Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kazalište

Kazalište Daske koje život znače

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2013., 22:05   #1
Kad ste zadnji put bili u HNK?

Ajde, priznajte, ljubitelji kazališta ) A ako se još sjetite što ste gledali, super...evo ja sam bila nekidan, a prije toga - prije 7 godina. TU i tamo odem u kazalište, ali u HNK baš ne zalazim. Prije zbog cijena, a u osnovi i zbog programa....komentari?

Ja govorim o HNK Zagreb. Kakva je situacije drugdje?
cica2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 15:23   #2
Vidim da je tema pogledana 84 puta, ali nema komentara. Jel moguće da nitko od vas nije bio u HNK u skorije vrijeme?

Doduše, mislim da je moguće. Nekidan kad sam ja bila, prosjek godina posjetitelja je bio 80 Mislim da oni ipak ne postaju po forumu
cica2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 21:08   #3
Zadnji put sam gledala Glembajeve, odmah nakon premijere. To je bio očaj.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 15:01   #4
Prije par godina, Carmen koja mi se baš i nije svidila i Čarobna frula koja mi se vrlo svidila. Dramsku predstavu u HNK nisam poželjela pogledati godinama. Inače, idem dosta često u ostala kazališta.
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 17:14   #5
nikad nisam bio u HNK niti u jednom zagrebačkom kazalištu

zadnji put kad sam bio u kazalištu bio sam glumac u predstavi 1987
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 21:39   #6
Prošle god 3x:
Glembajevi, Nikola Šubić Zrinski i Ero s onoga svijeta.
June is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 00:13   #7
Auu, davno je to bilo. Ako se ne varam, gledao sam Trilogiju o Agamemnonu. Dramaturginja je bila Lada Kaštelan, a redatelj Ivica Kunčević. Poslije toga išao sam u Gavellu, Kerempuh, EXIT, vjerojatno i još nekamo - ali u HNK ne. Osim Alme Price (), ne znam koga bih još gledao ondje.
__________________
What the heck, Hek?!
Hekatonhir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 15:26   #8
Prošle godine sam gledala ''Dramu o Mirjani''. Solidna predstava, ali malo čudno postavljena pozornica pa se slabo vidjelo.
Selina Kyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 22:49   #9
Uh, ima i preko deset godina. Nastup nekog KUD-a, ne znam više kojeg.



Nego, baš si razmišljam u zadnje vrijeme o odlasku na operu. Al malo me strah. Jel sliči to na šta kod njih? Prvenstveno me zanimaju Trubadur, Don Giovanni i Seviljski brijač.
__________________
किं तु पूर्वं पराजैषीरात्मानमथवा नु माम्।
.
bhavatarini is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 11:45   #10
Nisam bila nikako. Imam želju otići već od 9.mj. No ne znam koja mjesta uzeti zato odgađam odlazak. Nitko mi ne zna reći koja su mjesta dobra, koja ne valjaju i to. Pa ako netko može sada nešto reći o mjestima?
ivancica-90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 14:37   #11
Meni je odlazak u HNK Zagreb lijep doživljaj, samo po sebi. Ako se potrefi još dobra predstava - super! Ali repertoar im je definitivno loš, a ne da mi se sjediti tamo za skupe karte i umirati od dosade. Primjetila sam da i oni ljudi koji idu u kazalište, ne idu u HNK. Evo, i ova tema je dokaz
cica2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 14:41   #12
Quote:
ivancica-90 kaže: Pogledaj post
Nisam bila nikako. Imam želju otići već od 9.mj. No ne znam koja mjesta uzeti zato odgađam odlazak. Nitko mi ne zna reći koja su mjesta dobra, koja ne valjaju i to. Pa ako netko može sada nešto reći o mjestima?
Zar nije važnija predstava?
Pater 4-5-6 red su ti oke, sredina.
cica2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 21:00   #13
Quote:
cica2014 kaže: Pogledaj post
Zar nije važnija predstava?
Pater 4-5-6 red su ti oke, sredina.
Je, važna je predstava. Ali što ću na predstavi koju neću dobro vidjeti, čuti i sl.
Hvala.
ivancica-90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 15:43   #14
Javi što si gledala i kako je bilo!
cica2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 23:46   #15
Upitnik vezan za HNK Osijek pa tko ima vremena i željan je pomoći neka ispuni anketu

https://docs.google.com/forms/d/1_Mw...Ev8yg/viewform
kronher is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 13:20   #16
bila prije par dana nakon duuugo vremene i baš je doživljaj otić u hnk!!
prostor,scenografija,kostimografija-oduševljena sam
petra01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 01:35   #17
višnjik,najbolja predstava koju sam gledala u HNK (uz zločin i kaznu i orašara(balet) )
dajanaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 11:46   #18
Višnjik, Lohengrin, Jenufa, Trubadur....sve redom super
__________________
There's no half-singing in the shower, you're either a rock star or an opera diva.
Lolle is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 18:36   #19
Dobila sam kartu za prvi red u hnk...vidi li se dobro predstava? Inace idem na balkon...hvala
__________________
Avanture i poutovanja - blog
gljivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 16:52   #20
Gledah jučer predstavu Višnjik...i ispunila je očekivanja.
Scenografija minimalna i efektna...stol, par kofera, kamen, ovisno o činu gdje se radnja odvija.
Od glumačke postave me se najviše dojmila Ana Begić Tahiri...uloga je oštra, glasna, nametljiva baš kakva joj i odgovara (a bome je i pravi komad žene).
Jedino što mi je zasmetalo su malo predugački monolozi...ali služe da se bolje skuže likovi.

Uglavnom, bio sam nekoliko puta u HNK i uvijek mi je zadovoljstvo ići unatoč tomu što je bilo i dosadnjikavih predstava.

zh.b.
__________________
˝Ja sam iz East St. Louisa i moj otac je bogat, on je zubar, a ja sviram blues. Moj otac nikad nije brao pamuk, a ja se jutros nisam probudio tužan i počeo svirati blues. Iza tog se krije nešto mnogo veće.˝ M.D.
Madawc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:37.