Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2005., 10:28   #1
Question Vedrana Rudan - jel to tako klimakterij izgleda il' šta?

Evo jutros čmrljim na veceu i čitam zadnji Nacional. Ono, ko svaka čestita žena u 7 ujutro.

I mislim ja stvarno ne kužim tu ženu, a bogme ni one koji svršavaju na taj "spisateljski" talent. Naime, toliku količnu bijesa, gorčine, otrova zbit na samo dvije kartice teksta - čini se jedva mogućim.

Još nešto. Ja sam zadnja koja bi se eventualno trebala "zgražat" na prostačenje. Ono - meni su "jebi ga" i "a, u kurac" gotovo postale poštapalice.

Al, dala sam si truda i prebrojala, žena je u tom majušnom tekstu 12 puta spomenula riječi kurac, kurčić i jebanje i to u takvom negativnom kontekstu da bih ga i ja čak teško mogla isproducirat. Naravno, muškarci su po njoj najveće zlo koje je ovaj planet zadesilo još od ledenog doba.

Uglavnom, ovaj put se obrecnula na one starije čiče tipa Dikana i Briatora koji furaju mlade komade. Udri drvlje i kamenje. Najgore mi nekako zvuči što je čak i vlastitog muža nazvala starim prdonjom, čije su noge prošarane venama a guzica, citiram - velika ko njezine dvije. A tip još mlađi jedno 7-8 godina od nje.

Ja znam preko nekoliko žena njezinih godina i kod nijedne nisam zamjetila toliku količnu frustracije i zlobe. A ne znam. Možda se varam. Možda tuku muževe doma il ih drže vezane u podrumu s kuglom oko noge.

Mislim, jel ona neki raritet ili su takve ludače uobičajena pojava. Ono, jel ih ima u vašem susjedstvu?
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2005., 10:33   #2
Ona je kriva što prodaje svoje knjige? Zanimljivo stajalište.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2005., 10:43   #3
pa rekla ti je nedavno u emisiji Drugi format (ako gledaš takve) da zna da nije baš neka spisateljica, al da to radi samo radi love, a plaćaju je oni koji toleriraju takav način pisanja.
Malta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2005., 10:44   #4
ja brijem da žena u prirodi nije uopće takva,možda ju čak i nitko ne doživljava pa se preko pisanja ispucava.možda je sve to marketing da se dobro proda,a i bude u javnosti.
a možda i zato jer je obolila od tumora mislil maternice pa je ljuta na cijeli svijet.što u ovom zadnjem slučaju nije i ne razumljivo.možda je to samo čisti strah!
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2005., 10:44   #5
Re: Vedrana Rudan - jel to tako klimakterij izgleda il' šta?

Quote:
te@ kaže:
Još nešto. Ja sam zadnja koja bi se eventualno trebala "zgražat" na prostačenje. Ono - meni su "jebi ga" i "a, u kurac" gotovo postale poštapalice.

Al, dala sam si truda i prebrojala, žena je u tom majušnom tekstu 12 puta spomenula riječi kurac, kurčić i jebanje i to u takvom negativnom kontekstu da bih ga i ja čak teško mogla isproducirat.
Vidiš,a tek ti je koliko ? 30? Pa ti ćeš biti još gora dok dođeš do klimakterija. A vjerojatno ti nitko neće ni plaćat za to
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2005., 10:44   #6
Re: Vedrana Rudan - jel to tako klimakterij izgleda il' šta?

Quote:
te@ kaže:


Mislim, jel ona neki raritet ili su takve ludače uobičajena pojava. Ono, jel ih ima u vašem susjedstvu?

apsolutno nikakav raritet!
evo jedna sjedi do mene u uredu i upravo radi nje ću mjenjati posao.
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2005., 10:47   #7
Quote:
walter kaže:
Ona je kriva što prodaje svoje knjige? Zanimljivo stajalište.
Walter, ne izvrći & ne podmeći (c) by PBE

Prodaje se i Daniele Steel, so what?
Govorim o tome da ne kužim taj stav, koji je davno odmakao od onog nekakvog finog cinizma ili sarkazma (ako sarkazam uopće može bit fin) i prešao u nešto totalno negativno. Plus - vulgarno. Što bi Dalmoši rekli - grezo.

U principu, kad je čitam - nekako mi mi zvuči jadno. Ono, neko muško ju je negdje u životu gadno povrijedilo i sad se ajmo iživljavat na čitavom muškom rodu.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2005., 10:52   #8
Ne znam, ona je mene oduševila britkoćom uma u par javnih nastupa. Hint: "Tko vam je najzgodniji političar u Saboru? Čuj, stvarno ne znam koga bi ti izdvojila od te hrpe govana ..."
Uzeo sam jednu njenu knjigu očekujući to isto i u knjizi. No, uspio sam pročitati prve dvije strane i bilo mi je dosta. Teški bulšit.
 
Odgovori s citatom
Old 21.07.2005., 10:54   #9
Govoriš li o ovoj kolumni?

http://www.nacional.hr/articles/view/19326/22/

Ta kolumna je protiv mladih sponzoruša.

Jel ovo protiv muškaraca?

Okej, slažem se, stari muškarci su glupa bića, ne treba na njih trošiti riječi, treba učiniti ono što im njihovi komadi i čine, potrošiti njihovu lovu.

Meni to nije uvrjedljivo.

Ili ovo:

Dugačkih, kratkih, tankih, mekih, tvrdih... Tolike smo probale, uzele, milovale, sisale, grickale, ispljunule, šaptale im da su veliki kad su bili mali, nikad priznale da smo vidjele i veće i deblje i bolje i tvrđe i šeste i sedme i dvadesete, nadijevale smo im imena od milja i molile boga da što prije svrše svoj dosadni ples. Svaka se od nas do četrdesete najebala za deset muških života. Pa ipak, moje vršnjakinje, sve željne mira, u literaturi i filmu umiru željne kurca.

Je li to radikalni feminizam ili obična istina? Ja mislim da je to istina.

Sve u svemu, kolumna nije nešto pretjerano dobra, ali prolazna ocjena, što se mene tiče. I ne vidim tu uopće neki preveliki bijes prema muškarcima, ili prema starosti, ili prema sponzorušama.

Nju, kao i sve vas žene, smeta to što se mlade ribice "zaljubljuju" u starčiće od 70 godina samo ako starčići imaju jahticu. Kao što veli, ne zaljubljuju se one u umirovljene dimnjačare. A ipak, govore o ljubavi.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2005., 10:56   #10
Re: Vedrana Rudan - jel to tako klimakterij izgleda il' šta?

Quote:
te@ kaže:


Mislim, jel ona neki raritet ili su takve ludače uobičajena pojava. Ono, jel ih ima u vašem susjedstvu?
Ja Rudanicu uopće ne doživljavam kao isfrustriranu osobu.. tj. preciznije rečeno, mislim da joj za normalni život nakon onakvih tekstova ne ostane ni trunka frustracije.. ono, za muža, djecu i to

pa ona je u nekoliko navrata i javno priznala da je to samo poza, da privuče pozornost i namlati para
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2005., 10:59   #11
žena je žestoka, nema šta
ali netko takav je potreban da malo prodrma naše rigidno konzervativno društvo, zatucano do bola
sviđa mi se njeno mišljenje o crkvenjacima
kentaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2005., 11:00   #12
Jok, govorim o ovom:

Svaka nova jahta mora biti d u ž a, dečkima u toj mladosti d u ž i n a je jako bitna. Priznajem, ne vlažim se na trbušine obrasle sijedim dlakama, tanke listove prošarane venama debelim poput crijeva za polijevanje vrta, obješen vrat, namreškane nadlaktice, bedra koja sliče karti svijeta kojom teku crvene, tamnocrvene i blijedoplave rijeke. Doduše, prastare muškarce između četrdeset i osamdeset ne volim ni obučene. Moj muž ima četrdeset i dvije, znam što u trapericama i košulji nosi. Njegove su sise veće od mojih, u njegovu bi guzicu stale dvije moje ritice.


te o ovom:

Na stranicama naših tiskovina polugole, stare, sijedim dlakama obrasle muške lešine pokrivaju tijela mladih cura. Ocvali mravojedi često gledaju u kameru, nazdravljaju nam šampanjcem, poručuju, što bi dala da si na njenom mjestu?!

a neću ni spominjat kako je jel ona superiorna:

Staricama mladi ***** ne treba. Iako ga možemo platiti. J a bih ga mogla platiti, rekla sam, moj je muž siromašan, nisam ja. A zašto bih plaćala mladi *****? Što će mi? Dovoljno je da odvrtim film svoga života. Ljudi moji, sve mi u šezdesetoj imamo se čega sjećati. Svaka se od nas do četrdesete najebala za deset muških života.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2005., 11:00   #13
Re: Re: Vedrana Rudan - jel to tako klimakterij izgleda il' šta?

Quote:
placebo kaže:
Ja Rudanicu uopće ne doživljavam kao isfrustriranu osobu.. tj. preciznije rečeno, mislim da joj za normalni život nakon onakvih tekstova ne ostane ni trunka frustracije.. ono, za muža, djecu i to

pa ona je u nekoliko navrata i javno priznala da je to samo poza, da privuče pozornost i namlati para
Vau, pa tko bi to rekao.

Drago mi je da barem na njenom primjeru to shvaćaš.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2005., 11:00   #14
btw. za one koji ne znaju, Vedranine tekstove možete pročitati ovdje... ja ih stalno čitam i smijem se ko idiot
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2005., 11:01   #15
Zena je nevideni frust i sjebana zena. Jedino na cemu joj mogu cestitati je to sto je uspjela dobiti pare na tom svom bijesu, ali to je sve.
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2005., 11:04   #16
mi smo primitivno društvo
ljudi vole ''škandale''

zato je i pozivaju na TV, da se ljudi čude ko pure dreku
kentaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2005., 11:08   #17
Da sam samo onaj njezin interview sa Alkom Vuicom gledao, rekao bih: "Pa svaka čast, napokon da razjebe netko i onu alapaču".
Inače, Vedrana je puno normalnija nego što vi pravocrtni mislite. A upravo zašto što tako mislite, ona prodaje knjige, novine...

Osobno, dok je pisala za Feral bila je fantastična. Sada mi je to već pomalo dosadno....
__________________
Rezime
prometej is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2005., 11:43   #18
Meni ona dođe ko ženski walter s više psovki u rječniku .

Na početku ok, poslije zamara ....deja vu...
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2005., 11:45   #19
a zašto ti uopće čitaš Rudanicu, pobogu?
i doživljavaš ju ozbiljno?
i promišljaš o njoj?

ona je jedna prosječna spisateljica i prosječna baba koja se fino dosjetila proslavit se i zaradit novce na u društvu nam prevladavajućoj gluposti i mediokritetima

pa neka joj

stoga mi ne pada na pamet čitat njezine kolumne u nacionalu
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2005., 11:45   #20
Quote:
Crow Jane kaže:
Meni ona dođe ko ženski walter s više psovki u rječniku .

Na početku ok, poslije zamara ....deja vu...
he he he dobra procjena.

Samo što ona mlati puno više love od mene, jebem li je!
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:58.