Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2009., 17:09   #161
prozirne naramenice no go!
e pa ja imam male ali ja sam sretna s njima i ponosna.jesu male,ali su lijepog oblika.
e sto se grudnjaka tice,nekad posizim.ima ih za kupiti,nije to,ali u zadnje vrijeme trpaju brate umetaka svakojakih da boli glava.
malo je ok,zapravo i treba biti da sve lijepo stoji ali ne moraju mi sike izgledati za tri broja vrece,a kad gledas sa strane samo dolje puno,gore praznina
bella0907 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 10:53   #162
Znam da se ponavljam, ali molim vas ako netko naleti na veličinu 65C nek javi
marsovac x is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 13:10   #163
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
oj cure , jel ima tema grudnjaci gdje se javljaju zene sa manjim obimom ispod prsa - tipa 70, 75, a nesto vecim kosaricama, tipa DD ili E? ako nema takve teme, molila bih pomoc! za sada sam takve velicine nasla jedino u chantelle, ali svako malo dat 500 kn za grudnjak, to mi je malo mnogo!
ja imam 75e

kupujem u triumphu,lisci,te preko bonprix kataloške prodaje-tamo se nađe od 80ak kn na dalje


nedavno sam kupila u sloveniji u lisci za 29 eura i u triumphu za 39 eura
,to su kao kvalitetniji


a oni iz bonprixa imam dosta pamučnih ali se rastegnu nakon 10ak nošenja



sad gledam ,nema baš veliki izbor,
al eto, triumph i lisca, malo treba tražit ,al nađe se broj
strumpfetica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 15:13   #164
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
oj cure , jel ima tema grudnjaci gdje se javljaju zene sa manjim obimom ispod prsa - tipa 70, 75, a nesto vecim kosaricama, tipa DD ili E? ako nema takve teme, molila bih pomoc! za sada sam takve velicine nasla jedino u chantelle, ali svako malo dat 500 kn za grudnjak, to mi je malo mnogo!
...defintivno triumph i lisca....ima Triumph cash and carry u Zgbu - Nova Branimirova...gdje su nabavne cijene + PDV...A Lisca se isplati povuć do Sevnice u tvornički dućan...
...ja sam u H&Mu isto našla ali samo 75 D...DD i E nisam našla...za C&A ne znam...našla sam isto samo 75 D...
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 19:37   #165
Pozdrav cure!
Zna li mozda neka od vas gdje u Zagrebu ima Lormar grudnjaka, osim u Importanne centru? Trazim jedan tocno odredjeni model, a nijedna od tri trgovine u Importanne centru koje drze Lormar nemaju ga u boji koze, pa se bacam dalje u potragu...
Unaprijed hvala!
mia_mia_mia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 14:49   #166
Quote:
tinkerbell kaže: Pogledaj post
...defintivno triumph i lisca....ima Triumph cash and carry u Zgbu - Nova Branimirova...gdje su nabavne cijene + PDV...A Lisca se isplati povuć do Sevnice u tvornički dućan...
...ja sam u H&Mu isto našla ali samo 75 D...DD i E nisam našla...za C&A ne znam...našla sam isto samo 75 D...
mark&spencer-king kross jankomir...nodim veličinu 75DD i već 4-5 godina kupujem grudnjake samo tamo.Čvrsti,udobni i kvalitetni.Cijena-200-250kn
anaconda1975 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 23:25   #167
Quote:
mia_mia_mia kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure!
Zna li mozda neka od vas gdje u Zagrebu ima Lormar grudnjaka, osim u Importanne centru? Trazim jedan tocno odredjeni model, a nijedna od tri trgovine u Importanne centru koje drze Lormar nemaju ga u boji koze, pa se bacam dalje u potragu...
Unaprijed hvala!
bilo je u frankopanskoj, tamo kod stanice
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 23:31   #168
Quote:
gasolina kaže: Pogledaj post
imam haljinu s baš jako otvorenim leđima, pa bi bilo glupo da se iza grudnjak vidi pa me zanima ako netko zna gdje u zagrebu ima za kupiti onih grudnjaka koji se samo kao nalijepe sprijeda? i to po mogućnosti svih veličina, meni konkretno treba D košarica.
evo nešto tipa sljedeće:
http://www.lakewoodconferences.com/d..._Cloth_Bra.jpg
http://img.alibaba.com/photo/1141042..._Strapless.jpg
http://www.viewpoints.com/images/rev...62595_full.jpg
Jel to drži? Mislim, valjda drži kad prodaju, ali meni je to tako nekako nesigurno
__________________
It's always sunny in Zagreb
Betty D. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 23:32   #169
Quote:
mia_mia_mia kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure!
Zna li mozda neka od vas gdje u Zagrebu ima Lormar grudnjaka, osim u Importanne centru? Trazim jedan tocno odredjeni model, a nijedna od tri trgovine u Importanne centru koje drze Lormar nemaju ga u boji koze, pa se bacam dalje u potragu...
Unaprijed hvala!
Bilo ih je u jednom malom dućanu u Ozaljskoj, mislim da se zove Valalta, Vala alta, tako nešto
__________________
It's always sunny in Zagreb
Betty D. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 19:41   #170
Quote:
mia_mia_mia kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure!
Zna li mozda neka od vas gdje u Zagrebu ima Lormar grudnjaka, osim u Importanne centru? Trazim jedan tocno odredjeni model, a nijedna od tri trgovine u Importanne centru koje drze Lormar nemaju ga u boji koze, pa se bacam dalje u potragu...
Unaprijed hvala!
Drzi ih jedan dućan u Ciboni, zatim u Ilici otprilike nasuprot Obrtničke komore i spomenuti Leonardo u Frankopanskoj.
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 02:08   #171
cure ja bih trebala dobar push up grudnjak.dakle da ih podigne fino ! cijena nije bitna ,inace imam hm i skinny i huber grudnjake al nijedan mi nije nista specijalno podigao kako ja zelim
micek<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 11:03   #172
Gdje kupiti grudnjak veličine 105E ili veće, kad smo već kod velikih grudnjaka? *ebiga, obdarena sam!
Naime, kupovala donedavno minimizere u Lisci, sad ih nema više u toj veličini! Ima u C&A nekakve, ali samo čipka - ako je cijeli od čipke, to ne može biti dobar grudnjak za veće grudi jer nema šanse da dobro drži. A minimizeri su mi super, volim kad je grudnjak u jednom komadu, pa se ne vidi preko odjeće rub čipka-materijal i slično.

Dakle, mislim na dućane, ne on-line kupovinu, treba probati, već sam se zeznula tako naručujući napamet iz Neckermana.

Jel bi bilo u Triumphu čega takvog?
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 12:14   #173
marks & spencer oooduševljena sam njihovim grudnjacima
__________________
Play restart
Željezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 12:58   #174
'bemu. Moram čekati da opet idem u Zg, a bila sam nedavno. M&S nema kod mene.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 13:02   #175
Quote:
sigurnost kaže: Pogledaj post
'bemu. Moram čekati da opet idem u Zg, a bila sam nedavno. M&S nema kod mene.
...vidiš, nekad bi ti bilo dobro da si iz Zagreba a ne iz nekog drugog dijela svijeta..
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 13:08   #176
ja kupujem grudnjake u C&A i zadovoljna sam
cijena im se kreće oko 100 kn al mi se uopće ne rastegnu ni ništa, super
nosim 75 D, al nisam još probala 75 E, mislim da bi ta veličina bila najidealnija
__________________
ne postoje ružne žene, samo su neke lijene...
ljubimica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 13:09   #177
Pozdrav... Dakle, nemam baš neka prsa, 75B-80B, to su mi veličine kod grudnjaka s košaricama ono WS, ali su mi dojadili takvi grudnjaci, neda mi se ništa podizat, povećavat ili uopće trudit oko tih sitnica ... I sad sam u potrazi za klasičnim grudnjacima samo sa žicom, onako da su zanimljivi, ali šta više pamučni, a šta manje 100% čipka, na području Splita... Ne nešto pretjerano skupo, nema se ... Jel ima tko kakve prijedloge, jer se ne sićam kad sam zadnji put kupila grudnjak van WS-a , a pošto tamo nema ničeg neznam uopće odakle da počnem...
Kalliste is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 13:20   #178
Da pitam tu ako može- Gdje nabavite kvalitetne čvrste sportske grudnjake? Treba mi hitno jedan
__________________
Play restart
Željezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 13:23   #179
Quote:
sigurnost kaže: Pogledaj post
'bemu. Moram čekati da opet idem u Zg, a bila sam nedavno. M&S nema kod mene.

Ne znam uopće gdje ih još ima osim u Rijeci (Tower) i Zagrebu

Na netu ne mogu naći lokacije il ne gledam dobro
__________________
Play restart
Željezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 13:26   #180
Quote:
Kalliste kaže: Pogledaj post
Pozdrav... Dakle, nemam baš neka prsa, 75B-80B, to su mi veličine kod grudnjaka s košaricama ono WS, ali su mi dojadili takvi grudnjaci, neda mi se ništa podizat, povećavat ili uopće trudit oko tih sitnica ... I sad sam u potrazi za klasičnim grudnjacima samo sa žicom, onako da su zanimljivi, ali šta više pamučni, a šta manje 100% čipka, na području Splita... Ne nešto pretjerano skupo, nema se ... Jel ima tko kakve prijedloge, jer se ne sićam kad sam zadnji put kupila grudnjak van WS-a , a pošto tamo nema ničeg neznam uopće odakle da počnem...

Hmm, po tvom opisu i cijenovnom rangu definitivno Si e lei grudnjaci
vrati se par stranica unazad - Cure su napisale gdje ima za kupiti i to baš u Splitu
__________________
Play restart
Željezna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:17.