Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2005., 12:50   #81
Re: Re: Re: Re: Re: Tetovaže-gdje,kaj,koliko

Quote:
luca kaže:
meni tetovaze nagrdjuju ljude, i muske i zenske. lijep crtez na zidu mi je lijep. lijep crtez na covjeku ne primjecujem, ali primjetim nagrdjeno tijelo...
Meni ne nagrđuju, ako su 'ukusne', na dobrom mjestu pozicionirane i dobro napravljene

Osobno ju ne bih stavila i na ženama mi se u principu ne sviđaju... bez nekog racionalnog objašnjenja jednostavno ih nekako vežem uz muškarce... Kao što npr. naušnice vežem uz žene i na njima su mi super, a na muškarcima koma

Kužim tvoj stav Ja tako gledam na pirsinge

Možda bi mi isto bilo i sa tetovažama da nisam u životu bila s dva muškarca čije su mi tetovaže, u kombinaciji s njima, bile naprosto veličanstvene
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2005., 12:55   #82
samo da se osvrnem na onu ves masinu, tetovaza kao tetovaza, ima ih svakakvih, ali brate mili, koje glupo mjesto za tetovazu, e to ne mogu vjerovati.
__________________
Find the intruder. Capture him if he's alive. If not, kill him.
hasselbaink is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2005., 12:57   #83
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tetovaže-gdje,kaj,koliko

Quote:
Patagonija kaže:


Osobno ju ne bih stavila i na ženama mi se u principu ne sviđaju... bez nekog racionalnog objašnjenja jednostavno ih nekako vežem uz muškarce...
vidiš meni je nešto fascinantno vidjeti tatoo na prelijepoj, nježnoj ženskoj koži. kao nekakav sukob grubog i ženstvenog. kao da "vadi" iz žene i njene krhkosti onu snagu koja je na prvi pogled neupadljiva.

ali to sam samo ja i moja PMS-om nadahnuta trabunjanja o ljepoti tatoo-a
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2005., 13:03   #84
venem za ovom...

__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2005., 13:08   #85
Quote:
joujou kaže:
venem za ovom...

odlična. ja bi samo donji dio doduše, bez cvijeta. iako ja ciljam na puno manju tetovažu. meni su savršene ove koje radi Stella u Zagreb&Gandalf, posebno mace
http://www.zagreb-tattoo.com/html/ga...=1311&offset=0
http://www.zagreb-tattoo.com/html/ga...=1307&offset=0
http://www.zagreb-tattoo.com/html/ga...1151&offset=28
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2005., 17:21   #86
Quote:
Tinach kaže:
di? mislim u kojem salonu?
javi kak si zadovoljna usulugom..i koja je cijena
Ja sam u manjem gradu gdje imaš 3, 4 tattoo majstora i, naravno, odlučila sam se za ovog najhvaljenijeg..Radio je tetovaže nekolicini mi frendova, svi su na kraju bili prezadovoljni, a i crteži su fantastični.
Što se tiče cijene, ovo što ja mislim napravit (sličica promjera nekih 5 cm, u boji) bi me trebalo izaći oko nekih 500, 600 kuna i to mi je o.k, taman pristojna cijena.
Kao što sam rekla, lomila sam se duže vrijeme i pokušala sam realno sagledat razloge za i protiv, kako sada tako i u budućnosti...Ne robujem modnim trendovima niti bi ikad na sebe iz hira stavila nešto za što 100% nisam sigurna da će mi se uvijek sviđati...A i mjesto na kojem će tetovaža biti za mene ima veliku ulogu, mislim da je stavim na neko meni vidljivo mjesto veća bi vjerojatnost bila da bi mi možda jednom i dosadila...
Jedino oko čega sad brinem je da li će me bolit Ipak je to na dnu leđa, kralježnica u blizini, živci, a moj prag boli u debelom minusu ...javim kako je prošlo
__________________
I've certainly never taken the care of myself that I should have. I've done a lot of late nights without enough sleep and all that. But I've had fun. Whatever wrinkles are there, I've enjoyed getting them.
ginger is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2005., 17:30   #87
ajme prekrasno
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2005., 17:31   #88
http://www.zagreb-tattoo.com/html/ga...c=1062&offset=

Zmaj
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2005., 18:02   #89
Quote:
ginger kaže:
Ja sam u manjem gradu gdje imaš 3, 4 tattoo majstora i, naravno, odlučila sam se za ovog najhvaljenijeg..Radio je tetovaže nekolicini mi frendova, svi su na kraju bili prezadovoljni, a i crteži su fantastični.
Što se tiče cijene, ovo što ja mislim napravit (sličica promjera nekih 5 cm, u boji) bi me trebalo izaći oko nekih 500, 600 kuna i to mi je o.k, taman pristojna cijena.
Kao što sam rekla, lomila sam se duže vrijeme i pokušala sam realno sagledat razloge za i protiv, kako sada tako i u budućnosti...Ne robujem modnim trendovima niti bi ikad na sebe iz hira stavila nešto za što 100% nisam sigurna da će mi se uvijek sviđati...A i mjesto na kojem će tetovaža biti za mene ima veliku ulogu, mislim da je stavim na neko meni vidljivo mjesto veća bi vjerojatnost bila da bi mi možda jednom i dosadila...
Jedino oko čega sad brinem je da li će me bolit Ipak je to na dnu leđa, kralježnica u blizini, živci, a moj prag boli u debelom minusu ...javim kako je prošlo

ha, ja sam za moju sjedila vise od 5 sati...moja tolerancija boli je isto u minusu ali.... kad je napravio konture zgrebao mi je kozu s masinicom bez boje i "umrtvio" pa me ni nije poslije toliko bolilo....

sta se tice cijene...necu ni rec (a jos sam dobila i popusta....)
radila sam je u klagenfurtu "spirit of condor"

__________________
Zaplaci kad te nitko ne vidi....
Kleine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2005., 16:15   #90
pa imas odlicnog majstora u varazdzinu i puno je jeftiniji od ovih u zagrebu.

cini mi se da je samo on poznat u varazdinu, zaboravila sam kako se zove, al nije problem saznati.
TiNa. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2005., 16:24   #91
eto ga na

misliš da si našo ono kaj hoćeš i onda vidiš ovo i...
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2005., 16:26   #92
Quote:
Ipanema kaže:
eto ga na

misliš da si našo ono kaj hoćeš i onda vidiš ovo i...
Pali su ti svi planovi u vodu?

Nemojte sad samo svi imat istu tu mačku
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2005., 16:27   #93
cure, prije nego sto se dozivotno unakazite, pitajte se zelite li svoju tetovazu za 50 godina pokazati praunucima
jolie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2005., 16:28   #94
Quote:
Ava Adore kaže:
Pali su ti svi planovi u vodu?

Nemojte sad samo svi imat istu tu mačku
ma nisu svi ima mjesta na tijelu

nego ovo je tipicna situacija kod odlucivanja.
Nadjes nesto savrseno za sebe i onda vidis nesto sto nikad ne bi stavio na sebe kao crtez (npr. macku) ali je slicka tako dobra da ne mozes odoljeti.

Mala goth maca
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2005., 16:29   #95
Quote:
jolie kaže:
cure, prije nego sto se dozivotno unakazite, pitajte se zelite li svoju tetovazu za 50 godina pokazati praunucima
da, pokazivat cu ponosno svoju izguljenu i rastegnutu crtkariju
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2005., 16:31   #96
Quote:
Ipanema kaže:
nego ovo je tipicna situacija kod odlucivanja.
Nadjes nesto savrseno za sebe i onda vidis nesto sto nikad ne bi stavio na sebe kao crtez (npr. macku) ali je slicka tako dobra da ne mozes odoljeti.

Mala goth maca
Tak je, stavi tu koju si mislila i ovu na neko drugo mjesto
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2005., 17:17   #97
ajmo sve zajedno isti dan "po" macu
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2005., 21:05   #98
Quote:
jolie kaže:
cure, prije nego sto se dozivotno unakazite, pitajte se zelite li svoju tetovazu za 50 godina pokazati praunucima
a tek priznati sveceniku


cime se ti ćerce zamaraš
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2005., 17:54   #99
Quote:
TiNa. kaže:
pa imas odlicnog majstora u varazdzinu i puno je jeftiniji od ovih u zagrebu.

cini mi se da je samo on poznat u varazdinu, zaboravila sam kako se zove, al nije problem saznati.
on je jedini registriran, ali ne želim ići k njemu. znam previše slučajeva da je fulao
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2005., 19:05   #100
link1
link2
link3
fuj
link4 kjut
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:20.