Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2015., 14:30   #761
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
Dragi je kupio tenisice u massu i nakon samo jednog nošenja točnije par sati su se ful istrošile na jednom dijelu. Koje su šanse da će moći vratiti tenisice zbog preloše kvalitete?
Velike šanse. Sigurno će mu odobriti reklamaciju ali neka ne čeka predugo.
BANANAFISH is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 12:02   #762
Thumbs up

Evo da javim da je zamjena prošla bez ikakvih problema. I to se može napraviti u bilo kojem MASS dućanu. Ako je plaćeno gotovinom, daju novce natrag ili zamjenu za drugi artikl, a ako si platio karticama možeš novce dobiti samo u dućanu gdje su kupljene
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 17:51   #763
Quote:
Find.out kaže: Pogledaj post
Kako je proslo? Jesi uspjela zamjeniti?
tek sad vidim post
prošlo je dobro, dobila sam novac natrag
__________________
I'm going slightly mad
axlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 11:48   #764
Kupio sam majicu u Peek&Clop prošli tjedan, budala nisam je išao isprobavat samo uzeo broj koji inače nosim i sad mi je mala. Mogu li je vratiti/zamjeniti sad? Imam etikete i račun no problem je što čim sam došao kući automatski skinuo iste, da li to predstavlja kakav problem?

Prvo sam mislio nećaku dat no njemu je velika tako da je eto već prošlo sad točno 7 dana od kupovine. Mislim da oni vračaju pare, ali mislim da je problem što sam odmah cvaknuo etikete sa majica...
lacalut is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 20:38   #765
Aldo

Da li netko ima iskustva s vracanjem/zamjenom cipela kupljenih u Aldu?
Kupila sam balerinke ovaj tjedan na snizenju, dosla doma i probala ih te shvatila da mi ne odgovaraju.
Da li se roba moze vratiti i dobiti povrat novca? Ili samo zamjena dolazi u obzir?
piba is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 12:51   #766
Treba mi savjet hitno, na mojoj temi se nitko ne javlja pa se nadam da ću ovdje imati sreće. U petak (11.9.) sam kupila Air force u shooster-u, jučer ih prvi puta nosila i shvatila da su mi male. (znam da je moja krivica što sam ih nosila ako su mi male, ali bila sam u žurbi i nisam obraćala pažnju na patike) Čitala sam pravila za zamjenu obuće i piše da moraju biti ne nošene. Na mojima se (ne znam na koju foru) već izlizao Nike znak u patici. Mislite li da će mi htjeti primiti patike? Hitno mi trebaju neki savjeti. Planirala sam možda reći da želim reklamaciju zbog izlizanost ako mi ne prime zbog nošenja
Seda1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 13:35   #767
Mislim da nije u redu vraćati nošene patike. Možda ako si ih samo probala, ali ako si vidi da su nošene ja se nadam da ti ih neće primit, i ponovno prodavati već nošene stvari. Ako si ih samo isprobala, to je drugo, naravno, ali nisu dužni mijenjat ni vraćat novce ako nema nedostatka, ovisi o njihovoj politici i dobroj volji da li to rade.

Vezano uz reklamaciju za izlizanost, ne znam koliko i kako su se izlizale, i da li će uvažit.
arianne11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 13:56   #768
Ne vidi se da su nošene, samo se taj znak iznutra izlizao (i to samo na jednoj patici, na drugoj je sve normalno.. možda je ta više isprobavana ili nešto? o.O) i naravno da će oni to primijetiti. Mislim da se to ne bi trebalo događati na patikama koje koštaju 700+ kn i to nakon par sati nošenja, imam neke koje nosim duže i bile su jeftinije pa još izgledaju odlično. Ali kao što rekoh sama sam si kriva, hvala na odgovoru
Seda1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 14:21   #769
Pa i čim su nošene, ja ne bi htjela platiti 700+ kuna (a ni manje) za patike koje su već nošene.

Ako ih prime po osnovi nedostatka, to je u redu jer po meni ih tada uopće ne bi smjeli staviti na prodaju, osim eventualno po sniženoj cijene zbog greške.
arianne11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 18:32   #770
Quote:
arianne11 kaže: Pogledaj post
Mislim da nije u redu vraćati nošene patike. Možda ako si ih samo probala, ali ako si vidi da su nošene ja se nadam da ti ih neće primit, i ponovno prodavati već nošene stvari. Ako si ih samo isprobala, to je drugo,
Potpis.

Quote:
Naravno, ali nisu dužni mijenjat ni vraćat novce ako nema nedostatka, ovisi o njihovoj politici i dobroj volji da li to rade.
Mislim da kod internet kupnje vrijede druga pravila. Ako se dobro sjećam što sam pročitala, nenošeno možeš vratiti u roku 15 dana bez objašnjenja.
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 19:03   #771
Je, to vrijedi za internet kupovinu, onda možeš u roku od 14 dana (14 ili 15, nisam sigurna koliko točno) vratiti bez objašnjenja, ali ne i kad kupiš u dućanu.
Iz Sedinog posta nisam dobila dojam da je kupila preko interneta, pa sam tako i odgovorila. Ali svejedno se ne bi smjelo vraćat već iznošene stvari.
arianne11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 19:16   #772
Quote:
arianne11 kaže: Pogledaj post
Je, to vrijedi za internet kupovinu, onda možeš u roku od 14 dana (14 ili 15, nisam sigurna koliko točno) vratiti bez objašnjenja, ali ne i kad kupiš u dućanu.
Iz Sedinog posta nisam dobila dojam da je kupila preko interneta, pa sam tako i odgovorila. Ali svejedno se ne bi smjelo vraćat već iznošene stvari.
A da, imaš pravo , ne znam zašto sam ja pomislila da je preko neta... Valjda jer sam nedavno i sama naručivala preko Shoostera online.
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 08:49   #773
Kupljene su u trgovini i uspješno zamijenjene
Seda1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 08:51   #774
Na štetu one koja će sutra dati silne novce za rabljene tenisice...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 15:46   #775
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
Evo da javim da je zamjena prošla bez ikakvih problema. I to se može napraviti u bilo kojem MASS dućanu. Ako je plaćeno gotovinom, daju novce natrag ili zamjenu za drugi artikl, a ako si platio karticama možeš novce dobiti samo u dućanu gdje su kupljene
Dućan MASS..Suprug je kupio Fred Perry kozne tenisice u 7. Mjesecu i nakon doslovno pet nošenja (bijele su pa ih je oblačio samo za posebnije prilike ) popucala koza na nekoliko mjesta i dzon se počeo odvajati (i jos ga prodavačica kao provjeru dodatno razljepila). Uzeli su tenisice, dali mi neku potvrdu i da ce mi se javiti za 14 dana ako dobavljač odobri reklamaciju. Kao za neke brandove dobavljač odobrava reklamaciju?! Ima tko kakva iskustva s time?

Malo bezveze, smatram da bi oni meni trebali uvažiti reklamaciju a onda oni rješavati sa dobavljačem
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 16:36   #776
ove su bile le coq i nisu ništa pitali. Al mislim da je fora jer smo vraćali unutar 14 dana...
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 17:50   #777
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
ove su bile le coq i nisu ništa pitali. Al mislim da je fora jer smo vraćali unutar 14 dana...
Kazu da za neke brandove kao sto su FP i Timberland vrijede drugačija pravila
Tenisice su placene 750 kn...nije bas iznos za baciti u vjetar....
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 21:18   #778
Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
Kazu da za neke brandove kao sto su FP i Timberland vrijede drugačija pravila
Tenisice su placene 750 kn...nije bas iznos za baciti u vjetar....
A da, Timbice je frendica reklamirala 3g za redom (jer su propustile svaki put) i eto treću godinu već nosi novi model/boju :P

Ali se načekala dok oni nisu potvrdili da stvarno promaču...
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 12:47   #779
u massu dva para tenisica kupljene...
-jedne imaju unutra kao višak materijala ne znam ni ja kako da opišem,to je kao dio jezika tenisica,i on se stalno onako podvija sa strane i dosta žulja
-a druge su probane, ova izložbena tenisica, i bila je ok,a druga tenisica koja nije bila izložena kad sam došao kuci je mala,i dok bi se razradila nažuljao bi se kao lud...
kakve su šanse za povrat novcas?
bonbon88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 13:40   #780
Quote:
bonbon88 kaže: Pogledaj post
u massu dva para tenisica kupljene...
-jedne imaju unutra kao višak materijala ne znam ni ja kako da opišem,to je kao dio jezika tenisica,i on se stalno onako podvija sa strane i dosta žulja
-a druge su probane, ova izložbena tenisica, i bila je ok,a druga tenisica koja nije bila izložena kad sam došao kuci je mala,i dok bi se razradila nažuljao bi se kao lud...
kakve su šanse za povrat novcas?
Unutar 14 dana - velike.
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:45.