Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2017., 13:11   #81
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
kud nisam uzela stari model
A gdje ima starih modela, kako mogu znat?
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 17:47   #82
Ovi sa Shoeholicsa su zabavni

"So that we can investigate this further, please can you attach images of your UGGs as well as images of your socks."

Eh trebala sam ih čuvat danima i ne stavljat na pranje haha, sad moram ponovo svijetle čarape nosit
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 17:52   #83
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
A gdje ima starih modela, kako mogu znat?
Pa onaj model prvi, da nema oznaku II...imali su ih na shoeholicsu...
Ja sam poslala mail u vezi onih mrlja pa su mi rekli kao da su oni outlet i da je moguce da imaju neke greske te da ne mogu vrsit zaamjene ali ih kao mogu vratit natrag i dobit full refund...samo sta sa postarinom? Pitala sam ali nisu mi nista odgovorili...meni se ne da placat 200 kuna ptt...
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 18:27   #84
Meni su odgovorili da to kaj puštaju boju malo nije osnova za reklamaciju. Ja sam s njima završila
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 21:27   #85
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Meni su odgovorili da to kaj puštaju boju malo nije osnova za reklamaciju. Ja sam s njima završila
Da da, a meni da su outlet pa da je moguce da cipele mogu bit ostecene
Prejaki su 😂 ko da sam ih djabe dobila pa ajde nema veze sta su malo defektne...katastrofa...
U biti to je cisto varanje kupca...te defekte bi tribali naglasit ako ih ima pa ti kako hoces...kupi ili nemoj...a ne ovako...kad bih ja na ebayu ovako prodavala ostecene stvari bez da to naglasim...nebi dugo trebalo da me blokiraju...
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 22:08   #86
Moje su imale malu flekicu. Prvo sam mamu optuzila da ih je smocila kad ih je vadila iz kutije jer sam na poslu izvukla lijevu, a ta s flekom je desna. Ne kuzi se jako i nije velika pa sam zanemarila.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 09:30   #87
Šteta što Cloggs ne isporučuje u HR, ja sam prezadovoljna, jedino mi je žao stalno gnjaviti kolegu u Sloveniji da mi šlepa kutije...
Super komunikacija, cijene su im dobre, a čizme u top, bez ijednog nedostatka...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 12:42   #88
Quote:
Bad Hair Life kaže: Pogledaj post
Napokon su stigle i moje sa shoeaholicsa, crne classic shor i prekrasne su!
Imaju i sunasca na etiketi i sve ostalo po p.s.-u, ali i ja primjecujem razliku u krznu.. vise nije onako mekano kao prije, a i opcenito su nekako krute.. pretpostavljam da ce se vec razgaziti..
Stigle taman na vrijeme da mi se noge vise ne smrzavaju na buri ��
Ja sam isto zadovoljna s mojima, došle su brzo, prekrasne su, sve je o.k. Vidjela sam da je jednoj curi puštalo boju na čarape, ja inače nosim crne čarape na ove uggsice pa nisam ni primjetila, ali sve mi se čini u redu. Cijena je bila odlična, takve se u Hr prodaju za 1700-2000 kn.
Elica Page is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 12:53   #89
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
Da da, a meni da su outlet pa da je moguce da cipele mogu bit ostecene
Prejaki su �� ko da sam ih djabe dobila pa ajde nema veze sta su malo defektne...katastrofa...
U biti to je cisto varanje kupca...te defekte bi tribali naglasit ako ih ima pa ti kako hoces...kupi ili nemoj...a ne ovako...kad bih ja na ebayu ovako prodavala ostecene stvari bez da to naglasim...nebi dugo trebalo da me blokiraju...
Ovo je baš bezobrazno. Znači oni ne snose troškove povrata? Obzirom da je njihov propust.
Elica Page is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 12:57   #90
A njihov razlog za puštanje boje je da to ovisi ako se noge zagriju jako.. a ono, zato su mi Uggsice prije bile super je mi je u njima uvijek bilo toplo, ali se nisam znojila! Uvijek optimalna temperatura bez obzira na onu vani/unutra.

Ali ove nove Uggsice su poliestersko smeće.
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 13:15   #91
Ja sam svoje uggsice sa shoeholica vratila jer su imale gresku, na desnoj je bila crtica kao zarezana noktom od cca 2 cm.
Napravili su mi refund uredno. Zahtjev za povrat postarine od 75 kn ignoriraju, pokusat cu traziti preko paypal-a


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 23:35   #92
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
A njihov razlog za puštanje boje je da to ovisi ako se noge zagriju jako.. a ono, zato su mi Uggsice prije bile super je mi je u njima uvijek bilo toplo, ali se nisam znojila! Uvijek optimalna temperatura bez obzira na onu vani/unutra.

Ali ove nove Uggsice su poliestersko smeće.
Stvarno? Mislis da je krzno false?! Mislim, onda su cjele false jer ugg je u stvari prevnuta ovcja koza tj ono vanjsko je njena koza a ono krzno je njena dlaka stoga ako je krzno poliester onda to nije prava stavljena ovcja koza nego neka mucka
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
Ja sam svoje uggsice sa shoeholica vratila jer su imale gresku, na desnoj je bila crtica kao zarezana noktom od cca 2 cm.
Napravili su mi refund uredno. Zahtjev za povrat postarine od 75 kn ignoriraju, pokusat cu traziti preko paypal-a


Sent from my iPhone using Tapatalk
Hm...oni kao imaju samo za uk free povrate...mislim da nece vratit sami, jedino ako ih paypal prisili ali posto jasno imaju istaknuto da ne vracaju za international mislim da su se ogradili...ali ipak ako je njihov propust morali bi vratit
Quote:
Elica Page kaže: Pogledaj post
Ovo je baš bezobrazno. Znači oni ne snose troškove povrata? Obzirom da je njihov propust.
Da, obzirom da je njihov propust trebali bi jer proizvod je defektan moraju po zakonu platit postarinu...
Kako uopce mogu prodavat defektnu robu bez da to naglase...zato i nisu na stranici deckersovoj kao official retailer...trebalo bi ih prijavit njima svejedno...

E sad sam se sjetila da ima neki sajt koji vraca novac za te postarine kod vracanja proizvoda...javim vam cim nadjem...
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 00:01   #93
Ne mislim da su fake nužno, ali da su to krzno mijenjali, jesu, msilim da ga sad miješaju.
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 00:07   #94
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Ne mislim da su fake nužno, ali da su to krzno mijenjali, jesu, msilim da ga sad miješaju.
Mislim da bi u tvom slucaju trebalo kontaktirat deckers jer je to fail u proizvodnji. Sigurno ce ti poslat nove ali ne znam jel garantiraju za ovaj shoeholics jer ih nema na njihovom popisu. Naravno te ce ti ostat, nece trazit da ih saljes natrag.
Meni su odgovorili da vracaju shipping ali naravno misle na onaj originalni ali ne na onaj return shipping.
Onaj servis se zove telus international. U roku od 30 dana treba poslat dokaz o slanju i popunit neki obrazac, jedini uvjet je da ste platili preko paypala. Uguglajte telus refund pa cete sve vidit kako ide. U slucaju da shoeholics ne vrati...
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 00:09   #95
I ovce i novce Ma neda mi se s time gnjaviti.. žao mi je samo što sam se starih riješila...
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 01:01   #96
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
I ovce i novce Ma neda mi se s time gnjaviti.. žao mi je samo što sam se starih riješila...
Pa probaj, posalji mail, nista te ne kosta...pozali se da pustaju boju...oni su velika firma...ne smiju si dozvoljavat takve blamove...
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 09:49   #97
Pozz. Pružila mi se prilika da mi prijateljica donese iz Australije Uggsice, pa bih joj morala javit broj, a nikad ih nisam ni probala.
Inace sam 36-37, doslovno pola ormara imam 36 a pola 37. imam krace a sire stopalo, dužina 21,8.
Jel bi mi mogle dat savjet koje da naručim? Čitala sam da bolje uzet manje?
i koje su cijene tamo? kao na sluzbenom autralskom webu?
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 12:52   #98
Quote:
amy pelin kaže: Pogledaj post
Pozz. Pružila mi se prilika da mi prijateljica donese iz Australije Uggsice, pa bih joj morala javit broj, a nikad ih nisam ni probala.

Inace sam 36-37, doslovno pola ormara imam 36 a pola 37. imam krace a sire stopalo, dužina 21,8.

Jel bi mi mogle dat savjet koje da naručim? Čitala sam da bolje uzet manje?

i koje su cijene tamo? kao na sluzbenom autralskom webu?


Ja nosim 39-40 vecinu obuce, uggsice su mi 39 dobre...tako da bi ja uzela 36 na tvom mjestu.
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 13:10   #99
Hvala ti!
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 22:09   #100
Cure, znam da je ljeto , ali iskočila mi danas reklama da je sniženje na ugg.com pa sam otišla vidjelti i vidim da ima dobrih modela po ok cijenama. jel ima možda koja od vas ovaj model? što mislite o ovome: http://www.ugg.com/eu/190108368390.html
LiLi87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:41.