledu, šta po kvaliteti - od oka - i sve je vrvilo babama koje nisu pretjerano držale do higijene - blago rečeno... onako su grabile sve od reda... I taman kad sam pomislila da i nije baš taaaako loše, čula sam kako je žena jedna rekla mužu "sutra ćemo donit ovde didinu robu" - ajme meni!!! Više se nisam vratila onamo...

Možda sam snob... al... jebiga... taj dućan je bia dno dna... ne znam jel ga ima jš i je li još uvik isti ili jel ih ima više... al...


uffff

Zadnje uređivanje cokolada1st : 18.08.2009. at 00:24.
cokolada1st is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 19:46   #127
Second Hand u Bosanskoj jos uvijek radi-samo je malo "preuređen"
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 22:01   #128
Quote:
cokolada1st kaže: Pogledaj post
prošle godine je otvoren SH u Splitu, i na taj dan kad im dolazi roba otišla sam vidit šta ima...

Sve je bilo oprano, kako i spada, ali izgužvano i ustajalo, jer se očito nije primjereno osušilo prije pakiranja... Sve je bilo itekako prekomjerno iznošeno (čitaj: onakvo kakvo više svoje ne nosim za vanka nego za po kući), nije bilo marki i sve su bile stvari koje se mogu nać po kineskim dućanima, šta po izgledu, šta po kvaliteti - od oka - i sve je vrvilo babama koje nisu pretjerano držale do higijene - blago rečeno... onako su grabile sve od reda... I taman kad sam pomislila da i nije baš taaaako loše, čula sam kako je žena jedna rekla mužu "sutra ćemo donit ovde didinu robu" - ajme meni!!! Više se nisam vratila onamo...

Možda sam snob... al... jebiga... taj dućan je bia dno dna... ne znam jel ga ima jš i je li još uvik isti ili jel ih ima više... al...

apsolutno ne.
ima marki, ja sam našla naf naf, d&g, topshop, h&m, zara, mango i sl. stvari.
ima očuvanih stvari, ima NOVIH, nenošenih stvari.
da, osjeti se miris/vonj ustajalosti ali jbg ne možeš sad savršenstvo očekivati, kupiš, opereš i gotova stvar.
babama ne možeš zabraniti ulaz, to je normalna stvar i ne znam zašto to utječe na dojam o dućanu. nisu one inventar.
i ne primaju oni stare stvari koje doneseš, samo robu koju uvoze iz europe.
naravno da ima i kineskih stvari, ali stvar je u tome da trebaš tražiti, nije sve na "izvoli"... ako ćeš uštedjet, onda moraš na neke kompromise pristat.

ja sam apsolutno zadovoljna tim dućanom i godinu dana tu kupujem, uvijek nađem očuvane stvari, kvalitetne stvari i stvarni koje se vraćaju u modu.

tako da od mene za shs u splitu
__________________
Heifer whines could be human cries.
silly_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 20:50   #129
di u zagrebu ima second hand shop a da se mogu nac stare one old school adidas trenjirke?? moze i u varazdinu...

otvorila sam topic o tome, a sad sam tek ovo nasla...
__________________
jedan klub, jedna ljubav...
blink182girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 09:31   #130
Quote:
bubibuuu kaže: Pogledaj post
ima li koji second hand shop na relaciji poreč-umag?
uskoro ću u te krajeve pa bih mi poslužila ova informacija...
Nema u Istri ništa takvoga
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 21:36   #131
mene zanima jel bio netko u onom second handu na kvatricu? relativno novi je... ja stalno prolazim onud, al sam prelijena ici pogledat jel ima kaj dobrog...
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 12:47   #132
Quote:
majkee kaže: Pogledaj post
mene zanima jel bio netko u onom second handu na kvatricu? relativno novi je... ja stalno prolazim onud, al sam prelijena ici pogledat jel ima kaj dobrog...
Misliš u Nemčićevoj? Ili onaj na Maksimirskoj prije Kvatrića? Kako god, oba su . Iako ja u svakom nađem nekaj tak da nisam mjerodavna.
butterfly_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 14:32   #133
butterfly, ajd reci nazive tih shs-a, please
bubibuuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 15:05   #134
otvoren je jos jedan u blizini kvatrica, ako sam dobro vidla iz tramvaja, negdje oko stanicu od kvatrica prema maksimiru jel.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 18:36   #135
taj na maksimirskoj kod kvatrica je brijem...marija? il tak neko obicno ime.
eh, sad cu morat ic zujat malo tam
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 19:35   #136
Danas sam obavila svoj prvi veliki pohod na splitski 2nd hand, onaj kraj zapa (hvala silly_one ). Kupila 15 komada odjeće i jednu torbicu za 95 kn. I sve je u jako dobrom stanju osim pohabanih gumbića na jednom sakou i rasparanog džepa na haljini. Jest, ima puno loših i flekanih stvari, ali zapravo sam se jako iznenadila koliko sam odličnih stvari našla.
material girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 22:07   #137
ja sam bila u četvrtak,,tad je mislim 60 kn po kili robe..i nisam se baš oduševila izborom..doduše ima rebatinki,,to bi se isplatilo uzet..
inače.bili su prije puno bolji..najbolje je otić odma u ponedjeljak ,tad im dolazi roba..ali je kg po 120 kn.
ako se nađe nešto ok,,onda je kupnja isplativa
ali ukusi su različiti...........
__________________
....život je crtež bez gumice za brisanje..
Veda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 14:16   #138
Quote:
bubibuuu kaže: Pogledaj post
butterfly, ajd reci nazive tih shs-a, please

Quote:
majkee kaže: Pogledaj post
taj na maksimirskoj kod kvatrica je brijem...marija? il tak neko obicno ime.
eh, sad cu morat ic zujat malo tam
da, marija se zove taj prvi. a ovaj drugi nema neko spešl ime, just second hand shop, tamo iza name u onoj uličici gdje je dućan s medicinskim pomagalima (or something like that). ugl.nemreš fulat.

Edit: Jako, ali JAKO sam ljubomorna na taj vaš shs u splitu. Kod nas ipak nije tak jeftino.
butterfly_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 19:23   #139
Quote:
butterfly_lady kaže: Pogledaj post
Edit: Jako, ali JAKO sam ljubomorna na taj vaš shs u splitu. Kod nas ipak nije tak jeftino.
to je samo subotom, kilo po 20 kn
sva sreća da smo se prijateljica i ja odlučile za subotu, inače ne bi tako jeftino prošle
material girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 00:08   #140
ah eto citam da netko rece da je pohabano, i da nije ok... pa normalno kad nasi uvoze iz UK di mi bacamo ono sto ne zelimo u ducanu..ja vam cure kazem, kartu u dzep i u Englesku!! ja sam svojoj necaci vec poslala tonu robe.. mala je izracunala da joj je vrijednost preko 6000 kuna kada bi kupovala u Cro...ama bas u SVAKOM mjestu imaju milioni charity-a tako da vam se definitivno isplati doci!
trustno1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:45.