Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2009., 22:11   #1
Peek & Cloppenburg

Ima li netko ovu karticu ?
Od kad se otvorio P&C u City centru one u zg, ja redovito tamo kupujem, barem nekoliko puta godišnje, ni sama ne znam koliko sam već novaca tamo ostavila.
Odmah na početku su mi ponudili onu karticu i ispunila sam podatke, kartica stigla..
Svaki put kad tamo nešto kupim, uredno predam tu karticu, oni ju skeniraju, ali do dana današnjega nisam primijetila da mi ta kartica išta znači.. ni popusta, ni neke nagrade, ni posebne ponude... ništa.. čemu služi ta kartica, zna li netko ?
lonicera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2009., 22:25   #2
mislim da se skupljaju bodovi, kao na magminoj kartici
brbtch is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2009., 22:42   #3
Ja imam od Sportine karticu i u Sloveniji imam popust 5%-20% ovisno o potrošnji koja se zbraja od 1.1 pa do 31.12, i još k tome te obavijeste mailom tjedan dana prije sluzbene rasprodaje pa s karticom imas popust kao da je rasprodaja iako jos nigdje ne pise da je To je super jer imas priliku kupovati dok se stvari ne razgrabe
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2009., 22:46   #4
To s ovom temom ima točno kakve veze?!


Nego, ja isto imam tu karticu od P&C samo ju ne nosim u novčaniku već mi stoji doma tak da ju nikad nemam sa sobom kad tamo nešto kupujem.
Ali ni ja nisam skužio da od nje ima neke koristi. Znam da su za vrijeme jednog sniženja vlasnicima te kartice davali dodatnih 20% popusta na već sniženu robu, ali toga više nema.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 16:23   #5
Zbilja ta kartica ne služi ni za što pametno, samo za njih. I ja se sjećam kada su dali dodatni popust na sniženu robu korisnicima njihove kartice ali to je bilo to. nema nikakvih bodova čisto za njihovu bazu podataka. A njihove promotivne letke nikad nisam dobila.
__________________
I love the way you love me...
kendi_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 20:15   #6
ako imaš tu karticu možeš zamijenit odjeću nakon 2 mjeseca, mislim da je u ostalim trgovinama kraći rok za povrat. Nisam sigurna al mi je frendica rekla da oni bilježe na njih kupnju kao račun pa ako ga i nemaš kod sebe zabiježeno je na kartici, il tak nešto!
ja sam samo jednom dobila od njih obavijest o sniženju, bez veze
miss xy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 22:04   #7
jednom sam nešto tamo kupila i dobila karticu, prilikom druge kupnje na temelju kartice sam dobila popust, mali ali ipak popust (80 kn na 2000kn) i još mi je teta na blagajni rekla da mi je ostalo bodova
mermaid_blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2009., 02:16   #8
U Zagrebu? prvi put čujem za bodove na toj kartici...
__________________
I love the way you love me...
kendi_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2009., 10:14   #9
Ja imam karticu Hugo Boss i nemam nikakve koristi od toga, baš nikakve!
Kao skupljaju se bodovi al bez roka...
Nikad niš od toga...

Imam i Peek-ovu i kao neke sitne pogodnosti imaš al mi nikad nije plastična došla
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2009., 14:08   #10
Nego, kad smo već kod P&C; nedavno sam im slao mail zašto ne primaju Diners i American (što me užasno nervira, jer ako mogu primati Visu i MC koje su isto kreditne kartice, onda mogu i ove dvije) te misle li to uskoro omogućiti. I dobio sam dva maila s odgovorom: u prvom su rekli kako im je žao, ali da je takav interni dogovor tvrtke.
A u drugom isto da im je jako žao, ali da Diners i AmEx imaju jako visoke naknade za prodavače, a da se oni trude ponuditi nam što niže cijene (nisam baš primjetio da su nešto niže od onih u drugim dućanima) te da zbog toga ne planiraju uvesti mogućnost plaćanja tim karticama.
Mislim, ako kartičarske naknade nisu visoke malim trgovcima koji ih primaju, ne znam zašto su onda visoke P&C koji je ipak veća tvrtka sa sigurno dobrim prometom i prihodima.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2009., 23:31   #11
Visa i MC plaćaju trgovcu unutar 7 dana, dok American i Diners plaćaju u roku od 30 dana. Druga je razlika visina provizije. American i Diners imaju više provizije. Svaka poslovna računica govori protiv American i Diners kartice, a pogotovo trgovcima koji imaju velike promete i po poslovnom iskustvu vide da neće izgubiti kupce ako ne primaju American i Diners. Kako ljudi imaju mnogo kartica, poslovna politika P&C je u ovom segmentu vrlo logična. Kapital ima svoju vrijednost i velike firme imaju obračun zarade na robi, ali i na ulaganju slobodnih financijskih sredstava.

Mali trgovci se bore za opstanak pa misle da će im primanje svih kartica donijeti barem neku korist. A neće.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 01:29   #12
Pa mene sigurno gube jer vrlo, vrlo rijetko kupujem bilo što za gotovinu ili na Maestro (a Visu i MC nemam) i gdje god mogu plaćam Dinersom i AmEx-om. A da primaju neku od te dvije sigurno bih tamo kupovao puno ćešće jer imaju dobru robu, a ovako kupim tek ponekad nešto. A i na svoje sam oči dosta puta vidio kako ljudi dođu na blagajnu i vade Diners ili AmEx i onda kada im trgovkinja kaže da ne primaju te kartice vraćaju robu koju su namjeravali kupiti (jer nemaju gotovine/Visu/MC/ništa na tekućem).

Ja sam siguran da bi imali veći promet.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 12:35   #13
i ja imam tu karticu....ponekad dobijem letak za popust na već sniženu robu....zadn što sam dobila je bilo u 7 mj. --> kupon od 40 kn i 80 kn....ovaj od 40 kn sam mogla iskoristiti ako kupim nešto za 200 kn....ovaj od 80 kn za potrošnju od 400 kn

i mene živcira što ne primaju diners....a za neke stvari jednostavno ne mogu odmah dati toliko gotovine npr. za predivni crveni kaput koji bi kupila na diners, a ovako nikako ne dolazi u obzir

tako da uglavnom kupim traperice tamo od review ili neku majicu....ali nikad ništa preskupo...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 14:12   #14
Tako isto i ja. Prošle god. sam vidio odličnu kožnu jaknu, ali nisam htio dati toliko love u kešu; da su primali Diners kupio bi ju.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 00:29   #15
PEEK & CLLOPPENBURG NIŠTA NE VALJA.

SlatkaV is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 01:46   #16
Meni je isto katastrofa sto ne primaju amex, toliko puta sam vidjela jaknu, trapke, prsluk, majice haljinice i sto sve ne, a nista ne kupim jer ne primaju amex. Toliko mi idu na zivce da vise ne ulazim tamo, znam da ce mi se nesto svidjeti, a necu moci kupiti. Eventualno odem kada je pravo snizenje pa si odaberem nesto sto je jeftinije. Prijateljica iz istog razloga zaobiolazi p&c. Bas zalosno.
Inace, ta kartica, ni ja ne kuzim, frend mi to ima i rekao mi je da popust ostvaruje kada tamo bude snizenje, huh??
Nemam pojma, znam da smo bili prosli bozic u sopingu i propoeglao ju je, ai nis nije dobio, a jadek mali
arubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 09:23   #17
pa odes na bankomat i dignes lovu. bankomati nisu daleko od peeka. jedino je problem ako trebas preko limita. stvar je u tome sto se kod njih, cini se, uopce ne moze na rate. bas smo prije nekoliko tjedana dragi i ja bili u peeku u west gateu, uzeli dosta toga pa smo htjeli na rate (ipak bi tako bilo bezbolnije), ali su nam rekli da ne moze, iako je u pitanju bila kartica koju primaju. pa smo sve u komadu. jako me zacudilo za tako veliku trgovinu.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 09:33   #18
Quote:
SlatkaV kaže: Pogledaj post
PEEK & CLLOPPENBURG NIŠTA NE VALJA.

Kontriram,P&C je super..
Nemam prigovora ni na jednu krpu koju sam tamo uzela.
Godinama imam karticu i kupujem masovno robu kod njih,ni za kakve bodove ja ne znam.Istina,nemam naviku u racune da gledam..
Svaki put provuku karticu.
Kad ima snizenje (2x godisnje) imas i na snizenu robu +20%.
Ali ni to mi nije jasno,jer pocela sam dobijati u postansko sanduce one velike karte kad su ta snizenja,koje vaze isto kao i kartica.
Volim otici na jedno mesto gde imam sve od igle do lokomotive i za sve prilike.
A to je P&C!
Cosmopolita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 09:41   #19
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
pa odes na bankomat i dignes lovu.
Da, i platiš proviziju.

Mislim da je sramotno za tako veliki dućan da ne nudi kupcima prihvat svih kartica.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 23:42   #20
Quote:
Cosmopolita kaže: Pogledaj post
Kontriram,P&C je super..
Nemam prigovora ni na jednu krpu koju sam tamo uzela.
Godinama imam karticu i kupujem masovno robu kod njih,ni za kakve bodove ja ne znam.Istina,nemam naviku u racune da gledam..
Svaki put provuku karticu.
Kad ima snizenje (2x godisnje) imas i na snizenu robu +20%.
Ali ni to mi nije jasno,jer pocela sam dobijati u postansko sanduce one velike karte kad su ta snizenja,koje vaze isto kao i kartica.
Volim otici na jedno mesto gde imam sve od igle do lokomotive i za sve prilike.
A to je P&C!
Istina!
U siječnju sam kupila jednu majicu, na kojoj je pisalo da je snižena 50%. Na kasi su me učlanili, odnosno, napravili su mi privremenu karticu, i s time sam dobila još dodatnih 20% popusta, što znači da sam majicu platila -70%!!! Baš sam bila happy
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:34.